Vallende Bladerenloop - 02-11-2014

Let op: De grote klok bij de finish heeft zo'n 40 seconden stil gestaan, hierdoor heb je mogelijk een andere (langzamere) tijd dan je zelf dacht. De in de lijst genoemde tijden zijn juist!
 

1,5 kilometer jongens/mannen
plaats naam woonplaats organisatie tijd
1 Ard Laffeber Tiel Astylos 5.42
2 Tom van Leeuwen Culemborg   5.55
3 Jasper Bloks Culemborg Statina 5.56
4 Pelle Beurskens Culemborg Statina 6.23
5 Simon Harmsma Culemborg Statina 6.30
6 Kasper van Hoorn Buren Statina 6.31
7 Thijn Matthee Culemborg Statina 6.39
8 Siem Beurskens Culemborg   6.58
9 Tristan Timmers Culemborg Statina 7.08
10 Niels Bodewes Culemborg   7.14
11 Niek van Renswoude Culemborg Statina 7.18
12 Joram Bosselie Culemborg   7.26
13 Bram Stevens Culemborg Statina 7.30
14 Yannick Hoep Culemborg Statina 7.41
15 Quentin Melis Culemborg   7.45
16 Gijs Smittenberg Culemborg Statina 7.50
17 Luuk van Uffelen Culemborg   8.02
18 Lars van Gameren Beusichem Statina 8.15
19 Ian van de Graaf Culemborg Statina 8.30
20 Luuk Kuiper Beusichem   11.38
21 Tijn Kuiper Beusichem   11.40
1,5 kilometer meisjes/vrouwen
plaats naam woonplaats organisatie tijd
1 Lieke Vreugdenhil Culemborg Statina 5.56
2 Merel Franssen Culemborg Statina 6.31
3 Bloem Bungenberg de Jong Culemborg Statina 7.17
4 Madelief Bruil Culemborg   7.48
5 Sofie Dubois Culemborg Statina 7.49
6 Megan Wierda Geldermalsen   7.51
7 Danique Wierda Geldermalsen   7.53
8 Anna Dubois Culemborg   8.12
9 Floortje Bruil Culemborg   8.31
10 Pien Stigters Culemborg   8.34
11 Myrthe van Antwerpen Culemborg Statina 8.57
12 Jasmijn Bruil Culemborg   11.44
13 Noor Nguema Beusichem   12.42
3 kilometer jongens/mannen
plaats naam woonplaats organisatie tijd
1 Lex Favrin Culemborg Statina 10.15
2 Daniel Hordijk Culemborg Statina 11.05
3 Hend de Jager Enspijk Statina 11.11
4 Kevin Klomp Culemborg Statina 11.32
5 Lucien Vermeulen Tiel   11.45
6 Arthur de Kok Culemborg Statina 11.50
7 John Vink Wamel   12.21
8 Thijs Vreugdenhil Culemborg Statina 12.28
9 Steven van Wijk Tiel   12.32
10 Jelle van der Marck Culemborg Statina 12.45
11 Wijnand Klaassen Eck en Wiel   12.56
12 Ties Voragen Beusichem   12.57
13 Cas Uijt de Haag Beusichem   12.58
14 Guus Immink Zoelmond   12.59
15 Yoram Meijaard Culemborg Statina 13.03
16 Just Kalverkamp Culemborg   13.14
17 Tein van Riel Culemborg Statina 13.39
18 Wes Kalverkamp Culemborg Statina 14,00
19 Jonas Blaauw Beusichem   14.11
20 Stern Bungenberg de Jong Culemborg Statina 14.14
21 Piet van Wijk Tiel   14.16
22 Parvin Bungenberg de Jong Culemborg   14.19
23 Jasper Zoon Culemborg Statina 14.42
24 Jan van Zeggelaar Culemborg Statina 15.02
25 Mike Uijt de Haag Beusichem   15.23
26 Duco Hoep Culemborg   15.25
27 Dirk Immink Beusichem   15.26
28 Thomas Erbe Amsterdam   15.54
29 Rik de Ronde Beusichem   15.55
30 Tom Kelder Culemborg Your Workout 16.02
31 Jakko Bruil Culemborg   16.07
32 NN de Vries Tiel   16.08
33 Max Nguema Beusichem   17.02
34 Sergei Siwabessy Culemborg Lopen met Statina 17.42
35 Thijs van Uffelen Culemborg Statina 17.48
36 Marco Klooster Culemborg   17.56
37 Doe Flinterman Tricht   18.11
38 Andries de Waard Culemborg Lopen met Statina 19.55
38 Bas van der Linden Culemborg Statina 19.58
3 kilometer meisjes/vrouwen
plaats naam woonplaats organisatie tijd
1 Yvonne Bodewes Culemborg Statina 13.58
2 Martine Vogt Culemborg   14.43
3 Natasja Uijt de Haag Beusichem   15.52
4 Julia Bruil Culemborg   16.04
5 Margret Mesman Culemborg Lopen met Statina 17.04
6 Jorien Zoon Culemborg   17.29
7 Els Pouw Culemborg Lopen met Statina 17.32
8 Moniek Smit-Swanink Culemborg Lopen met Statina 17.35
9 Suzanne Assmann-van Grevengoed Culemborg Lopen met Statina 17.36
10 Sharon Derks Culemborg Lopen met Statina 17.50
11 Mirjam Kools-Tonen Culemborg   17.51
12 Marjolein Salari Culemborg Lopen met Statina 17.52
13 Leontien Vreeswijk Oudewater   17.53
14 Marloes Kuiper Beusichem   18.22
15 Karianne van Leeuwen Culemborg Lopen met Statina 18.26
16 Antoinette Hommerson Ochten   18.35
17 Sandra Verbeek Culemborg Lopen met Statina 18.50
18 Jaqueline de Kok Culemborg   18.51
19 Josine Louwerse Culemborg Lopen met Statina 19.04
20 Rith Bijl Culemborg Statina 19.50
21 Natalie Reenen Culemborg   19.57
22 Claudia van de Lutgaarden Culemborg   20.03
23 Joyce Neijts Culemborg Lopen met Statina 20.32
24 Kirsten van der Vaart-Franssen Culemborg Lopen met Statina 20.33
25 Herma de Jong Culemborg Lopen met Statina 20.36
26 Margot de Wit Culemborg Lopen met Statina 20.37
4.5 kilometer jongens/mannen
plaats naam woonplaats organisatie tijd
1 Sjard Wierda Geldermalsen Vahalis 24.15
6 kilometer jongens/mannen
plaats naam woonplaats organisatie tijd
1 Maikel van de Water Beusichem   23.59
2 Benny Mulder Tricht Vahalis 24.37
3 Frank van der Salm Culemborg   24.39
4 Stefan van den Berg Culemborg Vahalis 25.03
5 Ardy Brouwer Culemborg Vahalis 25.05
6 Wessel Flinterman Tricht Statina 25.26
7 Andre van IJzendoorn Tiel Statina 25.45
8 Huib van Veldhoven Ravenswaaij Statina 26.11
9 Paul Weisscher Odijk   26.17
10 Jan Bosselie Culemborg   26.40
11 Jochem Bodewes Culemborg   27.17
12 Maarten Vermeulen Tiel   27.27
13 Rutger van Saltbommel Culemborg Statina 28.07
14 Jeffrey van Oostrum Deil   28.22
15 Emanuel Sluis Beusichem   28.25
16 Thomas Bouman Tricht   29.06
17 Bart Hoogkamer Culemborg Your Workout 29.42
18 Gerard Kool Zijderveld Your Workout 29.51
19 Niels Jansen Schoonhoven Hagestein Your Workout 29.54
20 Harmen van der Meulen Beesd   30.09
21 Willem van der Meulen Beesd Vahalis 30.15
22 Mika van Rooijen Tricht   30.21
23 Ad de Schutter Culemborg Statina 30.34
24 Rob Wennekes Beusichem   29.22
25 Kees van Herk Culemborg Statina 30.48
26 Patrck van der Burg Culemborg Statina 31.40
27 Maarten van Aken Culemborg Vahalis 32.28
28 Ruud van Uffelen Culemborg   32.34
29 Nico Brand Geldermalsen Statina 33.12
30 Lars Koggel Culemborg Lopen met Statina 34.17
31 Ron Gerdsen Kesteren   36.16
32 Andre Miltenburg Waardenburg   38.40
33 Ferry van Scharenburg Culemborg Your Workout 40.54
6 kilometer meisjes/vrouwen
plaats naam woonplaats organisatie tijd
1 Peggie Wierda Geldermalsen Vahalis 26.55
2 Franca Poort Culemborg Statina 27.28
3 Corina van der Linden Culemborg Statina 27.30
4 Tessa Fruut Buren   28.10
5 Sandra Wormgoor Culemborg Statina 29.18
6 Meike Jodies Beusichem Statina 29.28
7 Mirjam van Knippenberg Culemborg Statina 29.33
8 Jolanda van de Meerendonk Wijk bij Duurstede Statina 29.47
9 Celine Pels Culemborg Your Workout 29.59
10 Carin van de Bosch Culemborg Vahalis 30.27
11 Kiki de Vries Tiel Astylos 30.40
12 Wil van Honk Heukelum   31.07
13 Tjibke Cazemier Culemborg   31.14
14 Julie van Riel Culemborg Statina 31.42
15 Antje Velthuis Culemborg Statina 31.44
16 Mieke van de Poll Geldermalsen Vahalis 31.45
17 Jacinta Janmaat Beusichem   32.45
18 Yvonne Copier Culemborg Lopen met Statina 33.41
19 Sylvia Kok Culemborg Statina 33.42
20 Maike Dokman Culemborg Lopen met Statina 33.44
21 Lydie van Ballegooijen Gameren Althena 34.15
22 Mariska Ruyter Utrecht   34.23
23 Karen Hofland Culemborg Statina 34.34
24 Liesbeth van der Veen Culemborg Statina 34.45
25 Hanneke Wouters Culemborg Statina 34.53
26 Monique van der Weijden Culemborg Lopen met Statina 34.55
27 Mariska van Vugt Culemborg   35.06
28 Tina Hoep Culemborg Statina 35.31
29 Ilse Vink Culemborg Your Workout 35.33
30 Karin van Rooijen Culemborg   35.35
31 Mariska Verbaast Culemborg   35.46
32 Geke Vreugdenhil Culemborg   36.04
33 Irma Oosterhof Zoelmond   37.41
34 Hedwig te Water Mulder Culemborg Your Workout 37.47
35 Erika van Wieken Culemborg   37.56
36 Marleen Lodder Culemborg Your Workout 38,00
37 Angeliek van der Linden-Kok Culemborg Statina 38.12
38 Kim Koster Culemborg   38.24
39 Rianne Schilders Den Bosch   38.43
40 Natasja Merkx Ammerzoden   38.59
41 Tamara Timmers Culemborg   40.03
42 Willeke van Scharenburg Culemborg Your Workout 40.52
43 Petra de Koning De Meern   44.38
44 Mireille van Baaijen Waardenburg   44.38
9 kilometer jongens/mannen
plaats naam woonplaats organisatie tijd
1 Rutger Huisman Groesbeek Statina 30.36
2 Ruben Verlangen Culemborg Statina 31.59
3 Michael van Baal Tiel Statina 33.10
4 Ron van Dijk Tiel Astylos 33.46
5 Tijmen Kooij Culemborg Vahalis 33.52
6 Ton Elie Culemborg Vahalis 33.58
7 Gerard Smit Culemborg Statina 34.51
8 Piet Wessels Maasbommeld Vahalis 35.37
9 Mathieu Goedhart Deil Vahalis 35.47
10 Charles Kuurstra Tiel Vahalis 36.01
11 Sander van 't Hoog Beusichem Statina 37.11
12 Ed Stijnen Culemborg Statina 38.10
13 Elja Polak Culemborg   38.49
14 Harm Bodewes Culemborg Statina 38.51
15 Jan van Loenen Culemborg   38.57
16 Peter Poort Culemborg Statina 39.33
17 Hans Poort Culemborg Statina 39.35
18 Boris Tonies Culemborg   39.44
19 Joris Matthee Culemborg Vahalis 39.46
20 Bob van Bruggen Meteren   39.59
21 Jan van Kooij Deil   40.10
22 Jeroen Vreugdenhil Culemborg Statina 40.46
23 Gijsbert van de Water Deil   40.49
24 Rob Jodies Beusichem Statina 40.55
25 Joan de Vor Culemborg   40.58
26 Nesse Timmers Culemborg   41.02
27 John Spithoven Culemborg   41.29
28 Teun van Kalkeren Lienden Dijkrunners 41.32
29 Paul Koedam Culemborg Statina 41.35
30 Peter Essers Tiel   41.47
31 Piet Hugen Beusichem   41.58
32 Dick Sangers Geldermalsen Statina 42.05
33 Gerard Vermeulen Deil   42.06
34 Mark de Vree Culemborg   42.08
35 Marco Meering Zaltbommel   42.39
36 Eelko Vogt Culemborg   42.41
37 Dick de Wit Deil Vahalis 42.44
38 Dick Boland Culemborg   43.01
39 Gerrit van Mourik Deil Statina 43.55
40 Gerrit Koerting Heukelum Statina 44.19
41 Gertjan van de Drift Culemborg Statina 44.42
42 Edward Spithoven Culemborg   44.50
43 Henk Libbers Leersum   45.18
44 Guido Matthee Nijmegen   45.29
45 Gertjan Pater Culemborg Statina 45.59
46 Marc Paul Verschoor Tiel   46.09
47 Mike van Grevengoed Hooglanderveen   46.21
48 Mark Ramondt Culemborg Statina 46.56
49 Joost Bril Culemborg   47.56
50 Peter Ramaker Deil   48.13
51 Andries Koster Culemborg   48.30
52 Sebastiaan van Doorn Beesd Vahalis 48.57
53 Paul Visser Culemborg Statina 48.58
54 Mark Suurmond Ravenswaaij   50.05
55 Gerard Pater Vianen   50.15
56 Tom Dijkman Rhenen   50.45
57 Martien Lodder Culemborg   51.02
58 Paul Westerman Culemborg Statina 51.39
59 Ebbo de Jong Culemborg Lopen met Statina 56.58
9 kilometer meisjes/vrouwen
plaats naam woonplaats organisatie tijd
1 Mirit Hoek Wageningen Tartletos 43.41
2 Ivonne Buck Tricht Vahalis 44.33
3 Corrine Borsboom Culemborg   44.47
4 Janske Stol Culemborg   45.53
5 Annelies Kon Culemborg   45.54
6 Yvonne Duivenvoorde Culemborg   46.28
7 Rianne Schampers Utrecht   47.02
8 Gradie Groenendaal Geldermalsen Vahalis 47.13
9 Corrie van Ravenhorst Culemborg   47.56
10 Femke Suurmond Ravenswaaij   49.29
11 Ellen Smits Echteld   51.21
12 Nel Stout Culemborg   51.39
13 Chantalle van Son Culemborg   51.44
14 Helen van Rooijen Tricht   51.48
15 Anoesjka van Zanten Culemborg   54.38