Transfer Solutions Meentcross - 05-01-2014

1.5 kilometer meisjes/vrouwen  
plaats naam woonplaats organisatie tijd  
1 Leentje Wijkmans Wamel Astylos 06.27  
2 Elke Wijkmans Wamel Astylos 06.41  
3 Lieke Vreugdenhil Culemborg Statina 06.57  
4 Sarah Flipsen Zoelen Astylos 07.27  
5 Lieke van de Hoef Herwijnen Typhoon 07.38  
6 Lois Glashouwer Culemborg Statina 07.54  
7 Marit Steenbeek Tiel Geen 07.59  
8 Emma van de Hoef Herwijnen Typhoon 08.14  
9 Aafke Wijkmans Wamel Geen 08.51  
10 Megan Wierda Geldermalsen Geen 08.59  
11 Isa van Kuik Culemborg Statina 09.00  
12 Danique Wierda Geldermalsen Geen 09.03  
1.5 kilometer jongens/mannen  
plaats naam woonplaats organisatie tijd  
1 Tristan van de Hoef Herwijnen Typhoon 05.54  
2 Levi van Hoften Tiel Batauwers 07.05  
3 Kenay Schipper Ophemert Statina 07.13  
4 Jasper Bloks Culemborg Statina 07.51  
5 Antoine Quint Deil Batauwers 08.23  
6 Niek van Renswoude Culemborg Statina 08.34  
7 Tristan Timmers Culemborg Statina 08.36  
8 Robin Holtland Tiel Geen 09.02  
9 Joost van Hees Culemborg Statina 09.04  
10 Yannick Hoep Culemborg Statina 09.19  
11 Jesse Holtland Tiel Geen 09.21  
12 Ian van de Graaf Culemborg Statina 09.43  
13 Wessel Wammes Meteren Geen 11.13  
14 Jaydey van Bruggen Meteren Geen 11.14  
3 kilometer meisjes/vrouwen  
plaats naam woonplaats organisatie tijd  
1 Antje Velthuis Culemborg Statina 14.54  
2 Julie van Riel Culemborg Statina 16.31  
3 Maria Callas Culemborg Geen 17.41  
4 Sylvia Lopulalan Culemborg Statina 18.10  
5 Nana Blumer Culemborg Geen 18.12  
6 Evelien Pont Culemborg Geen 18.25  
7 Jolien Koole Culemborg Geen 18.44  
8 Angelique van der Linden Culemborg Statina 18.59  
9 Wendy Melis Culemborg Geen 19.16  
10 Helene van de Giessen Culemborg Geen 19.16  
11 Ilse Parlevliet Culemborg Statina 19.59  
12 Petra Kok Culemborg Statina 20.12  
13 Astrid Hoevenaars Culemborg Geen 20.13  
14 Hannie van Donselaar Culemborg Statina 20.14  
15 Lisette van der Heyden Utrecht Geen 20.29  
16 Yvon Dumay Culemborg Geen 20.49  
17 Inge van Willigenburg Almere Almere '81 21.27  
18 Vanessa van Zee Rotterdam Geen 22.00  
19 Leoniek Huisman Geldermalsen Geen 22.41  
3 kilometer jongens/mannen  
plaats naam woonplaats organisatie tijd  
1 Lex Favrin Culemborg Statina 11.38  
2 Michael van Baal Tiel Statina 11.55  
3 Jan Pannekoek Geldermalsen Statina 12.08  
4 Teun van der Meer Culemborg Statina 12.20  
5 Daniël Hordijk Culemborg Statina 12.50  
6 Thijmen van Arnhem Culemborg Statina 13.39  
7 Lucien Vermeulen Tiel Geen 13.50  
8 Thijs Vreugdenhil Culemborg Statina 13.57  
9 Jelle van der Marck Culemborg Statina 14.24  
10 Koen van Lith Malden Geen 14.29  
11 Rutger van Saltbommel Culemborg Statina 14.31  
12 Jochem Bodewes Culemborg Statina 14.37  
13 Jop van Lith Malden Geen 14.44  
14 Gertjan van de Drift Culemborg Statina 14.45  
15 Gijs van Lith Malden Geen 14.48  
16 Patrick van der Burg Culemborg Statina 14.59
17 Haite Schootstra Culemborg Statina 15.01  
18 Harmen van de Meulen Beesd Geen 15.48  
19 John van Lith Malden Geen 16.46  
20 Fred Voordouw Culemborg Statina 17.31  
21 Rob van de Bijl Culemborg Geen 17.35  
22 Ruud Brilleman Meteren Geen 18.30  
dnf Nico Brand Geldermalsen Statina dnf  
4.5 kilometer jongens/mannen  
plaats naam woonplaats organisatie tijd  
1 Tom Kelder Culemborg Your Workout 23.23  
6 kilometer meisjes/vrouwen  
plaats naam woonplaats organisatie tijd  
1 Peggie Wierda Geldermalsen Vahalis 29.31  
2 Kim Roetert-van Dijk Geldermalsen Geen 30.59  
3 Rianne Schampers Utrecht Geen 32.26  
4 Suzanne van Gessel Buren Geen 34.42  
5 Angela Veld Culemborg Statina 35.11  
6 Veerle Heijkoop Culemborg Aemotion 36.50  
7 Carolien Driessen Culemborg Aemotion 36.52  
8 Tina Hoep Culemborg Statina 39.37  
9 Jeanine Kool Culemborg Geen 39.42  
10 Christien van Hoften Tiel Geen 40.16  
11 G. van Eldik Culemborg Aemotion 41.02  
12 Cora Quint Deil Geen 41.17  
13 Annita Uitman Culemborg Geen 41.26  
14 Kirsten de Gelder Amerongen Your Workout 42.31  
15 Jolanda Wammes Culemborg Geen 45.25  
16 Anita van Roon Culemborg Geen 50.06  
6 kilometer jongens/mannen  
plaats naam woonplaats organisatie tijd  
1 Hend de Jager Enspijk Statina 27.09  
2 Siebe Schootstra Culemborg Statina 27.33  
3 Bart Hoogkamer Culemborg Geen 27.48  
4 Steven van Wijk Tiel Geen 27.49  
5 Han Boselie Geldermalsen Vahalis 28.03  
6 Jeroen Vreugdenhil Culemborg Statina 29.06  
7 Mark van der Ven Schalkwijk Your Workout 29.40  
8 Huib van Veldhoven Ravenswaay Statina 30.01  
9 Jeroen Rijneveen Culemborg Geen 30.10  
10 Frank Brandsma Culemborg Statina 30.40  
11 Dick van Wiggen Wijk bij Duurstede Statina 31.01  
12 Preben Slotboom Culemborg Statina 31.06  
13 Renie Verweij Culemborg Geen 31.27  
14 Gert van de Bijl Culemborg Geen 31.31  
15 R. van Schaik Utrecht Geen 31.41  
16 Dick Sangers Geldermalsen Statina 32.16  
17 Jan Veltman Culemborg Statina 33.38  
18 Willem van der Meulen Beesd Vahalis 34.11  
19 Robert van der Sandan Culemborg Aemotion 34.13  
20 Kevin Klomp Culemborg Statina 34.25  
21 Paul Westerman Culemborg Statina 34.55  
22 Raymond Vaessen Culemborg Geen 35.28  
23 Ballegooyen Zoelen Astylos 36.26  
24 Otwin Gunther Tiel Geen 38.25  
25 Lars van de Bent Tiel Astylos 39.54  
26 Freddie Salarory Culemborg Aemotion 41.00  
27 R. van Vugt Culemborg Geen 45.25  
dnf Niels Vernooij Ravenswaaij Lek en Linge dnf  
dnf Sander Birkhoff Culemborg Hoovers dnf  
9 kilometer meisjes/vrouwen  
plaats naam woonplaats organisatie tijd  
1 Sandra Wormgoor Culemborg Statina 46.06  
2 Welmoed Meindertsma Hellouw Kijani 47.25  
3 Mirit Hoek Culemborg Statina 53.11  
4 Brenda Hermsen Culemborg Geen 56.51  
5 Paulien van Hengstum Culemborg Geen 56.51  
dnf Yvonne Duivenvoorden Culemborg Geen dnf  
9 kilometer jongens/mannen  
plaats naam woonplaats organisatie tijd  
1 Ruben Verlangen Culemborg Statina 35.12  
2 Jim Driessen Tiel Kijani 36.05  
3 Ron van Dijk Tiel Astylos 36.15  
4 Andre van Loo Nieuwegein Atverni 36.48  
5 Ronald Willekes Culemborg c10r NL 37.28  
6 David Helfferich Culemborg Hellas 37.31  
7 Marc van der Kort Beesd Kijani 37.56  
8 Alan van Dam Culemborg Vahalis 39.52  
9 Daniel Holtland Tiel Astylos 40.00  
10 Marco van der Heijden Geldermalsen Geen 41.37  
11 Sander van 't Hoog Beusichem Statina 42.06  
12 Johan Pont Culemborg Geen 42.10  
13 Peter Eijgermans Culemborg Statina 42.20  
14 Ed Stijnen Culemborg Statina 42.43  
15 Rob Jodies Beusichem Statina 43.04  
16 Louis Rutten Nieuwegein Atverni 43.16  
17 Perry Bloks Hagestein Geen 43.40  
18 Harm Bodewes Culemborg Statina 44.18  
19 Bob van Bruggen Meteren Geen 44.42  
20 Tjalling Rekker Den Ilp Atos 44.45  
21 Erik Steenbeek Tiel Astylos 44.48  
22 Boris Tonies Culemborg Geen 44.51  
23 Elja Polak Culemborg Geen 44.52  
24 Joan de Vor Culemborg Geen 45.04  
25 D. Timmers Culemborg Geen 45.58  
26 Hubrien Meijaard Culemborg Geen 46.04  
27 Wilco 't Lam Schoonrewoerd Statina 46.44  
28 Jeroen van Hees Culemborg Statina 47.01  
29 Gerwin Verschuur Culemborg Geen 47.15  
30 Gerard Vermeulen Deil Geen 48.48  
31 Job Muller Culemborg Geen 51.01  
32 Jaap Mertens Tricht Geen 56.39  
           
opgegeven afstand en gelopen tijd komen niet overeen…
plaats naam woonplaats organisatie tijd ingeschreven
nvt Eelco Vogt Culemborg Geen 19.10 9 kilometer
nvt Edwin van Dilst Geldermalsen Geen 22.33 6 kilometer
nvt Ruben Stittelaar Tricht Statina 22.37 9 kilometer
nvt Chris Verteegen Veenendaal Geen 24.41 9 kilometer
nvt R.C.P. Buysrogge Culemborg Geen 25.38 9 kilometer
nvt Erik Brandsema Maurik Statina 29.36 9 kilometer
nvt Alex Heimans Zennewijnen Astylos 29.44 9 kilometer