Uitslagen Vallende Bladerenloop - 30 oktober 2005

 

Plaats Naam Plaats Vereniging Tijd
  Heren 1,5 km
1 Melvin Kouwenhoven wijk bij duurstede Loopgr Aart Stigter 00:05:38,7
2 Jelmer van der Linden culemborg Statina 00:06:04,2
3 Ruben Wink Tiel   00:06:07,2
4 Tjeerd Schootstra culemborg   00:06:23,4
5 Bart van Sterkenburg Culemborg Statina 00:06:51,2
6 Gerben Libbers heerewaarden   00:06:54,9
7 Sjoerd Leeman culemborg Statina 00:07:07,7
8 Max Langerak Tiel   00:07:08,9
9 Thijmen van Hoof Houten   00:07:10,6
10 Patrick van Dee Tiel   00:07:14,3
11 Jasper Boschaart Culemborg Statina 00:07:15,7
12 Luit Verschuur culemborg   00:07:21,8
13 Idse ten Brinke culemborg Statina 00:07:30,9
14 Guido van der Brugh culemborg Triatlonbeesten 00:07:34,2
15 Haite Schootstra culemborg Statina 00:07:41,0
16 Guus Timmermans culemborg Statina 00:07:43,0
17 Sjoerd Bodewes culemborg   00:07:44,2
18 Brent Koedam Culemborg   00:07:52,6
19 Tiko Huizinga culemborg   00:07:59,1
20 Rijk Versluijs culemborg Statina 00:08:01,3
21 Enzo Coenen culemborg Statina 00:08:04,9
22 Thijmen Oudenampsen culemborg   00:08:06,1
23 Coen van der Meer Culemborg   00:08:08,8
24 Stijn van der Meer Culemborg   00:08:10,4
25 Jim Schreurs Culemborg Statina 00:08:11,3
26 Koen Timmermans culemborg Statina 00:08:11,8
27 Marijn Nieuwerch Culemborg   00:08:13,7
28 Ernst Koldenhof culemborg Statina 00:08:27,0
29 Martin Spruit culemborg Statina 00:08:30,5
30 Lars Schneider culemborg Statina 00:08:34,8
31 Tim Marringa culemborg Statina 00:08:35,4
32 Ruby van Schaik Culemborg   00:08:37,6
33 Teus Verschuur culemborg   00:08:52,1
34 Robin Heerlijn culemborg   00:09:01,3
35 Jefferson Beuken Culemborg Statina 00:09:11,2
36 Rutger Oudenampsen culemborg   00:09:24,2
37 Jur Marringa culemborg Statina 00:09:28,0
38 Kevin Kolijn Culemborg   00:09:29,0
39 Jim van Schaik Culemborg Statina 00:09:40,2
40 Teun van der Meer Culemborg   00:09:43,0
41 Hugo van der Burg culemborg   00:09:51,0
42 Sten Luiten Vianen   00:10:12,9
43 van der Coen Meer Culemborg   00:10:20,1
44 Gerard de Wit Culemborg   00:10:34,3
45 Tim de Wit Culemborg   00:10:36,3
46 Marc Deggeler Culemborg   00:10:37,7
47 Jesse Radstaat Lexmond   00:12:27,1
48 Mats Luiten Vianen   00:12:34,1
         
  Dames 1,5 km      
1 Manouk Libbers heerewaarden   00:07:23,0
2 Ilona van Giessen Tuil Astylos 00:07:24,1
3 Nynke Altenburg culemborg Statina 00:07:36,6
4 Noortje Elie culemborg Statina 00:07:41,9
5 Aniek Broekhuizen culemborg   00:07:49,4
6 Ruby den Besten culemborg Statina 00:08:07,3
7 Marlies Schledorn culemborg Statina 00:08:09,6
8 Kiki Marringa culemborg Statina 00:08:10,7
9 Nene Marringa culemborg Statina 00:08:33,0
10 Tessa Voordouw culemborg Statina 00:08:50,3
11 Vita Coenen Culemborg Statina 00:09:11,9
12 Julia van der Burg culemborg   00:09:13,9
13 Annette Schaafsma Culemborg   00:09:26,3
14 Nadia Tunru Culemborg   00:09:31,2
15 Vivianne van Wijk Tiel   00:09:34,8
16 Jeannelies Lof Culemborg   00:09:41,0
17 Isabel Essers Tiel   00:09:48,2
18 Tessa Deggeler Culemborg   00:09:56,3
19 Anna Adams Zennewijnen   00:10:32,8
20 Erka Petersen Culemborg   00:10:38,9
21 Loïs van Wijk Tiel   00:10:44,9
22 Rachelle Huizinga Culemborg   00:11:41,2
         
  Heren 3 km      
1 Marijn Wouters Culemborg Statina 00:11:22,6
2 Bram Koldenhof culemborg Statina 00:11:39,1
3 Marc Lommert culemborg Statina 00:12:00,2
4 Teun Smorenburg Culemborg Statina 00:12:36,3
5 Ico Broekhuizen culemborg Statina 00:12:55,9
6 Tom Verdonk culemborg Statina 00:12:57,0
7 Andries Tunru Culemborg   00:13:33,8
8 Pim Maessen Culemborg Statina 00:13:51,9
9 Daan de Laat asch   00:13:55,7
10 Chris Kranenburg Beusichem   00:14:00,6
11 Luuk Verdonk culemborg Statina 00:14:02,9
12 Bink Verschuur culemborg   00:14:18,4
13 Jim London culemborg   00:14:19,2
14 Jeroen Dirkse culemborg Statina 00:14:59,1
15 Koen Wolff Culemborg   00:15:28,7
16 Jan Hermans culemborg Statina 00:15:59,2
17 Stephan Wammes culemborg Statina 00:16:56,7
18 Jeroen ten Kate culemborg Statina 00:17:07,0
19 Tom Kranenenburg Beusichem   00:18:06,5
         
  Dames 3 km      
1 Karlijn Smorenburg culemborg Statina 00:12:57,6
2 Inger Brandsma culemborg Statina 00:14:32,7
3 Danielle Schouw Culemborg Statina 00:14:37,6
4 Petra Beris Eindhoven   00:14:40,3
5 Svea Haller culemborg Statina 00:15:58,6
6 Laura Liemburg zoelmond Statina 00:16:44,6
7 Eileen Willekes culemborg   00:17:20,6
8 Ilse Parlevliet culemborg   00:17:21,0
9 Frederique Schreurs Culemborg   00:18:29,9
  Marjolein Hogenberk Culemborg   dnf
         
  Heren 6 km      
1 Gerard Smit culemborg Statina 00:22:43,9
2 Ronald Willekes culemborg   00:23:17,9
3 Marc Janse Middelburg   00:25:33,8
4 Fried Keesen culemborg   00:25:45,1
5 Bram Schenkeveld culemborg   00:26:06,8
6 Guido Matthee nijmegen   00:26:09,7
7 Jelmar van Wiggen wijk by duurstede Statina 00:26:34,0
8 Dick van Wiggen wijk by duurstede Statina 00:26:37,8
9 Frank van Hoof Houten   00:27:15,4
10 Marco Roddenhof culemborg   00:27:26,7
11 Bert Langerak Tiel   00:27:28,0
12 Joris Matthee culemborg   00:27:48,8
13 Frans de Ridder Tiel   00:27:58,6
14 Freek Bijdevier maurik   00:28:23,0
15 Jelte Jan Bakker culemborg Statina 00:28:33,5
16 Maarten Bonants Tiel   00:28:38,6
17 Elias de Deugd geldermalsen Loopservice PK 00:28:41,5
18 Paul Mather beusichem   00:28:42,9
19 Jan Henk Odink culemborg   00:29:08,6
20 Rob van der Kamp wijk bij duurstede Statina 00:29:21,6
21 Michael Kolijn culemborg   00:30:20,6
22 Niels Udo culemborg   00:30:28,0
23 Jan Kalisvaart culemborg   00:30:31,3
24 - Culemborg Statina 00:30:35,4
25 Rob van Dee tiel   00:31:00,7
26 Martien Lodder culemborg Statina 00:31:50,4
27 Theo Zielhorst Culemborg Statina 00:31:55,0
28 Kees Verburg Leerdam   00:32:18,7
29 Jan Klomp Geldermalsen   00:32:47,8
30 Frans de Laat asch Statina 00:32:54,8
31 Frans Fokker buurmalsen   00:32:56,0
32 Mario Huizinga culemborg Veteranen Nederland 00:33:38,5
33 Kevin Liemburg zoelmond   00:34:01,5
         
  Dames 6 km      
1 Dirkske Libbers heerewaarden   00:28:07,5
2 Erna Stellaard beusichem   00:29:22,2
3 Amanda van der Heijden Culemborg   00:29:23,9
4 Corry Oostendorp Tiel Astylos 00:30:22,6
5 Nancy den Besten culemborg Statina 00:30:29,0
6 Marjo Visser de rijk tiel Vahalis 00:30:52,0
7 Janet Verheyke Ommeren   00:31:16,0
8 Annette Megen Ommeren   00:31:16,5
9 Corina van der Linden culemborg Statina 00:31:35,9
10 Annelies van der Pol culemborg DGIA Amsterdam 00:31:52,6
11 Bianca Frowijn Culemborg   00:32:19,9
12 Leonie Koffeman Rijswijk   00:32:22,3
13 Oeke van Seventer-Storm culemborg   00:33:27,7
14 Ineke van Westeringh Zennewijnen   00:35:11,2
15 Riet van Schaik -Bogaard culemborg Statina 00:36:13,6
16 Tatiana Lodder culemborg Statina 00:36:48,3
17 Marleen Oomen culemborg Statina 00:37:08,4
18 Mariska van Vugt culemborg   00:37:12,9
19 Maria Mombarg Buren   00:39:20,0
20 Patricia Klomp Geldermalsen   00:40:32,0
21 Jose Preller Culemborg   00:42:59,5
  Annemarie verheugd Tiel   dnf
         
  Heren 9 km      
1 Eric van Haren Tiel Astylos 00:33:44,3
2 Ron van der Linden culemborg Statina 00:33:57,6
3 Arnoud Mather den bosch   00:34:31,9
4 Han Stellaard beusichem Loopgroep PK 00:34:48,5
5 Aart Verburg Nieuwe Krim De Sperwers 00:35:55,2
6 Martin de Haan geldermalsen TZC Vahalis 00:36:09,7
7 Jos Rodermans culemborg   00:36:18,5
8 Ben den Boer Ophemert Astylos 00:37:16,6
9 Peter Essers tiel Keep Fit Tiel 00:37:31,7
10 Henk van de Giessen Tuil Astylos 00:38:48,1
11 Hans Verdonk culemborg Statina 00:38:52,4
12 Harm Bodewes culemborg Statina 00:38:59,6
13 Otto van Wijk Tiel   00:39:21,4
14 Mario van der Linden Vleuten AP de Meern 00:39:45,2
15 Kees van der Burg culemborg   00:40:14,6
16 Rob Wahlbrinck Tiel Keep Fit Tiel 00:40:24,0
17 Pieter Oostendorp Tiel Astylos 00:40:26,9
18 Jo van Liempt zaltbommel   00:40:34,2
19 Herman Libbers heerewaarden   00:41:02,5
20 Frank Brandsma culemborg Statina 00:41:08,5
21 Henk Fonteyn culemborg Defensie 00:41:39,5
22 Otto Deggeler Culemborg   00:42:04,9
23 Wim ten Brinke culemborg   00:42:28,2
24 Rob Timmermans culemborg   00:42:50,3
25 Koos Spreen brouwer culemborg   00:43:01,1
26 Roel Liemburg zoelmond Statina 00:43:23,6
27 Tjalling Rekker culemborg Statina 00:43:35,8
28 Ger Niesen culemborg Statina 00:43:55,8
29 Andre van Ijzendoorn Tiel   00:43:58,6
30 Dick Oudenampsen culemborg   00:44:00,3
31 Marc van Heijningen culemborg   00:44:02,7
32 Arie van Niekerk beusichem Triatlonbeesten 00:44:17,7
33 Ernst jan de Man tiel Astylos 00:44:43,3
34 Frank Spruit culemborg   00:45:00,2
35 Jeroen van Hees culemborg Statina 00:45:10,0
36 John Weggeman culemborg   00:45:34,9
37 Arjen van Rij Tiel Astylos 00:45:46,9
38 Joost Ekering culemborg   00:45:57,9
39 Rens Mulder ravenswaay   00:46:41,8
40 Paul Visser culemborg Statina 00:46:43,4
41 Willem Kok culemborg   00:46:47,2
42 Erik Heggen IJzendoorn   00:47:28,8
43 Wim Hijnen culemborg Statina 00:48:38,0
44 Jan Strien Buren   00:48:43,4
45 Sander van der Meer culemborg   00:48:44,3
46 Ward Mosmuller culemborg   00:48:49,3
47 Frans van der Brugh culemborg Triatlonbeesten 00:51:34,7
48 Wim van Os castricum   00:52:00,3
49 Hans van Baal culemborg   00:52:17,4
50 Jeroen Wolff Tiel   00:52:19,0
51 Gerard Radstaat Lexmond   00:56:35,1
52 Appie Greijn Culemborg   00:57:58,2
  Louis Ruygrok Zoetermeer   dnf
         
  Dames 9 km      
1 Hanny Kool hagestein Aart Stigter 00:44:37,4
2 Yvonne Duivenvoorden Culemborg   00:44:49,5
3 Grada Lautenbach culemborg Statina 00:47:27,5
4 Mirande Dawson culemborg Statina 00:48:26,2
5 Annelies van Zijl culemborg   00:49:10,3
6 Janske Stol Culemborg   00:49:11,2
7 Annette Adams Boudewijn zennewijnen   00:50:47,5
8 Eva Bel Tiel   00:52:02,8
9 Enne van Eck Tiel   00:53:20,3
10 Marjolein Hogeveen Tiel Astylos 00:53:43,5
11 An Pikker culemborg Statina 00:53:44,0
12 Simone van Sluis s Hertogenbosch   00:54:12,5
13 Liesbeth van der Veen Culemborg Statina 00:55:15,0
14 Lisette van Druenen Rosmalen   00:57:57,6