Vallende Bladerenloop - zondag 3 november 2013

1,5 kilometer meisjes / vrouwen

plaats naam woonplaats organisatie tijd
1 Ilse Verweij de Geus Deil Statina 06:41
2 Lieke Vreugdenhil Culemborg Statina 06:42
3 Guusje van de Kroft Tricht geen 07:35
4 Bloem Bungeberg de Jong Culemborg Statina 07:57
5 Imke van Rooijen Tricht geen 08:12
6 Fiene van Dorrestein Tricht geen 08:13
7 Livia Stärk Culemborg geen 08:48
8 Gerjanne Heiwegen Culemborg Statina 08:56

1,5 kilometer jongens / mannen

plaats naam woonplaats organisatie tijd
1 Ard Laffeber Tiel Astylos 06:12
2 Antoine Rizzo Culemborg Statina 06:13
3 Samuel Rizzo Culemborg Statina 06:21
4 Stern Bungenberg de Jong Culemborg Statina 06:30
5 Pelle Beurskens Culemborg Statina 06:34
6 Eirik Kersten Culemborg Statina 06:51
7 Luuk Vermeer Culemborg geen 06:53
8 Jasper Bloks Culemborg Statina 06:54
9 Loek Davelaar Culemborg geen 06:58
10 Finnlo Siebelt-Merry Culemborg geen 06:59
11 Kasper  Buren Statina 07:13
12 Simon Linschoten Culemborg geen 07:15
13 Thomas Roddenhof Culemborg geen 07:16
14 Simon Harmsma Culemborg Statina 07:19
15 Niels Bodewes Culemborg geen 07:20
16 Hugo Roddenhof Culemborg geen 07:30
17 Nils Kersten Culemborg Statina 07:42
18 Tristan Timmers Culemborg Statina 07:47
19 Thijn Matthee Culemborg Statina 07:50
20 Niek van Renswoude Culemborg geen 07:54
21 Senne Siebelt-Merry Culemborg geen 08:13
22 Tijs Vermeer Culemborg geen 08:39
23 Thijs van Doorn Culemborg geen 08:40
24 Geert van de Voort Culemborg geen 08:42
25 Joris Koedam Buren Statina 08:50
26 Noah Bayerl Culemborg Statina 09:39
27 Ian van de Graaf Culemborg Statina 09:42

3 kilometer meisjes / vrouwen

plaats naam woonplaats organisatie tijd
1 Franca Poort Culemborg Statina 12:49
2 Vera Gommans Culemborg Statina 13:24
3 Yvonne Bodewes Culemborg Statina 13:56
4 Ruby den Besten Culemborg Statina 14:40
5 Julie van Riel Culemborg Statina 16:40
6 Sylvia Lopulalan Culemborg Statina 16:46
7 Mirjam van Velsen Culemborg geen 16:47
8 Morac Steenhoek Wijler Wyler-Zyffich 17:13
9 Gigi van Grevenbroek Culemborg Statina 17:15
10 Tina Hoep Culemborg Lopen met Statina 17:33
11 Nana Blumer Culemborg Lopen met Statina 17:43
12 Sharon Derks Culemborg Your Workout 17:56
13 Angelique van der Linden Culemborg Statina 18:05
14 Els Overkamp Culemborg geen 18:12
15 Ilse Broekmans Culemborg Lopen met Statina 18:30
16 Jaqueline de Kok Culemborg Statina 18:36
17 Conny Geurts Culemborg Lopen met Statina 18:42
18 Mariette Nagtegaal Heukelum geen 18:49
19 Loes Philippi Culemborg geen 19:20
20 Anneke Heerschop Culemborg Lopen met Statina 19:27
21 Ludy Brouwers Culemborg Master Gym 19:29
22 Ilse Vink Culemborg Lopen met Statina 19:31
23 Annemieke Schimpf Culemborg Lopen met Statina 20:06
24 Marije van der Schaaf Culemborg Lopen met Statina 20:06

3 kilometer jongens / mannen

plaats naam woonplaats organisatie tijd
1 Lex Favrin Culemborg Statina 10:12
2 Michael van Baal Tiel Statina 10:40
3 Thijmen van Arnhem Beusichem Statina 12:12
4 Lucien Vermeulen Tiel geen 12:22
5 Sijmen Sommerdijk Culemborg geen 12:31
6 Jeroen Kuipers Culemborg geen 12:44
7 Roberto Rizzo Culemborg geen 13:03
8 Rutger van Saltbommel Culemborg Statina 13:21
9 Jesse Reijngoud Culemborg Statina 13:30
10 Jelle van der Marck Culemborg Statina 13:31
11 Emiel Steenhoek Kranenburg(D) Wyler-Zyffich 13:38
12 Thijs Vreugdenhil Culemborg Statina 13:53
13 Frans Steenhoek Kranenburg(D) Wyler-Zyffich 14:23
14 Harmen van der Meulen Beesd geen 14:33
15 Mika van Rooijen Tricht geen 14:37
16 Frank van Knippenberg Culemborg geen 14:40
17 Lars van Rooijen Tricht geen 14:42
18 R.K. Vierhout Culemborg geen 16:13
19 Jasper Zoon Culemborg geen 16:18
20 Henny van Verseveld Culemborg Statina 16:26
21 Van Vegen Culemborg geen 16:47
22 Tim Kroon Est geen 16:49
23 Ton Speijer Culemborg Lopen met Statina 17:30
24 Bram de Bock Heukelum geen 18:43
  Quinten Stärk Culemborg geen dnf

6 kilometer meisjes / vrouwen

plaats naam woonplaats organisatie tijd
1 Tessa Frunt Buren geen 28:19
2 Antje Velthuis Culemborg Statina 28:47
3 Corrie van Ravenhorst Culemborg geen 29:26
4 Tjitske Cazemier Culemborg geen 30:17
5 Bonnie Nilhann Tiel geen 30:29
6 Mirit Hoek Culemborg Statina 30:34
7 Veerle Heijkoop Culemborg Forza4Damian 34:11
8 Monica Korteweg Culemborg Forza4Damian 34:12
9 Esmee Buitenhuis Geldermalsen geen 34:25
10 Mariska Schaap Culemborg geen 35:06
11 Liesbeth van der Veen Culemborg Statina 35:09
12 Hedwig te Water Mudde Culemborg geen 35:17
13 Hanneke Wouters Culemborg geen 35:24
14 Nel Stout Culemborg Master Gym 35:38
15 D. Rademakers Culemborg geen 36:16
16 Daphne Dubbeldam Culemborg geen 37:43
17 Tonki Tip Buren geen 38:00
18 Kiki Janssen Utrecht geen 38:02
19 Tineke Feenstra Culemborg Master Gym 38:39
20 Marjoleine Koster Culemborg geen 40:21
21 Inge van Willigenburg Almere Almere 81 40:42
22 Brenda Hermsen Culemborg geen 42:42
23 Paulien van Hengsten Culemborg geen 42:42
24 Trudi Willemse Culemborg Master Gym 42:46

6 kilometer jongens / mannen

plaats naam woonplaats organisatie tijd
1 Ruben Stittelaar Tricht Statina 19:43
2 Izar van Gool Rosmalen Loopgroep PK 22:05
3 David Helfferich Culemborg geen 22:18
4 Gerard Smit Culemborg Statina 23:25
5 Michiel Boonstra Tiel Statina 23:37
6 Marco Janse Buurmalsen geen 23:49
7 Michael Waasdorp Amsterdam geen 24:16
8 Hend de Jager Enspijk Statina 24:18
9 Bart Hoogkamer Culemborg Your Workout 25:09
10 Marco Roddenhof Culemborg geen 26:02
11 Steven Polman Buren Prins Hendrik 26:07
12 Joan Naus Culemborg Statina 26:16
13 Andre van IJzendoorn Tiel Statina 26:23
14 Huib van Veldhoven Ravenswaaij Statina 26:53
15 Jochem Bodewes Culemborg Statina 27:08
16 W. Matthijssen Veenendaal geen 27:32
17 Tom Kelder Culemborg Your Workout 27:34
18 Verweij  Culemborg geen 27:50
19 Maarten Schuur Culemborg geen 27:50
20 Gert van de Bijl Culemborg geen 28:11
21 Jonathan Vandevoorde Culemborg Statina 28:28
22 Bram Schenkeveld Culemborg Statina 28:30
23 Henk Huisman Culemborg geen 28:32
24 Kevin Klomp Culemborg Statina 28:37
25 Dick Sangers Geldermalsen Statina 28:58
26 Drost Tuil Culemborg geen 29:26
27 Wido de Klein Tilburg geen 29:45
28 Thomas Bouman Tricht geen 29:58
29 R. Weima Veenendaal geen 30:03
30 Ad de Schutter Culemborg Statina 30:09
31 Willem van der Meulen Beesd Vahalis 30:21
32 Erik Denneman Culemborg geen 30:39
33 Patrick van der Burg Culemborg Statina 30:46
34 Frits Visser Culemborg SGV 31:03
35 Michiel Bikker Culemborg Statina 31:12
36 Paul Visser Culemborg Statina 31:40
37 Jan Kalisvaart Culemborg geen 34:57
38 Emiel Steenbergen Culemborg geen 35:06
39 Fred Voordouw Culemborg Statina 35:19
40 Paul Westerman Culemborg Master Gym 35:31

9 kilometer meisjes/ vrouwen

plaats naam woonplaats organisatie tijd
1 Inez Stärk Culemborg Vahalis 39:32
2 Janske Stol Culemborg geen 44:37
3 Miriam van Knippenburg Culemborg Statina 45:01
4 Yvonne Duivenvoorden Culemborg geen 47:16
5 Jose Witjes Meteren SFG 48:39
6 Annelies Kon Culemborg geen 48:46
7 Berta Streumer Tiel Keep-fit 48:53
8 Esther Elie Culemborg Statina 49:10
9 Judith Kroon Est geen 49:48
10 Marlies van Dorrestein Tricht geen 51:01
11 Helen van Rooijen Tricht geen 51:02
12 Nicolet van Santbrink Culemborg Statina 51:06
13 Anneke van den Hul Culemborg Statina 53:03
14 Meike Jodies Beusichem Statina 55:07

9 kilometer jongens / mannen

plaats naam woonplaats organisatie tijd
1 Rutger Huisman Groesbeek Statina 32:06
2 Jim Driessen Culemborg geen 34:14
3 Ton Elie Culemborg Vahalis 34:32
4 Alan van Dam Culemborg Vahalis 35:59
5 Marco van de Kort Beesd geen 36:15
6 Cees Verbeek Geldermalsen Statina 36:45
7 J. van Loenen Meteren Vahalis 36:49
8 Sander van 't Hoog  Beusichem Statina 37:24
9 Nick Gieltjes Beesd Statina 37:40
10 D. Poort Culemborg Statina 37:45
11 Peter Poort Culemborg Statina 37:59
12 Harm Bodewes Culemborg Statina 38:43
13 Nesse Timmers Culemborg geen 39:26
14 M. Vermeulen Culemborg geen 39:29
15 F Stijnen Culemborg Statina 40:38
16 Rob Jodies Culemborg Statina 40:57
17 Frank Spruit Culemborg Statina 40:59
18 Verbraeken Culemborg geen 41:11
19 Wijnand Klaassen Eck en Wiel geen 41:13
20 Paul Willems Culemborg geen 41:23
21 Joris Matthee Culemborg Vahalis 41:34
22 Harry Mocking Odijk geen 41:51
23 Gerwin Verschuur Culemborg Bel 41:52
24 Jeroen Vreugdenhil Culemborg Statina 41:53
25 Frank Riemers Culemborg geen 41:58
26 Vincent Groenen Cothen Statina 42:15
27 Rob Burgers Culemborg Statina 42:24
28 Bob van Bruggen Meteren Blokker 42:26
29 Maarten Davelaar Culemborg Statina 42:43
30 Dirk van Grunsven Culemborg geen 42:57
31 Jeroen van Hees Culemborg Statina 43:32
32 Joan de Vor Culemborg geen 43:36
33 Gerrit Koerting Heukelum Statina 44:12
34 Marco Meering Zaltbommel geen 44:20
35 Leen van Weenen Beesd Vahalis 44:39
36 Dick de Witjes Deil Vahalis 44:56
37 Gerbert Heiwegen Culemborg Statina 44:57
38 Guido Matthea Nijmegen geen 46:18
39 Job Muller Culemborg geen 47:22
40 Raymond Vaessen Culemborg geen 47:23
41 Andre Koster Culemborg geen 48:55
42 Willem Hilhorst Ermelo geen 50:41
43 Nico Brand Culemborg Statina 51:20
44 Max Krol Gendt B de Sprinter 51:44
45 Martien Lodder Culemborg geen 52:46
46 Raphael Geradts Culemborg geen 55:25