Verhallen Vierkamp - 17-05-2014

naam

vereniging

categorie

team

100 m

 
 

Stijn van Weegberg

Statina

JJB

Statylos

12.15

 

Simon Jonis

Statina

HESEN

Monday Monsters

12.33

 

Lex Favrin

Statina

JJA

180 graden achteruit

12.35

 

Jeffrey Bekker

Statina

JJB

Statylos

12.44

 

Vincent Roke

Statina

HESEN

ViMaTeKi Squad

12.45

 

Siebe Steehouder

Statina

HESEN

Monday Monsters

12.58

 

Hend de Jager

Statina

HESEN

Monday Monsters

12.68

 

Thijmen van Arnhem

Statina

JJA

180 graden achteruit

12.71

 

Jan Pannekoek

Statina

HM35-39

Tis net niks

12.91

 

Natalie Puper

Statina

MJB

The Cheetah Girls

13.07

 

Jamie Verweij

Statina

MJB

The Cheetah Girls

13.14

 

Fred Voordouw

Statina

HM50-54

Tis net niks

13.21

 

Lucy van Berkel

Statina

MJA

Fantastic Four

13.29

 

Vincent Kramer

Statina

JJA

180 graden achteruit

13.29

 

Kevin Klomp

Statina

HESEN

Monday Monsters

13.37

 

Michael van Baal

Statina

HESEN

Tis net niks

13.42

 

Vera Gommans

Statina

MJB

Fantastic Four

13.44

 

Frank Corporaal

Astylos

JJB

Statylos

13.45

 

Yoram Meijaard

Statina

JJA

180 graden achteruit

13.57

 

Gerk van der Have

Statina

HM35-39

Tis net niks

13.72

 

Max Wijnschenk

Astylos

JJB

Statylos

13.72

 

Ruby den Besten

Statina

MJA

Fantastic Four

14.00

 

Kitty van Berkel

Statina

DASEN

ViMaTeKi Squad

14.35

 

Lisa de Klijn

Statina

MJB

The Cheetah Girls

14.48

 

Tessa Molenaar

Statina

DASEN

ViMaTeKi Squad

15.08

 

Kiki Marringa

Statina

MJB

The Cheetah Girls

15.37

 

Elina Jonis

Statina

MJB

Fantastic Four

15.41

 

Nancy den Besten

Statina

DM45-49

Atladies

15.51

 

Esther Elie

Statina

DM45-49

Atladies

16.44

 

Carleen Mesters

Statina

DM50+

Atladies

16.97

 
             

naam

vereniging

categorie

team

verspringen

 
 

Siebe Steehouder

Statina

HESEN

Monday Monsters

5.60

 

Jeffrey Bekker

Statina

JJB

Statylos

5.59

 

Kevin Klomp

Statina

HESEN

Monday Monsters

5.38

 

Natalie Puper

Statina

MJB

The Cheetah Girls

5.30

 

Vincent Roke

Statina

HESEN

ViMaTeKi Squad

5.24

 

Simon Jonis

Statina

HESEN

Monday Monsters

5.20

 

Lex Favrin

Statina

JJA

180 graden achteruit

5.06

 

Thijmen van Arnhem

Statina

JJA

180 graden achteruit

4.77

 

Lucy van Berkel

Statina

MJA

Fantastic Four

4.68

 

Yoram Meijaard

Statina

JJA

180 graden achteruit

4.45

 

Ruby den Besten

Statina

MJA

Fantastic Four

4.44

 

Michael van Baal

Statina

HESEN

Tis net niks

4.41

 

Jamie Verweij

Statina

MJB

The Cheetah Girls

4.40

 

Frank Corporaal

Astylos

JJB

Statylos

4.38

 

Jan Pannekoek

Statina

HM35-39

Tis net niks

4.37

 

Max Wijnschenk

Astylos

JJB

Statylos

4.33

 

Kitty van Berkel

Statina

DASEN

ViMaTeKi Squad

4.31

 

Vincent Kramer

Statina

JJA

180 graden achteruit

4.22

 

Lisa de Klijn

Statina

MJB

The Cheetah Girls

4.03

 

Vera Gommans

Statina

MJB

Fantastic Four

4.03

 

Elina Jonis

Statina

MJB

Fantastic Four

3.78

 

Nancy den Besten

Statina

DM45-49

Atladies

3.75

 

Kiki Marringa

Statina

MJB

The Cheetah Girls

3.70

 

Carleen Mesters

Statina

DM50+

Atladies

3.00

 
             

naam

vereniging

categorie

team

kogelstoten

kg

 
 

Jeffrey Bekker

Statina

JJB

Statylos

10.44

5

 

Tessa Molenaar

Statina

DASEN

ViMaTeKi Squad

10.43

4

 

Yoram Meijaard

Statina

JJA

180 graden achteruit

9.96

6

 

Thijmen van Arnhem

Statina

JJA

180 graden achteruit

9.63

6

 

Vera Gommans

Statina

MJB

Fantastic Four

9.54

3

 

Fred Voordouw

Statina

HM50-54

Tis net niks

9.23

6

 

Frank Corporaal

Astylos

JJB

Statylos

8.98

5

 

Kitty van Berkel

Statina

DASEN

ViMaTeKi Squad

8.60

4

 

Marijn Wouters

?

HESEN

ViMaTeKi Squad

8.57

7,26

 

Natalie Puper

Statina

MJB

The Cheetah Girls

8.55

3

 

Kevin Klomp

Statina

HESEN

Monday Monsters

8.10

7,26

 

Elina Jonis

Statina

MJB

Fantastic Four

7.87

3

 

Lex Favrin

Statina

JJA

180 graden achteruit

7.44

6

 

Jamie Verweij

Statina

MJB

The Cheetah Girls

7.42

3

 

Esther Elie

Statina

DM45-49

Atladies

7.30

4

 

Hend de Jager

Statina

HESEN

Monday Monsters

7.26

7,26

 

Lucy van Berkel

Statina

MJA

Fantastic Four

7.13

4

 

Siebe Steehouder

Statina

HESEN

Monday Monsters

7.05

7,26

 

Kiki Marringa

Statina

MJB

The Cheetah Girls

6.91

3

 

Simon Jonis

Statina

HESEN

Monday Monsters

6.83

7,26

 

Lisa de Klijn

Statina

MJB

The Cheetah Girls

6.65

3

 

Ruby den Besten

Statina

MJA

Fantastic Four

6.21

4

 

Gerk van der Have

Statina

HM35-39

Tis net niks

6.10

7,26

 

Antje Velthuis

Statina

DM40-44

Atladies

6.07

4

 

Max Wijnschenk

Astylos

JJB

Statylos

5.82

5

 

Nancy den Besten

Statina

DM45-49

Atladies

5.60

4

 
             

naam

vereniging

categorie

team

olympische

 

estafette

 

Lex Favrin

Statina

JJA

180 graden achteruit

3.58.82

 

Thijmen van Arnhem

Statina

JJA

180 graden achteruit

 

Yoram Meijaard

Statina

JJA

180 graden achteruit

 

Vincent Kramer

Statina

JJA

180 graden achteruit

 

Marijn Wouters

?

HESEN

ViMaTeKi Squad

4.00.44

 

Vincent Roke

Statina

HESEN

ViMaTeKi Squad

 

Kitty van Berkel

Statina

DASEN

ViMaTeKi Squad

 

Tessa Molenaar

Statina

DASEN

ViMaTeKi Squad

 

Kevin Klomp

Statina

HESEN

Monday Monsters

4.04.22

 

Simon Jonis

Statina

HESEN

Monday Monsters

 

Hend de Jager

Statina

HESEN

Monday Monsters

 

Siebe Steehouder

Statina

HESEN

Monday Monsters

 

Stijn van Weegberg

Statina

JJB

Statylos

4.12.14

 

Max Wijnschenk

Astylos

JJB

Statylos

 

Frank Corporaal

Astylos

JJB

Statylos

 

Jeffrey Bekker

Statina

JJB

Statylos

 

Michael van Baal

Statina

HESEN

Tis net niks

4.12.40

 

Gerk van der Have

Statina

HM35-39

Tis net niks

 

Jan Pannekoek

Statina

HM35-39

Tis net niks

 

Fred Voordouw

Statina

HM50-54

Tis net niks

 

Lucy van Berkel

Statina

MJA

Fantastic Four

4.46.68

 

Vera Gommans

Statina

MJB

Fantastic Four

 

Elina Jonis

Statina

MJB

Fantastic Four

 

Ruby den Besten

Statina

MJA

Fantastic Four

 

Jamie Verweij

Statina

MJB

The Cheetah Girls

5.07.54

 

Kiki Marringa

Statina

MJB

The Cheetah Girls

 

Lisa de Klijn

Statina

MJB

The Cheetah Girls

 

Natalie Puper

Statina

MJB

The Cheetah Girls

 

Antje Velthuis

Statina

DM40-44

Atladies

5.27.78

 

Carleen Mesters

Statina

DM50+

Atladies

 

Esther Elie

Statina

DM45-49

Atladies

 

Nancy den Besten

Statina

DM45-49

Atladies

 

 

Klik hier voor het excelbestand waarin de puntentelling en het ploegenklassement zijn opgenomen (het bestand dat Marc tijdens de wedstrijd heeft gevuld).