top 10 aller tijden OUTDOOR MEISJES JUNIOREN D

Uitslagen doorgeven: KLIK HIER

 

60 METER
1. 8.19   Simi Pater Amsterdam 23-08-2015
2. 8.54 * Mylène Papilaja Amsterdam 11-06-1988
3. 8.65   Natalie Puper Papendrecht 26-03-2011
4. 8.74 * Bardine Hoogendoorn Utrecht 24-06-1989
5. 8.80   Karlijn Smorenburg Utrecht 19-05-2007
6. 8.84 * Marije Kaan Veenendaal 01-10-2005
7. 8.94 * Yvonne Verkouter Utrecht 24-06-1989
  8.94 * Naomi Kroes Veenendaal 05-06-2004
  8.94 * Sanne Kragten Veenendaal 02-10-2004
  8.94 * Julia van Knippenberg Den Bosch 14-10-2012
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
150 METER
1. 20.59   Simi Pater Veenendaal 05-07-2014
2. 22.16   Natalie Puper Culemborg 28-05-2011
3. 22.60   Danjela Lockhorst Amersfoort 01-07-2017
4. 23.52   Vera Gommans Culemborg 29-05-2010
5. 23.72   Jamie Verweij Culemborg 29-05-2010
6. 24.44   Anke Veluwenkamp Culemborg 23-05-2009
7. 24.47   Aniek van den Berge Culemborg 29-05-2010
8. 24.67   Mai Elie Culemborg 28-05-2011
9. 24.78   Noortje Elie Culemborg 23-05-2009
10. 24.85   Lucy van Berkel Amersfoort 29-08-2009
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
600 METER
1. 1.54.4   Karlijn Smorenburg Boxtel 14-05-2006
2. 1.56.3   Suze Keesen Veenendaal 28-09-2002
3. 1.57.1   Annemieke Los Nieuwegein 24-04-1993
4. 1.58.0   Anneloes Dijkstra Utrecht 28-06-2003
5. 1.58.0   Kaoutar Ramdani Veenendaal 05-07-2008
6. 1.58.30   Simi Pater Culemborg 04-10-2014
7. 1.58.6   Chantal Sladek MPA Utrecht 04-07-1987
8. 1.59.3   Elanor de Goede Utrecht 04-06-1988
9. 1.59.59   Vera Gommans Papendrecht 28-08-2010
10. 1.59.6   Tessa Janssen Veenendaal 28-09-2002
           
1000 METER
1. 3.31.2   Wendy van Veenendaal Utrecht 07-05-1988
2. 3.34.71   Kaoutar Ramdani Amsterdam 06-09-2009
3. 3.35.34   Karlijn Smorenburg Utrecht 01-07-2007
4. 3.35.4   Elanor de Goede Amsterdam 11-06-1988
5. 3.35.67   Merel Franssen Culemborg 23-09-2017
6. 3.37.64   Lieke Vreugdenhil Culemborg 23-09-2017
7. 3.38.0   Chantal Sladek Amsterdam 11-06-1988
8. 3.41.0   Suze Keesen Ede 06-04-2002
9. 3.44.17   Emmy van Berkel Amsterdam 07-09-2008
10. 3.46.66   Vera Gommans Culemborg 29-05-2010
           
60 METER HORDEN (76.2 CM)
1. 11.75   Melissa Verhagen Amsterdam 12-09-1999
2. 12.14 * Yvonne Verkouter Amsterdam 11-06-1988
3. 12.34 * Ageeth Sint Utrecht 27-05-1991
  12.34 * Naomi Kroes Veenendaal 06-05-2004
5. 13.14 * Wendy van Veenendaal Utrecht 07-05-1988
6. 13.24 * Siham Mekran Veenendaal 25-06-2005
7. 13.34 * Marije Kaan Veenendaal 25-06-2005
  13.34 * Ruby den Besten Veenendaal 05-07-2008
9. 13.54 * Lysanne Jackson Veenendaal 29-05-1999
10. 13.76   Mai Elie Papendrecht 26-03-2011
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
1000 METER STEEPLE CHASE (76.2 CM)
1. 3.49.60   Lieke Vreugdenhil Amsterdam 03-09-2017
           
VERSPRINGEN
1. 4.73   Natalie Puper Culemborg 28-05-2011
2. 4.45   Simi Pater Amsterdam 23-08-2015
3. 4.30   Meike van Kranenburg Culemborg 25-05-2013
4. 4.29   Yvonne Verkouter Nieuwegein 30-09-1989
  4.29   Naomi Kroes Amsterdam 05-09-2004
6. 4.26   Karlijn Smorenburg Papendrecht 31-03-2007
7. 4.25   Mylène Papilaja Utrecht 10-10-1987
8. 4.24   Nelleke van Rij Culemborg 13-10-2007
9. 4.22   Julia van Knippenberg Culemborg 29-09-2012
10. 4.21   Bardine Hoogendoorn Zeist 20-05-1989
           
HOOGSPRINGEN
1. 1.45   Celesta Salari Amsterdam 08-09-2013
2. 1.42   Julia van Knippenberg Culemborg 28-09-2013
3. 1.40   Yvonne Verkouter Utrecht 15-04-1989
  1.40   Vera Gommans Culemborg 09-10-2010
  1.40   Natalie Puper Culemborg 08-10-2011
6. 1.35   Ellen Kaan Utrecht 28-06-2003
  1.35   Meike van Kranenburg Culemborg 28-09-2013
8. 1.30   Isabel van Oorschot Veenendaal 25-06-2005
  1.30   Anke Veluwenkamp Amsterdam 06-09-2009
  1.30   Danjela Lockhorst Veenendaal 08-04-2017
           
KOGELSTOTEN (2 KG)
1. 10.75   Meike van Kranenburg Culemborg 25-05-2013
2. 10.44   Veri Gutte Culemborg 29-09-2012
3. 9.70   Kim van Zuilen Utrecht 07-09-1991
4. 9.33   Anke Veluwenkamp Amsterdam 05-09-2010
5. 9.17   Yvonne Verkouter Nieuwegein 30-09-1989
6. 9.14   Suze Keesen Den Bosch 20-09-2002
7. 8.94   Astrid Lommert Den Bosch 10-10-1999
8. 8.85   Jamie Verrips Nieuwegein 14-08-2011
9. 8.73   Julia van Knippenberg Culemborg 14-10-2012
10. 8.66   Marije Kaan Veenendaal 01-10-2005
           
DISCUSWERPEN (0.75 KG)
1. 26.37   Veri Gutte Amsterdam 02-09-2012
2. 23.82   Meike van Kranenburg Culemborg 28-09-2013
3. 22.15   Natalie Puper Culemborg 28-05-2011
4. 21.00   Kim van Zuilen Nieuwegein 05-10-1991
5. 20.96   Annemieke Los Nieuwegein 18-09-1993
6. 20.54   Jamie Verrips Culemborg 28-05-2011
7. 20.23   Isabel van Oorschot Papendrecht 09-04-2005
8. 19.24   Danjela Lockhorst Culemborg 23-09-2017
9. 19.05   Karlijn Smorenburg Culemborg 13-10-2007
10. 18.44   Anke Veluwenkamp Papendrecht 28-08-2010
           
SPEERWERPEN (400 GRAM)
1. 26.46   Yvonne Verkouter Utrecht 24-06-1989
2. 24.92   Kim van Zuilen Den Bosch 15-09-1991
3. 20.46   Tamara Tentua Amsterdam 28-05-1988
4. 19.28   Ingeborg Sanderse Nieuwegein 05-09-1992
5. 18.61   Suze Keesen Den Bosch 20-09-2002
6. 17.42   Angelique van Emden Vught 05-09-1987
7. 17.11   Siham Mekran Veenendaal 25-06-2005
8. 16.92   Marscha Glasbergen Utrecht 01-06-1991
9. 16.48   Kaoutar Ramdani Nieuwegein 28-06-2009
10. 16.04   Mylène Papilaja Utrecht 10-10-1987
           
4 x 60 METER
1. 34.84 * Thamar van der Marel Utrecht 07-05-1988
      Yvonne Verkouter    
      Bardine Hoogendoorn    
      Mylène Papilaja    
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
1000 METER SNELWANDELEN
3000 METER SNELWANDELEN
6KAMP
BLOKMEERKAMP LOPEN
BLOKMEERKAMP SPRINGEN
BLOKMEERKAMP WERPEN
           
           
MEERKAMPEN (ONDERDELEN EN VOLGORDE):
           
6KAMP
DAG 1: 60 M HORDEN, HOOGSPRINGEN EN SPEERWERPEN
DAG 2: VERSPRINGEN, KOGELSTOTEN EN 600 M
BLOKMEERKAMP LOPEN
60 M, VERSPRINGEN, KOGELSTOTEN, 60 M HORDEN EN 600 OF 1000 M
BLOKMEERKAMP SPRINGEN
60 M, VERSPRINGEN, HOOGSPRINGEN, 60 M HORDEN EN SPEERWERPEN
BLOKMEERKAMP WERPEN
60 M, VERSPRINGEN, KOGELSTOTEN, 60 M HORDEN EN DISCUSWERPEN