CLUBKAMPIOENSCHAP STATINA


= clubrecord

zaterdag 8 oktober 2011


= baanrecord

  


= clubrecord + baanrecord
jongens pupillen mini
plaats naam 40 m hoogspringen balwerpen punten
1 Jasper Bloks 9.33 0.60 13.36 429
plaats naam 600 m



1 Jasper Bloks 2.56.09



meisjes pupillen mini
plaats naam 40 m hoogspringen balwerpen punten
1 Meike Klaassen 11.65 0.55 6.96 98
jongens pupillen C
plaats naam 40 m hoogspringen balwerpen punten
1 Stian van Asten 7.46 0.90 19.78 1039
2 Bart van Kranenburg 7.75 0.80 16.61 865
3 Jeroen Dokman 8.45 0.65 14.99 614
4 Floris van Vulpen 9.06 0.80 10.76 562
plaats naam 600 m



1 Stian van Asten 2.31.58



2 Bart van Kranenburg 2.32.29



3 Jeroen Dokman 2.35.39



4 Floris van Vulpen 2.41.56



meisjes pupillen C
plaats naam 40 m hoogspringen balwerpen punten
1 Vivian ter Steeg 7.10 0.85 8.52 883
2 Ilse Verweij - de Geus 8.24 0.95 12.19 818
3 Floor Klaassen 8.01 0.80 7.35 648
4 Joeke van Zoelen 8.72 0.75 10.32 564
5 Tess van Engen 8.81 9.63 378
plaats naam 600 m



1 Ilse Verweij - de Geus 2.34.71



2 Vivian ter Steeg 2.40.72



3 Joeke van Zoelen 2.47.11



jongens pupillen B
plaats naam 40 m hoogspringen kogelstoten punten
1 Jesse Reijngoud 7.54 0.90 5.28 1069
2 Hein Overkamp 8.23 1.00 5.07 1008
3 Jelle van der Marck 7.83 0.85 3.75 869
4 Lennard Goedbloed 7.90 0.70 4.48 802
5 Abel de Haan 8.83 0.70 3.70 598
plaats naam 1000 m



1 Jesse Reijngoud 4.06.68



2 Jelle van der Marck 4.07.93



3 Lennard Goedbloed 4.30.05



4 Hein Overkamp 4.34.73



5 Abel de Haan 4.53.11



meisjes pupillen B
plaats naam 40 m hoogspringen kogelstoten punten
1 Julie van Riel 8.19 0.80 3.52 754
2 Pien van Honk 9.21 0.80 3.89 637
3 Lieke Eijlander 9.23 0.85 3.41 632
plaats naam 1000 m



1 Lieke Eijlander 4.30.38



2 Julie van Riel 4.50.62



jongens pupillen A 1e-jaars
plaats naam 60 m hoogspringen kogelstoten punten
1 Jeffrey van Schaik 10.16 1.10 6.52 1308
2 Koen van Dijk 10.31 1.10 5.84 1244
3 Rico Coenen 11.51 1.00 4.98 958
4 Mart Booms 11.32 0.90 5.17 921
5 Ivo Bril 12.12 0.90 4.15 759
6 Manne de Bruin 11.91 0.80 4.62 743
7 Jochem Bodewes 0.90 5.42 638
8 Ruurd Veluwenkamp 10.35 426
plaats naam 1000 m



1 Jeffrey van Schaik 3.56.24



2 Ruurd Veluwenkamp 4.01.44



3 Koen van Dijk 4.04.85



4 Jochem Bodewes 4.06.42



5 Rico Coenen 4.30.00



6 Manne de Bruin 4.33.94



7 Mart Booms 4.36.41



8 Ivo Bril 4.55.57



meisjes pupillen A 1e-jaars
plaats naam 60 m hoogspringen kogelstoten punten
1 Zoe Lakerveld 12.17 0.00 3.55 438
plaats naam 1000 m



1 Zoe Lakerveld 4.39.55



jongens pupillen A 2e-jaars
plaats naam 60 m hoogspringen kogelstoten punten
1 Tijn van Riel 9.88 1.15 7.21 1427
2 Teun van der Meer 10.03 1.10 5.59 1269
3 Jurre Dijkstra 10.82 1.10 6.53 1216
4 Arthur de Kok 10.04 1.00 5.50 1188
5 Levi Mertens 11.29 1.00 5.18 997
plaats naam 1000 m



1 Teun van der Meer 3.35.49



2 Arthur de Kok 3.37.11



3 Tijn van Riel 3.38.66



meisjes pupillen A 2e-jaars
plaats naam 60 m hoogspringen kogelstoten punten
1 Julia van Knippenberg 9.73 1.29 6.86 1505
2 Celesta Salari 10.57 1.20 5.89 1283
3 Meike van Kranenburg 10.87 1.15 6.95 1270
4 Noraly Jonis 11.32 1.05 5.25 1036
5 Vera Stittelaar 11.10 1.00 5.09 1015
6 Janne de Rooij 11.28 1.00 5.21 1001
plaats naam 1000 m



1 Julia van Knippenberg 4.06.64



2 Celesta Salari 4.21.49



3 Vera Stittelaar 4.35.39



4 Janne de Rooij 4.39.34



jongens junioren D
plaats naam 80 m 1000 m hoogspringen speerwerpen punten
1 Jeffrey Bekker 11.19 3.52.12 1.50 19.65 1882
2 Haite Schootstra 12.77 3.50.26 1.20 15.19 1346
3 Sijmen Sommerdijk 12.70 3.44.84 1.10 15.32 1314
4 Mor Grommers 14.05 4.38.32 1.15 17.21 1002
5 Daniel Hordijk 3.38.29 430
meisjes junioren D
plaats naam 60 m 600 m hoogspringen speerwerpen punten
1 Natalie Puper 8.80 2.14.24 1.40 15.18 1639
2 Jamie Verweij 9.11 2.19.10 1.20 13.46 1346
3 Veri Gutte 9.48 2.16.69 1.15 15.56 1310
4 Vita Coenen 9.99 2.41.57 1.10 13.94 975
5 Mai Elie 10.10 2.41.50 12.37 606
6 Brigitte de Kok 11.25 2.45.85 1.00 8.80 572
jongens junioren C
plaats naam 100 m 800 m verspringen speerwerpen punten
1 Jelmer van der Linden 13.09 2.10.06 4.73 24.20 2401
2 Wessel Flinterman 14.85 2.23.47 4.09 15.15 1720
3 Jitte van Veen 14.48 2.41.01 4.25 13.75 1598
4 Max de Vroome 14.61 3.97 25.52 1296
meisjes junioren C
plaats naam 80 m 600 m verspringen speerwerpen punten
1 Ruby den Besten 11.38 1.55.09 4.64 11.00 1715
2 Vera Gommans 11.84 1.57.69 3.67 9.68 1386
3 Mirit Hoek 12.61 1.59.33 3.61 10.91 1285
4 Anke Veluwenkamp 12.66 2.19.43 3.61 18.38 1252
5 Lisa de Klijn 12.52 2.20.19 3.71 11.94 1143
6 Kaoutar Ramdani 12.74 2.04.27 3.20 9.37 1092
7 Elina Jonis 13.34 2.26.82 3.44 15.39 1018
8 Iris Don 12.80 2.11.88 2.85 10.10 961
9 Kiki Marringa 14.02 2.28.69 2.98 12.31 769
jongens junioren B
plaats naam 100 m 800 m verspringen speerwerpen punten
1 Nick Gieltjes 12.93 2.09.65 4.50 39.78 1730
2 Kevin Klomp 13.47 2.21.26 5.02 29.58 1447
3 Simon Jonis 12.65 2.42.34 5.33 23.42 1321
4 Michiel van Veen 13.48 2.11.55 4.68 18.30 1270
5 Brian Schekkerman 13.87 2.49.66 4.76 28.33 1002
plaats naam 3000 m



1 Ruben Stittelaar 10.09.58



2 Luuk Verdonk 11.51.04



meisjes junioren B
plaats naam 100 m 800 m verspringen speerwerpen punten
1 Nene Marringa 14.90 3.06.71 3.65 15.77 1351
jongens junioren A
plaats naam 100 m 800 m verspringen speerwerpen punten
1 Siebe Steehouder 13.16 2.25.20 5.24 28.27 1479
meisjes junioren A
plaats naam 100 m 800 m verspringen speerwerpen punten
1 Fenne Wouters 13.26 2.46.90 5.27 6.80 1908
heren senioren
plaats naam 100 m 800 m verspringen speerwerpen punten
1 Marc Lommert 12.03 2.09.57 6.35 41.14 2359
2 Marijn Wouters 12.09 2.06.29 5.89 32.62 2161
3 Hend de Jager 12.70 2.23.42 4.80 23.39 1384
4 Gerk van der Have 13.31 2.32.99 4.47 37.81 1335
5 Bram Koldenhof 12.35 34.27 913
plaats naam 3000 m



1 Erik de Bruin 11.14.58



2 Hend de Jager 11.46.85



heren masters
plaats naam 100 m 800 m verspringen speerwerpen punten
1 Jan Pannekoek HM35-39 12.57 2.14.51 4.83 16.18 1375
2 Bram Bruinse HM35-39 13.27 2.59.05 5.23 31.32 1189
3 Fred Voordouw HM45-49 12.99 3.21.85 4.51 25.04 881
plaats naam 3000 m



1 Michiel Boonstra HM45-49 10.28.80



2 Ron van der Linden HM45-49 10.35.11



3 Harm Bodewes HM40-44 11.36.97



4 Jac Blom HM50-54 12.12.34



5 Frank Spruit HM50-54 12.14.94



6 Hans Verdonk HM50-54 13.00.98



7 John Schouten HM50-54 13.52.24



dames masters
plaats naam 100 m 800 m verspringen speerwerpen punten
1 Nancy den Besten DM40-44 16.10 3.07.56 3.59 10.92 1043
2 Esther Elie DM40-44 17.06 3.22.91 3.22 16.34 873

Annemiek Baak DM50+ 17.56 3.39.16 2.94 332
plaats naam 3000 m



1 Corina van der Linden DM45-49 14.00.40



   

4 x 400 METER ESTAFETTE

ploeg naam categorie m/v tijd

1 Jeffrey Bekker JJD m 5.17.90

Mor Grommers JJD m

Sijmen Sommerdijk JJD m

Haite Schootstra JJD m

2 Kevin Klomp JJB m 3.54.32

Michiel van Veen JJB m

Nick Gieltjes JJB m

Jelmer van der Linden JJC m

3 Harm Bodewes HM40-44 m 4.38.59

Andre van Ijzendoorn HM50-54 m

Ron van der Linden HM45-49 m

Jelte Jan Bakker HM55-59 m

4 Hend de Jager heren senioren m 3.52.25

Siebe Steehouder JJA m

Jan Pannekoek HM35-39 m

Marijn Wouters heren senioren m

5 Vera Stittelaar mpa2 v 6.02.76

Koert Stittelaar familie m

Janne de Rooij mpa2 v

Jan de Rooij familie m