Uitslagen Goilberdingenloop Prestatieloop - 18 maart 2007

Onderstaande tijden zijn netto tijden.

  5 km prestatie vrouwen      
1 Ineke Burger Tiel AV Astylos 0:21:23
2 Aletta Schraa Amersfoort Triathlon 0:23:13
3 Mirande Dawson Culemborg Statina 0:24:21
4 Yvonne Bodewes Culemborg   0:26:42
5 Riet van den Heuvel Linschoten   0:26:57
6 Eunice van Twisk Culemborg Statina 0:27:50
7 Ardi Coenen Culemborg AV Statina 0:27:56
8 Adrienne Baars Culemborg   0:28:10
9 Daniella Kaze Culemborg   0:28:18
10 Marja Schuurman Culemborg   0:28:26
11 Caroline Loeber Houten   0:28:34
12 Pien Lucassen Culemborg   0:28:45
13 Samira Idris Culemborg Statina 0:28:55
14 Stella Bierenbroodpor Culemborg   0:29:22
15 Irene Kampen-Kocken Culemborg Statina 0:29:30
16 Yvette van Iersel-de Groot Culemborg   0:29:32
17 Debby Jägers Utrecht   0:29:33
18 Anneke Hoogstraten Geldermalsen geen 0:29:40
19 Patricia Klomp-Borsboom Geldermalsen Statina 0:30:02
20 Mariska van Vugt Culemborg   0:30:05
21 Els Koes Nieuwegein   0:30:25
22 Jet Roetman Culemborg   0:30:43
23 Annemarie Pietersen Culemborg Statina 0:31:00
24 Linda van Gent Wilnis   0:31:08
25 Renée Lankwarden Culemborg   0:31:20
26 Riet van Schaik Culemborg Statina 0:31:33
27 Marike Gosens-Pikart Culemborg Statina 0:31:37
28 Esther Wijnans Maarssen   0:33:12
         
  5 km prestatie mannen      
1 Marijn Wouters Culemborg Statina 0:18:40
2 Erik Verburg Enschede DRV-Euros 0:20:02
3 Bert van Lith Vlijmen Prins Hendrik 0:20:07
4 Tjiwolt Wierda Breukelen   0:21:11
5 Teun Smorenburg Culemborg Statina 0:22:18
6 Jeroen Gutte Culemborg Statina 0:22:54
7 Henny van Verseveld Culemborg Statina 0:23:17
8 Stefan van den Berg Beesd Vahalis 0:23:22
9 Rob van de Kamp Wijk bij Duurstede Statina 0:23:22
10 Stephan Wammes Culemborg Statina 0:23:24
11 Michiel van Veen Culemborg   0:24:02
12 Bert van Oostrum Culemborg Statina 0:24:05
13 Stan de Jong culemborg Statina 0:24:47
14 Daan de Laat Asch   0:24:48
15 Jim London Culemborg   0:24:54
16 Pieter den Besten Culemborg   0:25:17
17 Tiko Huizinga Culemborg   0:25:20
18 Jo Vogels Culemborg   0:25:58
19 Mario Huizinga Culemborg   0:26:05
20 Pim Maessen Culemborg Statina 0:26:08
21 Siebe Steehouder Culemborg Statina 0:26:17
22 Kees verburg Leerdam   0:26:23
23 Frans de Laat Asch Statina 0:26:29
24 Karel de Groot Culemborg   0:26:34
25 Marco Derks Culemborg Statina 0:26:34
26 DerkJan Dales Culemborg   0:26:36
27 Rob Burgers Culemborg   0:26:38
28 Jeroen Eduard Dirkse Culemborg Statina 0:27:06
29 Robert van Twisk Culemborg   0:27:31
30 Roy Blokvoort Culemborg Statina 0:27:31
31 Wim van Asperen culemborg   0:27:36
32 Robert Vermeulen Culemborg Statina 0:28:02
33 Bart van den Berk Culemborg Statina 0:28:11
34 Roel Leenders Culemborg   0:28:32
35 Ronald Zimmermann Culemborg   0:28:33
36 W.J. Stuut Culemborg   0:28:58
37 Albert de Wildt Culemborg   0:29:33
38 Jeroen ten Kate Culemborg Statina 0:29:41
39 Hennie van Ling Utrecht   0:30:02
         
  10 km prestatie vrouwen      
1 Kirsten ten Tusscher Utrecht Phoenix 0:41:52
2 Janske Stol Culemborg   0:51:12
3 Hanneke Wetzeler Culemborg Statina 0:51:29
4 Grada Lautenbach Culemborg Statina 0:51:48
5 Nancy den Besten Culemborg AV Statina 0:52:24
6 Marcia Jansen Tiel Vahalis Tiel 0:52:30
7 Ellen Hoogland Culemborg Statina 0:52:36
8 Annelies van Zijl Culemborg   0:53:45
9 Lottie Brosky Culemborg Statina 0:55:37
10 Bep Bouhuijzen Harmelen   0:55:46
11 Thérèse de Schutter-Brooijmans Culemborg Statina 0:56:32
12 Ella Lammers Culemborg statina 0:56:36
13 Karin Polhuijs vught   0:56:41
14 Ilse Parlevliet Culemborg   0:58:01
15 Ina van Honk Culemborg   0:58:59
16 Bep Vergeer Woerden   0:59:24
17 Hanny van Donselaar Culemborg Statina 1:02:56
18 Hillian Krol Culemborg Statina 1:06:24
19 Rieke Gardebroek Culemborg AV Statina 1:08:05
20 Judith Richter Culemborg   1:08:05
21 Marijke van den Brink Culemborg Statina 1:09:28
22 Janneke van Kroonenburg utrecht   1:09:29
         
  10 km prestatie mannen      
1 Mark Leeman De Bilt av Phoenix 0:34:14
2 Gijs Janssen van Doorn Geldermalsen Vahalis 0:36:46
3 Allan Pieterse Nijmegen Cifla 0:38:21
4 Aart Verburg Nieuw Krim eac de sperwers 0:39:45
5 Theo Rijnstra Utrecht   0:40:51
6 Henk van de Giessen Tuil Astylos 0:41:50
7 Roland Boontje Utrecht AV Phoenix 0:42:20
8 Bas Schraa Amersfoort Triathlon 0:42:25
9 Hans Verbraeken Culemborg   0:43:36
10 Sander Kopinga Utrecht AV Phoenix 0:43:38
11 Martijn Dingemans Culemborg   0:43:50
12 Jaap Groenhof Nieuwegein   0:44:19
13 Jos Schepers Culemborg - 0:44:21
14 Jan Veltman Culemborg Statina 0:44:41
15 Hans Gosens Culemborg   0:45:11
16 Cas de Roos Culemborg geen 0:45:25
17 Fried Keesen Culemborg   0:45:44
18 Gerrit van Mourik Deil   0:45:56
19 Hans van Putten Culemborg   0:46:24
20 Bert Bramer Culemborg   0:47:19
21 Marco Roddenhof Culemborg   0:47:24
22 Ton Rennen Utrecht   0:47:35
23 Aland de Wit Woerden   0:47:53
24 Roeland Geertzen Culemborg   0:47:54
25 Lody Ansems Culemborg Statina 0:49:07
26 Michael Kolijn Culemborg   0:49:09
27 Ger van Loenen Culemborg   0:49:10
28 Jan Willem Burggraaff Woerden Clytoneus 0:49:33
29 Hans Kokke Culemborg   0:49:34
30 Gert van der Bijl Culemborg   0:49:38
31 Sjaak Lakerveld Culemborg   0:49:51
32 Jeroen van Hees Culemborg Statina 0:49:53
33 Jan Tromp Culemborg Statina 0:50:05
34 Jan Roels Utrecht   0:50:16
35 René La Haye Culemborg   0:50:20
36 Jelte Jan Bakker Culemborg Statina 0:50:28
37 Ad van der Wal Nieuwegein   0:50:58
38 Ad de Schutter Culemborg STATINA 0:51:00
39 Hubrien Meijaard Culemborg   0:51:32
40  Bert Dingemans Culemborg Statina 0:51:57
41 Ger Niesen Culemborg Statina 0:52:15
42 Gerwin van der Lei Culemborg   0:52:15
43 Jan Vesseur Woerden Clytoneus 0:52:27
44 William Wijnans Maarssen   0:53:17
45 Lennart van Loenen Culemborg Statina 0:54:07
46 Sten van Loenen Culemborg   0:54:07
47 Eybert van Honk Zaltbommel   0:54:15
48 Hans van den Hurk Culemborg Statina 0:54:25
49 Joan Naus Culemborg Statina 0:55:02
50  Henk Lodder Nieuwegein   0:55:13
51 Peter Bos Culemborg   0:56:11
52 Theo de Vries Culemborg   0:56:26
53 Frans Fokker Buurmalsen   0:56:35
54 Dick Beltman Culemborg   0:57:02
55 Mark de Vree Culemborg   0:59:25
56 Michael Schooten Amsterdam   1:00:57
57 Theo de Jong Culemborg Statina 1:09:28
         
  15 km prestatie vrouwen      
1 Hanneke van de Voort vught   1:18:25
2 Annelies Danhof Woerden RCW Woerden 1:23:06
3 Marjo Jager vught loopservice nederland 1:25:32
4 Mette Groen Utrecht   1:27:29
5 Liesbeth van der Veen Culemborg Statina 1:29:00
         
  15 km prestatie mannen      
1 Emile Penn Culemborg   1:03:43
2 Alan van Dam Culemborg Statina 1:03:45
3 Isaak Mol Utrecht Hellas 1:04:23
4 Jac Blom Culemborg AV Statina 1:04:50
5 Johan Pont Culemborg   1:07:29
6 Carl Wüstefeld     1:08:08
7 Gerrit Bouhuis Utrecht   1:08:12
8 Kasper Kerver Zeist   1:08:28
9 André van IJzendoorn Tiel   1:08:34
10 Ron van der Zeijden Beusichem   1:09:07
11 Gerard Verstege Maarssen   1:10:20
12 Vincent Groenen Cothen Statina 1:10:54
13 Henk Fonteyn Culemborg Koninklijke Landmacht 1:11:05
14 Yves Groen Amsterdam   1:11:14
15 Michiel van Wijk     1:12:01
16 Albert Pelssers Houten   1:12:02
17 Marius vd Akker Culemborg Statina 1:12:15
18 Adrie de Loos Leusden   1:12:29
19 John Spithoven Culemborg   1:12:53
20 Gerjan Goed Culemborg   1:14:32
21 Gerrit Koerting Heukelum   1:15:50
22 Peter Klaverstijn Culemborg Statina 1:17:21
23 Paul Koedam Culemborg   1:17:41
24 Sander van der Meer Culemborg Statina 1:18:26
25 Johan-Frank Geuze Culemborg   1:18:38
26 Mark v.d. Berg Utrecht n.v.t. 1:18:43
27 J.W. Bruil Culemborg n.v.t. 1:18:45
28 Ad van Schieveen Woerden   1:18:51
29 Rens Mulder Ravenswaay   1:20:04
30 Paul Willems Culemborg   1:20:16
31 Jan Strien Buren   1:20:33
32 Paul Visser Culemborg AV Statina 1:20:37
33 Rene van Loenen Culemborg   1:21:39
34 Richard Schmitt Papendrecht   1:22:16
35 Frank Jos van Hest Culemborg   1:23:12
36 Auke Blok Utrecht   1:23:49
37 Anoniem  culemborg Statina 1:24:42
38 Ruud van Rein Utrecht   1:25:42
39 Hans van Baal Culemborg   1:26:12
40 Niels Steenvoorde Culemborg - 1:27:24
41 Wim van Engeldorp Gastelaars Culemborg   1:27:43
42 Tristan Roeland Zeist Fit 1:34:06