top 10 aller tijden INDOOR HEREN SENIOREN

Uitslagen doorgeven: KLIK HIER

 

40 METER
1. 5.34   Marc Lommert Dordrecht 13-01-2007
2. 5.44 * Jeroen Gutte Eersel 13-11-1993
3. 5.49   Vincent Roke Dordrecht 10-01-2009
4. 5.70   Bart Boonstra Zoetermeer 02-02-2019
5. 5.73   Hend de Jager Dordrecht 11-01-2014
6. 5.74 * Antal Amptmeijer Gemert 08-01-1994
7. 5.81   Andries Nap Dordrecht 12-01-2008
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
50 METER
1. 6.34 * Hans Bassa Utrecht 07-12-1991
2. 6.37   Marc Lommert Dordrecht 13-01-2007
3. 6.44 * Wieny van Hemert Utrecht 07-12-1991
  6.44 * Jeroen Gutte Zwolle 22-01-1994
5. 6.50   Marijn Wouters Utrecht 08-01-2010
6. 6.60   Vincent Roke Dordrecht 10-01-2009
7. 6.74 * Antal Amptmeijer Zwolle 22-01-1994
8. 6.75   Hugo Huisman Den Haag 24-01-1999
9. 6.76   Rutger Huisman Den Haag 24-01-1999
10. 6.78   Hend de Jager Utrecht 20-12-2013
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
60 METER
1. 7.28   Jeroen Gutte Dortmund (D) 13-02-1994
2. 7.30   Marc Lommert Gent (B) 18-03-2006
3. 7.31   Mark Tijmstra Zwolle 20-01-1991
4. 7.61   Lukas van der Storm Helsinki (F) 14-04-2012
5. 7.62   Marijn Wouters Utrecht 22-01-2010
6. 7.68   Simon Jonis Utrecht 02-01-2015
7. 7.71   Vincent Roke Dordrecht 10-01-2009
8. 7.74 * Hugo Huisman Dortmund (D) 06-02-2000
9. 7.79   Rutger Huisman Den Haag 24-01-1999
10. 7.82   Bart Boonstra Apeldoorn 23-12-2018
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
200 METER
1. 22.59   Marc Lommert Gent (B) 18-03-2006
2. 23.91   Lukas van der Storm Helsinki (F) 15-04-2012
3. 24.05   Jeroen Gutte Den Haag 26-01-1997
4. 24.52   Rutger Huisman Den Haag 24-01-1999
5. 24.66   Hugo Huisman Den Haag 14-03-1999
6. 24.85   Simon Jonis Apeldoorn 05-03-2016
7. 25.04 * Bob Rink Den Haag 23-03-1997
8. 25.05   Bram Bruinse Dortmund (D) 25-02-1996
9. 25.37   Bart Boonstra Apeldoorn 02-03-2019
10. 25.66   Vincent Roke Gent (B) 11-02-2006
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
400 METER
1. 50.06   Marc Lommert Apeldoorn 16-02-2013
2. 52.41   Marijn Wouters Apeldoorn 31-01-2010
3. 52.76   Lukas van der Storm Helsinki (F) 14-04-2012
4. 52.89   Rutger Huisman Den Haag 14-03-1999
5. 54.97   Hugo Huisman Den Haag 14-03-1999
6. 55.48   Antal Amptmeijer Dortmund (D) 13-02-1994
7. 56.30   Hend de Jager Apeldoorn 25-01-2014
8. 56.45   Vincent Roke Gent (B) 19-01-2008
9. 56.92   Kevin Klomp Apeldoorn 05-03-2016
10. 58.93   Gertjan van Veldhuizen Gent (B) 12-03-2006
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.14)
           
800 METER
1. 2.01.08   Rutger Huisman Dortmund (D) 06-02-2000
2. 2.03.63   Marijn Wouters Apeldoorn 31-01-2010
4. 2.04.75   Marc Lommert Helsinki (F) 06-04-2013
5. 2.05.48   Lukas van der Storm Helsinki (F) 14-04-2012
6. 2.07.30   Hugo Huisman Gent (B) 09-12-2000
7. 2.08.42   Hend de Jager Apeldoorn 30-01-2016
8. 2.09.4   Antal Amptmeijer Dortmund (D) 06-02-1994
9. 2.11.40   Kevin Klomp Apeldoorn 20-12-2015
10. 2.15.77   Michael van Baal Apeldoorn 06-02-2016
           
1000 METER
1. 2.49.8   Antal Amptmeijer Dortmund (D) 13-02-1994
           
1500 METER
1. 3.52.67   Jelmer van der Linden Apeldoorn 28-02-2016
2. 4.27.01   Lukas van der Storm Helsinki (F) 15-04-2012
           
3000 METER
1. 10.06.39   Lukas van der Storm Helsinki (F) 14-04-2012
2. 10.44.58   Marc Lommert Helsinki (F) 06-04-2013
           
5000 METER
1. 18.16.25   Lukas van der Storm Helsinki (F) 15-04-2012
           
50 METER HORDEN (106.7 CM)
1. 8.14   Fons Zuidema Utrecht 09-12-2007
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
60 METER HORDEN (106.7 CM)
1. 9.33   Bram Bruinse Dortmund (D) 07-01-1996
2. 9.73   Fons Zuidema Utrecht 09-12-2007
3. 9.87   Marc Lommert Helsinki (F) 07-04-2013
4. 11.65   Lukas van der Storm Helsinki (F) 15-04-2012
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
VERSPRINGEN
1. 6.91   Marc Lommert Gent (B) 18-03-2006
2. 6.10   Gene Noordpool Den Haag 16-12-1990
3. 6.09   Mark Tijmstra Eelde 06-01-1991
4. 5.84   Bart Boonstra Apeldoorn 02-03-2019
5. 5.83   Jeroen Gutte Den Haag 22-03-1998
6. 5.81   Hans Bassa Utrecht 07-12-1991
7. 5.76   Lukas van der Storm Helsinki (F) 14-04-2012
8. 5.56   Marijn Wouters Utrecht 08-01-2010
9. 5.47   Bram Bruinse Dordrecht 13-01-2007
  5.47   Vincent Roke Dordrecht 10-01-2009
           
HOOGSPRINGEN
1. 1.85   Hans Bassa Utrecht 07-12-1991
2. 1.80   Bram Bruinse Culemborg 24-11-1996
3. 1.73   Marc Lommert Helsinki (F) 06-04-2013
4. 1.70   Jeroen Gutte Eersel 12-11-1994
  1.70   Bob Rink Culemborg 24-11-1996
  1.70   Bart Boonstra Dordrecht 17-03-2018
7. 1.67   Lukas van der Storm Helsinki (F) 14-04-2012
8. 1.55   Antal Amptmeijer Eersel 13-11-1993
9. 1.30   Hend de Jager Stadskanaal 13-11-2011
           
HINKSTAPVERSPRINGEN
1. 12.91   Lukas van der Storm Helsinki (F) 15-04-2012
2. 12.88   Marc Lommert Apeldoorn 25-02-2012
3. 12.13   Bram Bruinse Den Haag 10-02-1996
4. 11.70   Sam Bruinse Dordrecht 29-01-2005
5. 11.29   Hend de Jager Utrecht 20-12-2013
6. 10.55   Jeroen Gutte Dordrecht 25-01-2003
           
POLSSTOKHOOGSPRINGEN
1. 2.80   Marc Lommert Helsinki (F) 07-04-2013
2. 2.75   Lukas van der Storm Helsinki (F) 15-04-2012
           
KOGELSTOTEN (7.26 KG)
1. 13.48   Patrick van Antwerpen Culemborg 23-02-2019
2. 11.62   Hans Bassa Utrecht 07-12-1991
3. 11.48   Pasquenel Sohilait Culemborg 23-02-2019
4. 10.37   Marc Lommert Dordrecht 29-01-2005
5. 9.96   Yoram Meijaard Culemborg 23-02-2019
6. 9.61   Sam Bruinse Dordrecht 29-01-2005
7. 9.29   Hugo Holtslag Culemborg 28-12-1998
8. 9.18   Jeroen Gutte Dordrecht 29-01-2005
9. 9.02   Thijmen van Arnhem JJA Culemborg 28-02-2015
10. 8.80   Bob Rink Culemborg 24-11-1996
           
7-KAMP
1. 3319   Lukas van der Storm Helsinki (F) 15-04-2012
           
1 ENGELSE MIJL (1609 METER)
5000 METER SNELWANDELEN
5-KAMP