top 10 aller tijden OUTDOOR DAMES MASTERS 40 T/M 44 JAAR

Uitslagen doorgeven: KLIK HIER
 

100 METER
1. 15.02   Nancy den Besten Den Helder 13-05-2012
2. 15.04   Arna Vliegen Culemborg 28-05-2016
3. 16.34   Esther Elie Papendrecht 30-03-2013
4. 16.35   Natasja Lockhorst Soest 16-06-2017
5. 16.76   Thamar Gutte Culemborg 26-09-2015
6. 17.11   Hélène van de Giessen Culemborg 26-09-2015
7. 17.14 * Ini Wiltink Culemborg 19-06-2001
  17.14 * Ardi Coenen Veenendaal 30-09-2006
9. 17.34 * Manja Giskes Utrecht 11-09-1988
10. 18.17   Mirande Dawson Culemborg 26-09-2015
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
200 METER
1. 31.57   Arna Vliegen Hilversum 05-06-2016
2. 33.97   Natasja Lockhorst Amersfoort 01-07-2017
3. 35.18   Esther Elie Culemborg 25-05-2013
           
800 METER
1. 2.56.53   Antje Velthuis Den Helder 13-05-2012
2. 3.00.1   Ini Wiltink Culemborg 20-06-2000
3. 3.03.95   Nancy den Besten Culemborg 29-09-2012
4. 3.11.7   Manja Giskes Utrecht 11-09-1988
5. 3.12.33   Hélène van de Giessen Beverwijk 06-09-2015
6. 3.19.34   Arna Vliegen Culemborg 08-10-2016
7. 3.22.91   Esther Elie Culemborg 08-10-2011
8. 3.24.6   Corina van der Linden Veenendaal 01-10-2005
9. 3.29.31   Thamar Gutte Culemborg 26-09-2015
10. 3.38.6   Ardi Coenen Veenendaal 30-09-2006
           
1000 METER
1. 4.03.2   Carla van Dongen Culemborg 04-06-1996
2. 4.30.6   Therese de Schutter Culemborg 04-06-1996
3. 4.31.7   An Pikker Culemborg 04-06-1996
4. 4.49.6   Els Huisman Culemborg 04-06-1996
5. 4.49.9   Ria Smink Culemborg 04-06-1996
6. 5.52.5   Marianne Coenmans Culemborg 18-06-1998
7. 6.09.8   Alie van Gaalen Culemborg 18-06-1998
           
1500 METER
1. 6.12.4   Carla van Dongen Culemborg 14-05-1996
2. 6.16.89   Antje Velthuis Hoorn 14-04-2013
3. 6.20.45   Miriam van Knippenberg Huizen 26-05-2013
4. 7.13.1   An Pikker Culemborg 14-05-1996
5. 7.22.2   Therese de Schutter Culemborg 14-05-1996
6. 8.03.7   Ria Smink Culemborg 14-05-1996
7. 8.31.8   Joke Rens Culemborg 14-05-1996
8. 8.42.7   Willy Verrips Culemborg 14-05-1996
9. 8.49.0   Marianne Coenmans Culemborg 04-06-1998
           
3000 METER
1. 12.28.90   Sandra Wormgoor Culemborg 28-09-2013
2. 12.41.3   Inge van Oijen Culemborg 13-10-2007
3. 13.10.48   Antje Velthuis Culemborg 09-10-2010
4. 13.17.03   Nancy den Besten Spijkenisse 05-06-2011
5. 13.21.1   Ini Wiltink Culemborg 19-06-2001
6. 13.42.0   Carla van Dongen Culemborg 04-06-1998
7. 14.08.6   Corina van der Linden Culemborg 23-06-2009
8. 14.40.6   Manja Giskes Utrecht 11-09-1988
9. 15.06.7   Marja Schuurman Culemborg 27-06-2000
10. 15.48.5   Therese de Schutter Culemborg 25-06-1996
           
5000 METER
1. 21.51.26   Sandra Wormgoor Culemborg 25-05-2013
2. 23.03.63   Antje Velthuis Culemborg 29-05-2010
3. 26.30.03   Hélène van de Giessen Culemborg 30-05-2015
4. 26.59.92   Esther Elie Culemborg 28-05-2011
5. 28.12.84   Ardi Coenen Culemborg 28-05-2011
           
VERSPRINGEN
1. 4.15   Nancy den Besten Papendrecht 31-03-2012
2. 4.06   Arna Vliegen Culemborg 30-05-2015
3. 3.42   Mirande Dawson Culemborg 26-09-2015
4. 3.39   Esther Elie Culemborg 03-10-2009
5. 3.26   Natasja Lockhorst Den Haag 18-06-2017
6. 3.23   Hélène van de Giessen Culemborg 26-09-2015
7. 3.21   Thamar Gutte Culemborg 26-09-2015
8. 3.07   Antje Velthuis Papendrecht 31-03-2012
9. 2.99   Carla van Dongen Culemborg 04-06-1998
10. 2.91   Ardi Coenen Veenendaal 30-09-2006
           
HOOGSPRINGEN
1. 1.50   Edith Aalbersberg Hengelo 07-05-2017
2. 1.35   Arna Vliegen Oud-Beijerland 21-06-2015
3. 1.15   Esther Elie Huizen 26-05-2013
4. 1.13   Nancy den Besten Culemborg 29-09-2012
5. 1.00   An Pikker Culemborg 04-06-1996
  1.00   Therese de Schutter Culemborg 04-06-1996
           
KOGELSTOTEN (4 KG)
1. 8.75   Edith Aalbersberg Zeist 26-06-2017
2. 7.25   Esther Elie Culemborg 25-05-2013
  7.25   Arna Vliegen Papendrecht 25-03-2017
4. 7.05   Thamar Gutte Culemborg 26-09-2015
5. 7.02   Mirande Dawson Culemborg 30-05-2015
6. 6.85   Hélène van de Giessen Papendrecht 29-08-2015
7. 6.67   Nancy den Besten Culemborg 03-10-2009
8. 6.07   Antje Velthuis Culemborg 17-05-2014
9. 5.96   Yvonne Voordouw Veenendaal 30-09-2006
10. 5.56   An Pikker Culemborg 25-06-1996
           
DISCUSWERPEN (1 KG)
1. 24.60   Edith Aalbersberg Hengelo 07-05-2017
2. 21.43   Hélène van de Giessen Soest 12-09-2015
3. 19.69   Esther Elie Huizen 26-05-2013
4. 18.72   Arna Vliegen Papendrecht 29-08-2015
5. 14.22   An Pikker Culemborg 04-06-1996
6. 11.20   Carla van Dongen Culemborg 04-06-1996
7. 10.12   Ria Smink Culemborg 04-06-1996
           
SPEERWERPEN (600 GRAM)
1. 25.31   Edith Aalbersberg Zeist 26-06-2017
2. 21.97   Arna Vliegen Culemborg 26-09-2015
3. 17.18   Esther Elie Culemborg 12-05-2012
4. 17.01   Mirande Dawson Culemborg 26-09-2015
5. 14.82   Thamar Gutte Culemborg 26-09-2015
6. 12.60   Hélène van de Giessen Culemborg 26-09-2015
7. 12.37   Nancy den Besten Culemborg 04-10-2008
8. 11.16   Ria Smink Culemborg 14-05-1996
9. 10.10   Ini Wiltink Culemborg 19-06-2001
10. 9.84   Therese de Schutter Culemborg 14-05-1996
           
4 x 100 METER
1. 1.03.48   Litha Doeland DM50+ Hengelo 07-05-2017
      Arna Vliegen    
      Nancy den Besten DM45-49    
      Natasja Lockhorst    
           
ZWEEDSE ESTAFETTE (400-300-200-100 METER)
1. 2.57.14   Litha Doeland DM50+ Oud-Beijerland 21-06-2015
      Nancy den Besten DM45-49    
      Miriam van Knippenberg DM45-49    
      Arna Vliegen    
2. 2.58.53   Litha Doeland DM50+ Hilversum 05-06-2016
      Nancy den Besten DM45-49    
      Arna Vliegen    
      Esther Elie DM45-49    
3. 3.01.96   Antje Velthuis Huizen 26-05-2013
      Carleen Mesters DM50+    
      Nancy den Besten DM45-49    
      Chris de Bakker DM45-49    
4. 3.06.75   Antje Velthuis Den Helder 13-05-2012
      Leonore van Amerom DM45-49    
      Esther Elie    
      Nancy den Besten    
           
OLYMPISCHE ESTAFETTE (800-400-200-200 METER)
1. 5.27.78   Antje Velthuis Culemborg 17-05-2014
      Carleen Mesters DM50+    
      Esther Elie DM45-49    
      Nancy den Besten DM45-49    
           
400 METER
1 ENGELSE MIJL (1609 METER)
2000 METER
10000 METER
20000 METER
25000 METER
30000 METER
1 UUR
3000 METER SNELWANDELEN
5000 METER SNELWANDELEN
10000 METER SNELWANDELEN
20000 METER SNELWANDELEN
2000 METER STEEPLE CHASE (76.2 CM)
80 METER HORDEN (76.2 CM)
400 METER HORDEN (76.2 CM)
HINKSTAPVERSPRINGEN
POLSSTOKHOOGSPRINGEN
KOGELSLINGEREN (4 KG)
GEWICHTWERPEN (9.08 KG)
5KAMP
7KAMP
10KAMP
WERP5KAMP
4 x 200 METER
4 x 400 METER
4 x 800 METER
           
           
MEERKAMPEN (ONDERDELEN EN VOLGORDE):
           
5KAMP
80 M HORDEN, HOOGSPRINGEN, KOGELSTOTEN, VERSPRINGEN EN 800 M
7KAMP
DAG 1: 80 M HORDEN, HOOGSPRINGEN, KOGELSTOTEN EN 200 M
DAG 2: VERSPRINGEN, SPEERWERPEN EN 800 M
10KAMP
DAG 1: 100 M, DISCUSWERPEN, POLSSTOKHOOGSPRINGEN, SPEERWERPEN
  EN 400 M
DAG 2: 80 M HORDEN, VERSPRINGEN, KOGELSTOTEN, HOOGSPRINGEN
  EN 1500 M
WERP5KAMP
KOGELSLINGEREN, KOGELSTOTEN, DISCUSWERPEN, SPEERWERPEN EN GEWICHTWERPEN