Transfer Solutions Meentcross - 3 januari 2010

1,5 kilometer jongens / mannen
plaats
naam
woonplaats
vereniging
tijd
1
Dirk Jan Udo
 
 
06:38
2
Ruurd Veluwenkamp
Meteren
Statina
06:51
3
Tein van Riel
 
 
06:55
4
Jesse Verkerk
Beusichem
 
07:06
5
Simon Boerma
 
Astylos
07:08
6
Jochem Bodewes
Culemborg
Statina
07:15
7
Sarwesh Ishwardat
Culemborg
 
07:40
8
Ravi van Lienden
 
Astylos
08:00
9
Koen van Dijk
Culemborg
Statina
08:19
10
Maikel van Lienden
Tiel
Astylos
08:22
11
Sam Helsloot
Culemborg
Statina
08:56
12
Casper Schoots
Tiel
Astylos
09:00
13
Thomas de Witte
Tiel
Astylos
09:25
14
Joram Boselie
 
Statina
10:55
**
Bart Boonstra
Tiel
 
dnf
**
Niels Boonstra
Tiel
Astylos
dnf
1,5 kilometer meisjes / dames
plaats
naam
woonplaats
vereniging
tijd
1
Lara van Lienden
 
Astylos
06:40
2
Mandy Budding
Tiel
Astylos
09:02
3
Marit Steenbeek
Tiel
 
09:03
4
Manon Boerma
 
Astylos
09:04
5
Julie van Riel
 
Statina
09:42
6
Femke Niessen
Buurmalsen
Statina
10:17
7
Megan Wierda
Geldermalsen
 
12:42
8
Pessie Wierda
Geldermalsen
TZC Vahalis
12:42
3 kilometer jongens / mannen
plaats
naam
woonplaats
vereniging
tijd
1
Marijn Wouters
Culemborg
Statina
10:07
2
Bram Koldenhof
Culemborg
Statina
10:59
3
Jelmer van der Linden
Culemborg
Statina
11:49
4
Nick Gieltjes
Beesd
Statina
12:18
5
John Budding
Tiel
Astylos
12:38
6
Patrick Schoots
 
 
12:43
7
Roy Gerrits
Tiel
 
13:16
8
Pim Maessen
Beusichem
 
13:18
9
Kevin Klomp
Culemborg
Statina
13:22
10
Arjan Niessen
Buurmalsen
 
13:27
11
Vincent Roke
Culemborg
Statina
13:30
12
Rolf Passtoors
Culemborg
 
13:55
13
Bram Jodies
Beusichem
 
14:00
14
Brian Schekkerman
Culemborg
Statina
14:18
15
Harmen van der Meulen
Beesd
 
14:25
16
Haite Schootstra
Culemborg
Statina
14:31
17
Siebe Schootstra
Culemborg
Statina
14:36
18
Teun van Dijk
Culemborg
Statina
14:40
19
Jasper Bosschaart
Culemborg
Statina
15:00
20
Tjeerd Schootstra
Culemborg
Statina
15:03
21
Luuk Verdonk
Culemborg
Statina
15:06
22
Lars Passtoors
Culemborg
 
15:15
23
Sjoerd Bodewes
Culemborg
 
16:52
**
Stijn Passtoors
Culemborg
 
dnf
3 kilometer meisjes / dames
plaats
naam
woonplaats
vereniging
tijd
1
Lucy van Berkel
Culemborg
Statina
14:07
2
Mai Elie
Culemborg
Statina
14:46
3
Annemieke Los
Beusichem
Statina
15:31
4
Lucia van Schaik
Culemborg
Statina
16:24
5
Samira Idris
Culemborg
Statina
16:27
6
Kitty van Berkel
Culemborg
Hellas
16:50
7
Yvon Dumay
Culemborg
Statina
17:32
8
Lotte Metz
Beusichem
 
19:20
9
Hannie van Donselaar
Culemborg
Statina
19:32
**
Noortje Elie
Culemborg
Statina
dnf
6 kilometer jongens / mannen
plaats
naam
woonplaats
vereniging
tijd
1
Michiel Boonstra
Tiel
Astylos
22:24
2
Benny Mulder
Tricht
 
22:50
3
Jim Driessen
Tiel
Astylos
23:27
4
Erik Steenbeek
Tiel
Astylos
25:29
5
Gerard Smit
Culemborg
Statina
26:21
6
Han Boselie
 
TZC Vahalis
26:28
7
Gert van der Bijl
Culemborg
 
28:12
8
Jelte Jan Bakker
Culemborg
Statina
29:48
9
Vincent Fonville
 
Reactive
30:07
10
Gerrit van Ballegooyen
Zoelen
Astylos
32:14
11
Bert de Haas
Zoelen
Astylos
32:15
12
Willem van der Meulen
Beesd
 
33:21
6 kilometer meisjes / dames
plaats
naam
woonplaats
vereniging
tijd
1
Pessie Wierda
Geldermalsen
TZC Vahalis
29:35
2
Esther Elie
Culemborg
Statina
31:02
3
Corina van der Linden
Culemborg
Statina
31:18
4
Linda van Boven
Culemborg
 
33:25
9 kilometer jongens / mannen
plaats
naam
woonplaats
vereniging
tijd
1
Roger Last
Houten
Atverni
33:00
2
Ruben Verlangen
Culemborg
Statina
33:23
3
Henry Piek
Rumpt
TZC Vahalis
34:17
4
Ron van der Linden
Culemborg
Statina
34:25
5
Cor Hartsema
Barendrecht
Veteranen Nederland
35:13
6
Bastien de Zutter
 
 
35:27
7
Ronald Willekes
Culemborg
 
35:34
8
Ron van Dijk
Tiel
Astylos
35:40
9
Cees Verbeek
Geldermalsen
TZC Vahalis
36:01
10
Emile Penn
 
 
36:02
11
Reinier van Stuivenberg
Est
TZC Vahalis
37:17
12
Martin Poot
Culemborg
Statina
37:40
13
Bertus Vrielink
Wilnis
De Veenlopers
37:47
14
Harm Bodewes
 
Statina
38:48
15
Andre van IJzendoorn
Tiel
Statina
39:22
16
Peter Essers
Tiel
Keep Fit
39:44
17
Johan Pont
Culemborg
 
39:52
18
Eelco Vogt
Culemborg
 
39:56
19
Jaap Merkens
 
TZC Vahalis
40:02
20
Rob Jodies
 
Statina
40:35
21
Frank Brandsma
Culemborg
Statina
41:31
22
Henk Fonteyn
Culemborg
 
43:08
23
Frank Passtoors
Culemborg
 
43:40
24
Vincent Groenen
Cothen
Statina
44:23
25
Joris de Groen
 
Transfer Solutions
44:54
26
Marc van Heijningen
Culemborg
 
45:09
27
Wim Heijnen
Culemborg
 
45:15
28
Kees Boelhouwer
Culemborg
 
45:42
29
Rob Burgers
Culemborg
de Eikels
46:19
30
Christiaan de Jong
Culemborg
 
47:11
31
Piet Wijnsema
Ridderkerk
Energie
48:06
32
Jeroen Wolff
Culemborg
Statina
48:41
**
Gerrit van Mourik
Deil
Statina
dns
**
Dirk Hofman
 
 
dnf
Onbekende afstand jongens / mannen
plaats
naam
woonplaats
vereniging
tijd
 
Alan van Dam
Culemborg
Statina
17:46