Goilberdingenloop 21 maart 2004 - Uitslagen Wedstrijdloop

  Wedstrijdloop 15 km - Mannen senioren      
1 Bernard  te Boekhorst Utrecht Phoenix 0:50:16.6
2 Ben van Dijk Ijsselstgein hellas 0:52:05.4
3 Michael  Woerden Mijdrecht De Veenlopers 0:52:08.5
4 Wytze  Muyzert Utrecht Ron Clarke 0:52:21.3
5 Jeroen Brandts Arnhem ciko-66 Arnhem 0:53:26.2
6 Joop Pauw Breukelen Hellas 0:53:34.8
7 Jan de Groot Utrecht Hellas 0:53:56.8
8 Bernard  Roelen Utrecht Loopgroep PK 0:54:12.5
9 Bart Wassenberg Utrecht Hellas 0:54:24.0
10 Jelle van de Poel Utrecht Phoenix 0:54:43.2
11 Peter  Wijn Utrecht Ron Clarke 0:55:26.9
12 Robert Voors Utrecht Phoenix 0:55:44.5
13 André  Meixner Wijk bij Duurstede Ron Clarke 0:57:56.6
14 Henk van Deest Driebergen Loopgroep PK 0:59:35.3
15 Holger Cremer Soest AV Hermes 1:02:51.4
16 Stefan Szepesi Utrecht Hermes 1:03:28.3
17 Mario van der  Linden De Meern Atverni 1:06:22.8
18 Paul van den Bosch Amersfoort ? 1:13:32.1
  Gert-Jan Haze Driebergen Loopgroep Aart Stigter DNF
  Camiel Verwey Maarssen Hellas DNF
  Ruud van Suydam Utrecht phoenix onbekend
         
         
  Wedstrijdloop 15 km - Mannen 40+      
1 Hans Kruis IJsselstein Typhoon 0:53:49.1
2 Roberto  Hofman Amersfoort Loopgroep Aart Stigter 0:55:00.8
3 Fred van Mook Houten Atverni 0:55:06.9
4 Ron van der Linden CULEMBORG Statina 0:55:25.8
5 Gerard Smit CULEMBORG Statina 0:55:33.4
6 Wynand van Haselen Maarn AV Fit 0:55:35.6
7 Frans  Rutten Rhenen Arena 0:55:36.2
8 Bart Damen Soest Loopgroep PK 0:55:47.7
9 Wim van den Heuvel Zeist   0:55:55.2
10 Kees van der Put Eindhoven PSV 0:56:04.2
11 Chris de Gier Utrecht Running Athletic Point 0:57:35.0
12 Cees van Duuren Woerden Clytoneus 0:59:11.3
13 Marcel Rombouts Den Bosch Loopgroep PK 0:59:40.2
14 Gerard van Kalles Ijsselstein atverni 1:00:00.5
15 René Rensen Utrecht Hellas 1:00:16.7
16 J.H. Libbers Oude Water Running Athletic Point 1:00:27.6
17 Louis  Oortman Austerlitz AV Fit 1:00:52.6
18 Hans de Goede Soest Pijnenburg 1:00:54.3
19 J.T. van Meurs Woerden Clytoneus 1:01:17.3
20 Marcel Bruijn Harmelen Running Athletic Point 1:01:19.6
21 Bertus Ebbenhorst De Meern Running Athletic Point 1:02:03.9
22 Gerard Klifman Soest Pijnenburg 1:02:13.1
23 Han  Stellaard Beusichem Loopgroep PK 1:03:11.7
24 Dirk van Kesteren IJsselstein Atverni 1:03:14.4
25 Paul Kommeren Utrecht Phoenix 1:03:22.6
26 Edgar  Cukier Soest pijnenburg 1:04:14.0
27 Frits  Aukensmit Zeist AV Fit 1:04:43.0
28 Jaap van der Sijs Zeist Hermes 1:04:46.0
29 Kees Reyngoud Houten Hellas 1:05:34.4
30 Nico Landman Utrecht Vitesse 1:05:38.1
31 Ed Baks Nieuwegein Atverni 1:05:48.9
32 Rob  Attevelt Utrecht Atverni 1:06:17.8
33 P. Kemp Harmelen Running Athletic Point 1:10:51.6
34 Frank  Brandsma Culemborg Statina 1:11:09.4
35 Lody Ansems Culemborg Statina 1:11:59.9
36 Gerrit Nauta Nieuwegein Atverni 1:12:20.3
37 Ad Vogelaar Woerden Clytoneus 1:12:24.5
38 H. van de Water Beesd ? 1:12:55.9
39 Arthur Förster Zeist Fit 1:13:28.2
40 Marino Schuurman Nieuwegein Atverni 1:16:53.1
41 George Boekema Culemborg Veteranen Nederland 1:20:34.0
  Herman Lenferink   Phoenix dnf
  Jos  Wijnen Utrecht Atverni onbekend
  Leo  Jansen Ketelaars Utrecht Hellas onbekend
  Marino Schuurman Nieuwegein Atverni onbekend
         
         
  Wedstrijdloop 15 km - Mannen 50+      
1 Wim van Doorn Bunnik Fit 0:55:21.5
2 Geu  Siebenga Zeist Fit 0:55:37.1
3 Ad van de Kar Soest AV Pynenburg 0:57:37.1
4 Wim van Teutem Bunnik Phoenix 1:00:14.1
5 Adrie  Honders Opheusden Loopgroep PK 1:00:20.5
6 Jan van den Boom Utrecht Hellas 1:00:51.6
7 J victor Hugo Utrecht AVVN 1:03:48.7
8 Ab Reitz De Meern Fit 1:05:43.5
9 Ab Postema Bilthoven AV Fit 1:06:05.8
10 Hennie Broeke Linschoten Clytoneus 1:06:38.5
11 Hans Vergeer Woerden Clytoneus 1:08:48.0
12 J. Kragten Waarder Clytoneus 1:10:46.9
13 Henk Coehoorn Ijsselstein AV atverni 1:13:10.1
14 Henny van Verseveld Culemborg Statina 1:13:11.1
15 Geert van Ginkel Tiel Keep Fit 1:14:54.2
16 B.M. Balk Driebergen Veteranen Nederland 1:16:55.0
17 Guus Delen Nieuwegein Atverni 1:18:58.1
18 Nico Brand Geldermalsen Statina 1:18:58.6
19 Denny  Schneefel Nieuwegein Atverni 1:21:00.8
         
         
  Wedstrijdloop 15 km - Mannen 60+      
1 Joul Nuyte Amsterdam ? 0:56:44.2
2 Ap Dominicus Ede Loopgroep PK 1:04:20.0
3 Fred Tap Bilthoven Hellas 1:05:16.3
4 Koos van den Nieuwendijk Woerden Clytoneus 1:07:04.3
5 Koos Knotter Hilversum Veteranen Nederland 1:07:16.7
6 Johan  Brouwer Utrecht Hellas 1:08:47.0
7 Harm Spijker Vleuten Veteranen Nederland 1:10:35.9
8 Martin Vergeer Woerden Clytoneus 1:13:59.6
9 Cor  Dorrestijn Zeist Hellas 1:14:25.6
10 Henk Breunesse Driebergen Veteranen Nederland 1:14:39.0
         
         
  Wedstrijdloop 15 km - Vrouwen senioren      
1 Marjolein  Secreve de Bilt av phoenix 0:57:47.9
2 Carlien  Aris Wijk bij Duurstede loopgroep Aart Stigter 0:58:46.6
3 Gea van der  Linden Harmelen Running Athletic Point 1:03:09.7
4 Lia  Wijnberger Utrecht av phoenix 1:04:56.3
5 Elise van  Alphen Houten Veteranen Nederland 1:05:45.3
6 Majet  Spoelder Amersfoort Triathlon 1:08:51.4
7 Leonie van Roekel Utrecht Hermes 1:12:06.6
         
         
  Wedstrijdloop 15 km - Vrouwen 35+      
1 Inge van Oijen van Wegberg CULEMBORG Statina 1:07:24.0
2 Karin  Beiler Utrecht   1:07:46.9
3 Corine Mandersloot Nieuwegein Ron Clarke 1:13:25.5
4 Hanny  Kool Hagestein Aart Stigter 1:16:53.3
5 Hilda  Brak Zegveld Clytoneus 1:17:11.8
         
         
  Wedstrijdloop 15 km - Vrouwen 45+      
1 Ria  Hoksbergen Rhenen Veteranen Nederland 1:07:22.2
2 Petra  Martens Soest AV Pijnenburg 1:07:51.4
3 Marijke  Scholtmeijer Wijk bij Duurstede Ron Clarke 1:10:36.1
4 Bets Gerritsen Wijk bij Duurstede Ron Clarke 1:17:04.6
5 Joke Kroes Maarssen oms75 1:17:42.5
6 Thea van Bergman Maarssen OSM75 1:21:39.0
7 Terry  Brand Montfoort Running Athletic Point onbekend
         
         
  Wedstrijdloop 15 km - Vrouwen 55+      
1 Martha van Hal Utrecht Pijnenburg 1:11:28.1
2 Mattie de Beer Nieuwegein Hellas 1:15:15.8