Trainingsrooster

Wanneer, waar en onder leiding van welke (assistent)train(st)er(s) welke groep traint kun je in het onderstaande schema bekijken.

Technische atletiekgroepen

1 pupillen mini/D en C (2012 en jonger vanaf 6 jaar)
dag tijd locatie train(st)ers(s)
dinsdag 16.45-17.45 atletiekbaan Rachel 
donderdag 17.00-18.00 atletiekbaan Rachel 
2 pupillen B (2011)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 16.45-17.45 atletiekbaan Lieke 
donderdag 17.00-18.00 atletiekbaan Lieke 
3 pupillen A 1e-jaars (2010)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 16.45-17.45 atletiekbaan Natasja en Danjela 
donderdag 17.00-18.00 atletiekbaan Esther 
4 pupillen A 2e-jaars (2009)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 17.45-18.45 atletiekbaan Lieke
donderdag 18.00-19.00 atletiekbaan Raymond en Danjela 
5 junioren D 1e-jaars (2008)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 17.45-18.45 atletiekbaan Jasper 
donderdag 18.00-19.00 atletiekbaan Jasper 
6 junioren D 2e-jaars (2007)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 17.45-18.45 atletiekbaan Raymond en Danjela 
donderdag 18.00-19.00 atletiekbaan Nelleke 
7 junioren C 1e-jaars (2006)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 18.45-19.45 atletiekbaan Kaj 
donderdag 19.00-20.00 atletiekbaan Jeroen, Nelleke en Veri
8 junioren C 2e-jaars (2005)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 18.45-19.45 atletiekbaan Vincent of Paul
donderdag 19.00-20.00 atletiekbaan Jeroen, Nelleke en Veri
9 junioren B 1e-jaars (2004)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 18.45-19.45 atletiekbaan Vincent of Paul 
donderdag 19.00-20.00 atletiekbaan Jeroen, Nelleke en Veri
10 junioren B 2e-jaars, junioren A, senioren en masters (2003 en ouder)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 20.00-21.15 atletiekbaan

Anke/Hend/Jamie/Jeroen/Marijn
Nelleke/Paul/Ruby/Siebe/Vincent

donderdag 20.00-21.15 atletiekbaan

Loopgroepen

loopniveau A
dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 20.15-21.15 (vanaf) atletiekbaan Albert en/of Dick 
woensdag 09.30-10.45 (vanaf) atletiekbaan Jeannette 
woensdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan Litha Angela
donderdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan Dick of Bianca
loopniveau B
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 20.15-21.15 (vanaf) atletiekbaan Henny 
woensdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan Litha 
donderdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan

Dick of Bianca

loopniveau C
dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 19.30-21.00 (vanaf) atletiekbaan Wim
donderdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan Dick of Bianca

Specialisatiegroepen (op uitnodiging)

middenlange afstand (oudere jeugd en volwassenen)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 19.30-21.00 atletiekbaan Gerard 
donderdag 19.30-21.00 atletiekbaan Gerard 
jeugdloopgroep (jongere jeugd)
dag tijd locatie train(st)er(s)
zaterdag 09.30-10.30 atletiekbaan Bas of Litha 
sprint/verspringen/hoogspringen
dag tijd locatie train(st)er(s)
maandag  19.00-21.00 atletiekbaan Vincent 
donderdag 19.00-20.15 atletiekbaan Michiel 
zaterdag 09.30-11.30 atletiekbaan/zaal Arna of Kaj 
kogelstoten/discuswerpen/speerwerpen/kogelslingeren
dag tijd locatie train(st)er(s)
zaterdag 09.30-11.30 atletiekbaan/zaal Jeroen, Pasquenel, Raymond of Veri
G-topteam (G-atleten jeugd en volwassenen)
dag tijd locatie train(st)er(s)
maandag 19.00-20.00 atletiekbaan Marianne, Nelleke en/of Anke

Alle groepen trainen in principe op en rond de atletiekbaan. De 3 loopniveau's A, B en C en de woensdagochtendloopgroep trainen daarnaast ook zo nu en dan op de openbare weg en op verkeersarme/-vrije locaties, bijvoorbeeld op en rond recreatieterrein De Meent in Beusichem. Het vertrek is in principe altijd vanaf de atletiekbaan, tenzij anders door de train(st)er(s) aangegeven. Op donderdagen trainen de drie loopniveau's A, B en C gezamenlijk.

Op zondagochtend doet een groep lopers/loopsters vanaf de parkeerplaats bij de atletiekbaan een lange, langzame duurloop (minimaal 1 uur), een zogenaamde 'vetverbrandingsloop'. Zij starten om 09.00 uur.

Met vragen die met trainingen te maken hebben (trainingstijden, trainingen tijdens schoolvakanties, groepsindeling, eventuele wachtlijsten voor nieuwe leden) kun je bij Jeroen Gutte terecht. Voor trainingstechnische zaken (trainingsschema's en dergelijke) verwijzen wij je naar de train(st)ers.