Trainingsrooster

Wanneer, waar en onder leiding van welke (assistent)train(st)er(s) welke groep traint kun je in het onderstaande schema bekijken.

Technische atletiekgroepen

1 pupillen mini/D en C (2014 en jonger vanaf 6 jaar)
dag tijd train(st)ers(s)
dinsdag 16.45-17.45 Rachel en Merel
donderdag 17.00-18.00 Rachel
2 pupillen B (2013)
dag tijd train(st)er(s)
dinsdag 16.45-17.45 Natasja
donderdag 17.00-18.00 Merel en Natasja
3 pupillen A 1e-jaars (2012)
dag tijd train(st)er(s)
dinsdag 16.45-17.45 Danjela
donderdag 17.00-18.00 Danjela en Noah (assistent)
4 pupillen A 2e-jaars (2011)
dag tijd train(st)er(s)
dinsdag 17.45-18.45 Raymond en Thom of Joost (assistenten)
donderdag 18.00-19.00 Nelleke en Thom (assistent)
5 junioren D 1e-jaars (2010)
dag tijd train(st)er(s)
dinsdag 17.45-18.45 Danjela en Thom of Joost (assistenten)
donderdag 18.00-19.00 Raymond
6 junioren D 2e-jaars (2009)
dag tijd train(st)er(s)
dinsdag 17.45-18.45 Pelle
donderdag 18.00-19.00 Raymond
7 junioren C 1e-jaars (2008)
dag tijd train(st)er(s)
dinsdag 18.45-19.45 Hend, Kaj en Pelle
donderdag 19.00-20.00 2 van de 4: Anke/Jeroen G/Nelleke/Veri
8 junioren C 2e-jaars (2007)
dag tijd train(st)er(s)
dinsdag 18.45-19.45 Hend, Kaj en Pelle
donderdag 19.00-20.00 2 van de 4: Anke/Jeroen G/Nelleke/Veri
9 junioren B 1e-jaars (2006)
dag tijd train(st)er(s)
dinsdag 18.45-19.45 Hend, Kaj en Pelle
donderdag 19.00-20.00 2 van de 4: Anke/Jeroen G/Nelleke/Veri
10 junioren B 2e-jaars, junioren A, senioren en masters (2005 en ouder)
dag tijd train(st)er(s)
dinsdag 20.00-21.15

2 van de 9: Anke/Floris/Jamie/Jeroen G/Marijn
Nelleke/Paul/Ruby/Vincent

donderdag 20.00-21.15

Loopgroepen

loopniveau A
dag tijd train(st)er(s)
maandag 20.15-21.15 Albert en Steven
dinsdag 20.15-21.15 Albert
woensdag 09.00-10.15 Christa
woensdag 19.30-21.00 Litha, Cornelis en Jeroen W
donderdag 20.00-21.00 Sandra en Tina
zaterdag 10.30-11.30 geen / vrije training
loopniveau B
dag tijd train(st)er(s)
maandag 20.15-21.15 Albert en Steven
dinsdag 20.15-21.15 Henny 
woensdag 19.30-21.00 Litha , Cornelis en Jeroen W
donderdag 20.00-21.00

Sandra en Tina

zaterdag 10.30-11.30

geen / vrije training

loopniveau C
dag tijd train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 19.30-20.45 Marianne en Jeroen V
donderdag 19.30-20.30 Gerard
donderdag 20.00-21.00 Sandra en Tina
zaterdag 10.30-11.30 geen / vrije training

Specialisatiegroepen

middenlange afstand (oudere pupillen en junioren D en C)
dag tijd train(st)er(s)
dinsdag 18.30-19.30 Ad of Violette
donderdag 18.30-19.30 Ad of Violette
zaterdag 09.30-10.30 Bas of Litha
middenlange afstand (junioren B, A, senioren en masters)
dag tijd train(st)er(s)
dinsdag 19.30-20.30 Gerard 
donderdag 19.30-20.30 Gerard 
zaterdag 09.30-10.30 Bas of Litha
sprint/verspringen/hoogspringen
dag tijd train(st)er(s)
maandag*  19.00-21.00 Vincent 
donderdag 19.00-20.15 Michiel 
zaterdag 09.30-11.30 Arna of Kaj 
* alleen sprint
kogelstoten/discuswerpen/speerwerpen/kogelslingeren
dag tijd train(st)er(s)
dinsdag 19.30-21.00 zelfsturend
zaterdag 09.30-11.30 Jeroen G, Pasquenel, Raymond of Veri
G-Topteam
dag tijd train(st)er(s)
maandag 19.00-20.00 Bas, Marianne en Nelleke
RaceRunning
maandag* 18.00-19.00 Bas, Marianne, Nelleke, Veri en/of Violette
* overige dagen op aanvraag

Alle groepen trainen in principe op en rond de atletiekbaan. De drie loopniveau's A, B en C en de middenlange afstand-groepen trainen daarnaast ook zo nu en dan op de openbare weg en op verkeersarme/-vrije locaties, bijvoorbeeld op en rond recreatieterrein De Meent in Beusichem. Het vertrek is in principe altijd vanaf de atletiekbaan, tenzij anders door de train(st)er(s) aangegeven. Op donderdagen trainen de drie loopniveau's A, B en C gezamenlijk.

Op zondagochtend doet een groep lopers/loopsters vanaf de parkeerplaats bij de atletiekbaan een lange, langzame duurloop (minimaal 1 uur), een zogenaamde 'vetverbrandingsloop'. Zij starten om 09.00 uur.

Met vragen die met trainingen te maken hebben (trainingstijden, trainingen tijdens schoolvakanties, groepsindeling, eventuele wachtlijsten voor nieuwe leden) kun je bij Jeroen Gutte terecht. Voor trainingstechnische zaken (trainingsschema's en dergelijke) verwijzen wij je naar de train(st)ers.