Goilberdingenloop - prestatielopen - 16 maart 2008

5 KM Prestatieloop, tijden zijn netto tijden.        
         
  Heren      
1 Marijn Wouters Culemborg Statina 0:18:21
2 Jelmar van Wiggen Wijk bij Duurstede   0:19:32
3 Henk van der Giessen Tuil Astylos 0:20:10
4 Merlan van Laake Culemborg Statina 0:20:53
5 Teun Smorenburg Culemborg Statina 0:21:31
6 Vincent Tunru Culemborg   0:21:37
7 Jos de Vries Den Bosch OSS-VOLO 0:21:59
8 Tom Verdonk Culemborg Statina 0:22:19
9 Ico Broekhuizen Culemborg A.V. Statina 0:22:57
10 Daan de Laat Asch Statina 0:23:14
11 Jan Tromp Culemborg Statina 0:24:13
12 Pieter Datthijn Culemborg Statina 0:24:24
13 Wim van Teutem Bunnik Phoenix 0:24:38
14 Lucas van Teutem Bunnik Phoenix 0:24:39
15 Barend Borgstijn Ter Aar AAV '36 0:25:00
16 Pim Maessen Beusichem Statina 0:25:24
17 Han Markslag Amersfoort Altis 0:25:44
18 Lennart Henning Culemborg Statina 0:27:04
19 Jeroen Eduard Dirkse Culemborg Statina 0:27:32
20 Rob Burgers Culemborg   0:28:17
21 Frans de Laat Asch Statina 0:28:53
22 Wim van Asperen Culemborg   0:29:40
23 Ronald Zimmermann Culemborg   0:30:35
         
  Dames      
1 Karlijn Smorenburg Culemborg Statina 0:24:31
2 Yvonne Bodewes Culemborg Statina 0:25:33
3 Nadi Kruithof Amsterdam   0:26:01
4 Yvonne Duivenvoorden Culemborg   0:27:22
5 Marleen Schot Tricht Statina 0:28:43
6 Annemarie Pietersen Culemborg Statina 0:28:50
7 Leonore van Amerom Culemborg Statina 0:28:51
8 Sandra Willems Tricht   0:28:59
9 Ina van Honk Zaltbommel   0:29:07
10 Nel Stout Culemborg   0:29:17
11 Isabelle Westerling Geldermalsen   0:29:18
12 Henriet van Brenk Geldermalsen   0:29:21
13 Hillian Krol Culemborg Statina 0:30:18
14 Jacqueline Noordhoorn Culemborg   0:30:20
15 Judith Richler Culemborg   0:30:40
16 Rieke Gardebroek Culemborg Statina 0:30:44
17 Annette Schaafsma Culemborg   0:30:55
18 Ans Wieman Culemborg Statina 0:31:05
19 Marja van Blokland Culemborg   0:31:06
20 Jamy Beets Maurik Lek & Linge 0:35:12
21 Geeske van Veenendaal Eck en Wiel   0:35:12
         
         
10,177 KM Prestatieloop, tijden zijn netto tijden.        
         
  Heren      
1 Willem van Leeuwen Den Hoef de Veenlopers 0:40:18
2 Fred Kramers Huizen Zuidwal 0:40:49
3 Martien Lek Vinkeveen Veenlopers 0:42:19
4 Rutger Stijlaart Culemborg   0:43:03
5 Hans Verbraeken Culemborg Statina 0:43:21
6 Apollo Veenhof Wilnis   0:44:22
7 Peter van Adrichem Den Hoef   0:44:26
8 Ben Boon Leerdam Lek & Linge 0:44:28
9 Jeffrey Stijlaard Culemborg Lek & Linge 0:44:36
10 Joel Blom Deil Lek & Linge 0:46:23
11 Patrick v.d. Zalm Culemborg Lek & Linge 0:46:34
12 Fried Keesen Culemborg   0:47:06
13 Stefan van den Berg Beesd Vahalis 0:47:39
14 Jan Froon Nieuwegein   0:48:02
15 Bram Schenkeveld Culemborg   0:48:32
16 Ton Rennen Utrecht   0:49:00
17 Willem Stange Beusichem   0:49:00
18 Gert van der Bijl Culemborg   0:49:12
19 Marc Versloof Culemborg Lek & Linge 0:49:12
20 Ad van der Wal Nieuwegein   0:49:42
21 Sander Bertens Culemborg   0:50:00
22 Theo de Vries Culemborg   0:50:05
23 Gerwin van der Lei Culemborg   0:50:19
24 Mario van der Linden Vleuten Atverni 0:50:25
25 Rene Verwij Culemborg   0:50:38
26 Joan Naus Culemborg Statina 0:50:47
27 Rene La Haye Culemborg   0:50:56
28 Jo Vogels Culemborg   0:50:59
29 Ger Niesen Culemborg Statina 0:51:35
30 Henny van Verseveld Culemborg Statina 0:51:56
31 P van Veen     0:52:28
32 Jelte Jan Bakker Culemborg Statina 0:52:30
33 Patrick Linnenbank Culemborg   0:52:35
34 Eddy Kragtwijk Culemborg   0:52:37
35 Arjan Eigenbrood Culemborg   0:53:26
36 Roel Beun Leerdam   0:53:27
37 Marco Roddenhof Culemborg   0:53:43
38 Frans van der Brugh Culemborg Triathlonbeesten 0:54:09
39 Siebe Steehouder Culemborg Statina 0:54:32
40 Christian de Jongh Culemborg   0:54:35
41 Patrick Boelhouwer Maurik Lek & Linge 0:55:11
42 Mike Verhoekse Leerdam Lek & Linge 0:56:32
43 Eric van 't Hoog Buurmalsen Lek & Linge 0:56:33
44 Eybert van Honk Zaltbommel   0:57:08
45 Stephan van Beek Nieuwegein Vahalis 0:57:42
46 Cees Blom Deil   1:00:16
47 Stefan Akkermans Deil   1:00:17
48 Jan van Kooij Deil   1:00:17
49 Bart van Waveren Culemborg Lek& Linge 1:00:34
50 Tim Oosterveld Houten Lek & Linge 1:01:46
51 Frans Fokker Buurmalsen   1:03:00
52 Jojo Sperwer Culemborg Lek & Linge 1:04:02
53 Wietse Dekker Culemborg Lek& Linge 1:04:03
54 Rik Rietveld Culemborg Lek & Linge 1:04:03
- Julien Schoone Culemborg Lek & Linge DNF
- Jurrien Spoelstra Culemborg Lek & Linge DNS
         
  Dames      
1 Hanneke Wetzeler Culemborg Statina 0:50:06
2 Angela Veld Culemborg Statina 0:50:22
3 Sandra Wormgoor Culemborg   0:50:38
4 Danielle Schouw Culemborg Statina 0:51:00
5 Corina van der Linden Culemborg Statina 0:52:15
6 Annabel Beun Leerdam Lek & Linge 0:53:28
7 Anneke van Ooijen Geldermalsen   1:00:50
8 An Pikker Culemborg Statina 1:00:50
9 Yvonne Voordouw Culemborg Statina 1:03:41
10 Jeannette Benistant Hagestein Statina 1:05:12
- Ella Lammers Culemborg Statina DNF
         
         
15 KM Prestatieloop, tijden zijn netto tijden.        
         
  Heren      
1 Chris van den Berg Haarlem   1:00:22
2 Harm Bodewes Culemborg Statina 1:03:21
3 Alan van Dam Culemborg Statina 1:05:03
4 Gert-Jan Hol Tricht Vahalis 1:05:42
5 André van Ijzendoorn Tiel   1:06:57
6 Jos Rodermans Culemborg   1:07:43
7 Dick Dokman Beesd Vahalis 1:08:21
8 Koos Kooij Culemborg Statina 1:08:57
9 Jos Schepers Culemborg Kon. Landmacht 1:09:31
10 Vincent Groenen Cothen Statina 1:10:09
11 Jeroen Staveren Houten   1:11:04
12 Leo Wesselink Beesd Rondje Rhenoy 1:13:55
13 Frans Assmann Culemborg   1:14:17
14 C.J. Boelhouwer Culemborg   1:14:33
15 Paul Koedam Culemborg   1:14:35
16 Frans van Ommeren Zoelen   1:16:05
17 Johan Frank Gearen Culemborg   1:17:15
18 Ton van den Boomen Geldrop Logo 1:17:19
19 Dick Oudenampsen Culemborg   1:18:35
20 John Weggeman Culemborg   1:18:43
21 Marcel van Zoelen Culemborg   1:19:41
22 Jan Albert Hofstede Everdingen   1:20:11
23 Jaap Merkens Tricht Vahalis 1:20:45
24 Frank Riemers Culemborg   1:20:52
25 Paul Visser Culemborg Statina 1:22:10
26 Martijn Hoogendorp Culemborg Statina 1:22:49
27 Roland Kok Culemborg Statina 1:22:57
28 Rens Mulder Ravenswaay   1:23:59
29 Wim van Engeldorp Gastelaars Culemborg   1:25:33
         
  Dames      
1 Annemiek van Baak Culemborg   1:25:52
2 Natasja van Wel Culemborg Statina 1:27:51
3 Heidy Breeschoten Culemborg Statina 1:35:36