top 10 aller tijden OUTDOOR JONGENS JUNIOREN B

Uitslagen doorgeven: KLIK HIER

 

100 METER
1. 11.34   Mark Tijmstra Uden 02-07-1988
2. 11.44   Jeroen Gutte Utrecht 11-05-1990
3. 11.82   Stijn van Weegberg Amsterdam 14-05-2015
4. 11.98   Simon Jonis Almere 26-06-2011
5. 12.07   Jorit van Drie Utrecht 03-07-1998
6. 12.14 * Marijn Wouters Papendrecht 08-09-2007
7. 12.15   Niels Boonstra Culemborg 28-05-2016
8. 12.19   Jeffrey Bekker Huizen 07-06-2015
9. 12.24 * Alex Dubbeldam Utrecht 11-09-1988
  12.24 * Bob Rink Nieuwegein 03-09-1994
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
200 METER
1. 23.30   Jeroen Gutte Kerkrade 24-05-1990
2. 23.55   Stijn van Weegberg Breda 28-06-2015
3. 24.44 * Mark Tijmstra Den Bosch 23-05-1988
4. 24.57   Jorit van Drie Utrecht 03-07-1998
5. 24.72   Nick Gieltjes Almere 26-06-2011
6. 24.85   Koen van Dijk Den Haag 18-06-2017
7. 24.98   Niels Boonstra Wageningen 22-07-2016
8. 25.08   Jeffrey Bekker Culemborg 04-10-2014
9. 25.32   Gerwalt Landheer JJC Wageningen 19-05-2017
10. 25.54 * Pascal Bloemers Utrecht 03-07-1987
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
400 METER
1. 52.20   Stijn van Weegberg Wageningen 17-07-2015
2. 54.15   Nick Gieltjes Tilburg 13-06-2011
3. 55.14 * Jeroen Gutte Vught 21-05-1989
4. 55.24 * Rutger Huisman Ede 19-09-1992
5. 55.31   Daniël Hordijk Utrecht 08-05-2015
6. 56.74 * Sam Bruinse Almere 01-05-1994
7. 57.22   Kevin Klomp Tilburg 13-06-2011
8. 57.44 * Mark Tijmstra Utrecht 10-10-1987
9. 57.60   Hugo Huisman Hilversum 17-09-1995
10. 58.04 * Raymond Sladek Barendrecht 28-05-1995
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.14)
           
800 METER
1. 1.56.88   Jelmer van der Linden Reeuwijk 16-06-2013
2. 2.03.53   Rutger Huisman Utrecht 05-06-1992
3. 2.04.72   Nick Gieltjes Almere 26-06-2011
4. 2.06.46   Daniël Hordijk Huizen 07-06-2015
5. 2.07.87   Sam Bruinse Nieuwegein 16-06-1995
6. 2.09.94   Bram Koldenhof Utrecht 29-08-2008
7. 2.11.55   Michiel van Veen Culemborg 08-10-2011
8. 2.11.70   Marijn Wouters Utrecht 29-06-2007
9. 2.12.72   Wessel Flinterman Utrecht 15-06-2012
10. 2.12.82   Lex Favrin Culemborg 28-09-2013
           
1000 METER
1. 2.40.92   Rutger Huisman Utrecht 24-07-1992
2. 2.50.6   Bram Koldenhof Culemborg 31-05-2008
3. 3.01.5   Hugo Huisman Gorinchem 21-04-1995
4. 3.15.8   Jorit van Drie Nieuwegein 27-09-1997
5. 3.26.9   Pim Maessen Culemborg 31-05-2008
6. 3.33.9   Lennart Henning Culemborg 31-05-2008
7. 3.35.4   Daan de Laat Culemborg 31-05-2008
8. 3.37.5   Roy Blokvoort Culemborg 31-05-2008
9. 3.38.2   Bram Verrips Culemborg 04-06-1996
10. 3.48.9   André Boon Culemborg 18-06-1998
           
1500 METER
1. 4.05.10   Jelmer van der Linden Eindhoven 30-06-2013
2. 4.19.20   Rutger Huisman Utrecht 19-06-1992
3. 4.34.72   Bram Koldenhof Utrecht 02-05-2008
4. 4.39.03   Nick Gieltjes Spijkenisse 05-06-2011
5. 4.39.2   Sam Bruinse Schoonhoven 02-07-1995
6. 4.40.32   Cas Wille Utrecht 12-05-2017
7. 4.43.08   Daniël Hordijk Santpoort 03-05-2015
8. 4.51.62   Marijn Wouters Utrecht 08-09-2006
9. 4.52.84   Jelmar van Wiggen Utrecht 08-05-2004
10. 4.57.27   Michiel van Veen Culemborg 29-05-2010
           
1 ENGELSE MIJL (1609 METER)
1. 5.38.04   Michiel van Veen JJC Culemborg 23-05-2009
2. 5.40.43   Tom Verdonk Culemborg 23-05-2009
3. 5.44.24   Luuk Verdonk Culemborg 28-05-2011
4. 5.58.97   Kevin Klomp Culemborg 28-05-2011
           
3000 METER
1. 8.55.78   Jelmer van der Linden Utrecht 30-08-2013
2. 9.49.8   Sam Bruinse Barendrecht 28-05-1995
3. 9.59.13   Ruben Stittelaar Utrecht 12-08-2011
4. 10.16.20   Nick Gieltjes Tilburg 13-06-2011
5. 10.22.26   Lex Favrin Culemborg 28-09-2013
6. 10.32.1   Marcel Lamberts JJC Veenendaal 02-10-1999
7. 10.39.26   Michiel van Veen Huizen 04-06-2010
8. 10.49.6   Chris Rapati Utrecht 19-09-1987
9. 10.57.7   Guido van Loenen Nieuwegein 22-09-1990
10. 11.27.3   Kobus Stuurman Nieuwegein 22-09-1990
           
110 METER HORDEN (91.4 CM)
1. 16.14 * Mark Tijmstra Utrecht 26-06-1988
2. 17.64 * Gene Noordpool Utrecht 26-06-1988
3. 17.74 * Bram Bruinse Zaandam 12-09-1993
4. 17.94 * Bob Rink Almere 01-05-1994
  17.94 * Sam Bruinse Zaandam 03-07-1994
6. 19.24 * Alex Dubbeldam Utrecht 26-06-1988
7. 20.04 * Pascal Bloemers Utrecht 28-06-1987
8. 20.17   Bo Salet Papendrecht 29-03-2008
9. 20.99   Brian Schekkerman Papendrecht 26-03-2011
10. 21.10   Lucas Moers Dronten 08-05-2016
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
400 METER HORDEN (84 CM)
1. 1.21.53   Kevin Klomp Delft 18-09-2011
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.14)
           
VERSPRINGEN
1. 6.27   Mark Tijmstra Amsterdam 30-04-1988
2. 6.16   Gene Noordpool Amsterdam 30-03-1988
3. 5.87   Jeroen Gutte Nieuwegein 22-09-1990
4. 5.71   Bram Bruinse Zaandam 11-09-1993
5. 5.62   Bob Rink Nieuwegein 03-09-1994
6. 5.61   Sam Bruinse Nieuwegein 03-09-1994
  5.61   Ard van Harskamp Veenendaal 10-04-2004
8. 5.59   Jeffrey Bekker Culemborg 17-05-2014
9. 5.55   Hugo Huisman Nieuwegein 09-09-1995
10. 5.47   Stijn van Weegberg Culemborg 30-05-2015
           
HOOGSPRINGEN
1. 1.81   Niels Boonstra Utrecht 24-06-2016
2. 1.80   Bram Bruinse Nieuwegein 18-09-1993
3. 1.75   Bob Rink Nieuwegein 18-09-1993
4. 1.71   Sam Bruinse Schoonhoven 02-07-1995
5. 1.65   Bart Boonstra Wageningen 17-07-2015
6. 1.62   Nick Gieltjes Culemborg 29-09-2012
7. 1.61   Gene Noordpool Utrecht 26-06-1988
  1.61   Mark Tijmstra Utrecht 26-06-1988
9. 1.60   Teun Smorenburg Culemborg 04-10-2008
  1.60   Idse ten Brinke Spijkenisse 02-06-2013
           
HINKSTAPVERSPRINGEN
1. 11.78   Marc Lommert JJC Utrecht 13-08-1999
2. 11.65   Sam Bruinse Almere 01-05-1994
3. 10.45   Hugo Huisman Zaandam 03-07-1994
4. 10.20   Bob Rink Utrecht 07-05-1993
5. 9.59   Kevin Klomp Delft 18-09-2011
6. 9.54   Koen van Dijk JJC Dronten 08-05-2016
           
POLSSTOKHOOGSPRINGEN
1. 2.80   Bram Bruinse Zaandam 11-09-1993
2. 2.60   Mark Tijmstra Utrecht 25-06-1988
3. 2.55   Pascal Bloemers Weert 22-05-1988
4. 2.30   Bob Rink Almere 01-05-1994
5. 2.20   Sam Bruinse Schoonhoven 01-07-1995
           
KOGELSTOTEN (5 KG)
1. 12.33   Pasquenel Sohilait Emmen 12-06-2016
2. 11.63   Mike Zwambag Papendrecht 29-03-2008
3. 11.51   Jeffrey Bekker Vught 06-04-2015
4. 11.42   Nick Gieltjes Culemborg 29-09-2012
5. 11.35   Alex Dubbeldam Amsterdam 30-04-1988
  11.35   Mark Tijmstra Utrecht 25-06-1988
7. 11.26   Sam Bruinse Hilversum 17-09-1995
8. 10.95   Hugo Holtslag Nieuwegein 03-09-1994
  10.95   Idse ten Brinke Gorinchem 09-05-2013
10. 10.86   Bob Rink Veenendaal 16-04-1994
           
DISCUSWERPEN (1.5 KG)
1. 39.63   Pasquenel Sohilait Emmen 12-06-2016
2. 37.56   Jeffrey Bekker Vught 06-04-2015
3. 35.97   Mike Zwambag Culemborg 23-05-2009
4. 34.96   Sam Bruinse Hilversum 17-09-1995
5. 33.05   Nick Gieltjes Papendrecht 25-08-2012
6. 31.48   Michel van de Ven Papendrecht 29-03-2008
7. 30.83   Jorrit Steehouder Culemborg 31-05-2008
8. 30.22   Bram Bruinse Nieuwegein 18-09-1993
9. 29.90   Kenneth Glavimans Nieuwegein 16-06-1995
10, 28.74   Martin Spruit Gouda 13-05-2010
           
SPEERWERPEN (700 GRAM)
1. 41.30   Jorrit Steehouder Papendrecht 29-03-2008
2. 40.83   Nick Gieltjes Den Bosch 19-05-2011
3. 37.32   Mark Tijmstra Utrecht 11-09-1988
4. 36.84   Gene Noordpool Utrecht 19-09-1987
5. 36.75   Geoffrey Blondeel Utrecht 19-09-1987
6. 35.42   Pasquenel Sohilait Dronten 08-05-2016
7. 35.35   Jeffrey Bekker Breda 12-10-2014
8. 35.12   Teun Smorenburg Culemborg 04-10-2008
9. 34.58   Antoine Ansems Utrecht 26-06-1988
10. 34.21   Bart Boonstra Culemborg 26-09-2015
           
KOGELSLINGEREN (5 KG)
1. 23.11   Mike Zwambag JJC Utrecht 20-07-2007
2. 22.18   Jeffrey Bekker Breda 12-10-2014
3. 20.32   Kevin Klomp Delft 17-09-2011
4. 20.09   Teun Smorenburg JJC Utrecht 20-07-2007
5. 18.08   Pim Maessen JJC Utrecht 20-07-2007
           
5KAMP
1. 2326   Jeffrey Bekker Culemborg 04-10-2014
2. 1743   Stijn van Weegberg Culemborg 04-10-2014
3. 886   Rutger van Saltbommel Culemborg 04-10-2014
4. 425   Sijmen Sommerdijk Culemborg 04-10-2014
           
9-KAMP
1. 4482   Mark Tijmstra Utrecht 26-06-1988
2. 4135   Sam Bruinse Schoonhoven 02-07-1995
3. 3802   Bram Bruinse Zaandam 12-09-1993
4. 3800   Gene Noordpool Utrecht 26-06-1988
5. 3739   Bob Rink Zaandam 12-09-1993
6. 2830   Alex Dubbeldam Utrecht 26-06-1988
7. 2696   Pascal Bloemers Utrecht 28-06-1987
8. 1882   Antoine Ansems Utrecht 26-06-1988
           
4 X 100 METER
1. 46.04 * Gene Noordpool Huizen 14-05-1988
      Mark Tijmstra    
      Pascal Bloemers    
      Jeroen Gutte JJC    
2. 48.44 * Chris Harmsen Almere 01-05-1994
      Sam Bruinse    
      Raymond Sladek JJC    
      Bob Rink    
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.14)
           
4 X 400 METER
1. 3.53.9   Jorrit Steehouder Culemborg 02-06-2007
      Marijn Wouters    
      Bram Koldenhof    
      Thom Snijders    
2. 3.54.32   Kevin Klomp Culemborg 08-10-2011
      Michiel van Veen    
      Nick Gieltjes    
      Jelmer van der Linden JJC    
3. 4.07.4   Pim Maessen JJC Culemborg 13-10-2007
      Teun Smorenburg JJC    
      Bo Salet JJC    
      Michel van de Ven JJC    
4. 4.09.0   Pim Maessen JJC Culemborg 02-06-2007
      Teun Smorenburg JJC    
      Ico Broekhuizen JJC    
      Michel van de Ven JJC    
5. 4.26.57   Koen van Dijk JJC Culemborg 26-09-2015
      Rico Coenen JJC    
      Niels Boonstra JJC    
      Lucas Moers JJC    
6. 4.36.37   Mees Pieterse Culemborg 09-10-2010
      Simon Jonis    
      Timo Hoff    
      Kevin Klomp    
7. 4.51.0   Martin Spruit JJC Culemborg 04-10-2008
      Merlan van Laake JJC    
      Marc Blokvoort JJC    
      Ico Broekhuizen JJC    
           
ZWEEDSE ESTAFETTE (400-300-200-100 METER)
1. 2.31.75   Jesse Reijngoud JJC Culemborg 13-05-2017
      Bart van Kranenburg JJC    
      Hein Overkamp JJC    
      Jelle van der Marck JJC    
2. 2.42.36   Jesse Reijngoud JJC Culemborg 28-05-2016
      Jelle van der Marck JJC    
      Hein Overkamp JJC    
      Arthur Schoots JJC    
           
3000 METER SNELWANDELEN
5000 METER SNELWANDELEN
10000 METER SNELWANDELEN
1 UUR SNELWANDELEN
2000 METER STEEPLE CHASE (91.4 CM)
10KAMP
4 X 800 METER
OLYMPISCHE ESTAFETTE (800-400-200-200 METER)
           
           
MEERKAMPEN (ONDERDELEN EN VOLGORDE):
           
5KAMP
VERSPRINGEN, SPEERWERPEN, 200 M, DISCUSWERPEN EN 1500 M
9KAMP
DAG 1: 100 M, VERSPRINGEN, KOGELSTOTEN, HOOGSPRINGEN EN 400 M
DAG 2: 110 M HORDEN, DISCUSWERPEN, SPEERWERPEN EN 1500 M
10KAMP
DAG 1: 100 M, VERSPRINGEN, KOGELSTOTEN, HOOGSPRINGEN EN 400 M
DAG 2: 110 M HORDEN, DISCUSWERPEN, POLSSTOKHOOGSPRINGEN, SPEERWERPEN
  EN 1500 M