Read Advies Vallende Bladerenloop - zondag 4 november 2012

1,5 kilometer meisjes/vrouwen
plaats naam woonplaats vereniging tijd
1 Lieke Vreugdenhil Culemborg Statina 0:07:36
2 Imke van Rooijen Tricht geen 0:08:29
3 Bloem Bungenberg Culemborg Statina 0:08:48
4 Vita Kuijer Culemborg geen 0:11:29
1,5 kilometer jongens/mannen
plaats naam woonplaats vereniging tijd
1 Jesse Reijngoud Culemborg Statina 0:06:12
2 Jelle van der Marck Culemborg Statina 0:06:16
3 Uciano de Haas Tiel geen 0:06:19
4 Ruurd Veluwenkamp Culemborg Statina 0:06:51
5 Stein Bungenberg Culemborg Statina 0:07:00
6 Pelle Beurskens Culemborg Statina 0:07:02
7 Lars van Rooijen Tricht geen 0:07:12
8 Loek Davelaar Culemborg geen 0:07:18
9 Finnlo Siebeli-Merry Culemborg geen 0:07:18
10 Ivo Bril Culemborg Statina 0:07:52
11 Kasper van Hoorn Buren Statina 0:07:58
12 Niels Bodewes Culemborg Statina 0:08:19
13 Simon Harmsma Culemborg Statina 0:08:39
14 Noah Stolwijk Culemborg geen 0:08:39
15 Alijn Kuijer Culemborg Statina 0:11:28
3 kilometer meisjes/vrouwen
plaats naam woonplaats vereniging tijd
1 Vera Gommans Culemborg Statina 0:13:25
2 Yvonne Bodewes Culemborg Statina 0:14:32
3 Suzanne van Gessel Buren geen 0:14:58
4 Elina Jonis Culemborg Statina 0:16:21
5 Jamie Verweij Culemborg Statina 0:16:41
6 Veronique Stolwijk Culemborg geen 0:17:03
7 Julie van Riel Culemborg Statina 0:17:47
8 Rieke Niesen-Gardebroek Culemborg geen 0:19:11
9 Ruth Bijl Culemborg Statina 0:19:17
10 Agnes Bosveld Utrecht geen 0:20:00
11 Mariska van Dam Zoelmond geen 0:21:14
3 kilometer jongens/mannen
plaats naam woonplaats vereniging tijd
1 David Slotboom Culemborg Statina 0:11:41
2 Benjamin Slotboom Culemborg Statina 0:11:51
3 Idse ten Brinke Culemborg Statina 0:12:08
4 Ole Laeven Culemborg geen 0:12:10
5 Tijmen Laeven Culemborg geen 0:12:18
6 Bor Ditewig Tricht JvR de Batouwers 0:12:27
7 Mika van Rooijen Tricht geen 0:13:39
8 Harmen van der Meulen Beesd geen 0:14:34
9 Jan van Zeggelaar Culemborg Statina 0:14:50
10 Wijnand van Riel Culemborg Statina 0:16:55
11 Boon na Lanperg Culemborg geen 0:23:59
4,5 kilometer gelopen
plaats naam woonplaats vereniging tijd
  Sjoerd Bodewes Culemborg L&L 0:20:07
6 kilometer meisjes/vrouwen
plaats naam woonplaats vereniging tijd
1 Antje Velthuis Culemborg Statina 0:27:54
2 Iris Don Enspijk Statina 0:29:01
3 Meike Jodies Culemborg Statina 0:29:41
4 Carleen Mesters Culemborg Statina 0:30:05
5 Bianca den Hartog Beesd geen 0:32:50
6 Kim Siben Culemborg geen 0:33:54
7 Moniek Lijster Culemborg geen 0:34:13
8 Liesbeth van der Veen Culemborg Statina 0:35:06
9 Mijke Kalisvaart Culemborg geen 0:36:20
10 Hanneke Wouters Culemborg Statina 0:36:40
11 Marja van Burk Beesd geen 0:37:00
12 Paula Markus Culemborg Statina 0:39:01
13 Willemien Geraads Den Bosch OSS Volo 0:40:18
14 Jeanike Statia Nieuw Vennep geen 0:40:53
15 Heitze Vermeer Culemborg geen 0:46:59
6 kilometer jongens/mannen
plaats naam woonplaats vereniging tijd
1 Ruben Stittelaar Tricht Statina 0:19:19
2 Jelmer van der Linden Culemborg Statina 0:20:30
3 Rik Weeting Culemborg Statina 0:24:07
4 Michiel Boonstra Tiel Statina 0:24:10
5 Hend de Jager Enspijk Statina 0:24:43
6 Han Boselie   Vahalis 0:25:25
7 Kevin Klomp Culemborg Statina 0:25:50
8 Jos Rodermans Culemborg geen 0:25:50
9 Andre van Ijzendoorn Tiel Statina 0:26:43
10 Joan Naus Culemborg Statina 0:26:56
11 Rene Verweij Culemborg geen 0:27:17
12 Jochem Bodewes Culemborg Statina 0:27:47
13 Jan Veltman Culemborg Statina 0:28:31
14 Huib Veldhoven Ravenswaay geen 0:28:36
15 Jeroen Vreugdenhil Culemborg Statina 0:28:50
16 Preben Slotboom Culemborg Statina 0:28:56
17 Jasper Haasdijk Beusichem Statina 0:29:02
18 Joris Malthec Culemborg Vahalis 0:29:04
19 Jelte Jan Bakker Culemborg Statina 0:29:24
20 Robert Weima Veenendaal geen 0:29:40
21 Ad de Schutter Culemborg Statina 0:30:04
22 Sam Bruinse Culemborg Statina 0:30:14
23 Thomas Bouman Tricht geen 0:31:19
24 Dick Oudenampsen Culemborg Statina 0:31:19
25 Dick Lustenhouwer Culemborg Statina 0:31:40
26 Jerry Dons Vlijmen DAK Drunen 0:33:09
27 Peter Haasdijk Beusichem geen 0:33:09
28 Martien Lodder Culemborg geen 0:36:52
29 Ger Niesen Culemborg Statina 0:37:44
9 kilometer meisjes/vrouwen
plaats naam woonplaats vereniging tijd
1 Sandra Wormgoor Culemborg Statina 0:41:56
2 Annette van Megen Ommeren geen 0:44:58
3 Berta Streumer Tiel Keep-fit 0:45:37
4 Marian Tromp Tiel Keep-fit 0:45:58
5 Janske Stol  Culemborg geen 0:46:01
6 Annelies Kon Culemborg geen 0:46:17
7 Yvonne Duivenvoorden Culemborg geen 0:46:22
8 Esther Elie Culemborg Statina 0:49:33
9 Susanne van Zanten Vianen geen 0:51:59
10 Dorien Stroomberg Culemborg Statina 0:52:27
9 kilometer jongens/mannen
plaats naam woonplaats vereniging tijd
1 Henry Piek Rumpt Vahalis 0:34:20
2 Ton Elie Culemborg geen 0:35:16
3 Cees Verbeek Geldermalsen Statina 0:36:23
4 Kees Bleichrodt Culemborg Statina 0:36:29
5 Bart Visscher Culemborg Statina 0:37:27
6 Gerard Smit Culemborg Statina 0:37:39
7 Vincent Tukker Culemborg Statina 0:38:00
8 Rob Jodies Culemborg Statina 0:38:28
9 Ed Stijnen Culemborg Statina 0:38:37
10 Harm Bodewes Culemborg Statina 0:38:50
11 Harry Mocking Odijk geen 0:40:18
12 Peter Essers Tiel Keep-fit 0:40:30
13 Vincent Groenen Cothen Statina 0:40:56
14 Frank Spruit Culemborg Statina 0:40:56
15 Piet Rekler Geldermalsen Statina 0:41:22
16 Gerwin Verschuur Culemborg geen 0:41:37
17 Maikel van der Water Culemborg geen 0:41:41
18 Emanuel Sluis Culemborg geen 0:41:41
19 Frank Riemers Culemborg geen 0:42:12
20 Hans Schoenmaker Culemborg geen 0:43:02
21 Wilco 't Lam Schoonrewoerd Statina 0:43:10
22 Sierra Perez Culemborg Statina 0:43:41
23 Joost Bril Culemborg Statina 0:43:50
24 Emiel Steenbergen Culemborg LZ WST 0:44:16
25 Edwin Claassen Tiel Keep-fit 0:44:22
26 Mark Ramondt Culemborg Statina 0:44:26
27 Gerbert Heiwegen Culemborg geen 0:44:30
28 Dick de Wit Deil geen 0:44:37
29 Marco Meering Zaltbommel geen 0:44:53
30 Maarten Davelaar Culemborg Statina 0:44:55
31 Marc van Heijningen Culemborg geen 0:45:00
32 Otto Deggeller Culemborg Statina 0:45:19
33 Gerrit van Mourik Deil Statina 0:45:34
34 Ferry Lancee Tiel Keep-fit 0:45:39
35 Willem van der Meulen Beesd Vahalis 0:45:41
36 Chris Versteegen Veenendaal RLV 0:46:22
37 Sander van der Meer  Culemborg Statina 0:46:47
38 Jeroen Wolff Culemborg Statina 0:48:35
39 Frank van der Winkel Culemborg geen 0:49:07
40 Raymond Vaessen Culemborg geen 0:49:12
41 Frans Buysse Culemborg Statina 0:49:23
42 Johan de Vries Culemborg geen 0:51:37
43 Edwin Verhagen Culemborg Statina 0:50:20
44 Nico Brand Geldermalsen Statina 0:52:12
45 Jurgen Lutterman Culemborg Statina 0:53:36
46 Edwin Loeff Meteren geen dnf