top 10 aller tijden OUTDOOR JONGENS JUNIOREN C

Uitslagen doorgeven: KLIK HIER

 

100 METER
1. 11.54 * Jeroen Gutte Den Bosch 23-05-1988
2. 11.94 * Marc Lommert Zierikzee 11-09-1999
3. 12.15   Uciano de Haas Soest 16-06-2017
4. 12.26   Jeffrey Bekker Culemborg 28-09-2013
5. 12.30   Kaj de Jong Culemborg 26-05-2018
6. 12.32   Gerwalt Landheer Culemborg 23-03-2017
7. 12.34 * Bob Rink Utrecht 13-06-1992
  12.34 * Jorit van Drie Nieuwegein 21-06-1996
  12.34 * Thom Snijders Boxtel 14-05-2006
10. 12.44 * Michel van de Ven Papendrecht 08-09-2007
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
150 METER
1. 18.37   Gerwalt Landheer Amersfoort 01-07-2017
2. 18.91   Thom Snijders Utrecht 28-07-2006
3. 19.22   Uciano de Haas Culemborg 13-05-2017
4. 19.24   Niels Boonstra Barendrecht 19-09-2015
5. 19.25   Watson Dikken Culemborg 13-05-2017
6. 19.74 * Ico Broekhuizen Veenendaal 05-07-2008
7. 19.93   Bart van Kranenburg Culemborg 26-05-2018
8. 20.05   Daniël Hordijk Culemborg 25-05-2013
9. 22.14 * Martin Spruit Veenendaal 05-07-2008
10. 20.34 * Kevin Klomp Veenendaal 04-07-2009
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
300 METER
1. 42.50   Niels Boonstra Utrecht 17-05-2015
           
800 METER
1. 2.08.56   Jelmer van der Linden Utrecht 02-09-2011
2. 2.09.8   Sam Bruinse Nieuwegein 18-09-1993
3. 2.12.34   Nick Gieltjes Nieuwegein 27-06-2010
4. 2.12.95   Daniël Hordijk Utrecht 30-08-2013
5. 2.16.8   Kobus Stuurman Utrecht 24-06-1989
6. 2.17.3   Rutger Huisman Nijmegen 01-09-1990
7. 2.17.7   Marc Lommert Den Bosch 10-10-1999
8. 2.18.6   Bram Koldenhof Boxtel 14-05-2006
9. 2.18.9   Raymond Sladek Almere 01-05-1994
10. 2.19.0   Thom Snijders Boxtel 14-05-2006
           
1000 METER
1. 2.51.2   Sam Bruinse Veldhoven 26-09-1993
2. 2.56.71   Nick Gieltjes Utrecht 30-07-2010
3. 3.00.54   Marc Lommert Veldhoven 19-09-1999
4. 3.04.40   Jelmer van der Linden Nieuwegein 15-08-2010
5. 3.05.13   Bram Koldenhof Utrecht 18-06-2006
6. 3.09.86   Hugo Huisman Utrecht 23-07-1993
7. 3.10.5   Jeroen Gutte Utrecht 28-06-1987
8. 3.14.3   Merlan van Laake Culemborg 31-03-2008
9. 3.16.6   Teun Smorenburg Papendrecht 31-03-2007
10. 3.17.5   Tom Verdonk Culemborg 31-03-2008
           
1500 METER
1. 4.33.30   Jelmer van der Linden Amsterdam 27-08-2011
2. 4.37.9   Rutger Huisman Utrecht 16-06-1990
3. 4.45.00   Bram Koldenhof Utrecht 07-07-2006
4. 4.48.6   Kobus Stuurman Utrecht 03-06-1989
5. 4.59.28   Hugo Huisman Utrecht 09-07-1993
6. 5.00.39   Nick Gieltjes Culemborg 29-05-2010
7. 5.04.2   Jelmar van Wiggen Ede 06-04-2002
8. 5.05.89   Michiel van Veen Utrecht 04-09-2009
9. 5.07.44   Teun van der Meer Amsterdam 30-08-2014
10. 5.07.61   Benjamin Slotboom Amsterdam 24-08-2013
           
100 METER HORDEN (84 CM)
1. 16.54 * Sam Bruinse Veldhoven 26-09-1993
2. 16.84 * Marc Lommert Venray 26-09-1999
3. 18.94 * Jeroen Gutte Utrecht 28-06-1987
4. 19.29   Lucas Moers Wijchen 20-06-2015
5. 19.54 * Gerben Mertens Veenendaal 24-06-2006
6. 19.64 * Peter Janssen Veenendaal 29-05-1999
7. 19,74 * Raymond Sladek Nieuwegein 05-06-1993
8. 19.84 * Rutger Huisman Utrecht 16-06-1990
9. 19.89   Nick Gieltjes Zaandam 04-07-2010
10. 20.04 * Kees Bleichrodt Nieuwegein 20-05-1995
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
VERSPRINGEN
1. 6.12   Marc Lommert Zierikzee 11-09-1999
2. 5.72   Kaj de Jong Culemborg 26-05-2018
3. 5.50   Jorit van Drie Nieuwegein 21-06-1996
4. 5.40   Jeroen Gutte Utrecht 25-06-1988
  5.40   Raymond Sladek Nieuwegein 03-09-1994
6. 5.35   Martijn Kanis Hilversum 16-09-1990
  5.35   Bob Rink Utrecht 13-06-1992
8. 5.33   Niels Boonstra Culemborg 26-09-2015
9. 5.27   Sam Bruinse Heerhugowaard 11-09-1993
10. 5.19   Ico Broekhuizen Culemborg 31-05-2008
           
HOOGSPRINGEN
1. 1.82   Kaj de Jong Culemborg 29-09-2018
2. 1.76   Niels Boonstra Barendrecht 19-09-2015
3. 1.70   Sam Bruinse Amsterdam 21-08-1993
4. 1.66   Jeffrey Bekker Gorinchem 09-05-2013
5. 1.65   Teun Smorenburg Utrecht 19-05-2007
6. 1.60   Jeroen Gutte Utrecht 11-09-1988
  1.60   Bram Bruinse Utrecht 27-05-1991
  1.60   Bob Rink Utrecht 12-09-1992
  1.60   Jitte van Veen Culemborg 29-09-2012
10. 1.57   Rico Coenen Culemborg 08-10-2016
           
KOGELSTOTEN (4 KG)
1. 12.46   Marc Lommert Den Bosch 10-10-1999
2. 11.97   Floris Jan van de Hoek Culemborg 31-05-2008
3. 11.61   Martin Spruit Amsterdam 24-08-2008
4. 11.37   Mike Zwambag Amsterdam 26-08-2007
5. 11.15   Idse ten Brinke Culemborg 29-09-2012
6. 10.77   Sam Bruinse Heerhugowaard 11-09-1993
  10.77   Teun Smorenburg Utrecht 01-07-2007
8. 10.68   Jeffrey Bekker Gorinchem 09-05-2013
9. 10.67   Jeroen Boxen Nieuwegein 22-09-1990
10. 10.55   Nick Gieltjes Helmond 24-07-2010
           
DISCUSWERPEN (1 KG)
1. 39.05   Marc Lommert Venray 26-09-1999
2. 35.92   Michel van de Ven Culemborg 13-10-2007
3. 35.07   Floris Jan van de Hoek Culemborg 31-05-2008
4. 34.85   Martin Spruit Amsterdam 23-08-2009
5. 33.58   Sam Bruinse Heerhugowaard 12-09-1993
6. 32.88   Mike Zwambag Amsterdam 26-08-2007
7. 32.24   Nick Gieltjes Culemborg 09-10-2010
8. 32.13   Jeroen Koolen Veenendaal 25-06-2005
9. 31.46   Kenneth Glavimans Haarlem 28-08-1994
10. 31.25   Robert Vermeulen Culemborg 13-10-2007
           
SPEERWERPEN (600 GRAM)
1. 39.48   Marc Lommert Nieuwegein 03-10-1998
2. 36.68   Antoine Ansems Utrecht 19-09-1987
3. 36.56   Teun Smorenburg Amsterdam 25-08-2007
4. 36.09   Jeroen Gutte Utrecht 19-09-1987
5. 35.54   Jorrit Steehouder Boxtel 14-05-2006
6. 33.04   Nick Gieltjes Zaandam 04-07-2010
7. 31.70   Raymond Sladek Amersfoort 25-06-1994
8. 30.84   Niels Veen Veenendaal 12-06-1993
9. 30.68   Sam Bruinse Heerhugowaard 12-09-1993
10. 30.42   Bob Rink Nieuwegein 05-09-1992
           
KOGELSLINGEREN (4 KG)
1. 30.75   Mike Zwambag Amsterdam 25-08-2007
2. 24.40   Pim Maessen Amsterdam 25-08-2007
           
8KAMP
1. 5174   Marc Lommert Veldhoven 19-09-1999
2. 5041   Sam Bruinse Heerhugowaard 12-09-1993
3. 4301   Jeroen Gutte Utrecht 28-06-1987
4. 4134   Nick Gieltjes Zaandam 04-07-2010
5. 3693   Lucas Moers Deventer 14-06-2015
6. 3610   Bryan Soekimo Utrecht 28-06-1987
7. 3306   Antoine Ansems Utrecht 28-06-1987
8. 3300   Hugo Huisman Veldhoven 26-09-1993
9. 3225   Wouter van Rijswijk Utrecht 28-06-1987
           
4 X 100 METER
1. 51.84 * Raymond Sladek Nieuwegein 05-06-1993
      Kenneth Glavimans    
      Niels Veen    
      Sam Bruinse    
2. 52.34 * Hugo Holtslag Huizen 16-05-1992
      Hugo Huisman    
      Bob Rink    
      Robert-Jan Ostermann    
3. 52.44 * Peter Janssen Veenendaal 03-04-1999
      Piet Hugen    
      Robin Boeters    
      Marc Lommert    
4. 53.24 * Raymond Sladek Amstelveen 16-06-1993
      Kenneth Glavimans    
      Niels Veen    
      Hugo Huisman    
5. 53.34 * Rutger Huisman Nieuwegein 19-05-1990
      Jeroen Boxen    
      Bert Verrips    
      Stijn Brand    
  53.34 * Raymond Sladek Hilversum 15-05-1993
      Kenneth Glavimans    
      Hugo Huisman    
      Sam Bruinse    
7. 53.74 * Josha Froma Hilversum 10-06-1995
      Kees Bleichrodt    
      André Boon JJD    
      Jorit van Drie    
8. 55.14 * Jelmar van Wiggen Ede 06-04-2002
      Sten van Loenen    
      Remco Winkel    
      Ard van Harskamp    
9. 55.54 * Jelmar van Wiggen Veenendaal 21-04-2001
      Ard van Harskamp    
      Mirik van Rijn    
      Yuri Villa Rikkers    
10. 55.74 * Niels van der Voort Nieuwegein 20-05-1995
      Kees Bleichrodt    
      André Boon JJD    
      Jorit van Drie    
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.14)
           
3000 METER SNELWANDELEN
5000 METER SNELWANDELEN
HALF UUR SNELWANDELEN
1500 METER STEEPLE CHASE (76.2 CM)
300 METER HORDEN (76.2 CM)
POLSSTOKHOOGSPRINGEN
BLOKMEERKAMP LOPEN
BLOKMEERKAMP SPRINGEN
BLOKMEERKAMP WERPEN
           
           
MEERKAMPEN (ONDERDELEN EN VOLGORDE):
           
8KAMP
DAG 1: 100 M, VERSPRINGEN, KOGELSTOTEN EN HOOGSPRINGEN
DAG 2: 100 M HORDEN, DISCUSWERPEN, SPEERWERPEN EN 1000 M
BLOKMEERKAMP LOPEN
100 M, VERSPRINGEN, KOGELSTOTEN, 100 M HORDEN EN 600 OF 1000 M
BLOKMEERKAMP SPRINGEN
100 M, VERSPRINGEN, HOOGSPRINGEN, 100 M HORDEN EN SPEERWERPEN
BLOKMEERKAMP WERPEN
100 M, VERSPRINGEN, KOGELSTOTEN, 100 M HORDEN EN DISCUSWERPEN