top 10 aller tijden OUTDOOR MEISJES JUNIOREN B

Uitslagen doorgeven: KLIK HIER

 

100 METER
1. 12.54 * Tineke Stoter Utrecht 28-04-1989
2. 12.84   Natalie Puper MJC Utrecht 05-07-2013
3. 13.09   Simi Pater MJC Dronten 08-05-2016
4. 13.12   Vera Gommans Beverwijk 29-06-2014
5. 13.14   Jamie Verweij Culemborg 17-05-2014
6. 13.31   Lucy van Berkel Culemborg 28-09-2013
7. 13.45   Suzanne Bakker Ede 20-05-2000
8. 13.55   Ruby den Besten Culemborg 28-09-2013
9. 13.64 * Colinda van Dijk Utrecht 15-05-1989
  13.64 * Kitty van Berkel Den Bosch 18-10-2009
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
200 METER
1. 26.26   Tineke Stoter Bergen op Zoom 01-07-1989
2. 27.08   Natalie Puper Culemborg 04-10-2014
3. 27.67   Jamie Verweij Wageningen 23-05-2014
4. 27.85   Vera Gommans Huizen 25-05-2014
5. 28.25   Kitty van Berkel Amersfoort 29-08-2009
6. 28.34 * Colinda van Dijk Utrecht 15-05-1989
7. 28.44   Ruby den Besten Veenendaal 29-06-2013
8. 28.48   Simi Pater MJC Dronten 08-05-2016
9. 28.63   Anne-Marijn Zijderveld MJC Dronten 08-05-2016
10. 28.74   Lucy van Berkel Culemborg 25-05-2013
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
400 METER
1. 1.03.43   Vera Gommans Huizen 25-05-2014
2. 1.03.64   Lucy van Berkel Reeuwijk 16-06-2013
3. 1.07.03   Ella van Veen Wageningen 07-07-2017
4. 1.07.59   Ruby den Besten Utrecht 05-07-2013
5. 1.07.68   Jamie Verweij Utrecht 08-05-2015
6. 1.08.15   Emmy van Berkel MJC Wageningen 18-09-2009
7. 1.08.63   Rivka van der Water Utrecht 19-06-2015
8. 1.11.42   Nene Marringa Amsterdam 22-04-2012
9. 1.11.83   Ellen Kaan Utrecht 08-09-2006
10. 1.12.08   Sam Verweij Culemborg 28-05-2011
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.14)
           
800 METER
1. 2.31.62   Lucy van Berkel Culemborg 28-09-2013
2. 2.31.8   Nienke Gosens Heiloo 20-05-1993
3. 2.38.63   Wendy van Veenendaal Hilversum 20-09-1992
4. 2.39.33   Ella van Veen Utrecht 20-05-2016
5. 2.44.27   Vera Gommans Culemborg 28-09-2013
6. 2.44.94   Laura Dekker Culemborg 28-05-2016
7. 2.47.4   Kitty van Berkel Den Bosch 18-10-2009
8. 2.48.2   Marit Kaper Nieuwegein 06-07-1996
9. 2.48.27   Jamie Verweij Culemborg 26-09-2015
10. 2.50.1   Saskia Sanderse Zaandam 12-09-1993
           
1000 METER
1. 3.27.54   Ella van Veen Amersfoort 01-07-2017
2. 3.58.2   Annemieke Los Nieuwegein 27-09-1997
3. 3.59.7   Marthe de Graaff Nieuwegein 27-09-1997
4. 4.02.94   Laura Liemburg Utrecht 01-07-2007
5. 4.20.7   Lottie Brosky Culemborg 04-06-1996
6. 4.33.6   Ruchama Brunsveld Culemborg 18-06-1998
7. 4.54.4   Marieke Faassen Culemborg 15-06-1999
           
1500 METER
1. 5.26.0   Nienke Gosens Amstelveen 16-07-1993
2. 5.47.50   Ella van Veen Wageningen 19-05-2017
3. 6.05.45   Laura Dekker Emmen 12-06-2016
4. 6.07.40   Elanor de Goede MJC Utrecht 02-06-1991
5. 6.13.43   Vera Gommans Culemborg 04-10-2014
6. 6.19.4   Marit Kaper Culemborg 14-05-1996
7. 6.19.76   Mai Elie Huizen 07-06-2015
8. 6.29.51   Meike Jodies Reeuwijk 16-06-2013
9. 6.40.72   Maxime Schouten Huizen 07-06-2015
10. 6.59.24   Jamie Verweij Culemborg 04-10-2014
           
1 ENGELSE MIJL (1609 METER)
1. 8.07.53   Lucia van Schaik Culemborg 23-05-2009
           
3000 METER
1. 12.26.68   Franca Poort MJC Culemborg 28-09-2013
2. 13.23.2   Julie van Riel MJC Culemborg 01-10-2016
3. 13.30.41   Meike Jodies Alphen a/d Rijn 21-04-2013
4. 13.45.27   Iris Don Santpoort 04-05-2014
5. 13.58.3   Arwen Altenburg Culemborg 13-10-2007
6. 14.00.61   Rivka van der Water Utrecht 29-05-2016
7. 14.16.4   Loes van der Heijden MJC Veenendaal 02-10-1999
8. 14.32.3   Danielle Schouw Veenendaal 01-10-2005
9. 15.37.3   Lucia van Schaik Culemborg 03-10-2009
10. 15.46.41   Maxime Schouten Gouda 25-04-2016
           
100 METER HORDEN (76.2 CM)
1. 16.29   Natalie Puper Wageningen 18-07-2014
2. 18.09   Vera Gommans Zoetermeer 21-06-2013
3. 18.67   Lucy van Berkel Papendrecht 31-03-2012
4. 18.78   Kitty van Berkel Utrecht 10-10-2009
5. 19.19   Maxime Schouten Dronten 08-05-2016
6. 20.84 * Saskia Sanderse Zaandam 11-09-1993
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
400 METER HORDEN (76.2 CM)
1. 1.10.73   Lucy van Berkel Amersfoort 01-04-2013
2. 1.18.18   Vera Gommans Spijkenisse 02-06-2013
3. 1.22.70   Jamie Verweij Santpoort 03-05-2015
4. 1.25.14   Anke Veluwenkamp Huizen 25-05-2014
5. 1.25.19   Kitty van Berkel Papendrecht 30-08-2008
6. 1.26.27   Iris Don Huizen 25-05-2014
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.14)
           
VERSPRINGEN
1. 5.35   Natalie Puper Amsterdam 04-07-2014
2. 4.70   Tineke Stoter Nieuwegein 30-09-1989
3. 4.63   Naomi Kroes Utrecht 19-05-2007
4. 4.62   Ruby den Besten Papendrecht 31-03-2012
5. 4.57   Kitty van Berkel Culemborg 03-10-2009
6. 4.55   Marieke Faassen Veenendaal 03-04-1999
7. 4.52   Ellen Kaan Veenendaal 30-09-2006
8. 4.51   Lucy van Berkel Culemborg 28-09-2013
9. 4.49   Suzanne Bakker Ede 20-05-2000
10. 4.40   Colinda van Dijk Nieuwegein 30-09-1989
  4.40   Jamie Verweij Culemborg 17-05-2014
           
HOOGSPRINGEN
1. 1.52   Natalie Puper Amersfoort 21-04-2014
2. 1.50   Lucy van Berkel Spijkenisse 02-06-2013
3. 1.45   Kitty van Berkel Utrecht 10-07-2009
  1.45   Iris Berkers Reeuwijk 08-05-2011
5. 1.40   Valery van Zaanen Culemborg 29-05-2010
  1.40   Anke Veluwenkamp Culemborg 25-05-2013
  1.40   Laura Dekker Culemborg 28-05-2016
8. 1.35   Saskia Sanderse Nieuwegein 18-09-1993
  1.35   Vera Gommans Papendrecht 30-03-2013
  1.35   Elina Jonis Culemborg 25-05-2013
  1.35   Julia van Knippenberg Culemborg 08-10-2016
           
HINKSTAPVERSPRINGEN
1. 11.30   Natalie Puper Breda 28-06-2015
2. 9.55   Lucy van Berkel Culemborg 25-05-2013
3. 8.70   Maxime Schouten Dronten 08-05-2016
4. 7.93   Elina Jonis Culemborg 25-05-2013
           
KOGELSTOTEN (3 KG)
1. 10.83   Meike van Kranenburg Zutphen 17-06-2016
2. 10.24   Veri Gutte Culemborg 08-10-2016
3. 9.94   Vera Gommans Papendrecht 29-03-2014
4. 9.80   Tessa Molenaar Roermond 15-10-2011
5. 9.53   Suze Keesen Veenendaal 01-10-2005
6. 9.16   Kitty van Berkel Utrecht 10-10-2009
7. 9.09   Colinda van Dijk Nieuwegein 30-09-1989
8. 8.81   Wendy van Veenendaal Hilversum 20-09-1992
  8.81   Julia van Knippenberg Emmen 12-06-2016
10. 8.74   Natalie Puper Culemborg 30-05-2015
           
DISCUSWERPEN (1 KG)
1. 30.19   Meike van Kranenburg Papendrecht 27-08-2016
2. 28.64   Veri Gutte Gouda 25-04-2016
3. 26.07   Kitty van Berkel Culemborg 23-05-2009
4. 25.24   Lucia van Schaik Papendrecht 30-08-2008
5. 25.21   Tessa Molenaar Roermond 15-10-2011
6. 21.49   Natalie Puper Culemborg 04-10-2014
7. 21.29   Elina Jonis Papendrecht 29-03-2014
8. 21.04   Marit Kaper Nieuwegein 09-09-1995
9. 20.82   Sam Verweij Culemborg 28-05-2011
10. 20.10   Wendy van Veenendaal Hilversum 20-09-1992
           
SPEERWERPEN (500 GRAM) (M.I.V. 01-01-2012)
1. 28.77   Veri Gutte Papendrecht 27-08-2016
2. 26.56   Julia van Knippenberg Culemborg 08-10-2016
3. 21.99   Anke Veluwenkamp Culemborg 04-10-2014
4. 21.06   Vera Gommans Culemborg 04-10-2014
5. 17.75   Rivka van der Water Culemborg 08-10-2016
6. 17.68   Elina Jonis Zoetermeer 21-06-2013
7. 15.50   Jamie Verweij Culemborg 26-09-2015
8. 15.21   Natalie Puper Culemborg 04-10-2014
9. 14.72   Kaoutar Ramdani Culemborg 12-05-2012
10. 14.39   Ilse Niessen Culemborg 26-09-2015
           
SPEERWERPEN (600 GRAM) (T/M 31-12-2011)
1. 25.27   Arwen Altenburg Utrecht 29-06-2007
2. 23.80   Wendy van Veenendaal Nieuwegein 05-09-1992
3. 20.97   Tessa Molenaar Amersfoort 25-04-2011
4. 18.94   Kitty van Berkel Den Bosch 18-10-2009
5. 18.76   Annemieke Los Nieuwegein 06-07-1996
6. 18.37   Thamar van der Marel Nieuwegein 05-09-1992
7. 16.37   Lucia van Schaik Papendrecht 29-03-2008
8. 16.06   Ruchama Brunsveld Culemborg 25-06-1998
9. 15.77   Nene Marringa Culemborg 08-10-2011
10. 15.68   Saskia Sanderse Zaandam 12-09-1993
           
KOGELSLINGEREN (3 KG)
1. 36.90   Meike van Kranenburg Breda 09-10-2016
2. 17.51   Elina Jonis Utrecht 09-05-2014
           
7KAMP
1. 2956   Kitty van Berkel Amersfoort 30-08-2009
2. 2216   Saskia Sanderse Zaandam 12-09-1993
           
4 x 100 METER
1. 53.85   Anne-Marijn Zijderveld MJC Emmen 12-06-2016
      Rivka van der Water    
      Simi Pater MJC    
      Veri Gutte    
           
4 x 400 METER
1. 4.34.6   Ellen Kaan Culemborg 02-06-2007
      Naomi Kroes    
      Sanne Kragten    
      Micky Scharn    
2. 4.57.99   Noortje Elie MJC Culemborg 09-10-2010
      Lucy van Berkel MJC    
      Kaoutar Ramdani MJC    
      Ruby den Besten MJC    
3. 5.13.21   Elina Jonis MJC Culemborg 29-09-2012
      Meike Jodies MJC    
      Vera Gommans MJC    
      Iris Don MJC    
4. 5.14.40   Kiki Marringa MJC Culemborg 29-09-2012
      Jamie Verweij MJC    
      Lisa de Klijn MJC    
      Ruby den Besten    
5. 5.15.82   Meike van Kranenburg MJC Culemborg 04-10-2014
      Julia van Knippenberg MJC    
      Celesta Salari MJC    
      Laura Dekker MJC    
6. 5.26.3   Kitty van Berkel Culemborg 04-10-2008
      Lucia van Schaik    
      Valery van Zaanen MJC    
      Karlijn Smorenburg MJC    
           
ZWEEDSE ESTAFETTE (400-300-200-100)
1. 2.56.45   Franca Poort Beverwijk 19-04-2015
      Maxime Schouten    
      Rivka van der Water    
      Veri Gutte    
           
OLYMPISCHE ESTAFETTE (800-400-200-200)
1. 5.07.54   Jamie Verweij Culemborg 17-05-2014
      Kiki Marringa    
      Lisa de Klijn    
      Natalie Puper    
2. 5.16.90   Vera Gommans Culemborg 25-05-2013
      Ruby den Besten    
      Elina Jonis    
      Anke Veluwenkamp    
           
3000 METER SNELWANDELEN
5000 METER SNELWANDELEN
2000 METER STEEPLE CHASE (76.2 CM)
POLSSTOKHOOGSPRINGEN
           
           
MEERKAMPEN (ONDERDELEN EN VOLGORDE):
           
7KAMP
DAG 1: 100 M HORDEN, HOOGSPRINGEN, KOGELSTOTEN EN 200 M
DAG 2: VERSPRINGEN, SPEERWERPEN EN 800 M