top 10 aller tijden OUTDOOR HEREN MASTERS 40 T/M 44 JAAR

Uitslagen doorgeven: KLIK HIER
 

100 METER
1. 12.14 * Henny van Verseveld Utrecht 19-09-1987
2. 13.02   Jan Pannekoek Alphen a/d Rijn 26-06-2016
3. 13.74 * Jos Bras Nieuwegein 30-09-1989
4. 13.94 * Willem Sanderse Nieuwegein 05-09-1992
  13.94 * Ron van der Linden Papendrecht 31-03-2007
6. 14.04 * Siebe Schootstra Papendrecht 31-03-2007
7. 14.14 * Siem van der Marel Utrecht 19-09-1987
  14.24 * Rop Philippi Nieuwegein 03-10-1998
9. 14.34 * Piet Elands Utrecht 19-09-1987
  14.34 * Ed Lommert Nieuwegein 03-10-1998
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
200 METER
1. 26.60   Jan Pannekoek Drunen 23-06-2016
2. 29.22   Raymond Lockhorst Culemborg 13-05-2017
3. 32.31   Andries de Waard Papendrecht 27-08-2016
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
400 METER
1. 57.57   Jan Pannekoek Hengelo 07-05-2017
2. 1.01.72   Ron van der Linden Papendrecht 30-08-2008
3. 1.03.39   Raymond Lockhorst Hengelo 07-05-2017
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.14)
           
800 METER
1. 2.05.9   Michiel Boonstra Utrecht 09-09-2005
2. 2.08.91   Gerard Smit Nieuwegein 25-06-1999
3. 2.09.84   Rutger Huisman Culemborg 08-10-2016
4. 2.14.8   Ron van der Linden Veenendaal 01-10-2005
5. 2.19.9   Willem Sanderse Aalsmeer 23-08-1992
6. 2.21.2   Henk Huisman Nieuwegein 18-09-1993
7. 2.23.48   Jan Pannekoek Zeist 26-06-2017
8. 2.25.2   Piet Elands Utrecht 11-09-1988
9. 2.30.0   Henny van Verseveld Utrecht 19-09-1987
10. 2.36.4   Henk Groen Nieuwegein 18-09-1993
           
1000 METER
1. 2.58.1   Ron van der Linden Culemborg 31-05-2008
2. 3.27.03   Jan Pannekoek Amersfoort 01-07-2017
3. 3.30.3   Lody Ansems Culemborg 04-06-1996
4. 4.12.7   Ed Lommert Culemborg 18-06-1998
           
1500 METER
1. 4.25.21   Rutger Huisman Hengelo 07-05-2017
2. 4.43.8   Ron van der Linden Papendrecht 31-03-2007
3. 4.50.44   Bas van der Linden Oud-Beijerland 21-06-2015
4. 4.53.5   Siebe Schootstra Papendrecht 31-03-2007
5. 5.28.7   Ger Niesen Culemborg 14-05-1996
6. 5.37.6   Lody Ansems Culemborg 14-05-1996
7. 5.48.05   Jan Pannekoek Wageningen 19-05-2017
           
1 ENGELSE MIJL (1609 METER)
1. 5.42.30   Harm Bodewes Culemborg 23-05-2009
           
3000 METER
1. 9.37.22   Gerard Smit Santpoort 16-07-1999
2. 9.45.5   Rutger Huisman Culemborg 01-10-2016
3. 10.04.6   Michiel Boonstra Veenendaal 01-10-2005
4. 10.10.99   Ruben Verlangen Culemborg 26-09-2015
5. 10.28.5   Ron van der Linden Culemborg 13-10-2007
6. 10.33.6   Piet Elands Utrecht 19-09-1987
7. 10.41.6   Siebe Schootstra Veenendaal 28-09-2002
8. 10.41.7   Willem Sanderse Nieuwegein 05-10-1991
9. 10.44.19   Bas van der Linden Culemborg 26-09-2015
10. 11.27.1   Harm Bodewes Culemborg 04-10-2008
           
5000 METER
1. 16.09.57   Gerard Smit Utrecht 14-05-1999
2. 17.37.6   Ron van der Linden Culemborg 30-05-2008
3. 18.08.10   Marc van der Kort Culemborg 29-05-2010
4. 18.11.0   Jan Copier Nijmegen 25-11-1992
5. 18.15.70   Willem Sanderse Utrecht 25-05-1993
6. 18.51.3   Rob Tetich Nieuwegein 06-07-1996
7. 19.05.84   Bas van der Linden Culemborg 30-05-2015
8. 19.18.0   Martin Poot Culemborg 30-05-2008
9. 19.22.5   Harrie van Bruggen Nieuwegein 03-09-1994
10. 19.26.90   Ger Niesen Utrecht 24-06-1997
           
10000 METER
1. 41.39.5   Harm Bodewes Culemborg 23-06-2009
2. 47.03.4   Tjalling Rekker Culemborg 30-05-2008
           
VERSPRINGEN
1. 5.16   Henny van Verseveld Utrecht 11-09-1988
2. 4.59   Willem Sanderse Nieuwegein 03-09-1994
3. 4.57   Siebe Schootstra Papendrecht 31-03-2007
4. 4.40   Raymond Lockhorst Culemborg 13-05-2017
5. 4.17   Jan Pannekoek Culemborg 13-05-2017
6. 3.93   Ron van der Linden Veenendaal 01-10-2005
7. 3.90   Siem van der Marel Utrecht 19-09-1987
8. 3.58   Frank Brandsma Veenendaal 27-09-2003
9. 3.31   Dick van Wiggen Culemborg 16-05-2002
10. 3.26   Lody Ansems Culemborg 14-05-1996
           
HOOGSPRINGEN
1. 1.52   Siebe Schootstra Papendrecht 31-03-2007
2. 1.40   Rop Philippi Nieuwegein 03-10-1998
  1.40   Jeroen Gutte Kerkrade 17-05-2015
  1.40   Raymond Lockhorst Hengelo 07-05-2017
5. 1.35   Hans Bassa Culemborg 23-06-1998
6. 1.30   Henny van Verseveld Utrecht 19-09-1987
7. 1.25   Siem van der Marel Utrecht 19-09-1987
  1.25   Willem Sanderse Nieuwegein 03-09-1994
9. 1.20   Ed Lommert Nieuwegein 03-10-1998
10. 1.10   Lody Ansems Culemborg 04-06-1996
           
KOGELSTOTEN (7.26 KG)
1. 8.74   Henny van Verseveld Nieuwegein 22-09-1990
2. 8.12   Jeroen Gutte Zeist 26-06-2017
3. 7.92   Rop Philippi Nieuwegein 03-10-1998
4. 7.79   Ger Niesen Culemborg 25-06-1996
5. 7.69   Willem Sanderse Aalsmeer 23-08-1992
6. 7.56   Siem van der Marel Utrecht 19-09-1987
7. 7.51   Rutger Huisman Culemborg 08-10-2016
8. 7.35   Raymond Lockhorst Amersfoort 01-07-2017
9. 6.87   Ron van der Linden Veenendaal 01-10-2005
10. 6.21   Frank Brandsma Veenendaal 27-09-2003
           
DISCUSWERPEN (2 KG)
1. 24.85   Jeroen Gutte Papendrecht 28-03-2015
2. 18.11   Ron van der Linden Culemborg 31-05-2008
3. 16.00   Ed Lommert Culemborg 18-06-1998
4. 14.00   Lody Ansems Culemborg 04-06-1996
5. 11.96   Dick van Wiggen Culemborg 05-06-2003
           
SPEERWERPEN (800 GRAM)
1. 33.88   Jeroen Gutte Culemborg 28-05-2016
2. 31.81   Rutger Huisman Culemborg 08-10-2016
3. 28.50   Ger Niesen Culemborg 14-05-1996
4. 28.15   Henny van Verseveld Utrecht 19-09-1987
5. 25.10   Raymond Lockhorst Papendrecht 26-08-2017
6. 24.95   Rop Philippi Nieuwegein 03-10-1998
7. 24.90   Gerard Smit Culemborg 19-06-2001
8. 22.76   Lody Ansems Culemborg 14-05-1996
9. 22.11   Siem van der Marel Utrecht 19-09-1987
10. 20.12   Jan Hermans Culemborg 19-06-2001
           
KOGELSLINGEREN (7.26 KG)
1. 17.71   Jeroen Gutte Hilversum 05-06-2016
           
4 X 400 METER
1. 4.38.59   Harm Bodewes Culemborg 08-10-2011
      André van Ijzendoorn HM50-54    
      Ron van der Linden HM45-49    
      Jelte Jan Bakker HM55-59    
2. 4.43.26   Harm Bodewes Culemborg 09-10-2010
      Ron van der Linden HM45-49    
      Gerard Smit HM50-54    
      Bram Schenkeveld HM55-59    
3. 4.58.2   Frank Brandsma HM45-49 Culemborg 04-10-2008
      Tjalling Rekker    
      Ron van der Linden    
      Gerrit van Mourik HM45-49    
           
2000 METER
20000 METER
25000 METER
30000 METER
1 UUR
3000 METER SNELWANDELEN
5000 METER SNELWANDELEN
10000 METER SNELWANDELEN
20000 METER SNELWANDELEN
30000 METER SNELWANDELEN
50000 METER SNELWANDELEN
1 UUR SNELWANDELEN
2 UUR SNELWANDELEN
3000 METER STEEPLE CHASE (91.4 CM)
110 METER HORDEN (100 CM)
400 METER HORDEN (91.4 CM)
HINKSTAPVERSPRINGEN
POLSSTOKHOOGSPRINGEN
GEWICHTWERPEN (15.88 KG)
5KAMP
10KAMP
WERP5KAMP
4 X 100 METER
4 X 200 METER
4 X 800 METER
4 X 1500 METER
ZWEEDSE ESTAFETTE (400-300-200-100 METER)
OLYMPISCHE ESTAFETTE (800-400-200-200 METER)
           
           
MEERKAMPEN (ONDERDELEN EN VOLGORDE):
           
5KAMP
VERSPRINGEN, SPEERWERPEN, 200 M, DISCUSWERPEN EN 1500 M
10KAMP
DAG 1: 100 M, VERSPRINGEN, KOGELSTOTEN, HOOGSPRINGEN EN 400 M
DAG 2: 110 M HORDEN, DISCUSWERPEN, POLSSTOKHOOGSPRINGEN, SPEERWERPEN
  EN 1500 M
WERP5KAMP
KOGELSLINGEREN, KOGELSTOTEN, DISCUSWERPEN, SPEERWERPEN EN GEWICHTWERPEN