CLUBKAMPIOENSCHAPPEN

 
= clubrecord
 

ZATERDAG 9 OKTOBER 2010

 
= baanrecord
 

 

 
= clubrecord en baanrecord
 
 
 
 
 
 
jongens pupillen mini
 
plaats
naam
40 meter
verspringen
balwerpen
punten
 
1
Stian van Asten
7.36
3.16
12.87
1032
 
2
Bart van Kranenburg
8.23
2.46
11.84
718
 
3
Jeroen Dokman
8.48
2.07
10.87
582
 
4
Abel Dekker
10.57
1.73
6.77
174
 
plaats
naam
600 meter
 
 
 
 
1
Stian van Asten
2.28.23
 
 
 
 
2
Bart van Kranenburg
2.36.58
 
 
 
 
3
Jeroen Dokman
2.57.98
 
 
 
 
4
Abel Dekker
2.58.70
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
meisjes pupillen mini
 
plaats
naam
40 meter
verspringen
balwerpen
punten
 
1
Tessa van der Zwan
8.15
2.49
8.55
671
 
2
Dyanthe Salari
8.41
2.18
7.74
551
 
3
Joeke van Zoelen
8.83
2.29
8.99
538
 
4
Floor Klaassen
8.61
2.34
5.50
497
 
plaats
naam
600 meter
 
 
 
 
1
Dyanthe Salari
3.04.78
 
 
 
 
2
Floor Klaassen
3.21.44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
jongens pupillen C
 
plaats
naam
40 meter
verspringen
balwerpen
punten
 
1
Antoine Rizzo
7.71
2.44
27.83
1034
 
2
Bas Brouwer
7.58
3.12
15.33
1022
 
3
Jesse Reijngoud
7.53
2.74
15.55
959
 
4
Julian de Bruin
7.98
2.41
21.73
902
 
5
Lennard Goedbloed
7.96
2.70
15.30
870
 
6
Jelle van der Marck
8.00
2.54
9.39
724
 
7
Yordi van Mourik
8.96
2.13
13.22
569
 
plaats
naam
600 meter
 
 
 
 
1
Jesse Reijngoud
2.16.98
 
 
 
 
2
Bas Brouwer
2.17.93
 
 
 
 
3
Jelle van der Marck
2.23.60
 
 
 
 
4
Antoine Rizzo
2.27.18
 
 
 
 
5
Lennard Goedbloed
2.30.08
 
 
 
 
6
Julian de Bruin
2.40.67
 
 
 
 
7
Yordi van Mourik
2.59.78
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
meisjes pupillen C
 
plaats
naam
40 meter
verspringen
balwerpen
punten
 
1
Julie van Riel
8.29
2.25
7.52
578
 
2
Pien van Honk
9.00
1.88
9.76
449
 
plaats
naam
600 meter
 
 
 
 
1
Julie van Riel
3.04.76
 
 
 
 
2
Pien van Honk
3.36.85
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
jongens pupillen B
 
plaats
naam
40 meter
verspringen
kogelstoten
punten
 
1
Jeffrey van Schaik
7.03
3.24
4.95
1249
 
2
Ruurd Veluwenkamp
7.31
3.07
4.85
1149
 
3
Mart Booms
7.67
3.03
4.92
1076
 
4
Koen van Dijk
7.65
2.77
4.68
1011
 
5
Daan Gisolf
7.59
2.57
4.59
976
 
6
Rico Coenen
8.23
2.48
4.57
845
 
7
Ivo Bril
8.00
2.55
2.86
762
 
8
Manne de Bruin
8.31
2.34
2.92
674
 
plaats
naam
1000 meter
 
 
 
 
1
Jeffrey van Schaik
4.09.00
 
 
 
 
2
Ruurd Veluwenkamp
4.11.65
 
 
 
 
3
Koen van Dijk
4.29.21
 
 
 
 
4
Daan Gisolf
4.37.71
 
 
 
 
5
Mart Booms
4.39.82
 
 
 
 
6
Manne de Bruin
4.40.13
 
 
 
 
7
Rico Coenen
4.46.28
 
 
 
 
8
Ivo Bril
5.01.63
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
meisjes pupillen B
 
plaats
naam
40 meter
verspringen
kogelstoten
punten
 
1
Zoe Lakerveld
8.14
2.68
3.03
779
 
plaats
naam
1000 meter
 
 
 
 
1
Zoe Lakerveld
4.51.58
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
jongens pupillen A 1e-jaars
 
plaats
naam
60 meter
verspringen
kogelstoten
punten
 
1
Tein van Riel
9.89
3.17
6.16
1263
 
2
Arthur de Kok
10.30
3.34
5.37
1185
 
3
Teun van der Meer
10.19
3.29
4.34
1120
 
4
Justin Beltman
11.55
2.91
6.04
980
 
plaats
naam
1000 meter
 
 
 
 
1
Tein van Riel
3.49.16
 
 
 
 
2
Teun van der Meer
3.50.10
 
 
 
 
3
Arthur de Kok
3.51.51
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
jongens pupillen A 2e-jaars
 
plaats
naam
60 meter
verspringen
kogelstoten
punten
 
1
Simon van der Bas
9.38
3.90
7.20
1555
 
2
Benjamin Slotboom
9.56
3.53
8.60
1526
 
3
Frans Westerman
10.09
3.54
7.86
1404
 
4
Koen Roza
11.34
2.69
4.82
881
 
plaats
naam
1000 meter
 
 
 
 
1
Benjamin Slotboom
3.25.89
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
meisjes pupillen A 1e-jaars
 
plaats
naam
60 meter
verspringen
kogelstoten
punten
 
1
Julia van Knippenberg
10.20
3.36
4.71
1159
 
2
Meike van Kranenburg
10.51
2.82
6.74
1136
 
3
Celesta Salari
10.53
2.73
6.09
1077
 
4
Vera Stittelaar
10.77
2.85
3.96
922
 
5
Vere Renes
11.73
2.64
6.20
915
 
6
Janne de Rooij
11.10
2.83
4.45
913
 
7
Noraly Jonis
11.74
2.44
4.45
759
 
plaats
naam
1000 meter
 
 
 
 
1
Julia van Knippenberg
4.22.93
 
 
 
 
2
Celesta Salari
4.23.19
 
 
 
 
3
Vera Stittelaar
4.42.34
 
 
 
 
4
Noraly Jonis
5.05.49
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
meisjes pupillen A 2e-jaars
 
plaats
naam
60 meter
verspringen
kogelstoten
punten
 
1
Veri Gutte
9.98
3.70
6.63
1383
 
2
Maxime Schouten
9.84
3.40
5.40
1269
 
3
Rivka van der Water
10.27
2.91
5.27
1097
 
4
Femke Niessen
10.68
3.17
4.40
1031
 
plaats
naam
1000 meter
 
 
 
 
1
Rivka van der Water
4.28.81
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
jongens junioren D
plaats
naam
80 meter
1000 meter
hoogspringen
discuswerpen
punten
1
Idse ten Brinke
11.83
3.34.22
1.25
25.35
1772
2
Jeffrey Bekker
11.89
3.45.97
1.35
16.28
1602
3
Daniel Hordijk
12.01
3.22.77
1.25
11.39
1543
4
Sijmen Sommerdijk
13.76
3.43.14
1.10
10.77
1081
 
 
 
 
 
 
 
meisjes junioren D
plaats
naam
60 meter
600 meter
hoogspringen
discuswerpen
punten
1
Vera Gommans
9.03
2.03.72
1.40
15.23
1681
2
Natalie Puper
8.92
2.11.21
1.35
14.16
1563
3
Anke Veluwenkamp
10.65
2.22.57
1.30
17.75
1224
4
Jamie Verweij
9.43
2.28.80
1.20
13.73
1206
5
Mai Elie
9.77
2.07.32
0.90
14.28
1123
6
Kiki Marringa
9.94
2.12.73
0.95
14.31
1082
7
Vita Coenen
9.77
2.31.87
1.15
13.27
1080
8
Elina Jonis
10.16
2.32.90
1.05
13.23
939
 
 
 
 
 
 
 
jongens junioren C
plaats
naam
100 meter
800 meter
hoogspringen
discuswerpen
punten
1
Nick Gieltjes
12.90
2.13.73
1.50
32.24
2549
2
Jelmer van der Linden
13.46
2.15.05
1.40
20.23
2175
3
Vincent Kramer
13.78
2.25.33
1.45
18.34
2024
4
Brian Schekkerman
13.97
2.52.95
1.40
17.00
1695
5
Yoram Meijaard
15.06
2.54.44
1.30
22.03
1574
6
Max de Vroome
15.05
2.45.30
1.20
21.37
1558
7
Koen Timmermans
14.95
2.57.55
1.20
14.56
1344
8
Glenn Wolswijk
15.90
2.56.83
1.25
15.35
1305
9
Jasper Bosschaart
16.42
3.08.21
1.10
13.02
1022
 
Peter Westerman
 
 
1.35
18.09
769
 
 
 
 
 
 
 
meisjes junioren C
plaats
naam
80 meter
600 meter
hoogspringen
discuswerpen
punten
1
Ruby den Besten
11.29
2.01.15
1.35
11.70
1616
2
Lucy van Berkel
11.88
1.52.96
1.30
12.16
1598
3
Nene Marringa
11.97
2.01.21
1.30
16.29
1580
4
Kaoutar Ramdani
12.42
1.59.11
1.20
13.38
1406
5
Ruby van Schaik
12.54
2.00.17
1.25
12.40
1394
6
Laura van Erp
12.70
2.09.34
1.30
12.74
1323
7
Iris Berkers
12.44
2.34.63
1.40
14.63
1275
8
Hadassa Kwetsie
13.00
2.13.20
1.30
10.47
1196
 
Sam Verweij
11.86
2.08.16
 
15.16
1037
 
Noortje Elie
12.58
2.02.51
 
10.11
880
 
 
 
 
 
 
 
jongens junioren B
plaats
naam
100 meter
800 meter
hoogspringen
discuswerpen
punten
1
Michiel van Veen
13.21
2.12.11
1.50
18.30
1482
2
Simon Jonis
12.31
2.29.07
1.45
18.37
1383
3
Kevin Klomp
13.02
2.28.89
1.40
 
1027
4
Timo Hoff
13.44
2.40.46
1.30
15.94
833
plaats
naam
3000 meter
 
 
 
 
1
Ruben Stittelaar
10.40.23
 
 
 
 
2
Kevin Klomp
12.06.17
 
 
 
 
3
Timo Hoff
12.06.28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
meisjes junioren B
plaats
naam
100 meter
800 meter
hoogspringen
discuswerpen
punten
1
Merel van den Berge
14.82
3.10.68
1.25
15.30
1316
 
Tessa Molenaar
15.74
 
 
19.67
576
 
 
 
 
 
 
 
jongens junioren A
plaats
naam
100 meter
800 meter
hoogspringen
discuswerpen
punten
 
Jorit Steehouder
 
 
1.60
29.12
946
 
Bram Koldenhof
 
 
1.67
25.04
915
 
 
 
 
 
 
 
meisjes junioren A
plaats
naam
100 meter
800 meter
hoogspringen
discuswerpen
punten
1
Kitty van Berkel
13.61
2.54.60
1.45
29.02
2207
2
Fenne Wouters
13.20
2.51.31
1.45
21.66
2139
 
Lucia van Schaik
 
 
 
22.07
369
 
 
 
 
 
 
 
heren senioren
plaats
naam
100 meter
800 meter
hoogspringen
discuswerpen
punten
1
Marijn Wouters
11.95
2.01.70
1.65
19.54
2060
2
Bram Bruinse
13.14
2.57.08
1.70
25.41
1399
3
Jeroen ten Kate
15.56
3.16.96
1.25
16.72
278
 
Marc Lommert
11.73
 
1.75
 
1271
 
Vincent Roke
12.29
2.28.39
 
13.36
892
 
Hend de Jager
 
2.39.26
 
16.89
370
plaats
naam
3000 meter
 
 
 
 
1
Erik de Bruin
10.37.58
 
 
 
 
2
Jan Pannekoek
10.50.39
 
 
 
 
3
Hend de Jager
12.08.00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
heren masters
plaats
naam
100 meter
800 meter
hoogspringen
discuswerpen
punten
1
Gerhard van Berkel (HM55-59)
14.11
4.23.04
1.35
27.03
858
2
Paul Westerman (HM 45-49)
14.79
3.21.52
1.25
15.18
329
 
Frans de Laat (HM60-64)
 
 
 
37.41
634
plaats
naam
3000 meter
 
 
 
 
1
Gerard Smit (HM50-54)
11.31.75
 
 
 
 
2
Harm Bodewes (HM40-44)
11.40.05
 
 
 
 
3
Bram Schenkeveld (HM55-59)
12.33.44
 
 
 
 
4
Ger Niesen (HM55-59)
14.22.85
 
 
 
 
5
Frans de Laat (HM60-64)
17.56.87
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dames masters
 
 
 
 
plaats
naam
3000 meter
 
 
 
 
1
Antje Velthuis (DM40-44)
13.10.48
 
 
 
 
2
Corina van der Linden (DM45-49)
13.51.90
 
 
 
 
3
Annemiek van Baak (DM50+)
14.46.11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4 X 400 meter estafette
 
 
 
naam
categorie
geslacht
tijd
 
 
 
Jan Pannekoek
heren senioren
M
3.48.14
 
 
 
Marijn Wouters
heren senioren
M
 
 
 
Siebe Steehouder
jongens junioren A
M
 
 
 
Vincent Roke
heren senioren
M
 
 
 
naam
categorie
geslacht
tijd
 
 
 
Michiel van Veen
jongens junioren B
M
4.07.39
 
 
 
Jelmer van der Linden
jongens junioren C
M
 
 
 
Nick Gieltjes
jongens junioren C
M
 
 
 
Hend de Jager
heren senioren
M
 
 
 
naam
categorie
geslacht
tijd
 
 
 
Mees Pieterse
jongens junioren B
M
4.36.37
 
 
 
Simon Jonis
jongens junioren B
M
 
 
 
Timo Hoff
jongens junioren B
M
 
 
 
Kevin Klomp
jongens junioren B
M
 
 
 
naam
categorie
geslacht
tijd
 
 
 
Harm Bodewes
heren masters 40 t/m 44 jaar
M
4.43.26
 
 
 
Ron van der Linden
heren masters 45 t/m 49 jaar
M
 
 
 
Gerard Smit
heren masters 50 t/m 54 jaar
M
 
 
 
Bram Schenkeveld
heren masters 55 t/m 59 jaar
M
 
 
 
naam
categorie
geslacht
tijd
 
 
 
Valery van Zanen
meisjes junioren B
V
4.46.92
 
 
 
Nene Marringa
meisjes junioren C
V
 
 
 
Mai Elie
meisjes junioren D
V
 
 
 
Hadassa Kwetsie
meisjes junioren C
V
 
 
 
naam
categorie
geslacht
tijd
 
 
 
Noortje Elie
meisjes junioren C
V
4.57.99
 
 
 
Lucy van Berkel
meisjes junioren C
V
 
 
 
Kaoutar Ramdani
meisjes junioren C
V
 
 
 
Ruby den Besten
meisjes junioren C
V
 
 
 
naam
categorie
geslacht
tijd
 
 
 
Vera Gommans
meisjes junioren D
V
5.05.66
 
 
 
Anke Veluwenkamp
meisjes junioren D
V
 
 
 
Elina Jonis
meisjes junioren D
V
 
 
 
Idse ten Brinke
jongens junioren D
M
 
 
 
naam
categorie
geslacht
tijd
 
 
 
Laura van Erp
meisjes junioren C
V
5.21.38
 
 
 
Ruby van Schaik
meisjes junioren C
V
 
 
 
Sam Verwey
meisjes junioren C
V
 
 
 
Jamie Verwey
meisjes junioren D
V
 
 
 
naam
categorie
geslacht
tijd
 
 
 
Maxime Schouten
meisjes pupillen A 2e-jaars
M
5.35.37
 
 
 
Lars Schouten
familie
M
 
 
 
Sandra van Halderen
familie
V
 
 
 
John Schouten
familie
M
 
 
 
naam
categorie
geslacht
tijd
 
 
 
Vera Stittelaar
meisjes pupillen A 1e-jaars
V
5.41.55
 
 
 
Onbekend
familie
?
 
 
 
Onbekend
familie
?
 
 
 
Onbekend
familie
?
 
 
 
naam
categorie
geslacht
tijd
 
 
 
Bas Brouwer
jongens pupillen C
M
5.44.70
 
 
 
Gijs Brouwer
familie
M
 
 
 
Anja de Wit
familie
V
 
 
 
Leo Brouwer
familie
M
 
 
 
naam
categorie
geslacht
tijd
 
 
 
Sijmen Sommerdijk
jongens junioren C
M
5.52.14
 
 
 
Guy Sommerdijk
heren masters 45 t/m 49 jaar
M
 
 
 
Mees Sommerdijk
familie
M
 
 
 
Lev van Laak
familie
M
 
 
 
naam
categorie
geslacht
tijd
 
 
 
Femke Niessen
meisjes pupillen A 2e-jaars
V
5.55.91
 
 
 
Onbekend
familie
?
 
 
 
Onbekend
familie
?
 
 
 
Onbekend
familie
?