Statina Baanwedstrijd - 12 mei 2012

jongens pupillen mini driekamp 40 meter verspringen balwerpen punten
1 Jasper Bloks 2005 Statina 8.79 2.30 11.88 236
2 David van der Hout 2006 Astylos 9.62 1.32 3.98 130
jongens pupillen mini 600 meter


1 Jasper Bloks 2005 Statina 2.38.94


2 David van der Hout 2006 Astylos 3.22.77


jongens pupillen C driekamp 40 meter verspringen balwerpen punten
1 Ard Laffeber 2004 Astylos 7.87 3.02 11.65 886
jongens pupillen B driekamp 40 meter hoogspringen balwerpen punten
1 Stian van Asten 2003 Statina 7.21 1.10 22.90 1279
2 Bart van Kranenburg 2003 Statina 7.44 1.00 22.35 1152
3 Wes kalverkamp 2003 Statina 8.03 0.90 16.06 881
4 Floris van Vulpen 2003 Statina 8.47 1.00 12.72 828
5 Stern Bungenberg de Jong 2003 Statina 8.26 0.90 12.11 776
6 Jeroen Dokman 2003 Statina 8.34 0.85 13.86 758
jongens pupillen B 1000 meter


1 Stian van Asten 2003 Statina 4.14.26


2 Stern Bungenberg de Jong 2003 Statina 4.21.97


3 Bart van Kranenburg 2003 Statina 4.29.52


4 Jeroen Dokman 2003 Statina 4.43.00


5 Wes kalverkamp 2003 Statina 4.44.06


6 Floris van Vulpen 2003 Statina 4.51.97


meisjes pupillen B driekamp 40 meter hoogspringen balwerpen punten
1 Isabel Raap 2003 Fortuna 7.24 1.10 17.85 1202
2 Ilse Verweij de Geus 2003 Statina 7.59 1.00 12.15 966
meisjes pupillen B 1000 meter


1 Isabel Raap 2003 Fortuna 4.16.66


2 Ilse Verweij de Geus 2003 Statina 4.21.09


jongens pupillen A 1e-jaars driekamp 60 meter hoogspringen balwerpen punten
1 Jan Jurrien van Duijnhoven 2002 Astylos 10.32 1.05 29.91 1252
2 Hein Overkamp 2002 Statina 10.98 1.10 23.55 1122
3 Julian de Buin 2002 Statina 10.52 0.90 19.93 988
4 Jelle van der Marck 2002 Statina 10.55 1.00 12.62 942
5 Abel de Haan 2002 Statina 11.70 0.90 18.04 813
6 Ruben van der Hout 2002 Astylos 11.89 0.90 9.35 642
7 Mike Huisman 2002 Statina
0.90 21.05 601
jongens pupillen A 1e-jaars 1000 meter


1 Jelle van der Marck 2002 Statina 4.08.29


2 Gaston van Meerlo 2002 Statina 4.24.55


3 Mike Huisman 2002 Statina 4.26.00


4 Abel de Haan 2002 Statina 4.29.04


5 Hein Overkamp 2002 Statina 4.32.98


6 Julian de Buin 2002 Statina 4.38.45


7 Ruben van der Hout 2002 Astylos 5.40.44


jongens pupillen A 2e-jaars driekamp 60 meter hoogspringen balwerpen punten
1 Jeffrey van Schaik 2001 Statina 9.68 1.20 25.29 1406
2 Sander van de Tuyl 2001 Passaat 10.78 1.25 29.49 1331
3 Viggo de Lannoy 2001 Astylos 9.76 1.00 22.41 1208
4 Ruurd Veluwenkamp 2001 Statina 10.34 1.05 22.58 1159
5 Jochem Bodewes 2001 Statina 11.28 1.10 25.39 1109
6 Menno Akkermans 2001 Statina 11.18 1.05 17.90 982
7 Rico Coenen 2001 Statina 11.31 0.95 16.14 866
jongens pupillen A 2e-jaars 1000 meter


1 Jeffrey van Schaik 2001 Statina 4.01.21


2 Ruurd Veluwenkamp 2001 Statina 4.02.27


3 Sander van de Tuyl 2001 Passaat 4.03.41


4 Jochem Bodewes 2001 Statina 4.07.29


5 Menno Akkermans 2001 Statina 4.21.20


6 Rico Coenen 2001 Statina 4.27.31


meisjes pupillen A 1e-jaars driekamp 60 meter hoogspringen balwerpen punten
1 Pien van Honk 2002 Statina 12.96 0.95 12.49 632
2 Julie van Riel 2002 Statina 10.95
11.20 521
meisjes pupillen A 1e-jaars 1000 meter


1 Julie van Riel 2002 Statina 4.26.39


2 Pien van Honk 2002 Statina 5.20.53


meisjes pupillen A 2e-jaars driekamp 60 meter hoogspringen balwerpen punten
1 Manon Kool 2001 PAC 9.61 1.20 22.33 1378
2 Dominique Plaisier 2001 PAC 9.95 1.15 26.16 1336
3 Maaike van Tuijl 2001 Passaat 10.53 1.10 20.88 1147
4 Amber Boereboom 2001 Astylos 10.69 1.05 15.76 1012
5 Sophie Roks 2001 Astylos 11.51 1.10 16.43 957
6 Zoe Lakerveld 2001 Statina 11.04 0.90 12.51 802
meisjes pupillen A 2e-jaars 1000 meter


1 Manon Kool 2001 PAC 4.00.34


2 Maaike van Tuijl 2001 Passaat 4.05.24


3 Dominique Plaisier 2001 PAC 4.09.41


4 Zoe Lakerveld 2001 Statina 4.35.49


jongens junioren D werpdriekamp kogelstoten discuswerpen speerwerpen punten
1 Rein van Houwelingen 1999 Typhoon 9.16 22.94 23.32 1226
2 Lars de Kwant 1999 Fit 7.93 16.89 29.74 1154
3 Rafael Raap 1999 Fortuna 10.74
35.85 1139
4 Zipp Bakker 1999 Hellas 7.54 14.90 31.40 1118
5 Joppe Stokvis 1999 Triathlon 9.52 17.30 21.84 1112
6 Arthur van Essen 1999 Triathlon 7.27 17.18 24.65 1041
7 Rick Hollestelle 1999 Triathlon 6.95 11.81 27.75 957
8 Daan Spiljard 2000 Parthenon 6.71 17.45 19.68 925
9 Thijs Köllmann 1999 Pijnenburg 7.52 21.03 13.59 911
10 Bram Coenen 1999 Swift 7.87 19.39 14.11 911
11 Nils Juijn 2000 Hellas 6.56 15.27 19.47 867
12 Hendrik Oppelaar 2000 Hellas 6.45 14.29 20.33 855
13 Benjamin Slotboom 1999 Statina 6.84 11.71 20.00 812
14 Koen van Perse 2000 Hellas 6.72 11.98 19.41 800
15 Maico Rompa 2000 Altis 6.03 14.73 16.05 754
16 Tijn van Riel 2000 Statina 5.62 11.50 16.93 672
17 Sybren Kiewiet 2000 Hellas 4.85 13.46 17.15 672
18 Arthur de Kok 2000 Statina 4.93 10.97 18.06 635
19 Niels Boonstra 2000 Astylos 5.87 8.84 14.52 566
20 Teun van der Meer 2000 Statina 5.74 10.05 13.12 559
21 Nico Remkes 2000 Altis 6.00 13.83 8.84 556
22 Daan Blokland 2000 Altis 4.66 9.79 11.74 447
23 Levi Mertens 2000 Statina 4.62 9.96 10.45 415
jongens junioren D 80 meter


1 David Overduin 1999 Hellas 10.72


2 Rafael Raap 1999 Fortuna 10.92


3 Arthur van Essen 1999 Triathlon 11.59


4 Tijmen Brand 1999 Altis 11.60


5 Tim Jong 1999 Altis 11.76


6 Juras Huijben 1999 Phoenix 11.85


7 Rick Hollestelle 1999 Triathlon 11.85


8 Gian Oerlemans 1999 Altis 11.85


9 Zipp Bakker 1999 Hellas 11.87


10 Tijn van Riel 2000 Statina 12.05


11 Niels Boonstra 2000 Astylos 12.16


12 Max Gebski 2000 Hellas 12.21


13 Nils Juijn 2000 Hellas 12.31


14 Reinder Prince 1999 Triathlon 12.32


15 Hendrik Oppelaar 2000 Hellas 12.38


16 Delano Dresens 2000 Typhoon 12.60


17 Koen van Perse 2000 Hellas 12.73


18 Teun van der Meer 2000 Statina 12.83


19 Arthur de Kok 2000 Statina 12.98


20 Benjamin Slotboom 1999 Statina 12.99


21 Simon van der Bas 1999 Statina 13.19


22 Dave de Bruyn 2000 Altis 13.34


23 Levi Mertens 2000 Statina 13.66


24 Roan Huitenga 2000 Altis 14.20


jongens junioren D 600 meter


1 Rafael Raap 1999 Fortuna 1.44.07


2 David Overduin 1999 Hellas 1.44.26


3 Joppe Stokvis 1999 Triathlon 1.44.53


4 Reinder Prince 1999 Triathlon 1.45.75


5 Tijmen Brand 1999 Altis 1.47.76


6 Benjamin Slotboom 1999 Statina 1.52.63


7 Gian Oerlemans 1999 Altis 1.52.64


8 Juras Huijben 1999 Phoenix 1.55.02


9 Koen van Perse 2000 Hellas 1.56.83


10 Teun van der Meer 2000 Statina 1.58.55


11 Zipp Bakker 1999 Hellas 2.00.20


12 Hendrik Oppelaar 2000 Hellas 2.00.42


13 Tijn van Riel 2000 Statina 2.00.54


14 Arthur de Kok 2000 Statina 2.02.01


15 Nico Remkes 2000 Altis 2.06.94


16 Sybren Kiewiet 2000 Hellas 2.07.84


17 Nial van der Steeg 2000 Atverni 2.08.45


18 Delano Dresens 2000 Typhoon 2.11.96


19 Dave de Bruyn 2000 Altis 2.16.68


20 Max Gebski 2000 Hellas 2.17.99


21 Nils Juijn 2000 Hellas 2.19.69


22 Roan Huitenga 2000 Altis 2.25.47


23 Niels Boonstra 2000 Astylos 2.26.39


24 Maico Rompa 2000 Altis 2.28.81


jongens junioren D verspringen


1 Rafael Raap 1999 Fortuna 5.04


2 Gian Oerlemans 1999 Altis 4.73


3 Juras Huijben 1999 Phoenix 4.34


4 Zipp Bakker 1999 Hellas 4.34


5 Tim Jong 1999 Altis 4.33


6 Tijmen Brand 1999 Altis 4.32


7 Rick Hollestelle 1999 Triathlon 4.26


8 Hendrik Oppelaar 2000 Hellas 4.25


9 Daan Spiljard 2000 Parthenon 4.19


10 Reinder Prince 1999 Triathlon 4.01


11 Koen van Perse 2000 Hellas 4.01


12 David Overduin 1999 Hellas 3.92


13 Frans Westerman 1999 Statina 3.79


14 Benjamin Slotboom 1999 Statina 3.76


15 Delano Dresens 2000 Typhoon 3.71


16 Simon van der Bas 1999 Statina 3.67


17 Dave de Bruyn 2000 Altis 3.56


18 Arthur de Kok 2000 Statina 3.54


19 Roan Huitenga 2000 Altis 3.52


20 Max Gebski 2000 Hellas 3.51


21 Nils Juijn 2000 Hellas 3.45


22 Tijn van Riel 2000 Statina 3.43


23 Sybren Kiewiet 2000 Hellas 3.37


24 Daan Blokland 2000 Altis 2.94


25 Teun van der Meer 2000 Statina 2.92


26 Levi Mertens 2000 Statina 2.87


meisjes junioren D werpdriekamp kogelstoten discuswerpen speerwerpen punten
1 Jacqueline Muts 1999 Phanos 11.17 22.05 29.60 1410
2 Joelle Willemse 1999 Altis 9.08 19.47 20.96 1116
3 Famke Broekhuizen 1999 Pijnenburg 10.18 22.04 15.86 1116
4 Enya Hoogewoning 1999 Typhoon 9.51 15.97 23.28 1111
5 Denise Achterberg 2000 Altis 8.53 16.29 15.71 920
6 Tjeerdtje van Gastel 1999 Triathlon 7.52 15.75 16.68 876
7 Gabrielle Opmeer 2000 Parthenon 8.02 14.50 16.35 869
8 Veri Gutte 1999 Statina 9.20 14.77 12.73 855
9 Floor Markslag 1999 Altis 7.07 15.14 16.42 832
10 Meike van Kranenburg 2000 Statina 7.73 15.20 12.59 784
11 Julia van Knippenberg 2000 Statina 7.69 13.35 14.31 781
12 Celesta Salari 2000 Statina 7.13 14.58 12.02 724
13 Madelief Kok 2000 Altis 6.58 12.01 15.14 705
14 Ilse Niessen 1999 Statina 5.82 14.81 11.46 637
15 Tessie Hamers 2000 Altis 5.57 13.71 10.85 581
16 Rivka van der Water 1999 Statina 5.31 12.95 11.19 555
17 Noraly Jonis 2000 Statina 5.59 11.97 11.20 550
18 Kiki van Gemert 2000 Altis 6.24 12.36 9.07 543
19 Femke Melkert 2000 Hellas 7.17 12.39
523
20 Maartje Vogelaar 1999 Statina 5.78 10.61 9.32 478
21 Brigitte de Kok 1999 Statina 4.73 10.35 9.93 420
meisjes junioren D 60 meter


1 Britta de Haan 1999 Clytoneus 8.59


2 Jinke van der Sluis 1999 Phoenix 8.75


3 Janiek Elands 1999 Hellas 8.82


4 Tjeerdtje van Gastel 1999 Triathlon 8.91


5 Ilse van de Haar 2000 Altis 9.19


6 Enya Hoogewoning 1999 Typhoon 9.19


7 Aricia Limburg 2000 Triathlon 9.23


8 Marlijn Wijkamp 1999 Altis 9.27


9 Kelly Agterberg 1999 Hellas 9.29


10 Veri Gutte 1999 Statina 9.30


11 Fleur Praas 2000 Triathlon 9.31


12 Gabrielle Opmeer 2000 Parthenon 9.49


13 Femke Kuiper 1999 Altis 9.54


14 Mies der Sluis 1999 Altis 9.58


15 Maxime Schouten 1999 Statina 9.59


16 Maria Onassis 1999 Hellas 9.63


17 Maartje Vogelaar 1999 Statina 9.71


18 Julia van Knippenberg 2000 Statina 9.73


19 Celesta Salari 2000 Statina 10.02


20 Femke Melkert 2000 Hellas 10.07


21 Ilse Niessen 1999 Statina 10.22


22 Rivka van der Water 1999 Statina 10.23


23 Jorieke Slangewal 2000 Altis 10.41


24 Tessie Hamers 2000 Altis 10.51


25 Marije de Groot 1999 Altis 10.54


26 Noraly Jonis 2000 Statina 10.56


27 Femke Niessen 1999 Statina 10.56


28 Denise Achterberg 2000 Altis 10.64


29 Delphine Broasca 2000 Statina 11.01


30 Brigitte de Kok 1999 Statina 12.04


meisjes junioren D 600 meter


1 Britta de Haan 1999 Clytoneus 1.48.99


2 Ilse van de Haar 2000 Altis 1.51.61


3 Fleur Praas 2000 Triathlon 1.53.29


4 Janiek Elands 1999 Hellas 1.56.17


5 Veri Gutte 1999 Statina 2.02.77


6 Mies der Sluis 1999 Altis 2.04.57


7 Femke Kuiper 1999 Altis 2.06.33


8 Madelief Kok 2000 Altis 2.06.40


9 Marlijn Wijkamp 1999 Altis 2.10.19


10 Maartje Vogelaar 1999 Statina 2.10.73


11 Maria Onassis 1999 Hellas 2.11.25


12 Maxime Schouten 1999 Statina 2.11.76


13 Celesta Salari 2000 Statina 2.12.87


14 Jorieke Slangewal 2000 Altis 2.14.87


15 Aricia Limburg 2000 Triathlon 2.16.59


16 Julia van Knippenberg 2000 Statina 2.16.76


17 Rivka van der Water 1999 Statina 2.18.80


18 Enya Hoogewoning 1999 Typhoon 2.19.86


19 Brigitte de Kok 1999 Statina 2.37.53


20 Noraly Jonis 2000 Statina 2.50.44


meisjes junioren D verspringen


1 Jinke van der Sluis 1999 Phoenix 4.42


2 Fleur Praas 2000 Triathlon 4.41


3 Ilse van de Haar 2000 Altis 4.32


4 Jacqueline Muts 1999 Phanos 4.22


5 Femke Kuiper 1999 Altis 4.21


6 Marlijn Wijkamp 1999 Altis 4.16


7 Janiek Elands 1999 Hellas 4.08


8 Julia van Knippenberg 2000 Statina 4.07


9 Gabrielle Opmeer 2000 Parthenon 3.92


10 Aricia Limburg 2000 Triathlon 3.85


11 Maxime Schouten 1999 Statina 3.80


12 Joelle Willemse 1999 Altis 3.79


13 Kelly Agterberg 1999 Hellas 3.73


14 Maartje Vogelaar 1999 Statina 3.71


15 Marije de Groot 1999 Altis 3.46


16 Mies der Sluis 1999 Altis 3.40


17 Rivka van der Water 1999 Statina 3.37


18 Floor Markslag 1999 Altis 3.37


19 Femke Niessen 1999 Statina 3.33


20 Celesta Salari 2000 Statina 3.26


21 Delphine Broasca 2000 Statina 3.04


22 Jorieke Slangewal 2000 Altis 2.87


23 Brigitte de Kok 1999 Statina 2.86


24 Kiki van Gemert 2000 Altis 2.86


jongens junioren C werpdriekamp kogelstoten discuswerpen speerwerpen punten
1 Laurens Corbière 1998 Clytoneus 8.27 28.93 28.01 1357
2 Idse ten Brinke 1997 Statina 10.22 27.53 18.05 1255
3 Maxim Annink 1998 Altis 8.84 22.60 24.90 1231
4 Jeffrey Bekker 1998 Statina 8.85 23.84 19.69 1159
5 Gowtham Krisnakumar 1997 astylos 6.50 17.64 21.43 949
6 Lex Butzelaar 1998 Pijnenburg 5.07 17.86 20.31 842
7 Alex van den Heuvel 1998 Altis 7.03
25.37 787
8 Lloyd Rompa 1998 Altis 5.66 11.03 17.24 669
9 Maikel van Lienden 1998 Astylos 4.20 9.40 10.91 381
jongens junioren C 100 meter


1 Omar Abdelkhalki 1998 Altis 13.08


2 Jelle Heijne 1997 Clytoneus 13.25


3 Damian Dresens 1998 Typhoon 13.30


4 Jeffrey Bekker 1998 Statina 13.45


5 Bas Baartmans 1997 Altis 13.53


6 Imre Fodi 1998 Phanos 13.71


7 Gowtham Krisnakumar 1997 astylos 13.95


8 Daniel Hordijk 1998 Statina 14.10


9 Kas Raaijman 1998 Altis 14.41


10 Rachid El Jerari 1997 Atverni 14.44


11 Joost van de Graaf 1998 Altis 14.88


12 Maikel van Lienden 1998 Astylos 17.68


jongens junioren C 800 meter


1 Robin Schutter 1997 Suomi 2.12.66


2 Rachid El Jerari 1997 Atverni 2.28.86


3 Daniel Hordijk 1998 Statina 2.29.76


4 Maxim Annink 1998 Altis 2.39.69


5 Joost van de Graaf 1998 Altis 2.41.69


6 Gowtham Krisnakumar 1997 astylos 2.45.99


7 Bas Baartmans 1997 Altis 2.47.35


8 Kas Raaijman 1998 Altis 3.04.34


9 Maikel van Lienden 1998 Astylos 3.15.00


jongens junioren C verspringen


1 Jelle Heijne 1997 Clytoneus 5.45


2 Imre Fodi 1998 Phanos 4.94


3 Jeffrey Bekker 1998 Statina 4.87


4 Bas Baartmans 1997 Altis 4.82


5 Gowtham Krisnakumar 1997 astylos 4.67


6 Damian Dresens 1998 Typhoon 4.66


7 Joost van de Graaf 1998 Altis 4.55


8 Omar Abdelkhalki 1998 Altis 4.50


9 Kas Raaijman 1998 Altis 4.26


10 Lloyd Rompa 1998 Altis 4.20


11 Maikel van Lienden 1998 Astylos 2.99


meisjes junioren C werpdriekamp kogelstoten discuswerpen speerwerpen punten
1 Yara van Dee 1997 Phoenix 10.57 27.44 28.77 1460
2 Kirsten de Haan 1997 Clytoneus 8.85 23.55 22.11 1199
3 Anke Veluwenkamp 1997 Statina 8.29 19.39 22.69 1106
4 Sanne Meier 1998 Hellas 9.49 17.85 17.38 1036
5 Natalie Puper 1998 Statina 7.46 22.19 13.48 927
6 Laura van Tuijl 1997 Passaat 7.57 15.78 17.76 902
7 Elina Jonis 1997 Statina 6.97 17.25 17.56 894
8 Vera Gommans 1997 Statina 8.25 16.92 14.29 887
9 Danique Schaap 1998 Atverni 7.15 16.39 13.98 809
10 Kiki Marringa 1997 Statina 6.52 12.41 13.41 673
11 Yasmine Halloul 1998 Altis 7.70 16.80
650
12 Iris Don 1997 Statina 6.57 11.97 10.43 591
13 Nadia El Barnoussi 1998 Statina 5.78 13.07 10.42 568
14 Nabila Mekram 1997 Statina 5.89 10.22 10.11 497
15 Mai Elie 1998 Statina 5.67 10.50 10.26 494
16 Lisa de Klijn 1997 Statina 6.30
12.65 492
17 Dagmar Haase 1997 Statina 4.82 10.66 10.07 438
meisjes junioren C 80 meter


1 Natalie Puper 1998 Statina 11.06


2 Yara van Dee 1997 Phoenix 11.22


3 Pien Stadman-Robaard 1997 Altis 11.27


4 Rian Mulder 1998 Hellas 11.32


5 Jamie Verweij 1998 Statina 11.48


6 Vera Gommans 1997 Statina 11.81


7 Kiki Marringa 1997 Statina 12.19


8 Lieke Mulder 1998 Hellas 12.25


9 Lisa de Klijn 1997 Statina 12.26


10 Mai Elie 1998 Statina 12.28


11 Iris Don 1997 Statina 12.45


12 Elina Jonis 1997 Statina 12.62


13 Kim Schoenmakers 1997 Altis 12.75


14 Kelly Schoenmakers 1998 Altis 12.78


15 Nadia El Barnoussi 1998 Statina 15.59


meisjes junioren C 600 meter


1 Rian Mulder 1998 Hellas 1.54.78


2 Pien Stadman-Robaard 1997 Altis 1.55.90


3 Lieke Mulder 1998 Hellas 2.00.29


4 Kelly Schoenmakers 1998 Altis 2.02.61


5 Sanne Meier 1998 Hellas 2.06.36


6 Meike Jodies 1997 Statina 2.08.08


7 Kim Schoenmakers 1997 Altis 2.09.89


8 Jamie Verweij 1998 Statina 2.11.24


9 Natalie Puper 1998 Statina 2.17.98


meisjes junioren C verspringen


1 Britta de Haan 1999 Clytoneus 5.08


2 Yara van Dee 1997 Phoenix 4.82


3 Natalie Puper 1998 Statina 4.78


4 Pien Stadman-Robaard 1997 Altis 4.73


5 Rian Mulder 1998 Hellas 4.55


6 Yasmine Halloul 1998 Altis 4.53


7 Mai Elie 1998 Statina 4.12


8 Kim Schoenmakers 1997 Altis 3.93


9 Lieke Mulder 1998 Hellas 3.81


10 Lisa de Klijn 1997 Statina 3.79


11 Vera Gommans 1997 Statina 3.65


12 Kelly Schoenmakers 1998 Altis 3.59


13 Danique Schaap 1998 Atverni 3.15


jongens junioren B werpdriekamp kogelstoten discuswerpen speerwerpen punten
1 Nick Gieltjes 1995 Statina 10.85 27.05 37.66 1381
2 Yoram Meijaard 1996 Statina 10.16 26.50 26.63 1134
3 Vincent Kramer 1996 Statina 7.73 20.96 26.69 805
4 Lars den Boef 1995 Typhoon 9.01 25.52
754
5 Max de Vroome 1996 Statina 6.40 16.80 23.49 508
6 Damiaan Houtschild 1995 Statina 7.19 19.26
440
jongens junioren B 100 meter


1 Jelmer van der Linden 1996 Statina 12.71


2 Vincent Kramer 1996 Statina 13.72


3 David Slotboom 1996 Statina 13.79


jongens junioren B 800 meter


1 Jelmer van der Linden 1996 Statina 2.02.26


2 Wessel Flinterman 1996 Statina 2.14.71


3 Messaoud Dardouri 1995 Atverni 2.19.72


4 David Slotboom 1996 Statina 2.22.27


5 Luuk Verdonk 1995 Statina 2.26.27


jongens junioren B verspringen


1 Wessel Flinterman 1996 Statina 4.82


2 Damiaan Houtschild 1995 Statina 4.23


meisjes junioren B werpdriekamp kogelstoten discuswerpen speerwerpen punten
1 Lisette van der Kolk 1996 PAC 10.15 32.97 21.16 1630
2 Emmy van Berkel 1995 Statina 8.03 16.23 13.69 915
3 Mirit Hoek 1996 Statina 6.28 19.20 12.60 824
4 Kaoutar Ramdani 1996 Statina 6.43 12.09 14.72 690
5 Noortje Elie 1996 Statina 5.55 12.86 13.02 592
6 Gigi van Grevenbroek 1996 Statina 5.17 12.76 14.10 583
meisjes junioren B 100 meter


1 Ruby den Besten 1996 Statina 14.09


2 Lucy van Berkel 1996 Statina 14.55


3 Kaoutar Ramdani 1996 Statina 15.61


4 Mirit Hoek 1996 Statina 15.77


meisjes junioren B 800 meter


1 Lucy van Berkel 1996 Statina 2.37.44


2 Kaoutar Ramdani 1996 Statina 2.54.35


meisjes junioren B verspringen


1 Ruby den Besten 1996 Statina 4.62


2 Lucy van Berkel 1996 Statina 4.39


3 Mirit Hoek 1996 Statina 3.72


4 Kaoutar Ramdani 1996 Statina 3.29


5 Gigi van Grevenbroek 1996 Statina 3.15


jongens junioren A werpdriekamp kogelstoten discuswerpen speerwerpen punten
1 Thomas Hoogerbrugge 1993 Lycurgus 14.09 42.42 37.22 1916
2 Patrick Zweekhorst 1994 Triathlon 10.59 36.54 37.74 1576
3 Kevin Klomp 1994 Statina 6.95 22.16 24.75 733
4 Pim de Vor 1993 GAC Hilversum 11.84

589
5 Simon Jonis 1994 Statina 7.26 16.09 20.06 492
jongens junioren A 100 meter


1 Simon Jonis 1994 Statina 12.01


2 Kevin Klomp 1994 Statina 13.52


jongens junioren A 800 meter


1 Kevin Klomp 1994 Statina 2.16.34


jongens junioren A verspringen


1 Kevin Klomp 1994 Statina 5.21


2 Simon Jonis 1994 Statina 5.07


meisjes junioren A werpdriekamp kogelstoten discuswerpen speerwerpen punten
1 Tessa Molenaar 1994 Statina 9.06 26.40 17.89 1344
heren senioren werpdriekamp kogelstoten discuswerpen speerwerpen punten
1 Robin Coops 1990 Hellas 10.16 32.06 42.63 1522
2 Marc Lommert 1984 Statina 10.05 30.14 45.73 1515
3 Casper van der Ploeg 1989 GAC Hilversum 11.97 36.70
1217
4 Lukas van der Storm 1986 Prins Hendrik 7.75 18.31 25.75 713
heren senioren 100 meter


1 Marc Lommert 1984 Statina 11.64


2 Robin Coops 1990 Hellas 11.70


3 Lukas van der Storm 1986 Prins Hendrik 12.04


4 Hend de Jager 1989 Statina 12.76


5 Thom Snijders 1991 Statina 13.75


heren senioren 800 meter


1 Hend de Jager 1989 Statina 2.15.89


heren senioren verspringen


1 Marc Lommert 1984 Statina 6.62


2 Lukas van der Storm 1986 Prins Hendrik 6.17


3 Hend de Jager 1989 Statina 5.03


dames senioren werpdriekamp kogelstoten discuswerpen speerwerpen punten
1 Kitty van Berkel 1992 Statina 9.07 27.68 23.86 1503
2 Suzanne den Boef 1992 Typhoon 9.91 17.48 31.87 1468
3 Rianne Schampers 1987 Statina 7.25 22.06 21.78 1196
dames senioren 100 meter


1 Suzanne den Boef 1992 Typhoon 13.71


heren masters werpdriekamp kogelstoten discuswerpen speerwerpen punten
1 Jan van Hooft 1949 Swift 10.43 46.71 34.53 1710
2 Frans de Laat 1946 Statina 13.55 39.07 29.22 1683
3 Wim Coenen 1966 Swift 11.35 33.09 32.49 1471
4 Jan Titulaer 1947 Swift 11.68 33.28 30.61 1466
5 Frans Klep 1948 Swift 10.16 32.05 29.32 1310
6 Bram Bruinse 1976 Statina 8.74 24.66 37.56 1165
7 Jeroen Gutte 1973 Statina 8.37 25.12 33.00 1075
8 Gerhard van Berkel 1953 Statina 9.16 25.53 21.54 936
9 Richard van Egdom 1952 Pijnenburg 6.34 18.71 24.05 570
10 Gijs Knoppert 1934 avVN 4.69
10.97 0
heren masters 800 meter


1 Jan-Willem Albrecht 1950 Fit 3.16.11


dames masters werpdriekamp kogelstoten discuswerpen speerwerpen punten
1 Jannet van Noord 1962 Lycurgus 9.73 32.14 21.55 1592
2 Edith Aalbersberg 1977 Statina 7.03 18.95 22.69 1120
3 Thamar Gutte 1975 Statina 7.45 20.37 15.67 1031
4 Esther Elie 1968 Statina 6.41 15.44 17.18 851