Transfer Solutions Meentcross - 02-01-2011

Let op: In verband met de omstandigheden op het terrein is het parcours ingekort tot ongeveer 1,3 kilometer per ronde!

 

1,3 kilometer jongens/mannen
plaats
naam
woonplaats
vereniging
tijd
1
Tijmen Laeven
Culemborg
 
06:02
2
Jordy het Lam
Schoonrewoerd
 
06:08
3
Bram Swaanen
Schoonrewoerd
 
06:19
4
Tein van der Riel
Culemborg
Statina
06:22
5
Jochem Bodewes
Culemborg
Statina
06:24
6
Ole Laeven
Culemborg
 
06:26
7
Lucien Vermeulen
Tiel
Astylos
06:48
8
Koen van Dijk
Culemborg
Statina
07:24
9
Frank Temminck
Culemborg
 
07:32
10
Dwight Hol
Leerdam
 
08:57
11
Wayne Hol
Leerdam
 
08:57
12
Toer Heinen
Culemborg
 
DNF
1,3 kilometer meisjes/dames
plaats
naam
woonplaats
vereniging
tijd
1
Maurik Steeubeek
Tiel
Astylos
08:13
2
Noor Heinen
Culemborg
 
08:18
3
Julie van Riel
Culemborg
Statina
08:18
4
Claire Vaessen
Culemborg
Statina
18:30
2,6 kilometer jongens/mannen
plaats
naam
woonplaats
vereniging
tijd
1
Michiel van Veen
Culemborg
Statina
10:16
2
Jelmer van der Linden
Culemborg
Statina
10:22
3
Ruben Stittelaar
Tricht
Statina
10:25
4
Nick Gieltjes
Beesd
Statina
11:08
5
Rolf Pastoors
culemborg
 
13:23
6
Roland Martens
Culemborg
CMHC
13:29
7
Harmen van de Meulen
Beesd
 
14:39
8
Martin Spruit
Culemborg
 
17:47
9
Oocen Vaessen
Culemborg
 
18:30
10
Ger Niesen
Culemborg
 
32:35
2,6 kilometer meisjes/dames
plaats
naam
woonplaats
vereniging
tijd
1
Lucy van Berkel
Culemborg
Statina
13:26
2
Mai Elie
Culemborg
Statina
13:57
3
Carlee Mesters
Culemborg
 
15:38
4
Luka Laeven
Culemborg
 
15:44
5
Yvon Dumay
Culemborg
Statina
17:54
6
Ruth Bijl
Culemborg
Statina
21:30
7
Linda Spruit
Culemborg
 
22:05
8
Emma Vogt
Culemborg
 
DNF
9
Hannie van Donselaar
Culemborg
Statina
DNS
5,2 kilometer jongens/mannen
plaats
naam
woonplaats
vereniging
tijd
1
Marc van der Kort
Beesd
Statina
22:00
2
Ron van der Linden
Culemborg
Statina
22:08
3
Michiel Boonstra
Tiel
Astylos
22:13
4
Siebe Schootstra
Culemborg
Statina
23:32
5
Benny Mulder
Tricht
 
23:38
6
Frank de Runer
Tricht
 
23:48
7
Maarten Vermeulen
Tiel
 
24:40
8
Andre van IJzendoorn
Tiel
Statina
25:05
9
Erik Steeubeek
Tiel
Astylos
26:20
10
Gert van der Bijl
Culemborg
 
27:33
11
Maarten Schuur
Culemborg
 
28:14
12
Marc Janse
buurmalsen
 
28:17
13
Jelte Jan Bakker
Culemborg
Statina
28:41
14
Marc van Heijningen
Culemborg
 
28:44
15
Frank Pastoord
Culemborg
 
29:05
16
Paul Oudijk
Beuningen
 
29:17
17
Sjoerd Bodewes
Culemborg
 
29:51
18
Raymond Vaessen
Culemborg
 
30:34
19
Jan van Zeggelaar
Culemborg
Statina
30:43
20
Lucas Vaessen
Culemborg
Statina
31:10
21
Nico Brand
Geldermalsen
Statina
31:17
22
Dick de Wit
Deil
 
31:34
23
Andre van der Hoven
Nieuwegein
 
33:37
5,2 kilometer meisjes/dames
plaats
naam
woonplaats
vereniging
tijd
1
Heleen van Keulen
Geldermalsen
 
25:46
2
Antje Velthuis
Culemborg
Statina
27:42
3
Danielle Schouw
Culemborg
Statina
29:13
4
Corina van der Linden
Culemborg
Statina
30:48
5
Susan Westdijk
Leerdam
Statina
32:46
6
Esther Elie
Culemborg
Statina
34:31
7
Monique van Waes
Utrecht
 
38:47
8
Irma Lodder - van Velzen
Culemborg
Statina
DNS
7,8 kilometer jongens/mannen
plaats
naam
woonplaats
vereniging
tijd
1
Hans Kruis
IJsselstein
Hellas
32:07
2
Roger Last
Nieuwegein
Atverni
32:19
3
Emile Penn
Culemborg
 
33:07
4
Henry Piek
Rumpt
vahalis
33:34
5
Jim Driessen
Tiel
Astylos
34:03
6
Marc Laeven
Culemborg
 
37:17
7
Jaap van Dieen
Utrecht
 
37:20
8
Johan Pont
Culemborg
 
38:13
9
Harm Bodewes
Culemborg
Statina
38:53
10
John lens
Geldermalsen
 
39:15
11
Martin de Kruijf
Amersfoort
Waterschap Vallei en Eem
39:45
12
Eeko Voet
Culemborg
 
39:48
13
Henk Fonteijn
Culemborg
 
40:14
14
Jaap Merkens
Tricht
Vahalis
41:00
15
Wim ten Brinke
Culemborg
 
41:34
16
Paul van Amerom
 
 
41:56
17
Gerrit van Mourik
Deil
Statina
42:32
18
Willem vd Meulen
Beesd
Vahalis
45:18
19
Jeroen Wolff
Culemborg
Statina
48:41
20
Renee de Kruijf
Culemborg
 
DNF
21
Joris de Groen
Zeist
Transfer Solutions
DNS
22
Martien Lodder
Culemborg
 
DNS
7,8 kilometer meisjes/dames
plaats
naam
woonplaats
vereniging
tijd
1
Sandra Wormgoor
Culemborg
Statina
44:49