STATINA BAANWEDSTRIJD

zaterdag 25 mei 2013

 

  = clubrecord
  = baanrecord
  = clubrecord + baanrecord
 
jongens pupillen mini
naam vereniging 600 m


Tristan Timmers Statina 3.01.66


meisjes pupillen mini
naam vereniging 40 m hoogspringen balwerpen punten
Livia Gutte Statina 7.81 0.85 9.57 767
Elsa Lila Astylos 8.67 0.75 13.20 624
Bloem Bungenberg de Jong Statina 8.88 0.70 6.23 414
Vita Kuijer Statina 9.70 0.65 9.48 348
naam vereniging 600 m


Bloem Bungenberg de Jong Statina 2.52.56


Livia Gutte Statina 2.55.61


Elsa Lila Astylos 2.57.14


Vita Kuijer Statina 3.51.38


jongens pupillen C
naam vereniging 40 m hoogspringen balwerpen punten
Joost van Hees Statina 7.80 0.95 18.23 990
Kian Kwadijk Astylos 7.98 0.85 22.98 951
Pelle Beurskens Statina 8.14 0.90 19.61 915
Jasper Bloks Statina 8.02 0.70 16.16 737
Yannick Hoep Statina 8.75 0.80 12.79 643
Alijn Kuijer Statina 8.83 0.80 10.67 592
Kasper van Hoorn Statina 8.44 0.70 10.11 564
Joris Koedam Statina 9.81 0.80 dns 304
naam vereniging 600 m


Jasper Bloks Statina 2.21.19


Pelle Beurskens Statina 2.23.17


Kian Kwadijk Astylos 2.38.10


Kasper van Hoorn Statina 2.40.51


Joost van Hees Statina 2.54.02


Yannick Hoep Statina 3.01.06


Alijn Kuijer Statina 3.13.56


meisjes pupillen C
naam vereniging 40 m hoogspringen balwerpen punten
Tijne Bijpost Statina 8.96 0.85 10.08 599
naam vereniging 600 m


Tijne Bijpost Statina 2.38.44


jongens pupillen B
naam vereniging 40 m verspringen kogelstoten punten
Ard Laffeber Astylos 7.45 3.37 4.44 1152
Raoul Preisser Astylos 8.20 2.77 3.92 860
Eirik Kersten Statina 8.35 2.56 4.36 827
naam vereniging 1000 m


Ard Laffeber Astylos 3.54.33


Eirik Kersten Statina 4.22.11


meisjes pupillen B
naam vereniging 40 m verspringen kogelstoten punten
Puck van Drenth Astylos 6.83 3.42 5.43 1362
Widmica Dikken Statina 7.80 3.05 4.52 1028
naam vereniging 1000 m


Lieke Vreugdenhil Statina 4.04.31


Puck van Drenth Astylos 4.35.62


Widmica Dikken Statina 4.44.12


jongens pupillen A(1e jrs)
naam vereniging 60 m verspringen kogelstoten punten
Stian van Asten Statina 9.86 3.82 6.73 1432
Bart van Kranenburg Statina 10.48 3.28 6.68 1229
Wes Kalverkamp Statina 10.57 3.35 4.73 1106
Jeroen Dokman Statina 10.97 2.74 4.83 938
Robert van Dee Astylos 11.21 2.94 4.23 905
Floris van Vulpen Statina 11.87 3.01 4.42 857
naam vereniging 1000 m


Stian van Asten Statina 4.07.08


Wes Kalverkamp Statina 4.12.45


Bart van Kranenburg Statina 4.18.96


Jeroen Dokman Statina 4.24.71


Floris van Vulpen Statina 4.35.94


Robert van Dee Astylos 4.50.54


jongens pupillen A(2e jrs)
naam vereniging 60 m verspringen kogelstoten punten
Marten Prince Triathlon 9.52 4.02 9.39 1670
Ravi van Lienden Astylos 9.89 3.85 6.90 1443
Watson Dikken Statina 9.64 3.42 6.49 1373
Tomas Gerssen Astylos 10.34 3.40 7.79 1335
Julian de Bruin Statina 10.21 3.54 6.53 1310
Jelle van der Marck Statina 9.97 3.51 5.92 1304
Abel de Haan Statina 11.30 3.21 4.65 978
naam vereniging 1000 m


Jesse Fokkenrood Atverni 3.14.06


Olivier Voschezang GAC Hilversum 3.28.54


Marten Prince Triathlon 3.40.86


Jelle van der Marck Statina 3.45.93


Ravi van Lienden Astylos 4.09.29


Watson Dikken Statina 4.11.74


Tomas Gerssen Astylos 4.13.59


Abel de Haan Statina 4.30.73


Julian de Bruin Statina 4.35.27


meisjes pupillen A(1e jrs)
naam vereniging 60 m verspringen kogelstoten punten
Ilse Verweij de Geus Statina 10.80 3.27 4.48 1041
Ebbe Sanders Phoenix 11.99 2.62 3.37 685
naam vereniging 1000 m


Ilse Verweij de Geus Statina 3.58.24


meisjes pupillen A(2e jrs)
naam vereniging 60 m verspringen kogelstoten punten
Sophie Praas Triathlon 8.96 4.34 10.01 1865
Affra Jiya Atos 8.66 4.16 7.75 1774
Nine Immink Triathlon 9.42 4.10 7.46 1603
Isa Immink Triathlon 10.07 3.60 5.79 1298
Julie van Riel Statina 10.58 3.22 4.22 1042
naam vereniging 1000 m


Nine Immink Triathlon 3.38.19


Sophie Praas Triathlon 3.38.97


Julie van Riel Statina 4.14.50


Isa Immink Triathlon 4.16.79


jongens junioren D


naam vereniging 80 m


Niels Boonstra Astylos 11.43


Tein van Riel Statina 12.19


Teun van der Meer Statina 12.19


Arthur de Kok Statina 12.26


Koen van Dijk Statina 12.55


Jeffrey van Schaik Statina 12.89


Ruurd Veluwenkamp Statina 13.59


Rico Coenen Statina 14.45


naam vereniging 1000 m


Teun van der Meer Statina 3.18.64


Joep Vermeulen Zevenheuvelen 3.31.00


Arthur de Kok Statina 3.43.34


Tein van Riel Statina 3.45.51


Koen van Dijk Statina 4.08.83


Ruurd Veluwenkamp Statina 4.19.38


Rico Coenen Statina 4.20.67


naam vereniging verspringen


Tein van Riel Statina 4.04


Teun van der Meer Statina 4.00


Arthur de Kok Statina 3.99


Koen van Dijk Statina 3.79


Jeffrey van Schaik Statina 3.73


Ruurd Veluwenkamp Statina 3.45


Rico Coenen Statina 3.33


Niels Boonstra Astylos dns


naam vereniging kogelstoten


Niels Boonstra Astylos 7.01


Ruurd Veluwenkamp Statina 6.23


Tein van Riel Statina 6.15


Teun van der Meer Statina 5.61


Koen van Dijk Statina 5.53


Rico Coenen Statina 4.65


naam vereniging 150 m


Niels Boonstra Astylos 20.76


meisjes junioren D


naam vereniging 60 m


Julia van Knippenberg Statina 9.23


Meike van Kranenburg Statina 9.35


Delphine Broasca Statina 10.28


Leentje Wijkmans Astylos 10.50


naam vereniging kogelstoten


Meike van Kranenburg Statina 10.75


Julia van Knippenberg Statina 8.50


Delphine Broasca Statina 5.01


Leentje Wijkmans Astylos 4.75


naam vereniging verspringen


Meike van Kranenburg Statina 4.30


Julia van Knippenberg Statina 4.22


Delphine Broasca Statina 3.40


Leentje Wijkmans Astylos 3.23


naam vereniging 1000 m


Leentje Wijkmans Astylos 4.03.71


Julia van Knippenberg Statina 4.07.59


Meike van Kranenburg Statina 4.29.01


jongens junioren C


naam vereniging 100 m


Jeffrey Bekker Statina 12.79


Daniel Hordijk Statina 13.48


Benjamin Slotboom Statina 15.58


Tijmen van Buuren Astylos 15.60


naam vereniging 150 m


Daniel Hordijk Statina 20.05


Haite Schootstra Statina 23.05


Tijmen van Buuren Astylos 24.12


naam vereniging 1500 m


Daniel Hordijk Statina 5.30.13


Benjamin Slotboom Statina 5.37.06


Tijmen van Buuren Astylos 6.06.85


naam vereniging verspringen


Jeffrey Bekker Statina 4.89


Benjamin Slotboom Statina 3.94


Haite Schootstra Statina 3.93


naam vereniging kogelstoten


Jeffrey Bekker Statina 10.08


Benjamin Slotboom Statina 7.41


Haite Schootstra Statina 5.17


naam vereniging 5000 m


Sijmen Sommerdijk Statina 21.20.01


Haite Schootstra Statina 23.48.57


meisjes junioren C


naam vereniging 80 m


Natalie Puper Statina 10.66


Jamie Verweij Statina 11.10


Veri Gutte Statina 11.50


Maartje Vogelaar Statina 12.58


Rivka van der Water Statina 12.80


naam vereniging 150 m


Natalie Puper Statina 20.26


Jamie Verweij Statina 20.70


Veri Gutte Statina 21.86


naam vereniging 1000 m


Jamie Verweij Statina 3.56.20


Maartje Vogelaar Statina 4.06.06


Rivka van der Water Statina 4.11.67


naam vereniging verspringen


Natalie Puper Statina 4.94


Jamie Verweij Statina 4.40


Mai Elie Statina 4.11


Rivka van der Water Statina 3.79


Maartje Vogelaar Statina 3.64


naam vereniging kogelstoten


Veri Gutte Statina 8.79


Natalie Puper Statina 8.40


Jetske van Dorp Statina 8.00


Lotte van Dorp Statina 7.04


Mai Elie Statina 6.38


Rivka van der Water Statina 6.00


Maartje Vogelaar Statina 5.84


naam vereniging 100 m


Natalie Puper Statina 13.23


Jamie Verweij Statina 13.62


naam vereniging 5000 m


Franca Poort Statina 22.49.68


jongens junioren B


naam vereniging 100 m


Jefferson Beuken Statina 12.75


Rachid el Jerari Atverni 12.94


Gowtham Krishnakumar Astylos 12.98


naam vereniging 200 m


Jefferson Beuken Statina 25.71


Gowtham Krishnakumar Astylos 26.16


Rachid el Jerari Atverni 26.23


naam vereniging kogelstoten


Yoram Meijaard Statina 10.26


naam vereniging hoogspringen


Yoram Meijaard Statina 1.45


naam vereniging 1500 m


Jelmer van der Linden Statina 4.21.85


meisjes junioren B


naam vereniging 100 m


Tasa Jiya Lycurgus 12.62


Lucy van Berkel Statina 13.90


Vera Gommans Statina 14.02


Elina Jonis Statina 15.68


Anke Veluwenkamp Statina 15.81


naam vereniging 200 m


Tasa Jiya Lycurgus 25.78


Lucy van Berkel Statina 28.74


Vera Gommans Statina 29.48


naam vereniging 1500 m


Elina Jonis Statina 7.45.58


naam vereniging hoogspringen


Lucy van Berkel Statina 1.47


Anke Veluwenkamp Statina 1.40


Elina Jonis Statina 1.35


Vera Gommans Statina 1.35


naam vereniging kogel


Vera Gommans Statina 8.55


Anke Veluwenkamp Statina 8.38


naam vereniging VV 200 m


Lucy van Berkel De Welpjes 28.94


Ruby den Besten De Welpjes 29.95


Elina Jonis De Welpjes 34.05


naam vereniging VV hinkstap


Lucy van Berkel De Welpjes 9.55


Elina Jonis De Welpjes 7.93


naam vereniging VV speerwerpen


Vera Gommans Statina 15.51


Elina Jonis De Welpjes 15.40


jongens junioren A


naam vereniging 100 m


Simon Blok Rotterdam Atletiek 11.27


Nick Gieltjes Statina 12.75


naam vereniging 200 m


Simon Blok Rotterdam Atletiek 23.27


naam vereniging kogelstoten


Bauke Visser Passaat 11.70


Nick Gieltjes Statina 10.88


naam vereniging 5000 m


Messaoud Dardouri Atverni 16.29.52


naam vereniging VV 200 m


Simon Jonis De Antiwerpers 24.54


Kevin Klomp De Antiwerpers 26.48


naam vereniging VV hinkstap


Kevin Klomp De Antiwerpers 10.95


Simon Jonis De Antiwerpers 9.72


naam vereniging VV speerwerpen


Kevin Klomp De Antiwerpers 27.20


Simon Jonis De Antiwerpers 21.57


meisjes junioren A


naam vereniging kogelstoten


Tessa Molenaar Statina 9.98


mannen senioren


naam vereniging 100 m


Arjan Timmers Eindhoven Atletiek 11.53


Robin Huber Aerospacers 11.57


Bastiaan Hondema Lycurgus 11.66


Vincent Roke Statina 12.64


naam vereniging 200 m


Bastiaan Hondema Lycurgus 25.05


naam vereniging 1500 m


Izar van Gool Loopgroep PK 4.33.65


naam vereniging 5000 m


Izar van Gool Loopgroep PK 17.32.66


Bart Visscher Statina 18.57.42


naam vereniging VV 200 m


Bas van Leersum De Antiwerpers 23.37


Marijn Wouters Aerospacers 23.74


Robin Huber Aerospacers 23.83


Sander Hage Jumpers 25.38


Jonathan Deloo Aerospacers 25.40


Vincent Roke Jumpers 25.74


Gerk van der Have TIS NET NIKS 27.97


Erik de Bruin TIS NET NIKS 29.56


naam vereniging VV hinkstap


Sander Hage Jumpers 14.37


Jelle van Kesteren Jumpers 13.35


Rudy van Belkom Jumpers 12.94


Joey Blange Aerospacers 12.92


Marijn Wouters Aerospacers 11.86


Bas van Leersum De Antiwerpers 11.70


Hend de Jager De Antiwerpers 11.02


Jonathan Deloo Aerospacers 10.57


Gerk van der Have TIS NET NIKS 9.00


naam vereniging VV speerwerpen


Joey Blange Aerospacers 46.96


Sander Hage Jumpers 41.13


Rudy van Belkom Jumpers 40.74


Bas van Leersum De Antiwerpers 39.76


Marijn Wouters Aerospacers 38.61


Jelle van Kesteren Jumpers 38.16


Jonathan Deloo Aerospacers 38.08


Gerk van der Have TIS NET NIKS 37.16


Hend de Jager De Antiwerpers 23.49


vrouwen senioren


naam vereniging 100 m


Trisha Borst Statina 14.73


naam vereniging 200 m


Trisha Borst Statina 30.49


mannen masters


naam vereniging 100 m


Carlo van de Weerd VAV 13.20


naam vereniging 200 m


Dik van de Weerdhof VAV 25.62


Carlo van de Weerd VAV 31.14


Huib van Veldhoven HM55-59 Statina 35.21


naam vereniging 1500 m


Rutger Huisman HM35-39 Statina 4.26.84


Steven Batten HM45-49 Statina 5.24.89


Ruud Schwarz Hercules 5.25.69


Huib van Veldhoven HM55-59 Statina 6.12.89


naam vereniging 5000 m


Ruud Schwarz Hercules 21.19.85


Jeroen Vreugdenhil HM45-49 Statina 22.48.07


Peter Poort HM50-54 Statina 22.49.79


naam vereniging hoogspringen


Michiel Boonstra HM45-49 Statina 1.60


naam vereniging kogelstoten


Frans de Laat HM65-69 Statina 13.58


naam vereniging VV 200 m


Fred Voordouw HM50-54 TIS NET NIKS 27.54


naam vereniging VV hinkstap


Jan Pannekoek HM35-39 TIS NET NIKS 8.82


naam vereniging VV speerwerpen


Fred Voordouw HM50-54 TIS NET NIKS 25.09


vrouwen masters


naam vereniging 200 m


Esther Elie DM40-44 Statina 35.18


naam vereniging 5000 m


Sandra Wormgoor DM40-44 Statina 21.51.26


Angela Veld DM50+ Statina 23.50.15


naam vereniging kogelstoten


Esther Elie DM40-44 Statina 7.25