Trainingsrooster

Wanneer, waar en onder leiding van welke (assistent)train(st)er(s) welke groep traint kun je in het onderstaande schema bekijken.

Technische atletiekgroepen

1 pupillen mini/D en C (2013 en jonger vanaf 6 jaar)
dag tijd locatie train(st)ers(s)
dinsdag 16.45-17.45 atletiekbaan Rachel 
donderdag 17.00-18.00 atletiekbaan Rachel 
2 pupillen B (2012)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 16.45-17.45 atletiekbaan Lieke 
donderdag 17.00-18.00 atletiekbaan Lieke 
3 pupillen A 1e-jaars (2011)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 16.45-17.45 atletiekbaan Danjela en Natasja
donderdag 17.00-18.00 atletiekbaan Nelleke en Noah (assistent)
4 pupillen A 2e-jaars (2010)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 17.45-18.45 atletiekbaan Danjela en Watson
donderdag 18.00-19.00 atletiekbaan Raymond
5 junioren D 1e-jaars (2009)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 17.45-18.45 atletiekbaan Jasper 
donderdag 18.00-19.00 atletiekbaan Jasper 
6 junioren D 2e-jaars (2008)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 17.45-18.45 atletiekbaan Raymond
donderdag 18.00-19.00 atletiekbaan Nelleke 
7 junioren C 1e-jaars (2007)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 18.45-19.45 atletiekbaan Kaj, Paul en Watson
donderdag 19.00-20.00 atletiekbaan Jeroen en Watson
8 junioren C 2e-jaars (2006)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 18.45-19.45 atletiekbaan Kaj, Paul en Watson
donderdag 19.00-20.00 atletiekbaan Jeroen en Watson
9 junioren B 1e-jaars (2005)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 18.45-19.45 atletiekbaan Kaj, Paul en Watson
donderdag 19.00-20.00 atletiekbaan Jeroen en Watson
10 junioren B 2e-jaars, junioren A, senioren en masters (2004 en ouder)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 20.00-21.15 atletiekbaan

Anke/Hend/Jamie/Jeroen/Marijn
Nelleke/Paul/Ruby/Siebe/Vincent

donderdag 20.00-21.15 atletiekbaan

Loopgroepen

loopniveau A
dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 20.15-21.15 (vanaf) atletiekbaan Albert en/of Dick 
woensdag 09.30-10.45 (vanaf) atletiekbaan Jeannette 
woensdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan Litha Angela
donderdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan Dick
loopniveau B
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 20.15-21.15 (vanaf) atletiekbaan Henny 
woensdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan Litha 
donderdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan

Dick

loopniveau C
dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 19.30-21.00 (vanaf) atletiekbaan Wim
donderdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan Dick

Specialisatiegroepen (op uitnodiging)

middenlange afstand (oudere jeugd/volwassenen)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 19.30-21.00 atletiekbaan Gerard 
donderdag 19.30-21.00 atletiekbaan Gerard 
middenlange afstand (jeugd en volwassenen)
dag tijd locatie train(st)er(s)
zaterdag 09.30-10.30 atletiekbaan Bas of Litha 
sprint/verspringen/hoogspringen
dag tijd locatie train(st)er(s)
maandag (alleen sprint)  19.00-21.00 atletiekbaan Vincent 
donderdag 19.00-20.15 atletiekbaan Michiel 
zaterdag 09.30-11.30 atletiekbaan Arna of Kaj 
kogelstoten/discuswerpen/speerwerpen/kogelslingeren
dag tijd locatie train(st)er(s)
zaterdag 09.30-11.30 atletiekbaan Jeroen, Pasquenel, Raymond of Veri
G-Topteam
dag tijd locatie train(st)er(s)
maandag 19.00-20.00 atletiekbaan Bas, Marianne en Nelleke
RaceRunning
maandag* 18.00-19.00 atletiekbaan Bas, Marianne, Nelleke, Veri en/of Violette
* overige dagen op aanvraag

Alle groepen trainen in principe op en rond de atletiekbaan. De 3 loopniveau's A, B en C en de woensdagochtendloopgroep trainen daarnaast ook zo nu en dan op de openbare weg en op verkeersarme/-vrije locaties, bijvoorbeeld op en rond recreatieterrein De Meent in Beusichem. Het vertrek is in principe altijd vanaf de atletiekbaan, tenzij anders door de train(st)er(s) aangegeven. Op donderdagen trainen de drie loopniveau's A, B en C gezamenlijk.

Op zondagochtend doet een groep lopers/loopsters vanaf de parkeerplaats bij de atletiekbaan een lange, langzame duurloop (minimaal 1 uur), een zogenaamde 'vetverbrandingsloop'. Zij starten om 09.00 uur.

Met vragen die met trainingen te maken hebben (trainingstijden, trainingen tijdens schoolvakanties, groepsindeling, eventuele wachtlijsten voor nieuwe leden) kun je bij Jeroen Gutte terecht. Voor trainingstechnische zaken (trainingsschema's en dergelijke) verwijzen wij je naar de train(st)ers.