top 10 aller tijden OUTDOOR HEREN MASTERS 35 t/m 39 JAAR

(m.i.v. 01-11-2005)

Uitslagen doorgeven: KLIK HIER

 

100 METER
1. 12.50   Jan Pannekoek Hoorn 17-04-2011
2. 12.52   Vincent Roke Culemborg 26-09-2015
3. 13.25   Bram Bruinse Zevenbergen 11-09-2011
4. 13.72   Gerk van der Have Culemborg 17-05-2014
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
200 METER
1. 25.72   Vincent Roke Alphen a/d Rijn 26-06-2016
2. 25.90   Jan Pannekoek Beverwijk 19-04-2015
3. 27.27   Gerk van der Have Culemborg 04-10-2014
4. 30.36   Bram Bruinse Culemborg 04-10-2014
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
400 METER
1. 54.78   Jan Pannekoek Almere 26-06-2011
2. 1.00.82   Vincent Roke Hoorn 13-05-2018
3. 1.02.24 * Rutger Huisman Nijmegen 03-07-2014
4. 1.03.48   Sam Bruinse Huizen 26-05-2013
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.14)
           
800 METER
1. 2.06.67   Rutger Huisman Wageningen 23-05-2014
2. 2.09.86   Jan Pannekoek Zevenbergen 11-09-2011
3. 2.40.69   Vincent Roke Culemborg 29-09-2018
4. 2.59.05   Bram Bruinse Culemborg 08-10-2011
           
1000 METER
1. 2.53.83   Jan Pannekoek Utrecht 02-09-2011
           
1500 METER
1. 4.17.49   Rutger Huisman Wageningen 06-06-2014
2. 4.54.01   Jan Pannekoek Wageningen 19-09-2014
3. 5.05.16   Gerk van der Have Culemborg 04-10-2014
4. 6.57.01   Bram Bruinse Culemborg 04-10-2014
           
3000 METER
1. 9.33.0   Rutger Huisman Nijmegen 05-07-2014
2. 9.52.53   Ad Verweij Culemborg 29-09-2018
3. 10.19.4   Dick Tiemessen Culemborg 13-10-2007
4. 14.25.5   Joan Naus Culemborg 23-06-2009
           
5000 METER
1. 17.10.33   Ruben Verlangen Den Helder 13-05-2012
2. 18.15.3   Dick Tiemessen Culemborg 30-05-2008
3. 18.56.56   Niels van Daalen Culemborg 30-05-2015
4. 20.17.19   Jan Pannekoek Reeuwijk 08-05-2011
5. 22.18.16   Sam Bruinse Zeist 26-06-2017
6. 22.35.12   Gerbert Heiwegen Culemborg 30-05-2015
7. 31.48.9   Willem Jan Zuidhof Culemborg 23-06-2009
           
VERSPRINGEN
1. 5.23   Bram Bruinse Culemborg 08-10-2011
2. 5.02   Vincent Roke Culemborg 26-09-2015
3. 4.96   Jeroen Gutte Utrecht 06-05-2011
4. 4.83   Jan Pannekoek Culemborg 08-10-2011
5. 4.13   Gerk van der Have Culemborg 04-10-2014
           
HOOGSPRINGEN
1. 1.75   Bram Bruinse Wageningen 15-04-2012
2. 1.58   Jeroen Gutte Culemborg 04-10-2008
3. 1.50   Sam Bruinse Hilversum 05-06-2016
4. 1.32   Jan Pannekoek Culemborg 29-09-2012
           
HINKSTAPVERSPRINGEN
1. 8.82   Jan Pannekoek Culemborg 25-05-2013
           
POLSSTOKHOOGSPRINGEN
1. 2.30   Bram Bruinse Huizen 25-05-2014
           
KOGELSTOTEN (7.26 KG)
1. 9.28   Sam Bruinse Huizen 26-05-2013
2. 9.09   Steven Poolman Zeist 10-06-2018
3. 9.05   Jeroen Gutte Papendrecht 30-08-2008
4. 8.74   Bram Bruinse Culemborg 12-05-2012
5. 6.92   Jan Pannekoek Culemborg 29-09-2012
6. 6.10   Gerk van der Have Culemborg 17-05-2014
7. 4.87   Vincent Roke Culemborg 29-09-2018
           
DISCUSWERPEN (2 KG)
1. 28.86   Jeroen Gutte Culemborg 28-05-2011
2. 28.77   Steven Poolman Hoorn 13-05-2018
3. 24.88   Bram Bruinse Culemborg 04-10-2014
4. 21.94   Gerk van der Have Culemborg 04-10-2014
5. 17.24   Jan Pannekoek Culemborg 04-10-2014
6. 15.08   Vincent Roke Culemborg 29-09-2018
           
SPEERWERPEN (800 GRAM)
1. 42.20   Fons Zuidema Steenwijk 15-05-2011
2. 41.20   Steven Poolman Hoorn 13-05-2018
3. 37.56   Bram Bruinse Culemborg 12-05-2012
4. 35.90   Jeroen Gutte Culemborg 04-10-2008
5. 31.79   Gerk van der Have Culemborg 04-10-2014
6. 16.18   Jan Pannekoek Culemborg 08-10-2011
           
KOGELSLINGEREN (7.26 KG)
1. 29.22   Steven Poolman Zeist 10-06-2018
           
5KAMP
1. 1547   Gerk van der Have Culemborg 04-10-2014
2. 1268   Jan Pannekoek Culemborg 04-10-2014
3. 1222   Bram Bruinse Culemborg 04-10-2014
           
4 X 100 METER
1. 54.72   Vincent Roke Heerhugowaard 08-05-2016
      Paul Westerman HM50-55    
      Jan Pannekoek HM40-44    
      Andries de Waard HM40-44    
2. 59.82   Vincent Roke Hoorn 13-05-2018
      Steven Poolman    
      Paul Westerman HM55-59    
      Raymond Lockhorst HM40-44    
           
ZWEEDSE ESTAFETTE (400-300-200-100 METER)
1. 2.20.92   Michiel Boonstra HM45-49 Wageningen 15-04-2012
      Jan Pannekoek    
      Bram Bruinse    
      Fred Voordouw HM45-49    
2. 2.21.05   Michiel Boonstra HM45-49 Zevenbergen 11-09-2011
      Jan Pannekoek    
      Bram Bruinse    
      Fred Voordouw HM45-49    
3. 2.21.59   Michiel Boonstra HM45-49 Steenwijk 15-05-2011
      Jan Pannekoek    
      Henny van Verseveld HM65-69    
      Fred Voordouw HM45-49    
4. 2.22.87   Bram Bruinse Den Helder 13-05-2012
      Jan Pannekoek    
      Fred Voordouw HM45-49    
      Jeroen Gutte    
5. 2.23.11   Rutger Huisman Heiloo 22-06-2014
      Jan Pannekoek    
      Jeroen Vreugdenhil HM45-49    
      Paul Westerman HM50-55    
6. 2.27.21   Jan Pannekoek HM40-44 Hilversum 05-06-2016
      Sam Bruinse    
      Paul Westerman HM55-59    
      Andries de Waard HM40-44    
7. 2.27.82   Ron van der Linden HM45-49 Hoorn 14-04-2013
      Jan Pannekoek    
      Paul Westerman HM50-55    
      Bram Bruinse    
8. 2.29.34   Ron van der Linden HM45-49 Huizen 26-05-2013
      Sam Bruinse    
      Bram Bruinse    
      Fred Voordouw HM50-54    
9. 2.33.53   Ruben Verlangen Hoorn 17-04-2011
      Michiel Boonstra HM45-49    
      Henny van Verseveld HM65-69    
      Fred Voordouw HM45-49    
10. 2.39.66   Gerard Smit HM55-59 Kerkrade 17-05-2015
      Paul Westerman HM50-55    
      Jan Pannekoek    
      Frank Spruit HM55-59    
           
1 ENGELSE MIJL (1609 METER)
2000 METER
10000 METER
20000 METER
25000 METER
30000 METER
1 UUR
3000 METER SNELWANDELEN
5000 METER SNELWANDELEN
10000 METER SNELWANDELEN
20000 METER SNELWANDELEN
30000 METER SNELWANDELEN
50000 METER SNELWANDELEN
1 UUR SNELWANDELEN
2 UUR SNELWANDELEN
3000 METER STEEPLE CHASE (91.4 CM)
110 METER HORDEN (106.7 CM)
400 METER HORDEN (91.4 CM)
GEWICHTWERPEN (15.88 KG)
10KAMP
WERP5KAMP
4 X 200 METER
4 X 400 METER
4 X 800 METER
4 X 1500 METER
OLYMPISCHE ESTAFETTE (800-400-200-200 METER)
           
           
MEERKAMPEN (ONDERDELEN EN VOLGORDE):
           
5KAMP
VERSPRINGEN, SPEERWERPEN, 200 M, DISCUSWERPEN EN 1500 M
10KAMP
DAG 1: 100 M, VERSPRINGEN, KOGELSTOTEN, HOOGSPRINGEN EN 400 M
DAG 2: 110 M HORDEN, DISCUSWERPEN, POLSSTOKHOOGSPRINGEN, SPEERWERPEN
  EN 1500 M
WERP5KAMP
KOGELSLINGEREN, KOGELSTOTEN, DISCUSWERPEN, SPEERWERPEN EN GEWICHTWERPEN