top 10 aller tijden OUTDOOR JONGENS JUNIOREN D

Uitslagen doorgeven: KLIK HIER

 

80 METER
1. 10.74 * Raymond Sladek Nieuwegein 05-09-1992
2. 10.84 * Niels Veen Nieuwegein 05-09-1992
  10.84 * Thom Snijders Veenendaal 02-10-2004
4. 10.90   Kaj de Jong Culemborg 08-10-2016
5. 10.94 * Marc Lommert Nieuwegein 27-09-1997
  10.94 * Merlan van Laake Culemborg 13-10-2007
7. 10.97   Watson Dikken Culemborg 26-09-2015
8. 10.98   Jasper Bloks Culemborg 26-05-2018
9. 11.03   Noah Landmeter Culemborg 08-10-2016
10. 11.04 * Martin Spruit Papendrecht 31-03-2007
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
150 METER
1. 23.03   Jelmer van der Linden Culemborg 23-05-2009
2. 23.04   Idse ten Brinke Culemborg 29-05-2010
3. 23.22   Jefferson Beuken Culemborg 29-05-2010
4. 23.73   Jeffrey Bekker Culemborg 29-05-2010
5. 24.19   Mitchel Verkerk JPA Dongen 02-09-2018
6. 24.33   Max de Vroome Culemborg 23-05-2009
7. 25.54   Haite Schootstra Culemborg 28-05-2011
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
600 METER
1. 1.53.22   Jesse Reijngoud Culemborg 30-05-2015
2. 1.54.44   Watson Dikken Culemborg 30-05-2015
3. 2.01.45   Bart van Kranenburg Culemborg 28-05-2016
4. 2.01.78   Jelle van der Marck Culemborg 30-05-2015
5. 2.05.17   Wes Kalverkamp Culemborg 30-05-2015
6. 2.07.80   Hein Overkamp Culemborg 30-05-2015
7. 2.08.24   Stern Bungenberg de Jong Culemborg 30-05-2015
8. 2.08.33   Arthur Schoots Culemborg 30-05-2015
9. 2.20.0   Rico Coenen Voorschoten 19-10-2014
           
1000 METER
1. 3.06.64   Jelmer van der Linden Amsterdam 06-09-2009
2. 3.10.4   Kobus Stuurman Utrecht 10-10-1987
3. 3.12.8   Raymond Sladek Beverwijk 04-07-1992
4. 3.14.23   Bram Koldenhof Amsterdam 05-09-2004
5. 3.16.8   Sam Bruinse Utrecht 27-05-1991
6. 3.18.64   Teun van der Meer Culemborg 25-05-2013
7. 3.18.8   Sander Sandee Zaandam 04-06-1994
  3.18.8   Merlan van Laake Culemborg 13-10-2007
9. 3.19.0   Thom Snijders Veenendaal 02-10-2004
10. 3.20.39   Jasper Bloks Culemborg 29-09-2018
           
80 METER HORDEN (76.2 CM)
1. 15.44 * Niels Veen Utrecht 07-09-1991
2. 15.94 * Daniël van Dam Utrecht 14-05-1988
  15.94 * Bart Bulsing Utrecht 01-06-1991
4. 15.95   Arthur de Kok Papendrecht 30-03-2013
5. 16.24 * Kees Bleichrodt Utrecht 07-05-1994
6. 16.44 * Ard van Harskamp Veenendaal 29-05-1999
7. 16.55   Koen van Dijk Papendrecht 29-03-2014
8. 17.15   Bart van Sterkenburg Papendrecht 29-03-2008
9. 17.24 * André Boon Utrecht 06-05-1995
10. 17.43   Ico Broekhuizen Utrecht 07-05-2005
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
VERSPRINGEN
1. 4.68   Niels Veen Beverwijk 04-07-1992
2. 4.58   Ico Broekhuizen Veenendaal 30-09-2006
3. 4.54   Ard van Harskamp Veenendaal 30-09-2000
4. 4.51   Kaj de Jong Culemborg 08-10-2016
5. 4.45   Sam Bruinse Den Bosch 15-09-1991
  4.45   Martin Spruit Culemborg 13-10-2007
7. 4.41   Raymond Sladek Utrecht 13-06-1992
8. 4.33   Bart van den Berk Veenendaal 30-09-2006
9. 4.31   Bob Rink Nieuwegein 22-09-1990
10. 4.29   Thom Snijders Veenendaal 02-10-2004
           
HOOGSPRINGEN
1. 1.58   Sam Bruinse Woerden 26-06-1991
2. 1.50   Jeffrey Bekker Culemborg 08-10-2011
3. 1.47   Jesse Reijngoud Culemborg 26-09-2015
4. 1.46   Kaj de Jong Gorinchem 14-05-2015
5. 1.40   Bob Rink Nieuwegein 19-05-1990
  1.40   Martijn Kraal Hoorn 31-08-1991
  1.40   Stian van Asten Culemborg 26-09-2015
8. 1.35   Jorrit Steehouder Veenendaal 05-06-2004
  1.35   Jelle van der Marck Culemborg 26-09-2015
  1.35   Bart van Kranenburg Culemborg 26-09-2015
  1.35   Jasper Bloks Culemborg 29-09-2018
           
KOGELSTOTEN (3 KG)
1. 11.03   Martin Spruit Krommenie 27-10-2007
2. 10.07   Marc Lommert Nieuwegein 27-09-1997
3. 9.14   Idse ten Brinke Amsterdam 05-09-2010
4. 8.99   Jasper Bloks Culemborg 26-05-2018
5. 8.96   Raymond Sladek Nieuwegein 05-09-1992
6. 8.78   Hugo Huisman Hoorn 31-08-1991
7. 8.74   Bob Rink Nieuwegein 22-09-1990
8. 8.62   Bart Bulsing Nieuwegein 05-10-1991
9. 8.36   Kenneth Glavimans Utrecht 12-09-1992
10. 8.35   Stian van Asten Culemborg 30-05-2015
           
DISCUSWERPEN (1 KG)
1. 28.30   Martin Spruit Krommenie 27-10-2007
2. 25.50   Marc Lommert Nieuwegein 27-09-1997
3. 25.35   Idse ten Brinke Culemborg 09-10-2010
4. 23.93   Jasper Bloks Culemborg 26-05-2018
5. 23.22   Sam Bruinse Hoorn 31-08-1991
6. 22.64   Jeroen Koolen Culemborg 05-06-2003
7. 21.74   Bob Rink Utrecht 16-06-1990
8. 21.54   Merlan van Laake Culemborg 13-10-2007
9. 20.50   Kenneth Glavimans Beverwijk 04-07-1992
10. 19.90   Ico Broekhuizen Papendrecht 01-04-2006
           
SPEERWERPEN (400 GRAM)
1. 30.32   Niels Veen Nieuwegein 05-09-1992
2. 29.60   Kees Bleichrodt Nieuwegein 03-09-1994
3. 29.45   Jorrit Steehouder Utrecht 08-05-2004
4. 29.06   Bob Rink Nieuwegein 22-09-1990
5. 28.90   Raymond Sladek Nieuwegein 05-09-1992
6. 28.24   Marc Lommert Veenendaal 24-05-1997
7. 28.07   Piet Hugen Nieuwegein 03-10-1998
8. 26.33   Mike Ooms Utrecht 11-09-1988
9. 25.44   Ard van Harskamp Veenendaal 30-09-2000
10. 25.19   Stian van Asten Gorinchem 14-05-2015
           
7KAMP
1. 2654   Kees Bleichrodt Heerhugowaard 12-06-1994
2. 2375   Niels van der Voort Heerhugowaard 12-06-1994
           
4 X 80 METER
1. 44.44 * Kenneth Glavimans Utrecht 13-06-1992
      Niels Veen    
      Raymond Sladek    
      Jermaine Spalburg    
2. 45.04 * Sam Bruinse Hoorn 31-08-1991
      Hugo Huisman    
      Olaf Hendrikx    
      Kenneth Glavimans    
3. 46.74 * Bart Bulsing Nieuwegein 19-05-1990
      Hugo Huisman    
      Hugo Holtslag    
      Bob Rink    
4. 47.94 * Martijn Wezenberg Huizen 01-05-1990
      Olaf Hendrikx    
      Bob Rink    
      Hugo Holtslag    
5. 48.24 * Sander Sandee Hilversum 18-06-1994
      Kees Bleichrodt    
      André Boon    
      Niels van der Voort    
6. 49.89   Ruurd Veluwenkamp Culemborg 17-05-2014
      Koen van Dijk    
      Rico Coenen    
      Mart Booms    
7. 50.25   Jelle van der Marck Culemborg 17-05-2014
      Arthur Schoots    
      Hein Overkamp    
      Jesse Reijngoud    
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
1000 METER STEEPLE CHASE (76.2 CM)
1000 METER SNELWANDELEN
3000 METER SNELWANDELEN
BLOKMEERKAMP LOPEN
BLOKMEERKAMP SPRINGEN
BLOKMEERKAMP WERPEN
           
           
MEERKAMPEN (ONDERDELEN EN VOLGORDE):
           
7KAMP
DAG 1: 80 M, VERSPRINGEN EN SPEERWERPEN
DAG 2: 80 M HORDEN, HOOGSPRINGEN, KOGELSTOTEN EN 1000 M
BLOKMEERKAMP LOPEN
80 M, VERSPRINGEN, KOGELSTOTEN, 80 M HORDEN EN 600 OF 1000 M
BLOKMEERKAMP SPRINGEN
80 M, VERSPRINGEN, HOOGSPRINGEN, 80 M HORDEN EN SPEERWERPEN
BLOKMEERKAMP WERPEN
80 M, VERSPRINGEN, KOGELSTOTEN, 80 M HORDEN EN DISCUSWERPEN