CLUBKAMPIOENSCHAP


= clubrecord

zaterdag 29 september 2012


= baanrecord

 


= clubrecord + baanrecord

 







jongens pupillen mini

naam 40 m verspringen balwerpen punten
1 Jasper Bloks 8.38 2.37 14.45 721
2 Pelle Beurskens 9.02 2.18 15.37 607
3 Pepijn Bruggeman 8.34 2.30 7.65 583
4 Joris Koedam 11.04 1.33 8.99 132

naam 600 m



1 Jasper Bloks 2.24.33



2 Pelle Beurskens 2.36.84



3 Pepijn Bruggeman 2.55.02



4 Joris Koedam 3.40.32



meisjes pupillen mini

naam 40 m verspringen balwerpen punten
1 Meike Klaassen 9.68 1.73 9.76 335
2 Tijne Bijpost 9.73 1.88 7.40 308
3 Bloem Bungeberg de Jong 9.32 1.65 6.10 279
4 Vita Kuijer 10.49 1.88 7.93 239

naam 600 m



1 Bloem Bungeberg de Jong 3.00.01



2 Tijne Bijpost 3.02.70



3 Vita Kuijer 3.44.79



jongens pupillen C

naam 40 m verspringen balwerpen punten
1 Eirik Kersten 8.65 2.02 22.39 728

naam 600 m



1 Eirik Kersten 2.42.19



meisjes pupillen C

naam 40 m verspringen balwerpen punten
1 Lieke Vreugdenhil 8.20 2.72 11.70 772

naam 600 m



1 Lieke Vreugdenhil 2.26.90



jongens pupillen B

naam 40 m verspringen kogelstoten punten
1 Stian van Asten 6.91 3.26 6.19 1359
2 Bart Stittelaar 7.37 3.30 5.80 1245
3 Bart van Kranenburg 7.29 3.24 5.58 1235
4 Stern Bungenberg de Jong 7.86 2.98 4.51 1003
5 Jeroen Dokman 8.14 2.76 5.19 958
6 Floris van Vulpen 8.38 2.96 4.73 929
7 Abel Dekker 8.34 2.73 4.34 862
8 Barend Verheul 10.07 2.07 3.23 419

naam 1000 m



1 Stian van Asten 4.17.80



2 Bart Stittelaar 4.18.86



3 Stern Bungenberg de Jong 4.21.29



4 Bart van Kranenburg 4.25.14



5 Jeroen Dokman 4.49.56



6 Floris van Vulpen 4.54.34



7 Abel Dekker 5.09.67



8 Barend Verheul 5.29.29



meisjes pupillen B

naam 40 m verspringen kogelstoten punten
1 Ilse Verweij de Geus 7.56 3.16 4.37 1084
2 Floor Klaassen 7.71 3.12 3.76 1002

naam 1000 m



1 Ilse Verweij de Geus 4.15.97



jongens pupillen A 1e-jaars

naam 60 m verspringen kogelstoten punten
1 Julian de Bruin 10.64 3.48 5.72 1188
2 Jesse Reijngoud 10.46 3.38 5.60 1185
3 Jelle van der Marck 10.41 3.30 5.46 1167
4 Hein Overkamp 10.75 3.35 5.47 1131
5 Abel de Haan 11.51 3.32 4.74 981
6 Julian Coert 11.31 3.16 4.35 945
7 Lowie Kok 11.97 3.00 5.57 922
8 Lennard Goedbloed 11.77 2.99 4.18 846

naam 1000 m



1 Jesse Reijngoud 3.57.22



2 Jelle van der Marck 3.58.42



3 Hein Overkamp 4.05.70



4 Julian Coert 4.18.14



5 Lennard Goedbloed 4.25.36



6 Lowie Kok 4.37.07



7 Julian de Bruin 4.37.37



8 Abel de Haan 4.41.14



jongens pupillen A 2e-jaars

naam 60 m verspringen kogelstoten punten
1 Jeffrey van Schaik 9.80 3.89 6.59 1447
2 Koen van Dijk 9.80 3.65 5.63 1340
3 Ruurd Veluwenkamp 10.31 3.41 7.01 1298
4 Mart Booms 10.33 3.38 5.85 1220
5 Rico Coenen 11.56 2.96 6.27 1004
6 Ivo Bril 11.80 3.13 4.67 906
7 Jochem Bodewes

7.15 474

naam 1000 m



1 Jeffrey van Schaik 3.54.78



2 Koen van Dijk 4.02.86



3 Jochem Bodewes 4.16.56



4 Mart Booms 4.23.28



5 Rico Coenen 4.24.74



6 Ivo Bril 5.17.25



meisjes pupillen A 1e-jaars

naam 60 m verspringen kogelstoten punten
1 Julie van Riel 11.24 3.28 3.83 938
2 Lieke Eijlander 13.40 2.74 3.72 602

naam 1000 m



1 Lieke Eijlander 4.21.77



2 Julie van Riel 4.21.78



jongens junioren D

naam 80 m 1000 m verspringen kogelstoten punten
1 Tein van Riel 12.46 3.30.78 3.94 6.64 1632
2 Arthur de Kok 12.78 3.35.49 4.28 5.45 1557
3 Teun van der Meer 13.17 3.27.16 4.15 4.89 1500
4 Benjamin Slotboom 14.01 3.26.43 3.75 7.47 1491
meisjes junioren D

naam 60 m 600 m verspringen kogelstoten punten
1 Veri Gutte 9.69 2.13.35 3.92 10.44 1664
2 Julia van Knippenberg 9.52 2.12.83 4.22 8.05 1637
3 Maxime Schouten 9.53 2.13.41 3.65 7.06 1462
4 Maartje Vogelaar 10.48 2.13.26 3.41 6.49 1236
5 Meike van Kranenburg 10.50 2.23.25 3.03 8.64 1192
6 Vera Stittelaar 10.10 2.18.71 3.26 5.72 1166
7 Rivka van der Water 10.54 2.18.10 2.82 5.86 1028
8 Ilse Niessen 11.13 2.41.08 3.04 7.70 937
9 Femke Niessen 10.95 2.31.09 3.12 5.77 929
10 Vanicia Pollack 9.96
3.01 6.05 913
11 Noraly Jonis 11.28 2.43.13 3.11 5.61 797
jongens junioren C

naam 100 m 800 m hoogspringen kogelstoten punten
1 Jitte van Veen 14.20 2.27.98 1.60 9.10 2268
2 Idse ten Brinke 14.65 2.43.03 1.55 11.15 2139
3 Jeffrey Bekker 13.50 2.50.80 1.50 9.80 2118
4 Daniel Hordijk 14.47 2.32.54 1.40 7.06 1922
5 Sijmen Sommerdijk 15.28 2.35.56 1.25 7.04 1689
6 Mor Grommers 17.37
1.35 6.07 1004
meisjes junioren C

naam 80 m 600 m hoogspringen kogelstoten punten
1 Vera Gommans 11.63 2.03.44 1.35 9.37 1899
2 Natalie Puper 11.14 2.15.21 1.40 7.37 1799
3 Jamie Verweij 11.48 2.14.68 1.25 5.86 1546
4 Elina Jonis 13.01 2.20.78 1.30 7.11 1401
5 Lisa de Klijn 12.29 2.17.68 1.25 5.53 1384
6 Meike Jodies 13.35 2.17.27 1.15 6.48 1244
7 Kiki Marringa 13.33 2.22.00
6.22 840
jongens junioren B

naam 100 m 800 m hoogspringen kogelstoten punten
1 Nick Gieltjes 13.48
1.62 11.26 1372
2 Yoram Meijaard 15.35

9.58 472

naam 3000 m



1 Jelmer van der Linden 9.53.22



meisjes junioren B

naam 100 m 800 m hoogspringen kogelstoten punten
1 Ruby den Besten 14.62 2.53.61 1.28 6.99 1687
jongens junioren A

naam 100 m 800 m hoogspringen kogelstoten punten
1 Simon Jonis 12.85 2.42.98 1.53 7.76 1329
2 Kevin Klomp 13.58 2.32.43 1.41 8.08 1216
heren senioren

naam 100 m 800 m hoogspringen kogelstoten punten
1 Marc Lommert 12.26 2.01.27 1.78 9.99 2375
2 Lukas van der Storm 12.83 2.21.17 1.72 7.57 1734
3 Hend de Jager 13.14 2.27.83 1.42 6.05 1174
4 Gerk van der Have 13.78 2.33.24 1.39 8.00 1149
5 Sam Bruinse 14.82 2.43.86 1.57 8.87 1143
6 Vincent Roke 12.73


439

naam 3000 m



1 Hend de Jager 11.02.93



dames senioren

naam 100 m 800 m hoogspringen kogelstoten punten
1 Trisha Borst 15.43 3.09.98 1.13 8.73 1379
heren masters

naam 100 m 800 m hoogspringen kogelstoten punten
1 Michiel Boonstra HM45-49 15.50 2.21.75 1.62 7.45 1226
2 Jan Pannekoek HM35-39 12.98 2.29.21 1.32 6.92 1160
3 Bram Bruinse HM35-39 13.73 3.26.90 1.62 8.67 1142
4 Fred Voordouw HM50-54 13.23
1.41 8.81 1025
5 Paul Westerman HM50-54 15.02 3.22.63 1.26 7.58 501

naam 3000 m



1 Frank Spruit HM50-54 12.31.32



2 Jan Tromp HM60-64 13.58.38



3 Bert van Oostrum HM65-69 14.37.05



dames masters

naam 100 m 800 m hoogspringen kogelstoten punten
1 Nancy den Besten DM40-44 15.61 3.03.95 1.13 5.99 1181
2 Edith Aalbersberg DM35-39 17.75 3.40.21 1.31 6.81 1041
3 Antje Velthuis DM40-44 18.37 2.57.84 0.00 5.94 692

naam 3000 m



1 Angela Veld DM50+ 14.07.43



4 x 400 meter

teamnaam teamleden* tijd
1 Team 6! Marc Lommert HESEN 3.37.55
Lukas van der Storm HESEN
Hend de Jager HESEN
Bram Koldenhof HESEN
2 De Eigenwijze Dwergen Elina Jonis MJC 5.13.21
Meike Jodies MJC
Vera Gommans MJC
Iris Don MJC
3 VHEHE Benjamin Slotboom JJD 5.14.21
Sigur de Vries
Preben Slotboom HM45-49
Daniel Hordijk JJC
4 De Meisjes Kiki Marringa MJC 5.14.40
Jamie Verweij MJC
Lisa de Klijn MJC
Ruby den Besten MJB
5 Schouten Maxime Schouten MJD 5.16.30
Lars Schouten
John Schouten HM50-54
Sandra van Halderen
6 De Jongens Niels Boonstra JJD (Astylos) 5.17.61
Kevin Klomp JJA
Mor Grommers JJC
Rico Coenen JPA
7 De Watjes Tein van Riel JJD 5.24.91
Julie van Riel MPA
Wijnand van Riel HM45-49
Antje Velthuis DM40-44
8 Het Kwartetje Rivka van der Water MJD 5.33.19
Maartje Vogelaar MJD
Brigitte de Kok MJD
Maxime Schouten MJD
9 VBHK Vera Stittelaar MJD 5.42.59
Bart Stittelaar JPB
Hidde Stittelaar
Koert Stittelaar
* leden van Statina hebben de leeftijdscategorie achter hun naam