CLUBKAMPIOENSCHAP

 

= clubrecord

zaterdag 28 september 2013

 

= baanrecord

 

 

= clubrecord + baanrecord

 

jongens pupillen mini

 

plaats

naam

600 m

 

1

Tieme Giesbers

2.38.40

2

Tristan Timmers

2.45.11

3

Mart Naus

3.02.97

plaats

naam

40 m

hoogspringen

nerfbalwerpen

punten

1

Tieme Giesbers

8.78

0.70

9.79

507

2

Mart Naus

9.59

0.55

4.17

156

meisjes pupillen mini

plaats

naam

600 m

 

1

Livia Gutte

2.42.69

plaats

naam

40 m

hoogspringen

nerfbalwerpen

punten

1

Livia Gutte

7.62

0.75

10.53

747

2

Vita Kuijer

10.27

0.75

7.27

311

jongens pupillen C

plaats

naam

600 m

 

1

Jasper Bloks

2.19.21

2

Niels Pauw

2.27.33

3

Kasper van Hoorn

2.28.43

4

Simon Harmsma

2.30.99

5

Pepijn Bruggeman

2.32.61

6

Yannick Hoep

2.46.55

7

Joris Koedam

2.59.61

plaats

naam

40 m

hoogspringen

nerfbalwerpen

punten

1

Pelle Beurskens

8.15

0.95

25.98

1035

2

Joost van Hees

7.55

0.95

15.60

996

3

Jasper Bloks

7.80

0.95

15.96

955

4

Simon Harmsma

8.04

0.80

14.00

772

5

Pepijn Bruggeman

7.92

0.85

10.17

759

6

Kasper van Hoorn

8.46

0.80

12.73

684

7

Niels Pouw

8.08

0.75

9.34

642

8

Joris Koedam

9.28

0.80

8.66

492

meisjes pupillen C

plaats

naam

600 m

 

1

Celeste Jellema

2.44.33

plaats

naam

40 m

hoogspringen

nerfbalwerpen

punten

1

Celeste Jellema

8.11

0.70

 

461

jongens pupillen B

plaats

naam

1000 m

 

1

Eirik Kersten

4.11.62

2

Luka Snoek

4.24.07

3

Kenay Schipper

5.37.18

plaats

naam

40 m

hoogspringen

nerfbalwerpen

punten

1

Luka Snoek

7.61

1.05

20.88

1136

2

Eirik Kersten

8.01

0.85

19.82

903

3

Kenay Schipper

7.54

0.85

13.24

884

meisjes pupillen B

plaats

naam

1000 m

 

1

Lieke Vreugdenhil

3.59.59

2

Widmica Dikken

4.30.93

plaats

naam

40 m

hoogspringen

nerfbalwerpen

punten

1

Lieke Vreugdenhil

7.52

1.10

18.03

1149

2

Widmica Dikken

7.42

0.85

10.09

850

jongens pupillen A 1e-jaars

plaats

naam

1000 m

 

1

Bart van Kranenburg

4.05.00

2

Kaj de Jong

4.11.53

3

Jeroen Dokman

4.12.76

4

Toby Uebersezig

4.21.16

5

Floris van Vulpen

4.30.55

6

Lucas Pauw

4.32.12

plaats

naam

60 m

hoogspringen

nerfbalwerpen

punten

1

Bart van Kranenburg

10.00

1.10

31.27

1353

Kaj de Jong

9.83

1.15

26.00

1353

3

Jeroen Dokman

10.44

1.00

22.07

1101

4

Toby Uebersezig

10.97

1.00

17.32

962

5

Floris van Vulpen

10.76

0.95

11.65

859

6

Lucas Pouw

11.66

0.80

20.43

779

jongens pupillen A 2e-jaars

plaats

naam

1000 m

 

1

Jesse Reijngoud

3.46.66

2

Jelle van der Marck

3.48.00

3

Watson Dikken

4.03.50

4

Hein Overkamp

4.06.78

plaats

naam

60 m

hoogspringen

speerwerpen

punten

1

Hein Overkamp

10.24

1.10

16.14

1118

2

Watson Dikken

9.63

0.95

13.45

1059

3

Jesse Reijngoud

9.96

1.05

12.12

1056

4

Jelle van der Marck

9.88

1.10

7.84

1020

5

Julian de Bruin

10.62

1.00

17.09

1005

6

Abel de Haan

10.67

0.95

14.10

915

meisjes pupillen A 1e-jaars

plaats

naam

1000 m

 

1

Ilse Verweij de Geus

4.16.25

plaats

naam

60 m

hoogspringen

nerfbalwerpen

punten

1

Ilse Verweij de Geus

10.32

1.00

13.56

990

2

Marjolein Smetsers

11.99

0.90

7.91

600

jongens junioren D

plaats

naam

80 m

1000 m

hoogspringen

discuswerpen

punten

1

Teun van der Meer

12.29

3.23.26

1.25

13.65

1554

2

Lucas Moers

11.26

3.51.96

1.15

14.75

1486

3

Arthur de Kok

12.10

3.44.14

1.20

9.77

1321

4

Tijn van Riel

12.72

3.56.04

1.20

14.17

1286

5

Koen van Dijk

12.25

3.52.60

1.20

9.03

1237

6

Rico Coenen

13.50

4.15.86

1.20

13.90

1098

7

Mart Booms

13.03

4.17.78

1.10

7.70

911

8

Niels Kersten

15.58

4.42.11

0.00

5.56

229

meisjes junioren D

plaats

naam

60 m

600 m

hoogspringen

discuswerpen

punten

1

Meike van Kranenburg

9.25

2.18.55

1.35

23.82

1623

2

Julia van Knippenberg

9.09

2.11.58

1.42

15.04

1605

3

Celesta Salari

9.14

2.14.77

1.35

14.16

1490

4

Delphine Broasca

10.17

2.20.68

1.10

7.80

924

5

Noraly Jonis

10.27

2.46.37

1.15

13.67

921

jongens junioren C

plaats

naam

100 m

800 m

verspringen

discuswerpen

punten

1

Jeffrey Bekker

12.26

2.30.29

4.82

26.04

2335

2

Sijmen Sommerdijk

13.92

2.26.83

4.36

17.93

1891

3

Mór Grommers

14.80

3.06.78

4.20

22.43

1524

4

Haite Schootstra

14.78

2.53.85

3.98

14.60

1415

5

Daniel Hordijk

12.91

2.15.20

 

 

1398

meisjes junioren C

plaats

naam

3000 m

 

1

Franca Poort

12.26.68

plaats

naam

80 m

600 m

verspringen

discuswerpen

punten

1

Natalie Puper

10.53

2.12.80

4.82

23.18

1945

2

Veri Gutte

11.38

2.03.49

4.21

26.01

1818

3

Jamie Verweij

10.71

2.00.63

4.21

17.62

1807

4

Maxime Schouten

11.74

2.05.35

4.01

11.37

1415

5

Maartje Vogelaar

12.76

2.09.67

3.68

12.32

1195

6

Rivka van der Water

12.86

2.07.11

3.26

14.26

1169

7

Ilse Niessen

13.42

2.31.62

3.49

14.27

946

8

Femke Niessen

13.52

2.29.91

3.28

12.45

864

jongens junioren B

plaats

naam

3000 m

 

1

Lex Favrin

10.22.26

2

Rutger van Saltbommel

13.12.59

plaats

naam

100 m

800 m

verspringen

discuswerpen

punten

1

Lex Favrin

12.44

2.12.82

4.83

19.76

1586

2

Rutger van Saltbommel

14.43

2.50.87

3.99

18.38

584

3

Yoram Meijaard

13.46

 

 

 

313

meisjes junioren B

plaats

naam

100 m

800 m

verspringen

discuswerpen

punten

1

Lucy van Berkel

13.31

2.31.62

4.51

14.78

2008

2

Vera Gommans

13.64

2.44.27

4.16

16.22

17789

3

Ruby den Besten

13.55

2.53.66

4.23

11.75

1596

4

Elina Jonis

16.29

3.31.34

3.56

17.65

952

jongens junioren A

plaats

naam

3000 m

 

1

Ruben Stittelaar

9.51.61

2

Michael van Baal

10.24.84

plaats

naam

100 m

800 m

verspringen

discuswerpen

punten

1

Nick Gieltjes

12.63

2.14.10

4.88

28.96

1780

2

Kevin Klomp

12.63

2.19.72

5.31

24.30

1696

3

Simon Jonis

12.04

2.39.83

5.24

17.98

1397

4

Michael van Baal

13.45

2.19.15

4.31

13.83

1008

meisjes junioren A

plaats

naam

100 m

800 m

verspringen

discuswerpen

punten

1

Tessa Molenaar

 

 

 

29.94

543

heren senioren

plaats

naam

100 m

800 m

verspringen

discuswerpen

punten

1

Hend de Jager

12.39

2.18.90

5.71

13.55

1534

dames senioren

plaats

naam

100 m

800 m

verspringen

discuswerpen

punten

1

Mariska Vergeer

17.90

3.05.03

3.31

9.70

632

heren masters

plaats

naam

3000 m

 

1

Joan Naus HM40-44

11.50.68

2

Frank Spruit HM50-54

12.29.74

3

Huib van Veldhoven HM55-59

12.31.38

plaats

naam

100 m

800 m

verspringen

discuswerpen

punten

1

Michiel Boonstra HM45-49

13.52

2.15.59

4.42

17.09

1177

2

Jan Pannekoek HM35-39

12.79

2.23.38

4.41

15.68

1155

3

Rutger Huisman HM35-39

 

2.07.40

 

 

627

4

Paul Westerman HM50-54

14.42

2.57.88

4.27

19.00

622

dames masters

plaats

naam

3000 m

 

1

Sandra Wormgoor DM40-44

12.28.90

2

Corina van der Linden DM45-49

13.25.24

3

Antje Velthuis DM40-44

13.46.90

4

Angela Veld DM50+

13.54.10

plaats

naam

100 m

800 m

verspringen

discuswerpen

punten

1

Nancy den Besten DM45-49

15.23

3.23.48

4.11

12.90

1142

2

Esther Elie DM45-49

15.90

3.31.79

3.55

20.20

1058

 

De uitslag van de 4 x 400 meter estafette voor fun- en wedstrijdteams volgt later!