RegioBank Culemborg City Run - 1 april 2013

1 kilometer kidsrun meisjes
plaats tijd naam jaar woonplaats vereniging
1 4:14 Esra Zijderlaan 2002 Polsbroek Avanti
2 4:36 Loubna Dahri 2003 Culemborg Statina
3 4:39 Lieke Vreugdenhil 2004 Culemborg Statina
4 4:42 Simone van Amerom 2001 Culemborg  
5 4:49 Lieke Eijlander 2002 Buurmalsen Statina
6 4:55 Elisa Josso 2003 Culemborg  
7 4:59 Ilse Pont 2002 Culemborg  
8 5:04 Jalke Visser 2002 Culemborg  
9 5:09 Simone Pont 2004 Culemborg  
10 5:10 Hieke Hof 2005 Culemborg  
11 5:20 Susan Eijlander 2004 Buurmalsen  
12 5:21 Marlies Pont 2006 Culemborg  
13 5:21 Sune Marissink 2005 Maarssen  
14 5:22 Floor Hof 2003 Culemborg  
15 5:28 Henriette van der Ploeg 2005 Woerden Clytoneus
16 5:29 Robin Kool 2004 Culemborg  
17 5:34 Bente Marissink 2003 Maarssen  
18 5:40 Bloem Bungenberg de Jong 2006 Culemborg Statina
19 5:53 Mare van Santhuizen 2002 Culemborg  
20 6:05 M. Laila 2004 Culemborg Statina
21 6:27 Juul Davelaar 2006 Culemborg  
22 6:56 Eva van Antwerpen 2005 Culemborg  
23 6:58 Mette Hippe 2007 Culemborg  
24 6:58 Yanna Veenker 2005 Culemborg  
25 6:59 Myrthe van Antwerpen 2004 Culemborg  
26 7:17 Myrthe in den Bosch 2002 Culemborg  
1 kilometer kidsrun jongens
plaats tijd naam jaar woonplaats vereniging
1 3:49 Lucien Vermeulen 2002 Tiel  
2 3:53 Roeland van der Ploeg 2002 Woerden Clytoneus
3 3:58 Jan 2001 Benschop  
4 3:59 Jesse Reijngoud 2002 Culemborg Statina
5 4:08 Bas Brouwer 2002 Buurmalsen  
6 4:10 Jelle van der Marck 2002 Culemborg Statina
7 4:14 Marc van Burgel 2003 Nieuwegein Atverni
8 4:21 Uciano de Haas 2002 Tiel  
9 4:22 Stern Bungenberg de Jong 2003 Culemborg Statina
10 4:23 Dario de Ruiter 2003 Alkmaar  
11 4:30 Korne Rijninks 2004 Culemborg  
12 4:31 Rick van den Dungen 2002 Culemborg  
13 4:36 Pelle Beurskens 2003 Culemborg Statina
14 4:37 Jelle van Otterlo 2002 Tiel  
15 4:42 Lowie Kok 2002 Culemborg  
16 4:45 Matthijs Neerhof 2001 Culemborg  
17 4:47 Jasper Bloks 2005 Culemborg Statina
18 4:48 Jeroen Dokman 2003 Culemborg Statina
19 4:57 Joris Maathuis 2006 Wijk bij Duurstede  
20 5:00 Simon Harmsma 2005 Culemborg Statina
21 5:02 Siem Beurskens 2002 Culemborg  
22 5:03 Thijmen v/d Linden 2005 Vleuten  
23 5:07 Semm Veenker 2003 Culemborg  
24 5:13 Niels Bodewes 2006 Culemborg  
25 5:16 Loek Davelaar 2003 Culemborg  
26 5:16 Lucas Pouw 2003 Culemborg Statina
27 5:18 Niels Pouw 2005 Culemborg Statina
28 5:20 Ivo Bril 2001 Culemborg Statina
29 5:22 Barend Verheul 2003 Rumpt  
30 5:37 Pepijn Bruggeman 2005 Culemborg  
31 5:41 Geert van de Voort 2003 Culemborg  
32 5:47 Wessel in den Bosch 2005 Culemborg  
33 6:05 Yannick Hoep 2005 Culemborg Statina
34 6:07 Senne Siebelt/Merry 2005 Culemborg  
35 6:19 Auke Davelaar 2006 Culemborg  
36 6:22 Pelle van Lolis 2006 Culemborg  
37 6:55 Joppe Hippe 2008 Culemborg  
38 7:07 Gijs Libeton 2004 Oss  
39 7:08 Yannick Hinfelaar 2004 's-Gravenhage  
40 9:05 Lucas Rijninks 2001 Culemborg  
5 kilometer meisjes 12-14 jaar
plaats tijd naam jaar woonplaats vereniging
1 22:38 Franca Poort 1998 Culemborg Statina
2 24:20 Iris van Dalen 1998 Zaltbommel Dutch Runners
3 24:45 Roma de Ruiter 2000 Alkmaar Hylas
4 25:49 Ella van Veen 2000 Poederoijen  
5 26:15 Eva Smit 1999 Culemborg  
5 kilometer jongens 12-14 jaar
plaats tijd naam jaar woonplaats vereniging
1 19:59 Benjamin Slotboom 1999 Culemborg Statina
2 20:24 Hugo v/d Ploeg 1999 Woerden Clytoneus
3 20:41 Jorg Schellekens 1999 Goirle AV Atilla
4 21:54 Ole Laeven 2000 Culemborg  
5 21:54 Tijmen Laeven 2000 Culemborg  
6 22:01 Jochem Bodewes 2001 Culemborg Statina
7 22:26 Daniel Hordijk 1998 Culemborg Statina
8 22:44 Teun van der Meer 2000 Culemborg Statina
9 23:04 Haite Schootstra 1998 Culemborg  
10 24:18 Thomas de Graaff 2001 Geldermalsen  
11 24:35 Jasper Muller 2000 Culemborg  
12 24:35 Joost Muller 1998 Culemborg  
13 25:09 Julio Josso 1999 Culemborg  
14 26:20 Matthijs Roddenkof 2000 Culemborg  
15 34:31 Bram Verheul 1998 Geldermalsen Lek en Linge I3TA
5 kilometer meisjes 15-17 jaar
plaats tijd naam jaar woonplaats vereniging
1 24:55 Ruby den Besten 1996 Culemborg Statina
2 26:21 Meike Jodies 1997 Beusichem Statina
3 27:03 Dionne de Vos 1996 Houten  
4 28:33 Elina Jonis 1997 Culemborg Statina
5 30:13 Lisa de Klyn 1997 Culemborg Statina
6 30:14 Kiki Marringa 1997 Culemborg Statina
7 30:24 Jorien Zoon 1997 Culemborg  
8 34:54 Hieke Zoon 1995 Culemborg  
5 kilometer jongens 15-17 jaar
plaats tijd naam jaar woonplaats vereniging
1 16:50 Jelmer van der Linden 1996 Culemborg Statina
2 17:22 Anton Borgstijn 1996 Ter Aar AAV '36
3 19:30 David Slotboom 1996 Culemborg Statina
4 20:23 Wessel Flinterman 1996 Tricht Statina
5 21:44 Niels van Vean 1997 Culemborg  
6 21:51 Sijmen Sommerdijk 1998 Culemborg Statina
7 22:36 Peter van Veen 1996 Poederoijen  
8 24:16 Bor Ditewig 1995 Tricht De Volharding
9 24:19 Sander Klomp 1996 Culemborg  
10 25:46 Rune 1997 Beusichem  
11 25:46 Rutger van Saltbommel 1997 Culemborg  
12 25:48 Coen van der Meer 1996 Culemborg  
13 26:15 Idse ten Brinke 1997 Culemborg Statina
5 kilometer meisjes/vrouwen 18+
plaats tijd naam jaar woonplaats vereniging
1 21:36 Tony Peer 1966 Ewijk Beuningen
2 23:38 Nancy den Besten 1967 Culemborg Statina
3 23:41 Yvonne Bodewes 1970 Culemborg Statina
4 23:48 Maria Smit 1983 Oosterbeek  
5 23:58 Carleen Mesters 1962 Culemborg Statina
6 25:25 Inneke van Laar 1967 Culemborg  
7 25:35 Esther Elie 1968 Culemborg Statina
8 25:39 Rebecca van Midden 1981 Culemborg Statina
9 25:49 Jantine Flapper 1982 's-Gravenhage  
10 26:24 Tjitske Cazemier 1965 Culemborg  
11 27:02 Mariette van Buuren 1985 Utrecht  
12 27:12 Miranda de Vries 1970 Geldermalsen  
13 27:20 Mireille Giesendorf 1968 Culemborg  
14 27:26 Jolien Koole 1961 Culemborg  
15 27:31 Sione Brugman 1970 Beusichem  
16 28:01 Karen Verheul 1966 Rumpt  
17 28:17 Tessa Hos 1985 Zaltbommel  
18 28:42 Joze Mocking 1966 Cothen  
19 28:43 Lianne van Elk  1970 Culemborg Statina
20 29:10 Ellen van Dalen 1973 Zaltbommel  
21 29:16 Leonore van Amerom 1966 Culemborg  
22 29:20 Jet Roetman 1965 Culemborg  
23 29:21 Rimalda van Beurden 1986 Culemborg  
24 29:22 Astrid Lommert 1986 Utrecht  
25 29:22 Joyce Bleijenberg 1979 Maarssen  
26 29:48 Annemarie van Groenendael 1976 Culemborg  
27 30:01 Mariska van Vugt 1967 Culemborg  
28 30:06 Leontine van de Laar 1969 Zoetermeer Road Runners
29 30:13 Margriet Suntjens 1949 Karken (Dld)  
30 30:17 Ilse Katoele 1985 Culemborg  
31 30:19 Therese de Schutter 1952 Culemborg  
32 30:21 Mijke Kalisvaart 1985 Culemborg  
33 30:24 Ilse Parlevliet 1962 Culemborg Statina
34 30:42 Josje Blesgraaf 1959 Arnhem  
35 30:48 Diane Puddu 1970 Culemborg  
36 31:17 Ellen van Zijl 1966 Nieuwegein  
37 31:18 Irma Lodder 1954 Culemborg  
38 31:34 Jola Mijnen 1958 Est  
39 31:38 Astrid Hoevenaar 1958 Culemborg  
40 31:39 Petra Kok 1960 Culemborg Statina
41 31:52 Trudy Mocking 1967 Cothen  
42 31:55 Silvia Kosterman-Coenmans 1973 Culemborg  
43 31:58 Els Brakkee 1984 Zeist  
44 32:05 Saskia Libeton 1969 Oss  
45 32:17 Marloes Versteeg 1982 Geldermalsen  
46 32:33 Godelieve Bun 1965 Culemborg  
47 33:42 Astrid Siebe 1960 Houten  
48 34:08 Merel van den Berge 1994 Culemborg  
49 34:18 Inge van Willigenburg 1973 Almere Almere '81
50 34:27 Thea Keune 1952 Geldermalsen  
51 35:03 Agnes Mayer 1960 Everdingen  
52 35:03 Maria leenen 1956 Culemborg  
53 35:04 Jody van Eck 1988 Geldermalsen  
54 35:05 Sandra Faessen 1986 Culemborg  
55 35:06 Esther van Workum 1981 's-Gravenhage  
56 35:07 Roelie van der Zouwen 1965 Schiedam  
57 36:15 Jill Bromiley 1958 Culemborg  
58 36:42 Francis Laisina 1972 Maurik  
59 36:43 Lesley van Montfoort 1983 Maurik  
60 36:46 Marian van den Berge 1967 Culemborg  
61 37:19 Liana Killian 1961 Culemborg  
62 37:53 Annemarie Vader 1970 Maarssen  
63 39:28 Irma Jouby 1967 Uithoorn  
64 39:45 Sara van Urk 1985 Bahrein/Dubai  
65 41:06 Catinka van Hoeven 1984 Hagestein  
66 42:35 Ingrid Bogerd 1965 Wadenoijen Statina
5 kilometer jongens/mannen 18+
plaats tijd naam jaar woonplaats vereniging
1 17:08 Erik Dekker 1986 Veenendaal VAV
2 17:44 Rutger Huisman 1975 Groesbeek  
3 18:15 Jan Zijderlaan  1968 Polsbroek Avanti
4 18:34 Job Zijderlaan 1971 Benschop  Avanti
5 18:47 Gerard Smit 1957 Culemborg  
8 18:49 Peter Engelberts 1988 Opheusden Dijkrunners
7 18:54 N. Eelman 1970 Rhenen VZC
6 18:57 Bart Geurts 1981 Dodewaard Dijkrunners
9 19:16 Marc Laeven 1964 Culemborg Statina
10 19:21 Michel Schoon 1975 Zaltbommel ZDR Zaltbommel
11 19:40 Harald van den Hoorn 1969 Apeldoorn Veluwe
12 19:41 Steven van Wijk 1987 Tiel  
13 19:45 Jan Pannekoek 1976 Geldermalsen Statina
14 19:52 Maarten Dekker 1993 Utrecht U/trach
15 20:12 Be Hoving 1959 Veenendaal VAV
16 20:31 Tonny Sopacua 1975 Kesteren  
17 20:54 Hend de Jager 1989 Enspijk Statina
18 21:15 Jos Rodermans 1958 Culemborg  
19 21:18 Bert den Hartogh 1954 Maurik Loopgroep PK
20 22:07 Rob Blesgraaf 1955 Arnhem  
21 22:14 Huib van Veldhoven 1954 Ravenswaaij Statina
22 22:19 Willem Verhoeven 1994 Utrecht  
23 22:30 Gerard v/d Bovenkamp 1956 Ochten  
24 22:38 Hub Kaenen 1959 Nieuwegein  
25 22:48 Edwin van de Klashorst 1966 Houten  
26 22:56 Kevin Klomp 1994 Culemborg Statina
27 23:36 Mark de Vree 1978 Culemborg  
28 24:28 Daan de Rooij 1995 Zoelmond  
29 24:29 Gerrit van Mourik 1963 Deil Statina
30 24:41 Arjan Eigenbrood 1948 Culemborg  
31 24:50 Dennis van zijl 1977 Culemborg Statina
32 25:02 Bram de Rooij 1991 Zoelmond  
33 25:20 Sander Birkhoff 1976 Culemborg  
34 25:23 Gerbert Heiwegen 1977 Culemborg  
35 25:26 Wim ten Brinke 1961 Culemborg  
36 25:26 Ad de Schutter 1952 Culemborg Statina
37 25:27 Jeroen van Tussenbroek 1984 Culemborg  
38 25:34 Bertus van Dalen 1967 Zaltbommel Dutch Runners
39 25:41 Wido de Klein 1979 Tilburg  
40 25:47 P. van Veen 1959 Culemborg  
41 25:47 Dennis Balemans 1972 Culemborg Statina
42 26:15 Simon Jonis 1994 Culemborg Statina
43 26:29 Rini Pothuizen 1968 Culemborg  
44 26:41 Peter Knollema 1955 Houten  
45 26:44 Jeroen van der Ruit 1969 Zoetermeer Road Runners
46 26:56 Michiel Bikker 1976 Culemborg  
47 27:00 Raymond Siebe 1958 Houten  
48 27:02 Robert Hoekstra 1983 Utrecht  
49 27:15 John Vermeulen 1960 Houten  
50 27:35 Sjoerd van der Berk 1979 Culemborg  
51 27:41 Rob Lancee 1972 Vleuten  
52 27:43 Hans Duiverman 1951 Culemborg  
53 28:02 Marco Verheul 1970 Rumpt  
54 28:19 Perry Warris 1991 Zoelmond  
55 28:45 Jacco van Wakeren 1965 Culemborg  
56 29:03 Pim Franssen 1965 Culemborg Statina
57 29:20 Bob Neeleman 1981 Tiel  
58 29:23 Marcel Nijsing 1968 Culemborg  
59 29:26 Frans Mocking 1957 Tiel  
60 29:33 Jaap Jan de Jong 1974 Culemborg  
61 29:41 Martien Lodder 1950 Culemborg  
62 29:42 Jan Kalisvaart 1955 Culemborg  
63 29:57 Henny van Verseveld 1946 Culemborg Statina
64 31:04 Manfred de Vos 1972 Culemborg  
65 37:17 Ben Goes 1945 Meteren  
66 38:21 Ronald Copier 1979 Driebergen-Rijsenburg  
67 1:14:17 TH. van Rijnstra 1946 Utrecht  
10 kilometer meisjes/vrouwen 16+
plaats tijd naam jaar woonplaats vereniging
1 47:46 Esther Bruggeman 1980 Culemborg Statina
2 47:46 Ireen Mantel 1966 Schagerbrug  
3 47:52 Nadja Balemans 1978 Culemborg Statina
4 47:54 Sylvia Josso 1968 Culemborg  
5 49:32 Corina van der Linden 1964 Culemborg Statina
6 50:22 Angela Veld 1950 Culemborg Statina
7 51:13 Jenneke Duijzer 1964 Breezand  
8 51:30 Janske Stol 1957 Culemborg  
9 52:25 Marieke van Strijn 1982 Utrecht  
10 52:26 Miriam van Knippenberg 1968 Culemborg  
11 53:09 Annelies Kon 1960 Culemborg  
12 53:21 Jolijn van de Giessen 1987 Culemborg  
13 53:22 Lilian Pfennings 1968 Culemborg Statina
14 53:23 Isabel Spruit 1994 Zoetermeer MHCZ
15 54:04 Marlies Jongmans 1961 Culemborg  
16 54:36 Esther van Wakeren 1970 Culemborg  
17 54:36 Leonie van Es 1981 Utrecht PPF Fitness
18 54:50 Hanny Kool 1969 Hagestein Loopgroep Stigter
19 55:04 Jose Witjes 1968 Meeteren  
20 55:06 Kim Verkaar 1984 Utrecht  
21 55:34 Jeanine Kool 1976 Culemborg  
22 55:45 Maaike Oude Groen 1967 De Meern  
23 55:56 Jolanda van de Meerendonk 1985 Wijk bij Duurstede  
24 56:21 Sonja van Lonkhuijzen 1967 Meeteren  
25 56:26 Ini Wieringa 1960 Beusichem Statina
26 56:59 Edith Blom-Van der Vinne 1975 Culemborg  
27 57:25 Wiesje van Delft 1985 Culemborg  
28 57:52 Anneke van Ooijen 1975 Geldermalsen  
28 58:07 Annemieke Rikhof 1982 Nieuwegein Atverni
30 58:07 Evelien de Boer 1984 Nieuwegein Atverni
31 58:12 Annita Uitman-Diks 1969 Culemborg  
32 58:30 Evelien Pont 1976 Culemborg  
33 58:47 Marije van Weenen 1985 Culemborg  
34 58:52 Nicolet van Santbrink 1975 Culemborg Statina
35 59:07 Merel Niland 1997 Culemborg Lek en Linge I3TA
36 59:45 Eveliene van Oostrom 1963 Bunnik  
37 1:00:39 Liesbeth van Rooyen 1961 Hagestein  
38 1:00:55 Dorien Stroomberg 1963 Culemborg Statina
39 1:02:44 Jolise Stol 1986 Culemborg Statina
40 1:03:24 Myranda Schaay 1968 Beusichem Statina
41 1:04:50 Karen Hofland 1971 Culemborg  
42 1:04:53 Hanneke Wouters 1959 Culemborg Statina
43 1:06:02 Anouk Post 1988 Culemborg  
44 1:10:42 Jannie van Nifterik 1948 Leersum  
10 kilometer jongens/mannen 16+
plaats tijd naam jaar woonplaats vereniging
1 37:05 Ruud Kamp 1970 Zeist Phoenix
2 37:25 Ids Dijkstra 1994 Utrecht U-Track
3 38:28 Ron van der Linden 1964 Culemborg Statina
4 38:51 Andre van Loo 1981 Nieuwegein Atverni
5 39:06 Bart Visscher 1980 Culemborg Statina
6 39:41 Stephan van Tussenbroek 1987 Rumpt  
7 40:21 Henk van der Giessn 1968 Tuil OSS Volo
8 40:25 Henk Spies 1965 Culemborg  
9 41:02 Wim Freriks 1962 Geldermalsen  
10 41:27 Benny Mulder 1986 Tricht  
11 41:44 Erik Jan Hoogendoorn 1980 Kedichem  
12 42:46 Maurice van der Plas 1995 Culemborg  
13 42:55 Michael van Baal 1994 Tiel  
14 43:24 Peter Eijgermans 1967 Culemborg Statina
15 43:31 Gert Mulder 1966 Dodewaard Dijkrunners
16 43:40 Nico Landman 1958 Utrecht U/Track
17 43:40 Tom Vink 1996 Culemborg  
18 43:44 Remko van Vugt 1973 Culemborg  
19 43:50 Edwin Bleijenbergh 1975 Maarssen Hellas
20 43:50 Floris de Zeeuw 1987 Schoonrewoerd Lek en Linge Docent
21 43:53 Ben Boon 1957 Leerdam Lek en Linge Docent
22 44:26 Alan van Dam 1980 Culemborg Vahalis
23 44:28 Edward Spaan 1971 Purmerend  
24 45:01 Chris van Engelenburg 1983 Culemborg  
25 45:09 Paul van Stockhausen 1967 Houten  
26 45:13 Raymond Lockhorst 1976 Culemborg  
27 45:24 Mario van der Linden 1971 Vleuten Phoenix
28 45:34 Rob Derksen 1963 Amersfoort  
29 45:39 Johnny van Heel 1989 Velddriel  
30 45:39 Tom Hooijer 1990 Culemborg  
31 45:53 Niek Spreen Brouwer 1959 Utrecht  
32 46:06 Maarten Vermeulen 1967 Tiel  
33 46:12 Marijn Bank 1996 Culemborg  
34 46:15 Joan Naus 1969 Culemborg Statina
35 46:23 Wouter Eigenbrood 1979 Utrecht  
36 46:36 Jeroen Anbeek 1972 Culemborg Statina
37 46:36 Peter Essers 1961 Tiel Keep Fit
38 46:37 Frank Spruit 1959 Culemborg Statina
39 46:53 Jan Veltman 1967 Culemborg Statina
40 46:57 Marco Roddenkoff 1968 Culemborg  
41 47:01 Arie van Rooyen 1954 Schalkwijk  
42 47:29 Maarten Davelaar 1967 Culemborg Statina
43 47:37 Marcel Klootwijk 1980 Zaltbommel  
44 47:39 Robin van Rijnsoever 1982 Zeist Fit
45 47:48 Jeroen Vreugdenhil 1966 Culemborg Statina
46 47:52 Cornelis Visser 1970 Culemborg  
47 47:53 Tjalliing Rekker 1966 Den Ilp AV Atos
48 47:54 Paul van Amerom 1967 Culemborg  
49 48:05 Jasper van Eikeren 1984 Amsterdam  
50 48:16 Robert Samuels 1967 Ijsselstein  
51 48:19 Robert Baars 1962 Erichem Astylos
52 48:21 Elja polak 1976 Culemborg  
53 48:40 Wessel van Vuuren 1978 Culemborg  
54 49:03 Leon Koenders 1992 Culemborg  
55 49:07 Stefan Wesseling 1984 Culemborg  
56 49:19 Koos Spreen Brouwer 1961 Culemborg  
57 49:30 Faysal Amidouche 1986 Culemborg  
58 49:30 Tom Andriessen 1997 Utrecht Lek en Linge I3TB
59 49:35 Albert-Jan van Santbrink 1977 Culemborg Statina
60 49:41 Otto Deggeller 1963 Culemborg Statina
61 49:42 Marijn Ostermann 1979 Culemborg  
62 49:51 Laurens Bank 1989 Culemborg  
63 50:12 Sten van Loenen 1987 Culemborg  
64 50:14 Niels Kattenberg 1987 Utrecht  
65 50:16 Jonathan van de Voorde 1966 Culemborg Statina
66 50:17 Toto Rademaker 1963 Utrecht  
67 50:18 Gert van der Bijl 1960 Culemborg  
68 50:20 Albert de Hoon 1973 Breda  
69 50:38 Sam Bruinse 1978 Culemborg Statina
70 50:47 Jacco Breul 1971 Culemborg  
71 51:01 Sander Bertens 1969 Culemborg Lek en Linge Docent
72 51:16 Pieter van Alphen 1942 Houten  
73 51:23 Jelte Jan Bakker 1956 Culemborg Statina
74 51:26 Dirk van der Plas 1965 Culemborg  
75 51:26 Marco Meering 1963 Zaltbommel  
76 51:31 Vincent van Haren 1970 Culemborg  
77 51:31 Willem Otto Hazelhorst 1954 Leiden Goldrunners
78 51:53 Marc van Heijningen 1962 Culemborg  
79 51:56 Jorgen Pikker 1987 Culemborg  
80 51:56 Kok Spruit 1958 Zoetermeer SV DWO
81 52:06 Dick Sangers 1965 Geldermalsen Statina
82 52:07 Sybren Tancock 1980 Culemborg  
83 52:27 Gerard van Workum 1954 Driebergen-Rijsenburg  
84 52:29 Marco Eras 1980 Culemborg  
85 52:39 Ladrak 1979 Culemborg  
86 52:41 Laurens Roorda 1996 Culemborg Lek en Linge I4TD
87 52:46 Jelle Konings 1997 Maurik Lek en Linge I3TA
88 52:46 Robin Molenaar 1998 Houten Lek en Linge I3TC
89 52:54 Jose Sierra Perez 1962 Culemborg Statina
90 53:14 Julian Verhagen 1998 Culemborg Lek en Linge I3TB
91 53:20 Stefan Mast 1979 Eck en Wiel  
92 53:44 Sander van der Meer 1962 Culemborg Statina
93 53:46 Ilco Hekket 1984 Culemborg  
94 53:50 Bastian Spriel 1998 Culemborg Lek en Linge I3TA
95 53:50 Ronald van Ekeris 1978 Culemborg  
96 54:02 Andre Koster 1960 Culemborg  
97 54:53 Joris Matthea 1977 Culemborg TZC Vahalis
98 54:56 Michiel Borst 1979 Bahrein  
99 54:58 Wim van Engeldorp 1955 Culemborg Statina
100 55:02 Yannick Goyet 1998 Culemborg Lek en Linge I3TB
101 56:29 Herbert Coenen 1964 Culemborg Statina
102 56:29 Martijn Lamberts 1968 Amsterdam  
103 56:50 Wim van Asperen 1962 Culemborg  
104 57:20 Richard van Eek 1976 Amsterdam  
105 57:22 Jimmy de Jager 1997 Culemborg Lek en Linge I3TB
106 57:35 Edwin de Winter 1970 Culemborg  
107 58:12 Erwin ten Hoeve 1974 Culemborg  
108 58:27 Daniël Mulder 1995 Leusden  
109 59:38 Niels Roorda   Culemborg Lek en Linge M6A
110 1:00:41 Jurgen Lutterman 1962 Culemborg Statina
111 1:02:22 Jeroen van Kuik 1994 Culemborg  
112 1:02:43 Lucas de Gier 1997 Everdingen Lek en Linge I3TC
113 1:02:43 Rodney van Weenen 1997 Beesd Lek en Linge I3TA
114 1:02:59 Benjamin van Putten 1998 Zijderveld Lek en Linge I3TA
115 1:05:03 Oscar Steenbergen 1992 Zutphen  
116 1:05:53 Jeroen Verweij 1970 Berkel Baron
117 1:06:02 Anto Fama 1988 Nieuwegein  
118 1:06:35 H.S.P. Hondema 1955 Veenendaal  
119 1:06:42 Emiel Steenbergen 1979 Culemborg  
120 1:06:43 Rik Voorhout 1998 Culemborg Lek en Linge I3TC
121 1:06:44 Lex Voorhout 1989 Culemborg  
122 1:09:35 Tony de Hoogt 1970 Nieuwegein  
15 kilometer meisjes/vrouwen 16+
plaats tijd naam jaar woonplaats vereniging
1 1:07:29 Inez Stark 1965 Culemborg Vahalis
2 1:10:24 Jessica Williams 1983 Culemborg  
3 1:12:44 Sandra Wormgoor 1969 Culemborg Statina
4 1:14:55 Eef van Dongen 1993 Utrecht  
5 1:17:25 Laura Rupp 1969 Utrecht  
6 1:19:48 Corrie van Ravenhorst 1968 Culemborg  
7 1:21:25 Afke van Dalsen 1965 Soest  
8 1:23:30 Carola Geurts 1974 's-Gravenhage Parthenon
9 1:24:34 Truus de Coole 1969 Culemborg  
10 1:28:43 Titia Stuut 1969 Culemborg Statina
11 1:30:55 Desi Rovers 1967 Culemborg  
12 1:38:04 Didie van Bommel 1988 Buurmalsen  
13 1:38:59 Ans Massap 1964 Woerden Clytoneus
14 1:38:59 Gertine Nap 1969 Kamerik Clytoneus
15 kilometer jongens/mannen 16+
plaats tijd naam jaar woonplaats vereniging
1 53:48 Ruben Verlangen 1973 Culemborg Statina
2 57:48 Jim Driessen 1989 Tiel  
3 57:49 Ron van Dijk 1965 Tiel Astylos
4 59:51 Ton Elie 1966 Culemborg  
5 59:59 Martin Poot 1967 Culemborg Statina
6 1:00:47 Emile Penn 1979 Culemborg  
7 1:00:57 David Helfferich 1981 Culemborg  
8 1:01:40 Geertjan Reuser 1951 Lent Cifla
9 1:03:15 Kees Bleichrodt 1981 Culemborg Statina
10 1:04:03 Vincent Tukker 1974 Culemborg Statina
11 1:04:04 Johan Pont 1971 Culemborg  
12 1:04:58 Marlon Stumm 1978 Culemborg  
13 1:05:34 Jan van Loenen 1960 Meteren  
14 1:06:20 Gerard Odijk 1965 Schalkwijk  
15 1:06:46 Johan Simon 1969 Soest  
16 1:06:51 Harm Bodewes 1968 Culemborg Statina
17 1:07:23 Kees Verbeek 1967 Geldermalsen Statina
18 1:07:28 Chris Rapati 1971 Culemborg  
19 1:07:36 Frank Boon 1957 Leerdam Typhoon
20 1:08:52 Gerwin van der Lei 1970 Culemborg Statina
21 1:08:52 Remco Bakker 1973 Culemborg Statina
22 1:09:05 Maurice van der Vinne 1980 Hoogeveen  
23 1:09:20 Gijsbert van de Water 1961 Deil  
24 1:09:30 Alard Joosten 1966 Utrecht  
25 1:10:03 Robert van Emmerik 1978 Culemborg  
26 1:10:03 Ronald den Teuling 1974 's-Hertogenbosch  
27 1:10:31 Michel van Velsen 1969 Odijk  
28 1:10:33 Gijs Koedam 1965 Culemborg  
29 1:11:09 Bert Pont 1961 Utrecht  
30 1:11:25 Erik Steenbeek 1964 Tiel Astylos
31 1:11:40 Gerjan Goed 1975 Culemborg  
32 1:11:58 Gerrit koerting 1949 Heukelum Statina
33 1:12:12 Harry Klomp 1958 Utrecht Team 10
34 1:12:19 Jac. van Loenen 1952 Geldermalsen  
35 1:13:09 Freddy Sel 1963 Veenendaal  
36 1:13:24 Henk Fonteyn 1954 Culemborg  
37 1:13:26 Paul Koedam 1948 Culemborg Statina
38 1:13:26 Wilco 't Lam 1966 Schoonrewoerd  Statina
39 1:14:26 Jan Verwolf 1955 Culemborg  
40 1:14:48 Kevin Goes 1991 Buren Gld  
41 1:15:39 Robin van Dorrestein 1964 Culemborg  
42 1:15:43 M.C. van Zanten 1961 Vianen  
43 1:15:49 Nick Ariaans 1989 Everdingen  
44 1:15:49 Rene Verweij 1966 Culemborg  
45 1:15:52 Hubrien Meijaard 1965 Culemborg  
46 1:15:58 Carol van den Hoogen 1960 Culemborg  
47 1:16:03 Rob Burgers 1965 Culemborg  
48 1:16:39 J.F. Geuze 1968 Culemborg  
49 1:16:44 Jan van Dongen 1951 America  
50 1:16:53 Thijs Broekman 1979 Almere Poort AVA '81
51 1:17:24 John Weggeman 1963 Culemborg  
52 1:17:43 Dirk van Grunsven 1996 Culemborg  
53 1:17:53 Mark Ramondt 1970 Culemborg Statina
54 1:18:09 Dick de Wit 1965 Deil  
55 1:18:22 Robert Segers 1967 Utrecht  
56 1:18:51 Willem Jan Stuut 1969 Culemborg  
57 1:18:59 Ton Meuwissen 1967 Culemborg Statina
58 1:19:04 Pim van Veen 1975 Culemborg  
59 1:19:48 Joost Briel 1971 Culemborg  
60 1:20:04 Raymond Vaessen 1965 Culemborg  
61 1:20:06 Peter Gutte 1977 Culemborg  
62 1:20:27 Joan de Vor 1980 Culemborg  
63 1:20:38 Jaap Merkens 1960 Culemborg  
64 1:22:40 Sebastiaan van Doorn 1980 Beesd Vahalis
65 1:23:15 Frits van Wijk 1970 Tiel  
66 1:23:24 Dick Oudenampsen 1949 Culemborg  
67 1:23:30 Eddy de Kruyff 1955 Austerlitz  
68 1:23:31 Bart van Kalkeren 1968 Dordrecht Parthenon
69 1:26:08 Bert van Oostrum 1943 Culemborg Statina
70 1:28:03 Jeroen Wolff 1962 Culemborg Statina
71 1:30:54 Frans Buysse 1954 Culemborg Statina
72 1:37:12 Hans Schwartz 1958 Zoetermeer