SNS Regiobank Statinaloop - zondag 21 maart 2010

800 meter jeugdloop jongens
plaats
tijd
naam
 
 
geboren in
vereniging/school
1
0:03:03
Arthur
de
Kok
2000
Statina
2
0:03:07
Ruurd
 
Veluwenkamp
2001
Statina
3
0:03:08
Tens
 
Verschuur
2000
Statina
4
0:03:15
Jelles
 
Duin
2000
Astylos
5
0:03:16
Tein
van
Riel
2000
 
6
0:03:18
Jochem
 
Bodewes
2001
Statina
7
0:03:24
Jesse
 
Reijngoud
2002
Statina
8
0:03:26
Bas
 
Brouwer
2002
Statina
9
0:03:28
Niels
 
Boonstra
2000
Astylos
10
0:03:30
Ravi
van
Lienden
2002
Astylos
11
0:03:39
Milan
 
Kok
2000
 
12
0:03:43
Noufal
 
Chatouani
2001
Bernhardschool
13
0:03:47
Thijs
 
Kok
2002
 
14
0:03:53
Wiebe
 
Dunk
2002
Astylos
15
0:03:55
Rico
 
Coenen
2001
Statina
16
0:04:00
Ivo
 
Bril
2001
Statina
17
0:04:05
Manne
de
Bruin
2001
Statina
18
0:04:10
Sander
van der
Plas
2002
 
19
0:04:19
Jeroen
 
Dokman
2003
Statina
800 meter jeugdloop meisjes
plaats
tijd
naam
 
 
geboren in
vereniging/school
1
0:03:24
Julia
van
Knippenberg
2000
Statina
2
0:03:50
Mandy
 
Budding
2000
Astylos
3
0:04:05
Simone
van
Amerom
2001
 
4
0:04:13
Julie
van
Riel
2002
Statina
5
0:04:37
Miriam
 
Blom
2003
 
6
0:05:18
Frederique
 
Franje
2002
 
1200 meter jeugdloop jongens
plaats
tijd
naam
 
 
geboren in
vereniging/school
1
0:04:21
Daniel
 
Hordijk
1998
Statina
2
0:04:25
Jitte
van
Veen
1997
 
3
0:04:28
Benjamin
 
Slotboom
1999
Statina
4
0:04:32
Sven
 
Haalboom
2000
 
5
0:04:35
Luit
 
Verschuur
1998
 
6
0:04:38
Lars
 
Schouten
1997
 
7
0:04:44
Sarwesh
 
Ishwardat
1996
 
8
0:04:48
Pyke
 
Maas
1998
Statina
9
0:04:49
Bart
 
Boonstra
1998
Astylos
10
0:04:50
Michael
 
Budding
1996
Astylos
11
0:05:03
Frans
 
Westerman
1999
Statina
12
0:05:04
Bram
 
Verwoert
1998
Statina
13
0:05:14
Mike
 
Haalboom
1997
 
14
0:05:17
Thymen
den
Hartog
1998
 
15
0:05:18
Bryn
 
Vermeulen
1998
 
16
0:05:36
Thomas
van de
Voort
1997
 
17
0:05:50
Rik
v/d
Bogaerdt
1998
 
18
0:05:51
Gijs
van
Amerongen
1999
 
19
0:06:37
Lennard
van der
Plas
2000
 
1200 meter jeugdloop meisjes
plaats
tijd
naam
 
 
geboren in
vereniging/school
1
0:04:38
Lucy
van
Berkel
1996
Statina
2
0:04:50
Lara
van
Lienden
1999
Astylos
3
0:04:59
Mai
 
Elie
1998
Statina
4
0:05:04
Maxime
 
Schouten
1999
Statina
5
0:05:20
Rosanne
van der
Gun
2000
Statina
6
0:05:35
Anouk
 
Greeven
1997
 
7
0:05:51
Yousra
 
Chouay
1997
Bernhardschool
8
0:06:07
Nadia
 
Chouay
1999
Bernhardschool
9
0:06:51
Lisette
 
Blom
2000
 
3 kilometer prestatieloop jongens/mannen
plaats
tijd
naam
 
 
geboren in
vereniging/school
1
0:11:46
Teun
 
Smorenburg
1992
Statina
2
0:12:41
Brian
 
Schekkerman
1995
Statina
3
0:12:58
Luuk
 
Verdonk
1995
Statina
4
0:13:19
Siebe
 
Steehouder
1992
Statina
5
0:18:14
Alexander
v/d
Berg
1993
 
3 kilometer prestatieloop meisjes/vrouwen
plaats
tijd
 
 
 
geboren in
vereniging/school
1
0:13:28
Karlijn
 
Smorenburg
1994
Statina
2
0:18:41
Miriam
van
Knippenberg
1968
 
3
0:18:42
Gerdit
 
Greve
1971
Statina
4
0:19:06
Arianne
van
Wamel
1967
Statina
5
0:19:06
Ingrid
van
Langen
1966
 
6
0:21:12
Marianne
 
Bouman
1955
Statina
7
0:21:13
Linda
 
Bauman
1986
 
8
0:21:13
Suzanne
 
Bouman
1984
 
5 kilometer prestatieloop jongens/mannen
plaats
tijd
naam
 
 
geboren in
vereniging/school
1
0:17:27
Marijn
 
Wouters
1990
Statina
2
0:18:17
Ruben
 
Klein
1994
Loopgroep Aart Stigter
3
0:18:35
Bram
 
Koldenhof
1991
Statina
4
0:19:28
Michiel
van
Veen
1994
Statina
5
0:19:40
Nick
 
Gieltjes
1995
Statina
6
0:20:56
Nick
 
Boerma
1971
Phoenix
7
0:21:57
Ronald
 
Klein
1955
 
8
0:22:04
Kailash
 
Matai
1990
ORS Lek en Linge
9
0:22:27
Frank
 
Pasofoort
1966
 
10
0:23:12
Sjoerd
 
Bodewes
1998
 
11
0:23:35
Paul
van
Amerom
1967
 
12
0:26:12
Mike
van der
Ley
1990
ORS Lek en Linge
13
0:29:37
Wijnand
van
Riel
1965
 
14
0:31:48
Frans
de
Laat
1946
Statina
15
0:32:49
Ronald
 
Zimmermann
1960
 
16
0:35:32
Wim
v/d
Bergh
1962
 
17
0:38:20
Bas
 
Bussen
1990
ORS Lek en Linge
5 kilometer prestatieloop meisjes/vrouwen
plaats
tijd
Voornaam
Voorvoegsel
Achternaam
geboren in
vereniging/school
1
0:22:35
Litha
 
Doeland
1963
Statina
2
0:23:44
Yvonne
 
Bodewes
1970
 
3
0:24:14
Wil
van
Honk
1964
 
4
0:24:30
Laura
 
Liemburg
1991
Vitalis
5
0:26:01
Yvonne
 
Duivenvoorden
1966
 
6
0:28:02
Nel
 
Stout
1964
 
7
0:28:08
Anneke
van
Ooijen
1975
 
8
0:28:41
Therese
de
Schutter
1952
Statina
9
0:29:12
 
 
Roetman
1965
 
10
0:29:41
Anneke
van den
Hul
1969
Statina
11
0:30:41
Mariska
van
Vugt
1967
 
12
0:31:38
Roelie
v/d
Zouwen
1965
 
13
0:32:32
Annemarie
 
Loupatty
1958
 
14
0:32:32
Astrid
 
Hoevenaars
1958
 
15
0:32:33
Mara
 
Smit
1974
 
16
0:34:07
Jet
van
Scheiadelen
1965
 
17
0:35:32
Annemay
 
Otten
1995
 
10 kilometer prestatieloop jongens/mannen
plaats
tijd
 
 
 
geboren in
vereniging/school
1
0:42:13
Ronald
 
Valkenburg
1958
Atverni
2
0:43:51
Peter
 
Essers
1961
 
3
0:44:50
Steven
 
Batten
1963
 
4
0:47:04
Fried
 
Keesen
1953
 
5
0:47:10
Bram
 
Schenkeveld
1953
Statina
6
0:47:21
Bas
van der
Linden
1971
 
7
0:48:06
Theo
de
Vries
1964
 
8
0:48:30
Frank
 
Riemers
1972
 
9
0:49:07
Marc
van
Heijningen
1962
 
10
0:49:42
Jelte Jan
 
Bakker
1956
Statina
11
0:50:15
Vincent
van
Haren
1970
 
12
0:50:23
Anass
 
Jijih
1990
ORS Lek en Linge
13
0:50:45
Rob
 
Burgers
1965
 
14
0:50:48
Christian
de
Jongh
1971
 
15
0:50:50
Th.
 
Vork
1938
avVN
16
0:50:51
Ad
de
Schutter
1952
Statina
17
0:51:05
Gerbert
 
Heiwegen
1977
 
18
0:51:45
Marco
 
Meering
1963
 
19
0:51:49
Joan
 
Naus
1969
Statina
20
0:51:49
Frits
 
Poppen
1955
 
21
0:51:51
Jan
 
Sibel
1963
Statina
22
0:52:38
Anouar
 
Kok
1990
ORS Lek en Linge
23
0:52:39
Tom
van der
Valk
1990
ORS Lek en Linge
24
0:52:50
Henny
van
Verseveld
1946
Statina
25
0:54:04
Joost
 
Bril
1971
Statina
26
0:54:11
Niels
 
Touw
1996
 
27
0:54:17
Vincent
 
Fonville
1966
 
28
0:54:48
Bart
 
Broex
1975
Phoenix
29
0:55:10
Ed
 
Lommert
1953
Statina
30
0:55:15
Patrick
 
Frankhuizen
1974
 
31
0:55:22
Stephan
van
Beek
1960
 
32
1:00:05
Thies
 
Hettema
1990
ORS Lek en Linge
33
1:00:06
Bram
van der
Maat
1990
ORS Lek en Linge
34
1:01:29
Ebbo
de
Jong
1946
 
35
1:06:04
Davey
van
Pas
1990
ORS Lek en Linge
36
1:13:54
Daan
van den
Berg Jeths
1990
ORS Lek en Linge
37
1:20:32
Reitze
 
Veldhuis
1990
ORS Lek en Linge
10 kilometer prestatieloop meisjes/vrouwen
plaats
tijd
 
 
 
geboren in
vereniging/school
1
0:43:57
Kirsten
ten
Tusscher
1976
Phoenix
2
0:49:39
Antje
 
Velthuis
1969
 
3
0:49:53
Inge
van
Oijen-Wegberg
1966
Statina
4
0:50:44
Angela
 
Veld
1950
Statina
5
0:51:53
Nadja
 
Zöller
1978
Statina
6
0:52:38
Janske
 
Stol
1957
 
7
0:53:39
Annelies
 
Kon
1960
 
8
0:54:22
Corina
van der
Linden
1964
Statina
9
0:54:32
Joyce
 
Touw
1994
 
10
1:01:25
Ilse
 
Keessen
1988
 
11
1:03:45
Leonore
van
Amerom
1966
Statina
12
1:05:23
Ashley
 
Coops
1990
ORS Lek en Linge
13
1:06:07
Fleur
van
Gameren
1990
ORS Lek en Linge
14
1:07:06
Samira
 
Racdu
1990
ORS Lek en Linge
15
1:12:17
Sifra
 
Reinking
1990
ORS Lek en Linge
15 kilometer prestatieloop jongens/mannen
plaats
tijd
 
 
 
geboren in
vereniging/school
1
1:00:21
Emile
 
Penn
1979
 
2
1:04:42
John
 
Budding
1964
Astylos
3
1:05:26
Harm
 
Bodewes
1968
Statina
4
1:06:08
Vincent
 
Turk
1974
Statina
5
1:07:17
Alan
van
Dam
1980
Statina
6
1:07:57
Geertjan
 
Reuser
1951
 
7
1:08:22
Gerwin
van der
Lei
1970
Statina
8
1:08:30
Vincent
 
Groenen
1980
Statina
9
1:13:22
Johan
 
Geuze
1968
 
10
1:13:43
Tjalling
 
Rekker
1966
 
11
1:14:44
Alard
 
Joosten
1966
 
12
1:14:56
Edwin
 
Bakker
1966
Scorpio
13
1:15:19
Ton
 
Rademaker
1963
 
14
1:16:01
Jeroen
 
Anbeek
1972
Statina
15
1:16:03
Frans
 
Assmann
1957
 
16
1:17:28
Luuk
v/d
Voort
1987
 
17
1:17:57
Mark
 
Jongkind
1964
Statina
18
1:19:14
Johan
 
Weggeman
1963
 
19
1:19:15
Willemjan
 
Stuut
1969
 
20
1:20:03
Robert
 
Segers
1967
 
21
1:20:41
Ben
 
Boon
1970
ORS Lek en Linge
22
1:21:06
Gerard
 
Radstaat
1962
Dutch Runners Gold
23
1:24:21
Kees
 
Blom
1965
Statina
24
1:28:45
Jurgen
 
Lutterman
1962
Statina
25
1:29:58
Dennis
de
Jong
1978
 
15 kilometer prestatieloop dames
plaats
tijd
 
 
 
geboren in
vereniging/school
1
1:11:11
Esther
de
Joode
1972
Statina
2
1:13:27
Ine
v/d
Fels
1971
 
3
1:17:14
Corrie
van
Ravenhorst
1968
Statina
4
1:20:45
Linda
 
Stolker
1963
Hellas
5
1:23:33
Tineke
 
Visser
1956
 
6
1:24:03
Eunice
 
Coli
1968
Statina
7
1:26:09
Titia
 
Stuut
1969
Statina
8
1:29:04
Natalie
 
Elberse
1972
Statina
9
1:29:52
Linda
van
Boven
1980
 
15 kilometer wedstrijdloop mannen 35+
plaats
tijd
 
 
 
geboren in
vereniging/school
1
0:53:36
Bernard
 
Roelen
1968
Loopgroep PK
2
0:54:48
Ruben
 
Verlangen
1973
Statina
3
1:08:08
Kees
 
Boelhouwer
1965
Loopgroep PK
15 kilometer wedstrijdloop mannen 45+
plaats
tijd
 
 
 
geboren in
vereniging/school
1
1:00:57
Paul
 
Kommeren
1961
Phoenix
2
1:13:28
Frank
 
Brandsma
1960
Statina
3
1:19:20
Barend
 
Borgstijn
1960
AAV '36
15 kilometer wedstrijdloop mannen 55+
plaats
tijd
 
 
 
geboren in
vereniging/school
1
1:03:56
Jos
de
Vries
1954
OSS-VOLO
2
1:04:55
Toon
 
Verkerk
1954
avVN
3
1:11:24
Gerrit
 
Koerting
1949
Statina
4
1:21:47
Nico
 
Brand
1946
Statina
15 kilometer wedstrijdloop vrouwen 35+
plaats
tijd
 
 
 
geboren in
vereniging/school
1
1:13:57
Sandra
 
Wormgoor
1969
Statina
15 kilometer wedstrijdloop vrouwen 45+
plaats
tijd
 
 
 
geboren in
vereniging/school
1
1:19:39
Maranka
 
Verkerk
1962
avVN