Goilberdingenloop 20 maart 2005 - Uitslagen jeugdloop

 

  820 meter jongens      
1 Nabil Ramdani culemborg Statina 03:10,8
2 Pepijn Lambregts geldermalsen Statina 03:15,2
3 Beau van Vliet culemborg   03:17,7
4 Luuk Verdonk culemborg Statina 03:19,0
5 Nick Passtoors Culemborg   03:27,8
6 Gijs Gosselink Koedijk   03:29,7
7 Tjeerd Schootstra culemborg   03:32,4
8 Jitte van Veen culemborg   03:36,5
9 Rijk Versluijs culemborg Statina 03:42,4
10 Bart van Sterkenburg Culemborg Statina 03:42,6
11 Idse ten Brinke culemborg Statina 03:46,6
12 Mathijs van Alphen Culemborg Statina 03:47:0
13 Guus Timmermans culemborg Statina 03:49,0
14 Sijmen Sommerdijk culemborg Statina 03:56,7
15 Kevin Eelman Kwadijk   04:00:0
16 Enzo Coenen culemborg Statina 04:02,3
17 Richard van der Horst Culemborg   04:02,6
18 Marijn Koldenhof culemborg   04:02,8
19 Brian Schekkerman Culemborg   04:03,6
20 Haite Schootstra culemborg Statina 04:06,1
21 Thomas Kolijn culemborg   04:06,8
22 Koen Timmermans culemborg Statina 04:08,4
23 Sander Geertzen Culemborg   04:10,2
24 Sjoerd Bodewes Culemborg   04:12,4
25 Idse ten Brinke culemborg Statina 04:12,7
26 Kevin Kolijn Culemborg   04:14,0
27 Niels Wienberg Culemborg   04:31,7
28 Aafke Gosselink Koedijk   04:34,7
29 Koen Geertzen Culemborg   04:36,3
30 Michiel Holscher Gouda   04:38,6
31 Lars Schneider culemborg Statina 04:40,5
32 Job Holscher Gouda   04:44,0
33 Joris van Alphen Culemborg   04:49,1
34 Jochem Bodewes Culemborg   05:10,2
  Teus Verschuur culemborg   dnf
  Luit Verschuur culemborg   dnf
         
         
  820 meter meisjes      
1 Kaoutar Ramdani culemborg Statina 03:10,3
2 Sanne Kragten culemborg Statina 03:25,0
3 Svea Haller culemborg Statina 03:30,1
4 Merle Lambregts geldermalsen Statina 03:36,7
5 Maud van der Heide culemborg   03:39,4
6 Noortje Elie culemborg Statina 03:46,3
7 Nene Marringa culemborg Statina 03:46,8
8 Ruby den Besten culemborg Statina 03:51,2
9 Marlies Schledorn culemborg Statina 04:01,0
10 Kiki Marringa culemborg Statina 04:18,0
11 Julia van der Burg culemborg   04:20,7
12 Vita Coenen culemborg Statina 04:28,5
13 Madelijn Houtschild culemborg Statina 04:29,4
14 Tess van der Heide culemborg   04:30,4
15 Cathy Schekkrman Culemborg   04:33,7
16 Shannon Blonk Culemborg   04:45,1
17 Lianne Baars Culemborg   04:52,9
18 Dewi van der Linden culemborg   05:15,2
19 Anouk Veltman Culemborg   05:16,5
20 Manon Veltman Culemborg   05:34,3
21 Natasja Holscher Gouda   05:50,8
  Nina Copier culemborg Statina dnf
  Ilona van Giessen tiel Astylos dnf



  2460 meter jongens      
1 Marnix Rhijnsburger Austerlitz AV FIT Zeist 09:10,2
2 Nicky Besamusca nieuwegein   09:33,3
3 Bram Koldenhof culemborg Statina 09:46,4
4 Ico Broekhuizen culemborg Statina 10:07,6
5 Michiel van Veen culemborg   10:13,3
6 Teun Smorenburg Culemborg Statina 10:15,5
7 Berend Stumphius Doorn   10:18,0
8 Ruben Lambregts geldermalsen Statina 10:27,1
9 Michiel van Agt culemborg   10:34,7
10 Melvin Kouwenhoven wijk bij duurstede Loopgr Aart Stigter 10:42,2
11 Tom Verdonk culemborg Statina 10:50,5
12 Jorrit Steehouder culemborg Statina 10:56,9
13 Sam van Vliet culemborg Statina 10:57,6
14 Bauke ten Brinke Culemborg   10:59,3
15 Jelmer van der Linden Culemborg Statina 11:17,2
16 Bink Verschuur culemborg   11:34,7
17 Jeroen Dirkse culemborg Statina 11:53,3
18 Bart Bank culemborg Statina 12:19,9
19 Robin Heerlijn culemborg   12:26,7
20 Peter Westerman Culemborg Statina 12:28,7
21 Peter Westerman culemborg Statina 12:28,7
22 Arne Wienberg culemborg Statina 12:53,7
23 Damiaan Houtschild culemborg Statina 12:57,2
24 Koen van Gelder Culemborg Statina 13:01,9
25 Thom Dubbeldam Culemborg Statina 13:17,6
26 Maarten van Droffelaar culemborg Statina 14:33,3
  Marijn Mulder culemborg Statina dnf
  Harry Heerlijn Culemborg   dnf
  Alex da Conceicao Utrecht URT dnf
  Maarten van Droffelaar culemborg Statina dnf
  Hans Maas Beusichem Statina dnf
         
  2460 meter meisjes      
1 Karlijn Smorenburg culemborg Statina 11:13,4
2 Lieke van Agt Culemborg   11:28,3
3 Chantal van der Horst Culemborg   12:39,1
4 Nynke Altenburg culemborg Statina 12:45,7
  Sofie Klaver Culemborg   dnf