Transfer Solutions Meentcross - 08-01-2012

Het parcours was net als vorig jaar ongeveer 1,3 kilometer per ronde.   

1375 meter meisjes / vrouwen
plaats naam woonplaats vereniging tijd
1 Lieke Eijlander Buurmalsen Statina 00:07:45
2 Isis de Roos Culemborg
00:08:53
1375 meter jongens / mannen
plaats naam woonplaats vereniging tijd
1 Roy Huisman Meteren Statina 00:07:19
2 Storm de Roos Culemborg
00:07:37
3 Loek Davelaar Culemborg
00:08:37
4 Joram Boselie Geldermalsen
00:09:17
2750 meter meisjes / vrouwen
plaats naam woonplaats vereniging tijd
1 Mariska Vergeer Culemborg Statina 00:16:10
2 Lucia van Schaik Culemborg
00:17:33
3 Chanti Wammes Culemborg
00:18:46
4 Yvon Dumay Culemborg Statina 00:19:45
5 Leoniek Huisman Meteren Statina 00:22:04
6 Ruth Bijl-van Duyvenbode Culemborg Statina 00:23:23
2750 meter jongens / mannen
plaats naam woonplaats vereniging tijd
1 Jelmer van der Linden Culemborg Statina 00:10:47
2 Wessel Flinterman Tricht Statina 00:11:13
3 Kevin Klomp Culemborg Statina 00:12:18
4 David Slotboom Culemborg Statina 00:12:41
5 Harmen van der Meulen Beesd
00:14:10
6 Jochem Bodewes Culemborg Statina 00:14:13
7 Bram Koldenhof Culemborg Statina 00:15:21
8 Vincent Roke Culemborg Statina 00:15:23
9 Mike Huisman Meteren Statina 00:17:43
5500 meter meisjes / vrouwen
plaats naam woonplaats vereniging tijd
1 Heleen van Keulen Geldermalsen
00:27:04
2 Simone Hakenberg Echteld Vahalis 00:27:08
3 Meike Jodies Beusichem Statina 00:31:56
4 Ester Elie Culemborg Statina 00:33:09
5 Rimalda van Beurden Culemborg Statina 00:36:34
6 Dana Versloot Culemborg
00:38:33
7 Sabine Winkel Culemborg
00:38:34
8 Femke de Zee Zoelmond
00:42:48
5500 meter jongens / mannen
plaats naam woonplaats vereniging tijd
1 Hend de Jager Enspijk Statina 00:25:49
2 Remco Winkel Culemborg
00:26:37
3 Siebe Schootstra Culemborg Statina 00:27:33
4 Koen Bolink Nuenen G.M. Best 00:27:36
5 Rob Jodies Beusichem Statina 00:27:51
6 Hanco de Labije Geldermalsen
00:28:00
7 Henk Fonteijn Culemborg
00:28:12
8 Joan Naus Culemborg Statina 00:29:25
9 Ronald Doornebos Culemborg
00:29:39
10 Gert van der Bijl Culemborg
00:29:55
11 Brian Lens Nieuwegein
00:29:57
12 Maarten Davelaar Culemborg Statina 00:31:00
13 Jelte Jan Bakker Culemborg Statina 00:31:15
14 Jelle de Zee Zoelmond Statina 00:32:00
15 Rene Haye Buren
00:32:18
16 Jan van Zeggelaar Culemborg Statina 00:33:35
17 Hylke de Zee Zoelmond
00:33:37
18 R. Vaessen Culemborg
00:34:10
19 Nico Brand Geldermalsen Statina 00:34:43
20 Martien Lodder Culemborg
00:35:30
21 Marc Lommert Culemborg Statina 00:36:34
- David Evers Culemborg Foot Connection DNF
8250 meter meisjes / vrouwen
plaats naam woonplaats vereniging tijd
1 Daniëlle Schouw Culemborg Statina 00:43:17
2 Sandra Wormgoor Culemborg Statina 00:48:51
3 Angela Veld Culemborg Statina 00:49:45
8250 meter jongens / mannen
plaats naam woonplaats vereniging tijd
1 Cees Verbeek Geldermalsen Statina 00:35:06
2 Roger Last Houten Loopgroep Houten 00:35:14
3 Jim Driessen Tiel Vahalis 00:35:56
4 Henry Piek Rumpt Vahalis 00:36:20
5 Ronald Willekes Culemborg
00:37:16
6 John Lens Geldermalsen Vahalis 00:39:53
7 Cas de Roos Culemborg Statina 00:39:59
8 Peter Eigermans Culemborg Statina 00:40:17
9 Ed Stijnen Culemborg Statina 00:40:54
10 Harm Bodewes Culemborg Statina 00:41:19
11 Maarten Vermeulen Tiel
00:41:57
12 Henk Libbers Leersum
00:42:17
13 Ludo Boot Culemborg
00:44:03
14 Frank Brandsma Culemborg Statina 00:44:07
15 Rob Burgers Culemborg Statina 00:44:22
16 Willem van der Meulen Beesd Vahalis 00:46:35
17 Rob Timmermans Culemborg
00:47:27
18 Jaap Merkens Tricht Vahalis 00:47:58
- Ruben Stittelaar Tricht Statina DNF