Interne baanwedstrijden - 31 mei 2008

pupillen

3kamp meisjes pupillen mini
40 meter
verspringen
kogelstoten
punten
1
Vera Baardolf
8.4
2.41
3.65
972
 
 
 
 
 
 
3kamp jongens pupillen mini
40 meter
verspringen
kogelstoten
punten
1
Ruurd Veluwenkamp
8.0
2.53
3.70
1062
2
Rico Coenen
8.5
2.36
4.48
1030
3
Mathijs van Westreenen
8.8
2.18
4.28
934
600 meter jongens pupillen mini
 
 
 
1
Ruurd Veluwenkamp
2:47.0
 
 
 
2
Rico Coenen
2:54.6
 
 
 
3
Mathijs van Westreenen
3:08.0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3kamp meisjes pupillen C
40 meter
verspringen
kogelstoten
punten
1
Vere Renes
8.8
2.43
5.03
1054
2
Roos Custers
8.4
2.43
2.87
890
 
 
 
 
 
 
3kamp jongens pupillen C
40 meter
verspringen
kogelstoten
punten
1
Luc de Rijke
7.6
3.19
6.64
1522
2
Wessel van der Waal
7.3
3.17
5.36
1468
3
Arthur de Kok
8.1
2.76
4.01
1125
4
Job Aggenbach
8.0
2.61
4.10
1119
600 meter jongens pupillen C
 
 
 
1
Wessel van der Waal
2:22.6
 
 
 
2
Arthur de Kok
2:28.0
 
 
 
3
Luc de Rijke
2:30.1
 
 
 
4
Job Aggenbach
2.37.8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3kamp meisjes pupillen B
40 meter
hoogspringen
balwerpen
punten
1
Pien van Zoelen
6.9
1.10
20.05
1255
2
Jamie Verrips
7.4
0.95
23.07
1087
3
Maxime Schouten
7.2
0.95
12.11
958
4
Veri Gutte
7.6
0.85
14.09
844
1000 meter meisjes pupillen B
 
 
 
1
Jamie Verrips
4:21.2
 
 
 
2
Maxime Schouten
4:31.9
 
 
 
3
Veri Gutte
4:38.1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3kamp jongens pupillen B
40 meter
hoogspringen
balwerpen
punten
1
Sam de Kater
6.7
1.10
21.06
1313
2
Owen Elstak
7.1
1.00
27.03
1231
3
Frans Westerman
7.2
1.00
21.62
1142
4
Benjamin Slotboom
7.2
0.75
19.08
923
5
Hugo van der Burg
8.9
0.85
9.08
555
1000 meter jongens pupillen B
 
 
 
1
Benjamin Slotboom
4:00.7
 
 
 
2
Sam de Kater
4:02.6
 
 
 
3
Frans Westerman
4:18.1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3kamp meisjes pupillen A 1e-jaars
60 meter
verspringen
balwerpen
punten
1
Vita Coenen
10.0
3.33
15.36
1074
2
Jamie Verweij
10.2
3.38
15.31
1054
3
Milembe Horb
9.9
3.37
10.95
1020
4
Mai Elie
10.2
3.49
9.81
978
1000 meter meisjes pupillen A 1e-jaars
 
 
 
1
Milembe Horb
4:09.3
 
 
 
2
Mai Elie
4:16.2
 
 
 
3
Vita Coenen
4:49.5
 
 
 
4
Jamie Verweij
4:52.4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3kamp meisjes pupillen A 2e-jaars
60 meter
verspringen
balwerpen
punten
1
Vera Gommans
9.6
3.52
18.25
1217
2
Anke Veluwenkamp
9.9
3.56
17.72
1171
3
Elina Jonis
10.6
3.47
11.90
960
4
Kiki Marringa
11.3
2.98
12.27
782
5
Nina Falbe-Hansen
11.7
2.59
14.88
704
6
Keri Aggenbach
11.5
2.81
9.01
662
1000 meter meisjes pupillen A 2e-jaars
 
 
 
1
Vera Gommans
4:11.6
 
 
 
2
Anke Veluwenkamp
4:24.1
 
 
 
3
Kiki Marringa
4:42.3
 
 
 
4
Keri Aggenbach
4:49.2
 
 
 
5
Elina Jonis
5:03.5
 
 
 
6
Nina Falbe-Hansen
5:08.9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3kamp jongens pupillen A 1e-jaars
60 meter
verspringen
balwerpen
punten
1
Coen Horb
9.1
4.57
28.38
1645
2
Kevin Haxe
9.7
3.97
15.32
1246
3
Pyke Maas
10.4
3.62
16.03
1086
4
Lars Heikamp
10.3
3.33
18.46
1078
5
Haite Schootstra
10.4
3.47
15.83
1053
6
Sijmen Sommerdijk
11.8
2.88
12.07
704
1000 meter jongens pupillen A 1e-jaars
 
 
 
1
Coen Horb
3:46.9
 
 
 
2
Lars Heikamp
4:06.2
 
 
 
3
Haite Schootstra
4:11.5