Statina Baanwedstrijd - 28 mei 2011

jongens pupillen mini
naam
geboortejaar
vereniging
40 meter
verspringen
balwerpen
punten
Jasper Bloks
2005
Statina
10.24
1.71
10.81
290
 
meisjes pupillen mini
naam
geboortejaar
vereniging
40 meter
verspringen
balwerpen
punten
Denise Blankenstein
2004
Hercules
8.35
2.42
10.14
658
Veerle Derksen
2004
Typhoon
9.06
2.46
10.30
567
naam
geboortejaar
vereniging
600 meter
Denise Blankenstein
2004
Hercules
2.43.85
 
jongens pupillen C
naam
geboortejaar
vereniging
40 meter
verspringen
balwerpen
punten
Stian van Asten
2003
Statina
7.94
3.25
14.61
972
Bart van Kranenburg
2003
Statina
8.13
2.72
13.05
807
Jeroen Dokman
2003
Statina
9.00
2.36
7.20
489
naam
geboortejaar
vereniging
600 meter
Stian van Asten
2003
Statina
2.29.55
Bart van Kranenburg
2003
Statina
2.32.99
Jeroen Dokman
2003
Statina
2.48.38
 
meisjes pupillen C
naam
geboortejaar
vereniging
40 meter
verspringen
balwerpen
punten
Floor Klaassen
2003
Statina
8.38
2.48
7.12
600
Joeke van Zoelen
2003
Statina
9.26
2.52
10.94
566
naam
geboortejaar
vereniging
600 meter
Joeke van Zoelen
2003
Statina
2.49.83
Floor Klaassen
2003
Statina
2.58.33
 
jongens pupillen B
naam
geboortejaar
vereniging
40 meter
verspringen
kogelstoten
punten
Marten Prince
2002
Triathlon
7.50
3.55
6.47
1311
Bas Brouwer
2002
Statina
7.66
3.21
5.69
1165
Antoine Rizzo
2002
Statina
7.53
3.02
4.64
1080
Sjoerd van Rijn
2002
HAC
7.99
3.12
5.13
1051
Jesse Reijngoud
2002
Statina
7.96
3.10
4.64
1019
Hein Overkamp
2002
Statina
8.25
3.02
4.50
945
Jelle van der Marck
2002
Statina
7.91
2.98
2.90
866
naam
geboortejaar
vereniging
1000 meter
Marten Prince
2002
Triathlon
4.00.82
Jesse Reijngoud
2002
Statina
4.02.78
Jelle van der Marck
2002
Statina
4.06.79
Bas Brouwer
2002
Statina
4.11.42
Antoine Rizzo
2002
Statina
4.17.98
Hein Overkamp
2002
Statina
4.45.65
Sjoerd van Rijn
2002
HAC
4.47.25
 
meisjes pupillen B
naam
geboortejaar
vereniging
40 meter
verspringen
kogelstoten
punten
Margriet Hilhorst
2002
GAC Hilversum
7.77
3.20
4.71
1077
Julie van Riel
2002
Statina
8.40
2.72
3.17
758
naam
geboortejaar
vereniging
1000 meter
Margriet Hilhorst
2002
GAC Hilversum
4.12.42
Julie van Riel
2002
Statina
4.25.35
 
jongens pupillen A 1e-jaars
naam
geboortejaar
vereniging
60 meter
verspringen
kogelstoten
punten
Ruurd Veluwenkamp
2001
Statina
10.98
3.13
5.57
1064
Jochem Bodewes
2001
Statina
12.36
2.65
5.28
793
Rico Coenen
2001
Statina
12.38
2.82
4.66
783
naam
geboortejaar
vereniging
1000 meter
Ruurd Veluwenkamp
2001
Statina
4.18.89
Jochem Bodewes
2001
Statina
4.25.84
Rico Coenen
2001
Statina
4.59.36
 
jongens pupillen A 2e-jaars
naam
geboortejaar
vereniging
60 meter
verspringen
kogelstoten
punten
Niels Boonstra
2000
Astylos
9.92
3.48
6.10
1316
Tein van Riel
2000
Statina
10.26
3.44
6.55
1284
Arthur de Kok
2000
Statina
10.70
3.68
5.45
1202
Teun van der Meer
2000
Statina
10.44
3.54
4.97
1178
Jurre Dijkstra
2000
Statina
11.24
3.27
5.74
1070
Levi Mertens
2000
Statina
11.48
2.85
4.94
905
naam
geboortejaar
vereniging
1000 meter
Teun van der Meer
2000
Statina
3.50.22
Arthur de Kok
2000
Statina
4.00.31
Tein van Riel
2000
Statina
4.02.71
 
meisjes pupillen A 1-jaars
naam
geboortejaar
vereniging
60 meter
verspringen
kogelstoten
punten
Zoe Lakerveld
2001
Statina
12.34
2.63
3.75
681
naam
geboortejaar
vereniging
1000 meter
Zoe Lakerveld
2001
Statina
4.51.37
 
meisjes pupillen A 2e-jaars
naam
geboortejaar
vereniging
60 meter
verspringen
kogelstoten
punten
Lisa Blankenstein
2000
Hercules
10.18
3.59
7.75
1395
Julia van Knippenberg
2000
Statina
10.47
3.45
6.52
1255
Celesta Salari
2000
Statina
10.49
3.55
6.24
1255
Meike van Kranenburg
2000
Statina
10.90
3.21
7.31
1194
Femke Brouwer
2000
Phoenix
11.31
3.19
4.56
967
Annelot Don
2000
Statina
11.28
2.93
4.94
945
naam
geboortejaar
vereniging
1000 meter
Femke Brouwer
2000
Phoenix
4.03.84
Lisa Blankenstein
2000
Hercules
4.09.07
Julia van Knippenberg
2000
Statina
4.12.51
Celesta Salari
2000
Statina
4.14.57
Meike van Kranenburg
2000
Statina
4.53.23
 
jongens junioren D
losse onderdelen
naam
geboortejaar
vereniging
80 meter
Joppe Stokvis
1999
Triathlon
12.33
Daniel Hordijk
1998
Statina
12.46
Arthur van Essen
1999
Triathlon
12.51
Anton Hilhorst
1999
GAC Hilversum
12.52
Haite Schootstra
1998
Statina
13.05
Sijmen Sommerdijk
1998
Statina
13.99
Yannick Tourne
1999
Triathlon
14.03
naam
geboortejaar
vereniging
1000 meter
Bram Anderiessen
1999
AKU
3.19.41
Reinder Prince
1999
Triathlon
3.23.23
Daniel Hordijk
1998
Statina
3.39.29
Haite Schootstra
1998
Statina
3.51.03
Sijmen Sommerdijk
1998
Statina
3.51.08
Thijs Heemskerk
1998
AKU
3.57.32
Yannick Tourne
1999
Triathlon
3.59.87
Anton Hilhorst
1999
GAC Hilversum
4.13.27
Mor Grommers
1998
Statina
4.13.34
naam
geboortejaar
vereniging
discuswerpen
Florian Wijnen
1999
Attila
22.46
Arthur van Essen
1999
Triathlon
17.02
Anton Hilhorst
1999
GAC Hilversum
15.17
Haite Schootstra
1998
Statina
14.49
Mor Grommers
1998
Statina
14.10
Joppe Stokvis
1999
Triathlon
13.11
Yannick Tourne
1999
Triathlon
11.62
naam
geboortejaar
vereniging
verspringen
Joppe Stokvis
1999
Triathlon
4.38
Anton Hilhorst
1999
GAC Hilversum
4.22
Arthur van Essen
1999
Triathlon
3.95
Haite Schootstra
1998
Statina
3.91
Reinder Prince
1999
Triathlon
3.88
Mor Grommers
1998
Statina
3.61
Yannick Tourne
1999
Triathlon
3.33
naam
geboortejaar
vereniging
150 meter
Joppe Stokvis
1999
Triathlon
23.27
Arthur van Essen
1999
Triathlon
23.45
Anton Hilhorst
1999
GAC Hilversum
24.65
Reinder Prince
1999
Triathlon
24.84
Haite Schootstra
1998
Statina
25.54
Yannick Tourne
1999
Triathlon
28.23
 
meisjes junioren D
losse onderdelen
naam
geboortejaar
vereniging
60 meter
Natalie Puper
1998
Statina
9.01
Jamie Verweij
1998
Statina
9.25
Myrthe Koster
1999
Phoenix
9.85
Veri Gutte
1999
Statina
9.92
Robin Szczerba
1999
Phoenix
9.97
Vita Coenen
1998
Statina
10.06
Mai Elie
1998
Statina
10.08
Ilse Niessen
1999
Statina
10.18
Sofie Derksen
1999
Typhoon
10.60
Noor van der Donck
1999
Typhoon
10.82
Femke Niessen
1999
Statina
10.95
naam
geboortejaar
vereniging
discuswerpen
Natalie Puper
1998
Statina
22.15
Jamie Verrips
1999
Statina
20.54
Veri Gutte
1999
Statina
18.54
Jamie Verweij
1998
Statina
16.91
Sofie Derksen
1999
Typhoon
16.29
Ilse Niessen
1999
Statina
16.11
Vita Coenen
1998
Statina
15.10
Femke Niessen
1999
Statina
14.13
Mai Elie
1998
Statina
12.35
naam
geboortejaar
vereniging
verspringen
Natalie Puper
1998
Statina
4.73
Robin Szczerba
1999
Phoenix
3.82
Veri Gutte
1999
Statina
3.64
Jamie Verweij
1998
Statina
3.56
Femke Niessen
1999
Statina
3.21
Ilse Niessen
1999
Statina
3.04
Noor van der Donck
1999
Typhoon
3.00
Vita Coenen
1998
Statina
2.93
naam
geboortejaar
vereniging
1000 meter
Mai Elie
1998
Statina
3.52.41
Jamie Verrips
1999
Statina
3.56.40
Jamie Verweij
1998
Statina
4.31.43
naam
geboortejaar
vereniging
150 meter
Natalie Puper
1998
Statina
22.16
Jamie Verweij
1998
Statina
24.02
Robin Szczerba
1999
Phoenix
24.12
Mai Elie
1998
Statina
24.67
Vita Coenen
1998
Statina
25.27
Ilse Niessen
1999
Statina
25.92
Myrthe Koster
1999
Phoenix
26.24
Femke Niessen
1999
Statina
28.44
 
jongens junioren C
losse onderdelen
naam
geboortejaar
vereniging
discuswerpen
Rutger Tiesma
1996
Hellas
29.34
Yoram Meijaard
1996
Statina
27.29
Idse ten Brinke
1997
Statina
24.88
Max de Vroome
1996
Statina
20.71
naam
geboortejaar
vereniging
verspringen
Rutger Tiesma
1996
Hellas
5.33
Jefferson Beuken
1997
Statina
4.71
naam
geboortejaar
vereniging
100 meter
Luc Brinkman
1997
Hellas
14.20
jongens junioren C
loopdriekamp
naam
geboortejaar
vereniging
100 meter
150 meter
600 meter
punten
Jelmer van der Linden
1996
Statina
13.66
21.26
1.40.60
1771
Idse ten Brinke
1997
Statina
14.93
22.65
1.54.74
1318
Jefferson Beuken
1997
Statina
14.64
23.40
2.06.18
0
Jay van Brienen
1997
Hellas
14.32
 
1.44.82
1114
Rutger Tiesma
1996
Hellas
 
 
1.41.80
664
 
meisjes junioren C
losse onderdelen
naam
geboortejaar
vereniging
80 meter
Ruby den Besten
1996
Statina
11.73
Noor Blaas
1997
Hellas
11.82
Alyssa Zorn
1997
Hellas
11.97
Vera Gommans
1997
Statina
12.02
Wietske Brouwer
1996
Phoenix
12.28
Lisa de Kleyn
1997
Statina
12.72
Mirit Hoek
1996
Statina
12.75
Iris Don
1997
Statina
12.92
Anke Veluwenkamp
1997
Statina
13.16
Elina Jonis
1997
Statina
13.53
Kiki Marringa
1997
Statina
13.64
naam
geboortejaar
vereniging
150 meter
Noor Blaas
1997
Hellas
22.10
Vera Gommans
1997
Statina
23.03
Ruby den Besten
1996
Statina
23.62
Wietske Brouwer
1996
Phoenix
24.02
Mirit Hoek
1996
Statina
24.38
Lisa de Kleyn
1997
Statina
24.42
Elina Jonis
1997
Statina
25.64
Kiki Marringa
1997
Statina
27.10
naam
geboortejaar
vereniging
1000 meter
Wietske Brouwer
1996
Phoenix
3.45.74
naam
geboortejaar
vereniging
discuswerpen
Alyssa Zorn
1997
Hellas
21.50
Quirine de Gast
1997
Hellas
19.58
Anke Veluwenkamp
1997
Statina
18.24
Mirit Hoek
1996
Statina
16.96
Vera Gommans
1997
Statina
16.66
Laura van Erp
1996
Statina
15.07
Kaoutar Ramdani
1996
Statina
14.87
Elina Jonis
1997
Statina
14.43
Kiki Marringa
1997
Statina
14.21
naam
geboortejaar
vereniging
verspringen
Ruby den Besten
1996
Statina
4.42
Lucy van Berkel
1996
Statina
4.38
Alyssa Zorn
1997
Hellas
4.26
Noor Blaas
1997
Hellas
4.24
Vera Gommans
1997
Statina
4.07
Lisa de Kleyn
1997
Statina
3.90
Laura van Erp
1996
Statina
3.80
Anke Veluwenkamp
1997
Statina
3.71
Mirit Hoek
1996
Statina
3.71
Quirine de Gast
1997
Hellas
3.68
Kaoutar Ramdani
1996
Statina
3.41
Iris Don
1997
Statina
3.24
Elina Jonis
1997
Statina
3.19
meisjes junioren C
loopdriekamp
naam
geboortejaar
vereniging
80 meter
150 meter
600 meter
punten
Lucy van Berkel
1996
Statina
12.53
23.47
1.53.59
1248
Kaoutar Ramdani
1996
Statina
13.31
24.58
2.02.09
987
Laura van Erp
1996
Statina
13.75
27.68
2.26.48
554
Elina Jonis
1997
Statina
13.87
26.49
2.35.22
539
Quirine de Gast
1997
Hellas
 
 
1.57.48
454
 
jongens junioren B
losse onderdelen
naam
geboortejaar
vereniging
discuswerpen
Nick Gieltjes
1995
Statina
26.36
Simon Jonis
1994
Statina
21.82
naam
geboortejaar
vereniging
verspringen
Kevin Klomp
1994
Statina
5.32
Simon Jonis
1994
Statina
5.27
naam
geboortejaar
vereniging
1 Engelse mijl
Luuk Verdonk
1995
Statina
5.44.24
Kevin Klomp
1994
Statina
5.58.97
jongens junioren B
loopdriekamp
naam
geboortejaar
vereniging
100 meter
200 meter
400 meter
punten
Nick Gieltjes
1995
Statina
13.42
26.12
57.15
1312
Simon Jonis
1994
Statina
12.86
26.28
60.11
1299
Kevin Klomp
1994
Statina
13.24
26.80
59.94
1200
 
meisjes junioren B
losse onderdelen
naam
geboortejaar
vereniging
discuswerpen
Tessa Molenaar
1994
Statina
24.41
Sam Verweij
1995
Statina
20.82
Nene Marringa
1995
Statina
18.79
Ruby van Schaik
1995
Statina
14.99
naam
geboortejaar
vereniging
verspringen
Fleur Hierscha
1995
Hellas
4.21
Nene Marringa
1995
Statina
4.00
Sam Verweij
1995
Statina
3.97
Ruby van Schaik
1995
Statina
3.80
naam
geboortejaar
vereniging
100 meter
Fleur Hierscha
1995
Hellas
15.01
Nene Marringa
1995
Statina
16.02
naam
geboortejaar
vereniging
200 meter
Nene Marringa
1995
Statina
33.61
meisjes junioren B
loopdriekamp
naam
geboortejaar
vereniging
100 meter
200 meter
400 meter
punten
Sam Verweij
1995
Statina
16.18
33.52
72.08
968
Ruby van Schaik
1995
Statina
16.94
37.84
73.19
673
 
jongens junioren A
losse onderdelen
naam
geboortejaar
vereniging
discuswerpen
Mike Zwambag
1992
Statina
29.34
 
meisjes junioren A
losse onderdelen
naam
geboortejaar
vereniging
discuswerpen
Kitty van Berkel
1992
Statina
30.00
Lucia van Schaik
1992
Statina
20.81
naam
geboortejaar
vereniging
verspringen
Fenne Wouters
1992
Statina
5.28
Kitty van Berkel
1992
Statina
4.58
meisjes junioren A
loopdriekamp
naam
geboortejaar
vereniging
100 meter
200 meter
400 meter
punten
Fenne Wouters
1992
Statina
13.36
27.32
 
1273
 
heren senioren
losse onderdelen
naam
geboortejaar
vereniging
1 Engelse mijl
Leon Graumans
1988
Phoenix
4.46.91
naam
geboortejaar
vereniging
5000 meter
Hend de Jager
1989
Statina
22.08.37
naam
geboortejaar
vereniging
discuswerpen
Colin Schalken
1985
Prins Hendrik
37.89
naam
geboortejaar
vereniging
100 meter
Hend de Jager
1989
Statina
13.07
naam
geboortejaar
vereniging
200 meter
Vincent Roke
1980
Statina
26.19
Hend de Jager
1989
Statina
26.70
heren senioren
loopdriekamp
naam
geboortejaar
vereniging
100 meter
200 meter
400 meter
punten
Marijn Wouters
1990
Statina
12.64
24.94
53.39
1681
Hend de Jager
1989
Statina
12.94
26.28
59.04
1318
Vincent Roke
1980
Statina
 
25.62
58.64
981
Jelle Swanenberg
1989
Hellas
 
 
53.86
645
 
dames senioren
losse onderdelen
naam
geboortejaar
vereniging
1 Engelse mijl
Mirthe Muilwijk
1989
Phoenix
6.43.92
naam
geboortejaar
vereniging
100 meter
Iris Verweij
1991
Nijmegen Atletiek
14.66
naam
geboortejaar
vereniging
200 meter
Iris Verweij
1991
Nijmegen Atletiek
30.08
dames senioren
loopdriekamp
naam
geboortejaar
vereniging
100 meter
200 meter
400 meter
punten
Maaike Groendijk
1987
Phoenix
 
29.86
67.32
1065
 
heren masters
losse onderdelen
naam
geboortejaar
vereniging
1 Engelse mijl
Arie Visser
1961
Avantri
5.24.96
Harm Bodewes
1968
Statina
6.05.28
Bram Schenkeveld
1953
Statina
6.32.44
Jelte Jan Bakker
1956
Statina
6.57.06
naam
geboortejaar
vereniging
5000 meter
Harm Bodewes
1968
Statina
20.57.25
naam
geboortejaar
vereniging
verspringen
Jos Verweij
1963
Nijmegen Atletiek
5.10
naam
geboortejaar
vereniging
discuswerpen
Frans de Laat
1946
Statina
40.41
Carel van der Werf
1963
Phoenix
29.98
Jeroen Gutte
1973
Statina
28.86
Gerhard van Berkel
1953
Statina
28.42
naam
geboortejaar
vereniging
100 meter
Co Neijzen
1964
Prins Hendrik
12.75
Jan-Wick Derksen
1965
Typhoon
12.93
naam
geboortejaar
vereniging
200 meter
Jos Verweij
1963
Nijmegen Atletiek
28.39
heren masters
loopdriekamp
naam
geboortejaar
vereniging
100 meter
200 meter
400 meter
punten
Jan Pannekoek
1976
Statina
13.03
26.16
55.68
1041
Ron van der Linden
1964
Statina
15.09
30.01
61.89
657
 
dames masters
losse onderdelen
naam
geboortejaar
vereniging
discuswerpen
Thamar Gutte
1975
Statina
22.02
Miriam Verweij
1966
Nijmegen Atletiek
19.38
Ester Elie
1968
Statina
16.65
naam
geboortejaar
vereniging
verspringen
Nancy den Besten
1967
Statina
3.77
Ester Elie
1968
Statina
3.24
naam
geboortejaar
vereniging
5000 meter
Annemiek van Baak
1960
Statina
26.14.23
Ester Elie
1968
Statina
26.59.92
Ardi Coenen
1966
Statina
28.12.84
naam
geboortejaar
vereniging
1 Engelse mijl
Marleen van Beek
1965
LADB
5.29.18
Ine van Berkel
1957
Statina
10.28.18
naam
geboortejaar
vereniging
100 meter
Nancy den Besten
1967
Statina
16.69
dames masters
loopdriekamp
naam
geboortejaar
vereniging
100 meter
200 meter
400 meter
punten
José Hilhorst-Damsma
1967
GAC Hilversum
15.92
34.68
73.41
916
Iris Kamp-Steverink
1971
Phoenix
14.52
29.94
 
914