Transfer Solutions Culemborg City Run - 6 april 2015

1 km kidsrun meisjes 6 t/m 9 jaar

plaats

tijd

naam

woonplaats

vereniging

1

4:20

Jet

 

Vliegen

Neerijnen

Statina

2

4:22

Marlou

 

Mulder

Apeldoorn

 

3

4:26

Marlies

 

 

Culemborg

 

4

4:44

Mies

 

Vliegen

Neerijnen

Statina

5

4:54

Hieke

 

Hof

Culemborg

 

6

5:04

Norah

 

Rittinghaus

Friedrichsdorf (D)

 

7

5:07

Mette

 

Severens

Meteren

 

8

5:09

Mette

 

Hippe

Culemborg

 

9

5:14

Madelief

 

Bruil

Culemborg

 

10

5:17

Elin

 

Hermsen

Zoelmond

 

10

5:17

Isa

 

Advokaat

Culemborg

 

10

5:17

Jenske

 

Birkhoff

Culemborg

 

13

5:18

Noah

 

Stevens

Culemborg

Statina

14

5:20

Sophie

 

Bikker

Culemborg

Statina

15

5:21

Vera

 

Meijer

Culemborg

 

16

5:22

Livia

 

Gutte

Culemborg

 

17

5:23

Annika

 

Kuyten

Buurmalsen

 

17

5:23

Guusje

 

Antoni

Culemborg

 

19

5:31

Annelot

van der

Salm

Culemborg

 

20

5:34

Ilze

 

Vervoorn

Culemborg

 

21

5:35

Celeste

de

Vree

Culemborg

 

22

5:40

Nina

de

Jongh

Culemborg

 

23

5:57

Minke

 

Wieringa

Culemborg

 

24

5:58

Feline

 

Bos

Culemborg

 

24

5:58

Isa

 

Polak

Culemborg

 

26

6:01

Jasmijn

 

Bruil

Culemborg

 

27

6:09

Juul

 

Davelaar

Culemborg

 

28

6:29

Dilara

de

Vaal

Culemborg

 

29

6:38

Yara

van

Bemmelen

Culemborg

 

30

6:41

Lynn

 

Schouten

Culemborg

 

31

6:42

Noé

 

Knol

Tiel

 

32

6:45

Babette

 

Hilman

Culemborg

 

33

7:05

Esther

 

Glashouwer

Culemborg

 

34

7:09

Jasmijn

 

Tonies

Culemborg

 

35

7:14

Maud

van

Veen

Culemborg

 

36

7:15

Tessa

 

Sterenborg

Culemborg

 

37

7:18

Shania

 

Verbeek

Culemborg

 

38

7:28

Evie

 

Kuyten

Buurmalsen

 


1 km kidsrun jongens 6 t/m 9 jaar

plaats

tijd

naam

woonplaats

vereniging

1

4:03

Marcus

 

Ockers

Amstelveen

 

2

4:07

Diederik

van der

Vliet

Soest

AV Pijnenburg

3

4:11

Simon

 

Harmsma

Culemborg

Statina

4

4:12

Matthijs

van

Raamsdonk

Culemborg

 

4

4:12

Storm

de

Roos

Culemborg

 

6

4:21

Maurits

 

Buitenkamp

Culemborg

 

6

4:21

Stijn

van

Dijk

Schalkwijk

 

8

4:25

Wessel

 

Antonides

Culemborg

 

9

4:31

Thieme

 

Giesbers

Culemborg

Statina

10

4:32

Mats

 

Veldman

Culemborg

 

10

4:32

Yvo

van den

IJssel

Duiven

 

12

4:33

Jay Jay

 

Hildebrand

Culemborg

 

13

4:37

Kemen

van

Bennekom

Culemborg

Statina

13

4:37

Thijn

 

Matthee

Culemborg

Statina

15

4:40

Florijn

van der

Vliet

Soest

AV Pijnenburg

16

4:45

Bram

 

Stevens

Culemborg

Statina

16

4:45

Niels

 

Bodewes

Culemborg

 

18

4:50

Brendan

 

Beauchemin

Culemborg

 

19

4:51

Luciano

van

Grondelle

Culemborg

 

20

4:54

Rens

 

Copier

Culemborg

 

20

4:54

Senna

 

Huisman

Groesbeek

Nijmegen Atletiek

22

4:57

Luuk

 

Severens

Meteren

 

23

4:58

Sepp

van

Leeuwen

Culemborg

 

24

5:04

Wessel

in den

Bosch

Culemborg

 

25

5:06

Joppe

 

Hippe

Culemborg

 

26

5:07

Levy

 

Libert

Culemborg

Statina

27

5:15

Quentin

 

Melis

Culemborg

 

28

5:17

 

 

 

 

 

29

5:22

Lucas

 

Tonies

Culemborg

 

30

5:23

Auke

 

Davelaar

Culemborg

 

30

5:23

Machiel

 

Koch

Culemborg

 

30

5:23

Senne

 

Siebelt-Meny

Culemborg

 

33

5:33

Ton

van

Haren

Culemborg

 

34

5:34

Bryan

de

Jager

Culemborg

 

35

5:35

 

 

 

 

 

36

5:38

Rogier

 

Birkhoff

Culemborg

 

36

5:38

Ruben

 

Hillman

Culemborg

 

38

5:40

Wim

 

Lengkeek

Culemborg

 

39

5:44

Jeroen

van

Hoorn

Buren

Statina

40

5:46

Joris

 

Mulder

Apeldoorn

 

41

5:47

Sam

 

Schoemaker

Culemborg

 

42

5:54

Sam

 

Koopmans

Culemborg

 

42

5:54

Sven

van

Rooyen

Culemborg

 

44

5:55

Sam

 

Polak

Culemborg

 

45

5:56

Joren

 

Rikken

Culemborg

 

46

6:00

Olmen

 

Langelaan

Geldermalsen

 

47

6:03

Mart

 

Naus

Culemborg

Statina

48

6:05

Mik

 

Copier

Culemborg

 

49

6:19

Milan

 

Salari

Culemborg

 

50

6:23

Mink

 

Uphof

Culemborg

 

51

6:29

Samuel

 

Tonies

Culemborg

 

52

6:49

Geary

van den

Burg

Hagestein

 

53

7:05

Sinan

de

Vaal

Culemborg

 

54

7:07

Kenan

de

Vaal

Culemborg

 

55

7:09

Karel

 

Lengkeek

Culemborg

 

56

7:18

Bart

 

Dijkstra

Culemborg

 

57

7:26

Luuk

van

Haren

Culemborg

 


3 km jeugdloop meisjes 10 t/m 13 jaar

plaats

tijd

naam

woonplaats

vereniging

1

13:24

Lieke

 

Vreugdenhil

Culemborg

Statina

2

14:25

Merel

 

Franssen

Culemborg

Statina

3

14:32

Elisa

 

Josso

Culemborg

Statina

4

14:34

Livia

 

Stark

Culemborg

 

5

14:37

Isa

 

Bakker

Culemborg

 

6

14:56

Joëlla

 

Rapati

Culemborg

 

7

15:02

Sarah

 

Flipsen

Zoelen

Astylos

8

15:03

Jalke

 

Visser

Culemborg

 

9

15:38

Esmé

van

Rooijen

Culemborg

 

10

16:20

Lois

 

Glashouwer

Culemborg

Statina

11

16:27

Noa

van

Leeuwen

Culemborg

 

12

16:28

Mila

van

Haren

Culemborg

 

13

16:44

Isa

van

Kuik

Culemborg

 

14

16:50

Julia

 

Bruil

Culemborg

 

15

17:39

Myrthe

in den

Bosch

Culemborg

 

16

17:43

Sanne

 

Rittinghaus

Friedrichshof (D)

 

17

18:18

Frederique

 

Lopulalan

Culemborg

 

18

18:19

Larissa

 

Hackenberg

Culemborg

 

19

19:11

Marlieke

 

Bakker

Culemborg

 

20

19:29

Suze

 

Koedam

Culemborg

 

20

19:29

Tessa

van der

Zwan

Culemborg

 

22

19:52

Myrthe

van

Antwerpen

Culemborg

Statina

23

19:53

Rosa

van der

Heiden

Culemborg

 

24

19:55

Floortje

 

Bruil

Culemborg

 


3 km jeugdloop jongens 10 t/m 13 jaar

plaats

tijd

naam

woonplaats

vereniging

1

11:58

Tijn

 

Baumann

Driel

 

2

12:06

Ralph-Karsten

van der

Vliet

Soest

AV Pijnenburg

3

12:09

Lars

 

Schellekens

Goirle

AV Attilla

4

12:33

Jasper

van

Laarhoven

Kaatsheuvel

ACW '66

5

12:43

Jelle

van der

Marck

Culemborg

Statina

6

13:07

Bart

van

Uffelen

Culemborg

 

7

13:12

Rick

van den

Dungen

Culemborg

 

8

13:47

Felix

 

Brinkhuis

Culemborg

 

9

13:48

Jesse

 

Reyngoud

Culemborg

Statina

10

13:50

Dario

de

Ruiter

Alkmaar

 

11

13:56

Jasper

 

Bloks

Culemborg

Statina

12

14:19

Matthijs

 

Neerhof

Culemborg

 

13

14:43

Loek

 

Davelaar

Culemborg

 

14

14:48

Lars

 

Mol

Hilversum

GAC Hilversum

15

14:55

Gerwalt

 

landheer

Poederoijen

 

16

14:57

Kasper

van

Hoorn

Buren

Statina

17

15:36

Timon

 

Koch

Culemborg

 

18

15:47

Lucas

 

Birkhoff

Culemborg

 

19

15:48

Erik

 

Kersten

Culemborg

 

20

16:00

Presscun

 

Jakobs

Culemborg

 

21

16:20

Floris

van

Vulpen

Culemborg

Statina

22

16:22

Wouter

 

Hoven

Culemborg

 

23

16:23

Menno

van

Hulsteyn

Culemborg

Statina

24

16:25

Youri

van der

Linden

Culemborg

 

25

17:31

Niek

van

Renswoude

Culemborg

Statina

26

20:00

Julian

ten

Pas

Culemborg