Clubkampioenschappen - 3 oktober 2009

 

jongens pupillen mini

 

 

 

 

naam

600 meter

 

 

 

 

Jesse Reijngoud

2.32.9

 

 

 

 

Bas Brouwer

2.50.7

 

 

 

 

Lennard Goedbloed

3.02.5

 

 

 

 

Bart van Kranenburg

3.05.8

 

 

 

 

Jeroen Dokman

3.11.2

 

 

 

 

naam

40 meter

verspringen

balwerpen

punten

 

Jesse Reijngoud

8.0

2.70

13.39

791

 

Stian van Asten

7.9

2.71

11.48

775

 

Bas Brouwer

8.1

2.46

15.96

770

 

Lennard Goedbloed

8.7

2.37

11.24

583

 

Erik Löwik

9.5

2.11

15.67

509

 

Bart van Kranenburg

9.5

2.02

11.53

420

 

Jeroen Dokman

9.5

1.68

8.51

292

 

Kane Bloemers

9.3

1.80

6.17

284

 

 

 

 

 

 

 

jongens pupillen C

 

 

 

 

naam

600 meter

 

 

 

 

Jeffrey van Schaik

2.26.7

 

 

 

 

Ruurd Veluwenkamp

2.27.1

 

 

 

 

Jochem Bodewes

2.31.6

 

 

 

 

Mathijs van Westreenen

2.53.5

 

 

 

 

Koen van Dijk

2.53.8

 

 

 

 

Rico Coenen

3.00.7

 

 

 

 

Kiran Mauro

3.04.0

 

 

 

 

Manne de Bruin

3.10.1

 

 

 

 

Ivo Bril

3.48.2

 

 

 

 

naam

40 meter

verspringen

balwerpen

punten

 

Jeffrey van Schaik

7.6

3.10

14.90

963

 

Ruurd Veluwenkamp

7.9

2.93

12.44

836

 

Kiran Mauro

8.6

2.68

14.25

713

 

Mathijs van Westreenen

8.4

2.40

13.38

670

 

Koen van Dijk

8.3

2.54

10.71

664

 

Rico Coenen

8.6

2.55

12.38

654

 

Manne de Bruin

9.2

2.33

10.20

491

 

Ivo Bril

9.4

2.10

11.38

444

 

 

 

 

 

 

 

meisjes pupillen C

 

 

 

 

naam

600 meter

 

 

 

 

Elin van Kooij

2.29.4

 

 

 

 

Marit Elie

3.02.8

 

 

 

 

Zoë Lakerveld

3.03.4

 

 

 

 

naam

40 meter

verspringen

balwerpen

punten

 

Marit Elie

7.6

3.03

12.59

910

 

Elin van Kooij

7.9

2.97

14.34

877

 

Sacha Ekkelkamp

8.4

2.84

10.46

705

 

Zoë Lakerveld

8.7

2.30

10.35

552

 

 

 

 

 

 

 

jongens pupillen B

 

 

 

 

naam

1000 meter

 

 

 

 

Wessel van der Waal

4.23.1

 

 

 

 

Arthur de Kok

4.25.6

 

 

 

 

Teun van der Meer

4.49.6

 

 

 

 

Sam Helsloot

5.09.7

 

 

 

 

naam

40 meter

hoogspringen

kogelstoten

punten

 

Wessel van der Waal

7.2

1.00

5.89

1201

 

Jurre Dijkstra

7.8

1.00

4.45

996

 

Arthur de Kok

7.6

0.95

3.98

959

 

Teun van der Meer

7.8

1.00

3.42

917

 

Sam Helsloot

8.2

0.85

4.61

833

 

 

 

 

 

 

 

meisjes pupillen B

 

 

 

 

naam

1000 meter

 

 

 

 

Julia van Knippenberg

4.37.1

 

 

 

 

Celesta Salari

4.43.5

 

 

 

 

Meike van Kranenburg

5.43.5

 

 

 

 

Vere Renes

 

 

 

 

 

naam

40 meter

hoogspringen

kogelstoten

punten

 

Meike van Kranenburg

7.6

1.00

5.07

1073

 

Celesta Salari

7.6

0.95

4.49

997

 

Vere Renes

8.4

0.85

5.03

832

 

Julia van Knippenberg

7.5

0.65

4.18

772

 

Noraly Jonis

9.0

0.70

3.23

506

 

 

 

 

 

 

 

jongens pupillen A 1e-jaars

 

 

 

 

naam

1000 meter

 

 

 

 

Benjamin Slotboom

3.54.2

 

 

 

 

Marc Deggeller

4.22.2

 

 

 

 

Frans Westerman

4.33.4

 

 

 

 

Hugo van der Burg

7.10.8

 

 

 

 

naam

60 meter

hoogspringen

kogelstoten

punten

 

Simon van der Bas

9.6

1.20

6.61

1435

 

Sam de Kater

10.0

1.20

6.63

1375

 

Frans Westerman

10.7

1.10

6.04

1170

 

Benjamin Slotboom

10.7

0.95

6.52

1090

 

Marc Deggeller

10.5

0.95

5.63

1061

 

Sebastiaan van Wamel

11.1

 

5.94

698

 

Hugo van der Burg

13.4

0.80

4.27

554

 

 

 

 

 

 

 

jongens pupillen A 2e-jaars

 

 

 

 

naam

1000 meter

 

 

 

 

Haite Schootstra

3.57.9

 

 

 

 

Jeffrey Bekker

4.05.6

 

 

 

 

Pyke Maas

4.11.5

 

 

 

 

Sijmen Sommerdijk

4.22.6

 

 

 

 

Bram Verwoert

4.25.4

 

 

 

 

naam

60 meter

hoogspringen

kogelstoten

punten

 

Jeffrey Bekker

9.8

1.25

8.33

1537

 

Bram Verwoert

10.1

1.15

8.17

1409

 

Pyke Maas

10.1

1.15

6.17

1295

 

Haite Schootstra

10.2

0.95

6.76

1171

 

Sijmen Sommerdijk

12.1

0.90

5.07

802

 

 

 

 

 

 

 

meisjes pupillen A 1e-jaars

 

 

 

 

naam

1000 meter

 

 

 

 

Jamie Verrips

4.10.5

 

 

 

 

Veri Gutte

4.18.1

 

 

 

 

Maxime Schouten

4.18.3

 

 

 

 

Charlotte Stikkelbroek

4.33.9

 

 

 

 

Rivka van der Water

4.37.9

 

 

 

 

Rosanne van der Gun

4.39.2

 

 

 

 

Pien van Zoelen

 

 

 

 

 

naam

60 meter

hoogspringen

kogelstoten

punten

 

Jamie Verrips

10.6

1.05

6.78

1191

 

Maxime Schouten

9.9

1.15

4.01

1179

 

Veri Gutte

10.6

1.00

5.32

1064

 

Charlotte Stikkelbroek

10.9

0.90

6.32

1016

 

Rosanne van der Gun

11.5

0.95

4.15

837

 

 

 

 

 

 

 

meisjes pupillen A 2e-jaars

 

 

 

 

naam

1000 meter

 

 

 

 

Mai Elie

4.13.3

 

 

 

 

Kim Witziers

4.22.8

 

 

 

 

Jamie Verweij

4.45.5

 

 

 

 

naam

60 meter

hoogspringen

kogelstoten

punten

 

Jamie Verweij

9.7

1.10

4.64

1219

 

Mai Elie

10.3

1.00

4.70

1061

 

Vita Coenen

10.7

1.00

5.15

1039

 

Kim Witziers

11.2

1.00

4.84

957

 

 

 

 

 

 

 

jongens junioren D

naam

80 meter

1000 meter

verspringen

speerwerpen

punten

Jelmer van der Linden

12.7

3.27.6

4.08

17.53

1551

Rijk Versluijs

13.2

3.55.4

3.64

17.40

1246

Peter Westerman

13.8

4.01.5

3.71

15.83

1134

Yoram Meijaard

12.7

4.34.0

3.38

16.83

1074

Teun van Dijk

13.4

4.07.7

3.16

16.35

1048

Idse ten Brinke

13.0

4.03.0

3.43

10.38

1028

Jasper Bosschaart

13.6

4.20.6

3.03

9.11

771

Enzo Coenen

 

 

 

15.81

240

 

 

 

 

 

 

meisjes junioren D

naam

60 meter

600 meter

verspringen

speerwerpen

punten

Ruby den Besten

9.2

2.05.4

3.88

11.40

1368

Kaoutar Ramdani

9.7

2.00.9

3.62

13.82

1339

Lucy van Berkel

9.8

2.03.7

3.92

9.22

1238

Vera Gommans

9.4

2.10.7

3.49

11.54

1208

Anke Veluwenkamp

10.0

2.29.4

3.63

15.30

1076

Kiki Marringa

10.4

2.22.0

2.99

10.85

843

Noortje Elie

10.3

2.19.8

3.00

8.45

810

Elina Jonis

10.4

2.36.8

3.23

10.28

770

 

 

 

 

 

 

jongens junioren C

naam

100 meter

800 meter

verspringen

speerwerpen

punten

Kevin Klomp

14.1

2.36.4

4.84

14.28

1788

Simon Jonis

13.7

3.02.5

4.43

21.77

1704

Nick Gieltjes

15.9

2.40.2

3.95

24.80

1588

Timo Hoff

15.0

2.57.5

4.32

15.45

1441

Martin Spruit

14.5

3.15.9

4.08

19.00

1406

Brian Schekkerman

16.0

2.58.2

3.88

13.21

1199

Koen Timmermans

16.5

3.06.0

3.60

14.18

1070

Damiaan Houtschild

18.0

3.29.0

3.20

13.35

722

 

 

 

 

 

 

meisjes junioren C

naam

80 meter

600 meter

verspringen

speerwerpen

punten

Karlijn Smorenburg

11.4

1.52.4

4.46

14.34

1752

Emmy van Berkel

12.8

1.59.6

3.79

13.60

1331

Nene Marringa

12.7

2.12.0

4.08

13.67

1277

Merel van den Berge

11.9

2.15.9

3.79

10.66

1211

Nynke Altenburg

12.5

2.12.3

3.56

13.26

1184

Sam Verweij

12.5

2.16.8

3.86

12.08

1176

Ruby van Schaik

13.1

2.11.2

3.90

11.50

1150

Tessa Molenaar

13.4

2.28.7

3.67

17.17

1055

 

 

 

 

 

 

jongens junioren B

naam

100 meter

800 meter

verspringen

kogelstoten

punten

Pim Maessen

13.4

2.30.7

 

9.25

1014

Bart Bank

14.7

2.33.2

4.33

9.03

984

Mike Zwambag

 

 

 

11.42

561

 

 

 

 

 

 

meisjes junioren B

naam

100 meter

800 meter

verspringen

kogelstoten

punten

Kitty van Berkel

14.2

3.09.1

4.57

9.15

1873

Valery van Zaanen

16.2

3.11.2

3.72

5.54

1088

Lucia van Schaik

16.8

 

3.73

8.49

949

naam

3000 meter

 

 

 

 

Lucia van Schaik

15.37.3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jongens junioren A

naam

100 meter

800 meter

verspringen

kogelstoten

punten

Bram Koldenhof

12.5

2.11.0

5.03

8.12

1706

Jorit Steehouder

13.4

2.27.6

5.11

9.62

1474

Sjuul Veerheij

14.0

2.41.8

3.74

8.06

757

Thom Snijders

13.0

 

 

 

350

 

 

 

 

 

 

heren senioren

naam

100 meter

800 meter

verspringen

kogelstoten

punten

Reinier Bank

12.7

2.39.3

4.99

8.85

1382

Fons Zuidema

13.5

2.24.3

4.74

8.86

1349

Vincent Roke

12.6

2.24.1

4.83

5.98

1278

Gerk van der Have

13.4

2.26.1

4.09

8.25

1124

Jeroen ten Kate

16.5

3.22.6

 

6.68

193

naam

3000 meter

 

 

 

 

Erik de Bruin

10.58.6

 

 

 

 

Jan Pannekoek

11.25.4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dames senioren

naam

100 meter

800 meter

verspringen

kogelstoten

punten

Mariska Rijntjes

15.9

3.19.8

3.33

 

712

 

 

 

 

 

 

heren masters

naam

100 meter

800 meter

verspringen

kogelstoten

punten

Jelte Jan Bakker

14.7

2.45.1

3.90

7.56

632

Henny van Verseveld

14.9

3.00.7

3.68

8.88

522

Gerhard van Berkel

15.0

 

 

8.11

372

Frank Spruit

17.0

2.53.6

 

 

108

naam

3000 meter

 

 

 

 

Ron van der Linden

10.48.2

 

 

 

 

Harm Bodewes

11.50.3

 

 

 

 

Andre van IJzendoorn

12.01.3

 

 

 

 

Siebe Schootstra

12.17.9

 

 

 

 

Frank Spruit

12.49.2

 

 

 

 

Gerrit Koerting

12.54.5

 

 

 

 

Jelte Jan Bakker

13.39.9

 

 

 

 

Nico Brand

14.48.0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dames masters

naam

100 meter

800 meter

verspringen

kogelstoten

punten

Nancy den Besten

15.4

3.04.2

3.60

6.67

1296

Esther Elie

17.7

3.26.0

3.39

5.92

779

Jeannette Benistant

18.8

3.56.9

2.97

6.17

490

Yvonne Voordouw

19.6

3.48.9

2.67

5.62

382

naam

3000 meter

 

 

 

 

Sandra Wormgoor

13.22.0

 

 

 

 

Corina van der Linden

14.08.7

 

 

 

 

Yvonne Bodewes

14.13.6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 X 400 meter estafette

 

 

 

 

naam

tijd

 

 

 

 

Bram Koldenhof

4.00.3

 

 

 

 

Vincent Roke

 

 

 

 

Fons Zuidema

 

 

 

 

Thom Snijders

 

 

 

 

naam

tijd

 

 

 

 

Gerk van der Have

4.13.2

 

 

 

 

Erik de Bruin

 

 

 

 

Jan Pannekoek

 

 

 

 

Siebe Schootstra

 

 

 

 

naam

tijd

 

 

 

 

Anke Veluwenkamp

5.25.3

 

 

 

 

Vera Gommans

 

 

 

 

Ruby den Besten

 

 

 

 

Lucy van Berkel

 

 

 

 

naam

tijd

 

 

 

 

Jelmer van der Linden

5.35.4

 

 

 

 

Corina van der Linden

 

 

 

 

Ron van der Linden

 

 

 

 

Dewi van der Linden

 

 

 

 

naam

tijd

 

 

 

 

Valery van Zaanen

5.59.6

 

 

 

 

Merel van den Berge

 

 

 

 

John van den Berge

 

 

 

 

Marian van den Berge

 

 

 

 

naam

tijd

 

 

 

 

Jochem Bodewes

6.01.5

 

 

 

 

Yvonne Bodewes

 

 

 

 

Harm Bodewes

 

 

 

 

Sjoerd Bodewes

 

 

 

 

naam

tijd

 

 

 

 

Marit Elie

6.09.5

 

 

 

 

Vita Coenen

 

 

 

 

Mai Elie

 

 

 

 

Noortje Elie

 

 

 

 

naam

tijd

 

 

 

 

Rico Coenen

6.17.8

 

 

 

 

Enzo Coenen

 

 

 

 

Ardi Coenen

 

 

 

 

Herbert Coenen