Vidaz! Baanwedstrijd - 23 mei 2009 - pupillen

Jongens pupillen mini
 
 
 
600 meter
 
 
 
1
Lucien
 
Vermeulen
2002
Astylos
2.28.43
 
 
 
2
Ravi
van
Lienden
2002
Astylos
3.03.24
 
 
 
3
Lucas
van der
Schaaf
2002
Astylos
3.10.51
 
 
 
driekamp
40 meter
verspringen
balwerpen
punten
1
Lucien
 
Vermeulen
2002
Astylos
8.37
2.96
9.64
753
2
Ravi
van
Lienden
2002
Astylos
8.59
2.48
9.42
620
3
Lucas
van der
Schaaf
2002
Astylos
9.19
2.05
10.05
463
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jongens pupillen C
 
 
 
600 meter
 
 
 
1
Jordi
 
Schmid
2001
Passaat
2.18.55
 
 
 
2
Abel
 
Ton
2001
Statina
2.30.27
 
 
 
3
Melle
 
Sieben
2001
Statina
2.35.81
 
 
 
4
Jochem
 
Bodewes
2001
Statina
2.42.04
 
 
 
driekamp
40 meter
verspringen
balwerpen
punten
1
Jordi
 
Schmid
2001
Passaat
7.49
3.16
21.64
1140
2
Abel
 
Ton
2001
Statina
7.80
2.58
15.58
877
3
Melle
 
Sieben
2001
Statina
8.25
2.54
15.22
789
4
Jochem
 
Bodewes
2001
Statina
8.45
2.32
13.64
687
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Meisjes pupillen C
 
 
 
600 meter
 
 
 
1
Elin
van
Kooij
2001
Statina
2.29.26
 
 
 
2
Sophie
 
Roks
2001
Astylos
2.57.43
 
 
 
driekamp
40 meter
verspringen
balwerpen
punten
1
Elin
van
Kooij
2001
Statina
7.75
2.77
14.30
903
2
Sophie
 
Roks
2001
Astylos
8.11
2.93
13.95
868
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jongens pupillen B
 
 
 
1000 meter
 
 
 
1
Max
 
Polak
2000
Passaat
3.50.54
 
 
 
2
Arthur
de
Kok
2000
Statina
3.55.68
 
 
 
3
Brian
 
Bekker
2000
Statina
3.55.89
 
 
 
4
Sam
 
Helsloot
2000
Statina
4.40.11
 
 
 
5
Niels
 
Boonstra
2000
Astylos
5.18.52
 
 
 
6
Coen
van
Tilburg
2000
Statina
5.38.03
 
 
 
driekamp
40 meter
verspringen
balwerpen
punten
1
Luc
de
Rijke
2000
Statina
7.82
3.17
28.45
1167
2
Niels
 
Boonstra
2000
Astylos
7.47
3.24
18.85
1121
3
Arthur
de
Kok
2000
Statina
7.60
2.88
20.04
1041
4
Brian
 
Bekker
2000
Statina
7.30
3.40
8.70
1012
5
Max
 
Polak
2000
Passaat
7.81
2.79
13.02
876
6
Sam
 
Helsloot
2000
Statina
8.11
2.52
15.21
806
7
Coen
van
Tilburg
2000
Statina
8.06
2.67
8.66
725
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Meisjes pupillen B
 
 
 
1000 meter
 
 
 
1
Gabrielle
 
Opmeer
2000
Passaat
3.56.59
 
 
 
2
Julia
van
Knippenberg
2000
Statina
4.46.60
 
 
 
3
Mandy
 
Budding
2000
Astylos
5.00.14
 
 
 
4
Meike
van
Kranenburg
2000
Statina
5.12.60
 
 
 
driekamp
40 meter
verspringen
balwerpen
punten
1
Gabrielle
 
Opmeer
2000
Passaat
7.30
3.43
24.18
1266
2
Meike
van
Kranenburg
2000
Statina
7.64
3.03
18.90
1048
3
Julia
van
Knippenberg
2000
Statina
7.55
2.81
15.33
965
4
Vere
 
Renes
2000
Statina
8.35
2.86
16.67
859
5
Mandy
 
Budding
2000
Astylos
8.59
2.49
11.18
656
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jongens pupillen A(1e jrs)
 
 
 
1000 meter
 
 
 
1
Sam
 
Kraaijeveld
1999
Passaat
3.33.17
 
 
 
2
Benjamin
 
Slotboom
1999
Statina
3.35.23
 
 
 
3
Aron
 
Blom
1999
Passaat
3.41.33
 
 
 
4
Matthijs
 
Hogervorst
1999
Passaat
3.49.04
 
 
 
5
Sam
de
Kater
1999
Statina
3.50.77
 
 
 
6
Owen
 
Elstak
1999
Statina
4.03.45
 
 
 
7
Frans
 
Westerman
1999
Statina
4.07.12
 
 
 
8
Jasper
 
Rou
1999
VAV
4.14.24
 
 
 
9
Maarten
van
Dijk
1999
Astylos
4.21.46
 
 
 
10
Fabian
 
Stangenberger
1999
Astylos
4.35.56
 
 
 
11
Jeroen
 
Bastenhof
1999
VAV
4.44.14
 
 
 
12
Don
 
Spies
1999
Astylos
4.44.17
 
 
 
13
Lotfi
 
Bengrad
1999
VAV
4.46.78
 
 
 
14
Joost
van den
Brink
1999
Statina
4.46.89
 
 
 
15
Hugo
van der
Burg
1999
Statina
4.53.65
 
 
 
16
Rick
van
Barneveld
1999
VAV
4.59.01
 
 
 
driekamp
60 meter
verspringen
balwerpen
punten
1
Simon
van der
Bas
1999
Statina
9.46
3.67
19.80
1333
2
Owen
 
Elstak
1999
Statina
10.02
3.31
25.68
1248
3
Sam
de
Kater
1999
Statina
9.93
3.54
20.98
1246
4
Sam
 
Kraaijeveld
1999
Passaat
9.97
3.40
23.32
1243
5
Matthijs
 
Hogervorst
1999
Passaat
10.17
3.26
21.37
1158
6
Frans
 
Westerman
1999
Statina
10.48
3.30
23.17
1147
7
Benjamin
 
Slotboom
1999
Statina
10.34
3.22
22.64
1143
8
Aron
 
Blom
1999
Passaat
10.07
3.27
17.36
1118
9
Jasper
 
Rou
1999
VAV
9.82
3.14
15.96
1109
10
Don
 
Spies
1999
Astylos
10.89
2.98
22.75
1021
11
Jeroen
 
Bastenhof
1999
VAV
11.08
3.20
20.54
1011
12
Maarten
van
Dijk
1999
Astylos
11.03
2.78
19.74
923
13
Lotfi
 
Bengrad
1999
VAV
11.49
2.88
19.26
880
14
Rick
van
Barneveld
1999
VAV
11.78
2.58
19.75
794
15
Hugo
van der
Burg
1999
Statina
12.00
2.50
13.57
658
16
Fabian
 
Stangenberger
1999
Astylos
12.05
2.59
12.18
647
17
Joost
van den
Brink
1999
Statina
11.83
2.25
13.73
629
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jongens pupillen A(2e jrs)
 
 
 
1000 meter
 
 
 
1
Maurits
van
Halderen
1998
Passaat
3.47.55
 
 
 
2
Dylan
 
Huisman
1998
Passaat
4.00.04
 
 
 
3
Frank
 
Corporaal
1998
Astylos
4.06.47
 
 
 
4
Bram
 
Verwoert
1998
Statina
4.08.98
 
 
 
5
Bart
 
Boonstra
1998
Astylos
4.09.26
 
 
 
6
Maikel
van
Lienden
1998
Astylos
4.24.38
 
 
 
driekamp
60 meter
verspringen
balwerpen
punten
1
Maurits
van
Halderen
1998
Passaat
9.52
3.86
24.95
1428
2
Jeffrey
 
Bekker
1998
Statina
9.50
3.43
28.55
1390
3
Pyke
 
Maas
1998
Statina
9.66
3.71
23.84
1361
4
Bram
 
Verwoert
1998
Statina
10.06
3.59
25.79
1299
5
Bart
 
Boonstra
1998
Astylos
10.33
3.17
22.13
1128
6
Frank
 
Corporaal
1998
Astylos
9.88
3.17
16.37
1113
7
Sietse
 
Visser
1998
Passaat
10.52
3.27
19.20
1080
8
Dylan
 
Huisman
1998
Passaat
11.28
3.11
24.65
1024
9
Maikel
van
Lienden
1998
Astylos
10.66
2.78
16.48
923
10
Don
 
Reichwein
1998
Passaat
11.60
2.75
22.91
891
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Meisjes pupillen A 1e-jaars
 
 
 
1000 meter
 
 
 
1
Lara
van
Lienden
1999
Astylos
3.59.16
 
 
 
2
Jamie
 
Verrips
1999
Statina
4.05.47
 
 
 
3
Maxime
 
Schouten
1999
Statina
4.10.85
 
 
 
4
Rosanne
van der
Gun
1999
Statina
4.18.51
 
 
 
5
Tessa
 
Janssen
1999
Astylos
4.24.43
 
 
 
6
Nienke
 
Goodijk
1999
VAV
5.07.84
 
 
 
7
Sasja
van
Andel
1999
VAV
5.28.95
 
 
 
8
Rosanna
 
Toma
1999
Passaat
6.05.30
 
 
 
driekamp
60 meter
verspringen
balwerpen
punten
1
Jamie
 
Verrips
1999
Statina
10.65
3.06
23.80
1083
2
Lara
van
Lienden
1999
Astylos
9.95
3.17
14.11
1065
3
Maxime
 
Schouten
1999
Statina
9.88
3.23
11.93
1050
4
Veri
 
Gutte
1999
Statina
10.75
3.20
14.43
962
5
Sasja
van
Andel
1999
VAV
11.14
3.01
12.12
834
6
Rosanne
van der
Gun
1999
Statina
10.98
2.73
10.82
773
7
Tessa
 
Janssen
1999
Astylos
10.98
2.64
10.89
757
8
Nienke
 
Goodijk
1999
VAV
11.21
2.52
11.85
722
9
Rosanna
 
Toma
1999
Passaat
11.41
2.58
10.77
690
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Meisjes pupillen A 2e-jaars
 
 
 
1000 meter
 
 
 
1
Mai
 
Elie
1998
Statina
4.22.10
 
 
 
2
Sascha
 
Spies
1998
Astylos
4.25.63
 
 
 
3
Jamie
 
Verweij
1998
Statina
5.15.75
 
 
 
driekamp
60 meter
verspringen
balwerpen
punten
1
Jamie
 
Verweij
1998
Statina
9.79
3.50
17.40
1209
2
Sascha
 
Spies
1998
Astylos
10.71
3.07
19.37
1017
3
Mai
 
Elie
1998
Statina
10.38
3.32
9.22
941