Clubkampioenschappen - 4 oktober 2008

 

meisjes pupillen mini

600 m

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Elin van Kooij

2.38.4

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Zoe Lakerveld

2.58.5

 

 

 

 

 

 

 

 

3-kamp

40 m

pntn

verspringen

pntn

balwerpen

pntn

totaal

 

 

1

Elin van Kooij

8.6

229

2.74

266

13.55

218

713

 

 

2

Zoe Lakerveld

9.3

139

2.19

156

8.14

113

408

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jongens pupillen mini

600 m

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Jochem Bodewes

2.38.0

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Ruurd Veluwenkamp

2.40.4

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Rico Coenen

2.55.4

 

 

 

 

 

 

 

 

3-kamp

40 m

pntn

verspringen

pntn

balwerpen

pntn

totaal

 

 

1

Ruurd Veluwenkamp

8.3

272

2.60

238

11.01

172

682

 

 

2

Rico Coenen

8.6

229

2.53

224

7.65

102

555

 

 

3

Jesse Reijngoud

8.3

272

2.32

182

6.10

65

519

 

 

4

Kane Bloemers

10.0

62

1.46

10

5.06

37

109

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

meisjes pupillen C

600 m

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Marjet Poutsma

2.49.4

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Inge Poutsma

2.55.9

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Hilde Naus

2.59.0

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Janne de Rooij

2.59.8

 

 

 

 

 

 

 

 

3-kamp

40 m

pntn

verspringen

pntn

balwerpen

pntn

totaal

 

 

1

Meike van Kranenburg

8.0

318

2.71

260

13.06

209

787

 

 

2

Janne de Rooij

8.4

257

2.80

278

10.92

170

705

 

 

3

Marjet Poutsma

8.0

318

2.48

214

9.92

151

683

 

 

4

Vere Renes

8.8

202

2.46

210

11.30

178

590

 

 

5

Hilde Naus

8.0

318

2.12

142

7.86

107

567

 

 

6

Inge Poutsma

10.2

41

2.48

214

10.50

162

417

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jongens pupillen C

600 m

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Wessel van der Waal

2.24.2

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Arthur de Kok

2.28.7

               

3

Brian Bekker

2.34.5

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Luc de Rijke

2.39.8

 

 

 

 

 

 

 

 

3-kamp

40 m

pntn

verspringen

pntn

balwerpen

pntn

totaal

 

 

1

Wessel van der Waal

7.5

403

3.16

350

28.23

423

1176

 

 

2

Luc de Rijke

7.8

351

3.05

328

30.25

447

1126

   

3

Brian Bekker

7.7

368

3.20

358

20.22

321

1047

 

 

4

Arthur de Kok

7.8

351

2.81

280

17.45

280

911

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

meisjes pupillen B

1000 m

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Jamie Verrips

4.17.6

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Maxime Schouten

4.21.8

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Charlotte Stikkelbroeck

4.59.2

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Bo Dubbeldam

5.07.6

 

 

 

 

 

 

 

 

buiten mededinging: Selma Poutsma

4.14.6

 

 

 

 

 

 

 

 

3-kamp

40 m

pntn

verspringen

pntn

kogelstoten

pntn

totaal

 

 

1

Maxime Schouten

6.8

542

3.25

368

3.81

255

1165

 

 

1

Veri Gutte

7.1

480

3.33

384

4.43

301

1165

 

 

3

Pien van Zoelen

7.1

480

3.14

346

4.74

323

1149

 

 

4

Jamie Verrips

7.3

440

3.03

324

5.26

359

1123

 

 

5

Charlotte Stikkelbroeck

7.9

334

2.86

290

4.89

334

958

 

 

6

Bo Dubbeldam

8.1

303

2.75

268

3.55

234

805

 

 

buiten mededinging: Selma Poutsma

7.0

500

3.21

360

3.50

230

1090

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jongens pupillen B

1000 m

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Benjamin Slotboom

4.06.4

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Sam de Kater

4.15.3

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Frans Westerman

4.21.1

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Simon van der Bas

4.34.4

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Hugo van der Burg

5.02.6

 

 

 

 

 

 

 

 

3-kamp

40 m

pntn

verspringen

pntn

kogelstoten

pntn

totaal

 

 

1

Simon van der Bas

6.9

521

3.74

466

5.39

367

1354

 

 

2

Sam de Kater

7.4

422

3.33

384

5.39

367

1173

 

 

3

Frans Westerman

7.3

440

3.23

364

5.28

360

1164

 

 

4

Benjamin Slotboom

7.2

460

3.26

370

4.79

327

1157

 

 

5

Jim van Schaik

7.7

368

2.70

258

4.00

269

895

 

 

6

Hugo van der Burg

8.7

215

2.20

158

3.21

206

579

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

meisjes pupillen A1

1000 m

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Milembe Horb

4.17.5

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Kim Witziers

4.26.3

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Mai Elie

4.26.9

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Jamie Verweij

5.04.5

 

 

 

 

 

 

 

 

3-kamp

60 m

pntn

verspringen

pntn

kogelstoten

pntn

totaal

 

 

1

Milembe Horb

9.6

503

3.48

414

5.86

397

1314

 

 

2

Vita Coenen

10.1

427

3.30

378

4.86

332

1137

 

 

3

Jamie Verweij

9.8

472

2.94

306

4.27

290

1068

 

 

4

Mai Elie

10.5

372

3.14

346

3.86

259

977

 

 

5

Kim Witziers

10.3

399

2.98

314

3.81

255

968

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

meisjes pupillen A2

1000 m

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Vera Gommans

4.13.1

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Anke Veluwenkamp

4.38.5

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Kiki Marringa

4.51.5

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Aniek van den Berge

4.59.7

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Elina Jonis

5.04.9

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Judith Jongerhuis

5.17.2

 

 

 

 

 

 

 

 

3-kamp

60 m

pntn

hoogspringen

pntn

kogelstoten

pntn

totaal

 

 

1

Vera Gommans

10.0

442

1.20

489

5.46

372

1303

 

 

2

Anke Veluwenkamp

10.0

442

1.10

416

5.55

378

1236

 

 

3

Elina Jonis

10.9

321

1.00

342

4.91

335

998

 

 

4

Aniek van den Berge

10.1

427

0.90

269

4.01

270

966

 

 

5

Kiki Marringa

11.2

285

DNS

0

5.20

355

640

 

 

6

Judith Jongerhuis

11.4

262

0.85

232

2.50

142

636

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jongens pupillen A1

1000 m

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Coen Horb

4.00.6

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Haite Schootstra

4.10.1

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Sjoerd Bodewes

4.20.0

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Sijmen Sommerdijk

4.23.7

 

 

 

 

 

 

 

 

3-kamp

60 m

pntn

verspringen

pntn

kogelstoten

pntn

totaal

 

 

1

Coen Horb

8.9

623

4.00

518

6.66

446

1587

 

 

2

Kevin Haxe

9.3

552

3.35

388

5.76

391

1331

 

 

3

Sijmen Sommerdijk

10.8

333

2.70

258

4.56

311

902

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jongens pupillen A2

1000 m

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Idse ten Brinke

4.06.4

 

 

 

 

 

 

 

 

3-kamp

60 m

pntn

hoogspringen

pntn

kogelstoten

pntn

totaal

 

 

1

Idse ten Brinke

9.9

457

1.20

489

6.81

455

1401

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

meisjes junioren D

4-kamp

60 m

pntn

600 m

pntn

verspringen

pntn

kogelstoten

pntn

totaal

1

Nene Marringa

9.6

403

2.16.4

265

3.77

372

7.12

372

1412

2

Nynke Altenburg

9.6

403

2.11.2

311

3.37

292

7.44

390

1396

3

Kaoutar Ramdani

9.6

403

2.00.4

421

3.29

276

5.47

272

1372

4

Emmy van Berkel

10.2

313

2.02.2

401

3.37

292

6.79

353

1359

5

Ruby den Besten

9.7

387

2.22.6

213

3.44

306

6.17

316

1222

6

Ruby van Schaik

10.2

313

2.24.2

201

3.62

342

6.33

326

1182

7

Lucy van Berkel

10.5

272

2.12.5

299

3.55

328

5.25

258

1157

8

Sam Verweij

10.0

342

2.27.3

178

3.47

312

5.36

265

1097

9

Laura van Erp

10.7

246

2.35.0

123

3.22

262

5.10

248

879

10

Noortje Elie

10.7

246

2.26.0

187

2.89

196

4.21

185

814

11

Marlies Schledorn

11.4

162

2.33.9

131

2.75

168

6.03

308

769

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jongens junioren D

4-kamp

80 m

pntn

1000 m

pntn

verspringen

pntn

kogelstoten

pntn

totaal

1

Jelmer van der Linden

12.2

409

3.24.6

514

3.63

344

5.20

255

1522

2

Rijk Versluijs

12.7

347

3.56.9

330

3.62

342

7.30

383

1402

3

Bart van Sterkenburg

12.7

347

3.57.8

325

3.76

370

6.31

325

1367

4

Yoram Meijaard

13.3

279

4.42.8

140

3.35

288

6.16

316

1023

5

Peter Westerman

14.0

206

4.16.0

243

3.19

256

5.40

268

973

6

Roy Zwambach

12.3

396

DNS

0

2.89

196

7.18

376

968

7

Michiel Huisman

13.6

247

4.46.9

126

3.14

246

6.35

327

946

8

Luuk Verdonk

13.9

216

4.09.2

272

2.59

136

5.66

285

909

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

meisjes junioren C

4-kamp

80 m

pntn

600 m

pntn

verspringen

pntn

kogelstoten

pntn

totaal

1

Karlijn Smorenburg

11.6

490

2.00.6

419

4.13

444

7.29

382

1735

2

Valery van Zaanen

12.3

396

2.04.9

373

3.45

308

5.57

279

1356

3

Merel van den Berge

12.1

422

2.24.4

199

3.47

312

6.36

328

1261

4

Mireille Noordhoorn

12.9

323

2.14.6

280

3.01

220

6.16

316

1139

5

Tessa Molenaar

13.1

301

2.29.6

161

3.22

262

7.10

371

1095

6

Samira Idris

13.5

257

2.15.0

277

3.30

278

5.13

250

1062

7

Nina Copier

13.9

216

2.14.0

203

3.22

262

6.01

307

988

8

Saskia Maessen

13.5

257

2.28.1

172

3.04

226

5.82

295

950

9

Pien Lucassen

13.4

268

2.23.6

206

2.74

166

5.83

295

935

10

Nelleke van Rij

12.9

323

DNS

0

3.65

348

DNS

0

671

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jongens junioren C

4-kamp

100 m

pntn

800 m

pntn

verspringen

pntn

kogelstoten

pntn

totaal

1

Ico Broekhuizen

13.1

620

2.31.6

544

5.19

658

8.90

468

2290

2

Tom Verdonk

13.9

517

2.33.7

524

3.95

408

6.67

346

1795

3

Bart Bank

14.4

458

2.43.3

441

3.73

364

8.69

457

1720

4

Martin Spruit

14.5

446

3.20.0

198

4.13

444

10.55

549

1637

5

Timo Hoff

14.6

435

2.48.5

400

3.59

336

5.86

297

1468

6

Thom Dubbeldam

15.5

341

3.00.6

314

3.78

374

6.17

316

1345

7

Marc Blokvoort

16.8

222

2.52.4

371

3.63

344

5.10

248

1185

8

Cas van Cooten

16.3

266

3.37.3

112

3.29

276

4.92

236

890

9

Simon Jonis

18.2

113

3.28.5

154

3.51

320

5.84

296

883

10

Merlan van Laake

27.0

0

DNS

0

4.55

529

DNS

0

529

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

meisjes junioren B

3000 m

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Lucia van Schaik

15.52.0

 

 

 

 

 

 

 

 

4-kamp

100 m

pntn

800 m

pntn

hoogspringen

pntn

kogelstoten

pntn

totaal

1

Kitty van Berkel

13.5

549

3.57.4

65

1.30

484

6.90

359

1457

2

Lucia van Schaik

15.4

278

3.57.6

64

1.05

133

8.16

458

933

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jongens junioren B

4-kamp

100 m

pntn

800 m

pntn

hoogspringen

pntn

speerwerpen

pntn

totaal

1

Bram Koldenhof

12.7

402

2.14.1

530

1.55

444

25.82

255

1631

2

Teun Smorenburg

13.2

317

2.27.4

362

1.60

492

35.12

415

1586

3

Jorrit Steehouder

13.7

238

2.29.6

338

1.55

444

37.71

456

1476

4

Lennart Henning

14.2

164

2.52.6

116

1.25

134

22.05

181

595

5

Pim Maessen

14.1

179

2.53.1

112

1.25

134

18.39

104

529

6

Sjuul Verheij

14.7

96

2.44.5

187

DNF

0

20.97

159

442

7

Robert Vermeulen

13.6

253

2.51.8

123

DNS

0

DNF

0

376

8

Gerben Mertens

14.6

109

DNS

0

DNS

0

26.06

259

368

9

Roy Blokvoort

14.9

70

DNS

0

DNS

0

21.08

161

231

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

meisjes junioren A

3000 m

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Danielle Schouw

13.33.5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jongens junioren A

4-kamp

100 m

pntn

800 m

pntn

hoogspringen

pntn

speerwerpen

pntn

totaal

1

Marijn Wouters

12.2

493

2.12.7

549

1.40

293

DNF

0

1335

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dames senioren

4-kamp

100 m

pntn

800 m

pntn

verspringen

pntn

speerwerpen

pntn

totaal

1

Annemieke Los

15.2

304

3.05.8

354

3.72

346

15.01

282

1286

2

Saskia Sanderse

16.7

128

3.07.8

340

4.11

452

16.49

319

1239

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

heren senioren

3000 m

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Erik de Bruin

10.53.5

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Jan Pannekoek

10.56.3

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Gerk van der Have

11.53.0

 

 

 

 

 

 

 

 

4-kamp

100 m

pntn

800 m

pntn

hoogspringen

pntn

speerwerpen

pntn

totaal

1

Fons Zuidema

13.6

253

2.25.5

385

1.55

444

39.92

490

1572

2

Bram Bruinse

13.2

317

2.46.4

170

1.72

606

37.04

446

1539

3

Reinier Bank

12.7

402

2.43.5

196

1.45

344

27.15

279

1221

4

Andries Nap

12.4

456

2.32.5

306

1.15

23

18.45

105

890

5

Vincent Roke

12.3

474

2.29.1

343

DNS

0

DNS

0

817

6

Jeroen ten Kate

15.6

0

3.06.1

12

1.20

78

18.54

107

198

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dames masters

3000 m

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Yvonne Bodewes

14.22.8

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Corina van der Linden

14.31.1

 

 

 

 

 

 

 

 

4-kamp

100 m

pntn

800 m

pntn

verspringen

pntn

speerwerpen

pntn

totaal

1

Nancy den Besten

16.0

206

3.15.7

287

3.84

379

12.37

212

1084

2

Esther Elie

18.0

0

3.34.1

179

3.16

183

16.12

310

672

3

Yvonne Voordouw

21.3

0

4.07.1

22

2.44

0

14.05

257

279

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

heren masters

3000 m

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Harm Bodewes

11.27.1

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Nico Brand

14.59.6

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Hans van den Hurk

16.20.6

 

 

 

 

 

 

 

 

4-kamp

100 m

pntn

800 m

pntn

hoogspringen

pntn

speerwerpen

pntn

totaal

1

Siebe Schootstra

13.6

253

2.30.8

324

1.35

241

28.54

304

1122

2

Fred Voordouw

13.1

333

2.55.4

93

1.45

344

25.84

255

1025

3

Jeroen Gutte

DNS

0

DNS

0

1.58

473

35.90

428

901

4

Ernst Koldenhof

14.4

136

2.57.8

74

1.40

293

26.52

268

771

5

Henny van Verseveld

13.8

223

2.58.5

69

1.25

134

24.74

234

660

6

Jelte Jan Bakker

15.0

57

2.44.8

184

1.30

188

15.51

37

466

7

Frank Spruit

17.1

0

2.46.5

169

1.15

23

24.95

238

430

 

 

 

4 x 400 METER ESTAFETTE

 

 

heren senioren

3.57.1

Reinier Bank

Andries Nap

Vincent Roke

Marijn Wouters JJA

4.02.3

Jan Pannekoek

Gerk ten Have

Erik de Bruin

Gerard Smit HM50-54

 

 

jongens junioren C

4.51.0

Merlan van Laake

Martin Spruit

Marc Blokvoort

Ico Broekhuizen

 

 

heren masters 40 t/m 44 jaar

4.58.2

Frank Brandsma HM45-49

Tjalling Rekker

Ron van der Linden

Gerrit van Mourik HM45-49

 

 

meisjes junioren B

5.26.3

Kitty van Berkel

Lucia van Schaik

Valery van Zaanen MJC

Karlijn Smorenburg MJC

 

 

heren masters 60 t/m 64 jaar

5.42.1

Henny van Verseveld

Frans de Laat

Nico Brand

Bert van Oostrum

 

 

familie/vrienden

5.59.6

Mai Elie

Noortje Elie

Marlies Schledorn

Ruby den Besten

6.11.1

Selma Poutsma

Albert Poutsma

Petra Poutsma

Sacha van Kooij

6.13.9

Harm Bodewes

Yvonne Bodewes

Sjoerd Bodewes

Jochem Bodewes

6.14.9

Herbert Coenen

Ardi Coenen

Enzo Coenen

Vita Coenen

6.27.6

Marga Compaaijen

Marjo Eurlings

Petra Kok

Hanneke Wetzeler