Trainingsrooster

Wanneer, waar en onder leiding van welke (assistent)train(st)er(s) welke groep traint kun je in het onderstaande schema bekijken:
 

Technische atletiekgroepen

1

pupillen mini (2011 en jonger vanaf 6 jaar)

dag tijd locatie train(st)ers(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 16.45-17.45 atletiekbaan Lieke Rachel
donderdag 17.00-18.00 atletiekbaan Lieke Rachel

 

2

 

pupillen C (2010)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 16.45-17.45 atletiekbaan Lieke Rachel
donderdag 17.00-18.00 atletiekbaan Lieke Rachel

 

3

 

pupillen B (2009)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 16.45-17.45 atletiekbaan Natasja Danjela
donderdag 17.00-18.00 atletiekbaan Veri  

 

4

 

pupillen A 1e-jaars (2008)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 17.45-18.45 atletiekbaan Arna  
donderdag 18.00-19.00 atletiekbaan Raymond  

 

5

 

pupillen A 2e-jaars (2007)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 17.45-18.45 atletiekbaan Emmy en Jeroen  
donderdag 18.00-19.00 atletiekbaan Veri Jasper

 

6

 

junioren D 1e-jaars (2006)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 17.45-18.45 atletiekbaan Jorn  
donderdag 18.00-19.00 atletiekbaan Nelleke  

 

7

 

junioren D 2e-jaars (2005)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 18.45-19.45 atletiekbaan Paul Kaj
donderdag 19.00-20.00 atletiekbaan Nelleke

 

8

 

junioren C 1e-jaars (2004)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 18.45-19.45 atletiekbaan Jorn  
donderdag 19.00-20.00 atletiekbaan Hélène

 

9

 

junioren C 2e-jaars (2003)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 18.45-19.45 atletiekbaan Hend  
donderdag 19.00-20.00 atletiekbaan Veri

 

10

 

junioren B t/m masters (2002 en ouder)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 20.00-21.15 atletiekbaan

Anke/Hend/Jeroen/Marijn/Paul/Siebe/Vincent

donderdag 20.00-21.15 atletiekbaan Anke/Hend/Jeroen/Marijn/Paul/Siebe/Vincent


Loopgroepen

loopniveau A

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 20.15-21.15 (vanaf) atletiekbaan Albert en/of Dick  
woensdag 09.30-10.45 (vanaf) atletiekbaan Jeannette  
woensdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan Litha Angela
donderdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan Dick  

 

loopniveau B

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 20.15-21.15 (vanaf) atletiekbaan Henny  
woensdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan Jac of Litha  
donderdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan Dick  

 

loopniveau C

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 19.30-21.00 (vanaf) atletiekbaan Wim  
donderdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan Dick  

 

Specialisatiegroepen (op uitnodiging)

middellange afstand (oudere jeugd en volwassenen)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 19.30-21.00 atletiekbaan Gerard  
donderdag 19.30-21.00 atletienbaan Gerard  

 

jeugdloopgroep (jongere jeugd)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
zaterdag 09.30-10.30 atletiekbaan Gerard, Bas of Litha  

 

sprint/verspringen/hoogspringen/horden (jeugd)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
donderdag 19.00-20.15 atletiekbaan Michiel  
zaterdag 09.30-11.30 atletiekbaan/zaal Michiel en/of Nelleke  

 

kogelstoten/discuswerpen/speerwerpen/kogelslingeren (jeugd en volwassenen)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
zaterdag 09.30-11.30 atletiekbaan/zaal Veri, Pasquenel of Jeroen

 

G-topteam (G-atleten jeugd en volwassenen)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
maandag 19.00-20.00 atletiekbaan Marianne, Nelleke, André en/of Anke

 

Alle groepen trainen in principe op en rond de atletiekbaan. De 3 loopniveau's A, B en C en de woensdagochtendloopgroep trainen daarnaast ook zo nu en dan op de openbare weg en op verkeersarme/-vrije locaties, bijvoorbeeld op en rond recreatieterrein De Meent in Beusichem. Het vertrek is in principe altijd vanaf de atletiekbaan, tenzij anders door de train(st)er(s) aangegeven. Op donderdagen trainen de drie loopniveau's A, B en C gezamenlijk. De trainingsschema's van de loopgroepen kun je hier vinden.

 

Op zondagochtend doet een groep lopers/loopsters vanaf de parkeerplaats bij de atletiekbaan een lange, langzame duurloop (minimaal 1 uur), een zogenaamde 'vetverbrandingsloop'. Zij starten om 09.00 uur.
 

Met vragen die met trainingen te maken hebben (trainingstijden, trainingen tijdens schoolvakanties, groepsindeling, eventuele wachtlijsten voor nieuwe leden) kun je bij Jeroen Gutte terecht. Voor trainingstechnische zaken (trainingsschema's en dergelijke) verwijzen wij je naar de train(st)ers.