Goilberdingenloop 21 maart 2004 - Uitslagen Prestatieloop

Door deelnemers zijn wij geattendeerd op een aantal fouten in onderstaande lijst. Wij hebben deze fouten zoveel mogelijk gecorrigeerd.
Onderstaande lijst is gesorteerd op de afstand waarvoor men zich heeft ingeschreven. Het kan zijn dat men door enthouisiasme of juist door de harde tegenwind meer of minder heeft gelopen. Hier hebben we in de uitslag geen rekening mee kunnen houden. Het kan dus zijn dat u onder een andere afstand staat dan welke u heeft gelopen.

  Prestatieloop 5,6 km - Mannen      
1 Marco  Beeris Huis ter Heide av fit 0:21:45.8
2 Jan  Pannekoek Geldermalsen Statina 0:22:15.7
3 Ferdi  Klappe Gorinchem PK 0:23:04.2
4 Ton  Rennen Utrecht   0:24:44.9
5 Henk Fontyn Culemborg   0:25:13.3
6 Tom  Gerritsen Wijk bij Duurstede   0:26:23.9
7 Ad de Schutter CULEMBORG Statina 0:27:08.7
8 Jan  Froon Nieuwegein   0:27:15.0
9 Martien  Lodder Culemborg Statina 0:28:28.9
10 Andre  Kwakkel CULEMBORG   0:28:53.9
11 Frank jos van Hest Culemborg   0:29:10.3
12 Dennis Balemans CULEMBORG Statina 0:29:13.6
13 Bart broex Culemborg AV Phoenix 0:29:36.6
14 Paul Visser     0:29:40.1
15 Erik van Vliet Culemborg   0:30:02.7
16 Theo van de Veen Nieuwegein GVU 0:30:59.0
17 Jo Loozekoot Nieuwegein . 0:31:02.4
18 Jeroen ten Kate Culemborg Statina 0:32:30.0
19 Eddy Meijer Ijsselstein atverni 0:32:39.6
  Jos  Wempe Culemborg   onbekend
         
         
  Prestatieloop 5,6 km - Vrouwen      
1 Heleen van Keulen Geldermalsen Astylos 0:25:32.3
2 Jet  Roetman Culemborg   0:31:45.0
3 Fenneke van Buchem CULEMBORG Statina 0:31:52.7
4 Marja van Blokland Culemborg statina 0:32:22.9
5 Mariska van Vugt Culemborg   0:32:59.3
6 Ans  Wieman Culemborg Statina 0:33:00.7
7 Linda van Gent Wilnis   0:33:03.7
8 Tatiana  Lodder Culemborg Statina 0:33:21.7
9 Laura  Liemburg ZOELMOND Statina 0:34:09.0
10 Anneke van Arkel Kerk Avezaath   0:34:26.1
11 Josje  Rink CULEMBORG Statina 0:35:26.2
12 Esther Wijnands Maarssen   0:36:08.8
13 Irma Lodder Culemborg.nl   0:36:52.8
14 Monique van Rooyen Utrecht   0:38:42.2
15 Diny van Barneveld Utrecht   0:39:12.1
         
         
  Prestatieloop 10,3 km - Mannen      
1 Arnoud Beeris Huis ter Heide a.v. fit 0:27:29.5
2 Ton de Kemp Ijsselstein   0:31:54.5
3 Ad Witte Nieuwegein Atverni 0:45:20.0
4 Hilko van Gorp Culemborg Vahalis 0:37:38.5
5 Paul Mather Beusichem   0:39:53.5
6 Arnoud Mather Den Bosch   0:40:13.5
7 Cees Verbeek Geldermalsen Vahalis 0:40:35.8
8 Robin  Pistorius Culemborg   0:41:01.8
9 Bert Sandee Utrecht   0:41:59.5
10 Theo van Rijnstra Utrecht   0:42:19.6
11 Hans Verbraeken Culemborg   0:42:55.0
12 Wilbert  Kuijstermans Utrecht av hermes 0:43:18.4
13 Lars van Westerlaak Utrecht Vitesse 0:45:59.1
14 Jos  Rodermans Culemborg   0:46:06.3
15 R  Puyk Heerewaarden   0:46:12.5
16 Tjalling Rekker CULEMBORG Statina 0:46:13.2
17 Patrick  Hendriks Culemborg   0:47:14.9
18 Herman Libberg Heerewaarden   0:47:20.6
19 Bram Schenkeveld Culemborg   0:47:24.6
20 Jan de Kruijf Nunspeet de Panlat 0:48:31.8
21 Frank  Breshamer Utrecht   0:48:35.2
22 Jelte Jan  Bakker CULEMBORG Statina 0:49:06.2
23 Jan  Tromp Culemborg Statina 0:49:24.7
24 Peter van Veen Culemborg   0:50:04.8
25 Preben Slotboom Culemborg Statina 0:50:29.8
26 Gert van der Bijl Culemborg   0:50:39.8
27 Ger  Niesen Culemborg Statina 0:51:02.8
28 Louk Janssen Culemborg   0:51:18.3
29 Marc Mommer Culemborg   0:51:52.7
30 Vincent  Turk Culemborg   0:51:56.0
31 Jan  Kalisvaart Culemborg   0:52:20.6
32 Carl Hoyer Hilversum   0:53:24.9
33 Cor  Lammers Culemborg   0:54:04.2
34 Frans van Agt Culemborg   0:54:10.2
35 Willem Kok Culemborg   0:54:13.3
36 Klaas van de Groep Hardewijk   0:54:44.2
37 Frans van der Brugh Culemborg   0:56:23.3
38 Chris  Reizevoort Nieuwegein   0:56:52.3
39 Lucien van Iersel Culemborg   0:56:52.8
40 Bert Dingemans CULEMBORG Statina 0:58:10.5
41 William  Verbaast Culemborg   0:58:20.2
42 Karl heinz van der Made Culemborg   0:58:22.6
43 Dick Beltman Culemborg   0:58:57.9
44 Frans  Fokker Buurmalsen   0:59:25.7
45 Fred Voordouw Culemborg statina 0:59:38.2
46 Fried  Keesen Culemborg   1:01:00.2
47 Robin vab Dorrestein Culemborg   1:01:59.9
48 Jan  Wieman Culemborg   1:02:18.9
49 John de Jager Houten   1:03:06.3
50 Herre  Kampen Culemborg   1:03:38.4
         
         
  Prestatieloop 10,3 km - Vrouwen      
1 Riet van Schaik Culemborg Statina 0:34:55.6
2 Ria van Rosmalen Nieuwegein Atverni 0:36:19.3
3 Rianne Vlooswijk Utrecht AV Hermes 0:48:08.0
4 Angela Veld Culemborg Statina 0:49:34.3
5 Antje  Velthuis Culemborg   0:51:50.0
6 YvaNCA DE Vries Culemborg   0:54:14.6
7 Mireille Kinket Utrecht   0:55:11.1
8 Thamar Gutte CULEMBORG Statina 0:56:35.8
9 Rita de Wit Vianen   0:57:25.8
10 Therese de Schutter CULEMBORG Statina 0:57:59.4
11 Ann van der Made Culemborg   0:58:19.1
12 Chantalle  Verbaast Culemborg statina 0:59:01.4
13 Gerry  Ansems-v.Straten CULEMBORG Statina 0:59:06.1
14 Berthilde  Wolters Culemborg   0:59:31.5
15 Monique de Vries - de Knikker Utrecht Atverni 0:59:45.3
16 Ilse Parlevliet Culemborg   1:00:35.1
17 Miranda  Degger Culemborg Statina 1:01:00.2
18 Marianne Hazendonk Everdingen   1:01:17.1
19 Angelique  Boereboom CULEMBORG Statina 1:02:51.1
20  Arwen Altenburg Culemborg statina 1:02:57.2
21 Irene  Kampen Culemborg Statina 1:03:13.9
22 Astrid Hoevenaars Culemborg   1:04:56.8
23 Jose Bassa Nieuwegein atverni 1:05:49.4
24 Jenny  Honkooy Wilnis   1:05:56.4
25 Hannie van Donselaar Culemborg Statina 1:08:01.3
26 Petra  Kok Culemborg   1:08:02.1
  Ella Lammers CULEMBORG Statina onbekend
         
         
  Prestatieloop 15 km - Mannen      
1 André  Versteeg Hilversum . 0:52:40.4
2 Wim  Odijk Houten . 0:57:25.6
3 Sergio Berrenchina Utrecht   0:56:44.2
4 Eelco van Dam Utrecht   0:58:25.7
5 Ronald van Leeuwen Leersum   1:03:01.3
6 Joos de Bakker Amersfoort . 1:04:25.3
7 Hans Verdonk Culemborg Statina 1:04:34.2
8 Martin de Haan Geldermalsen TZC Vahalis 1:04:59.3
9 Ton  Verwolf Beesd   1:05:31.1
10 Frank  Boon Leerdam   1:06:06.0
11 Martijn  Roell Beesd   1:06:22.1
12 Eddy Henderik Nieuwegein Raramuri 1:07:23.5
13 Jos de Vries Den Bosch oss-volo 1:07:29.9
14 Ron van Reenen Ijsselstein atverni 1:08:02.3
15 Peter  Essers Tiel Keep Fit Tiel 1:08:07.6
16 Kees van der Burg Culemborg   1:08:07.8
17 Wim vd Werken Beesd   1:09:03.0
18 Guus Hanegraaf Beesd Vahalis 1:09:04.7
19 Bas van der Linden Culemborg   1:10:33.5
20 PG de Bruijn Beesd vahalis 1:10:39.2
21 Harm Bodewes Culemborg Statina 1:10:48.0
22 Bert Bramer Culemborg   1:10:56.1
23 Jan  Kouwenhoven Wijk bij Duurstede Loopgr Aart Stigter 1:11:30.3
24 Ruud Broekhuizen     1:11:35.9
25 Roel Liemburg ZOELMOND Statina 1:11:53.4
26 Martijn  Dingemans Culemborg   1:11:57.5
27 Sander Bertens Culemborg   1:12:00.1
28 Jan  Jansen Culemborg   1:12:09.2
29 P.A. Mouthaan Woerden . 1:12:11.1
30 Andre  Wit Vianen De Bosbaan 1:12:13.9
31 Mario  Huizinga Culemborg Veteranen Nederland 1:12:26.1
32 Gerrit van Mourik Deil . 1:12:31.7
33 Bas van Meeteren Beesd Vahalis 1:12:35.3
34 Leo  Wesselink Beesd Vahalis 1:12:37.5
35 Eelco  Vogt Culemborg   1:13:16.7
36   Ferry Tiel   1:14:56.1
37 William  Wijnans Maarssen   1:15:01.5
38 Jan  Veltman Culemborg   1:15:15.5
39 Frans  Assmann Culemborg . 1:15:27.7
40 Ed Claassen Tiel Keepfit 1:15:36.0
41 Jf Geuze Culemborg   1:15:36.3
42 Jeroen van Hees Culemborg Statina 1:15:41.6
43 Onno Spanjer Zeist . 1:15:51.8
44 Fred van Hussen Culemborg   1:16:30.2
45 Vincent  Clevers Veenendaal VAV Veenendaal 1:17:07.8
46 Martin van Steenis Beesd   1:17:19.3
47 John Weggeman Culemborg   1:18:46.4
48 Herman Hettema Culemborg   1:20:33.7
49 Dick Oudenampsen Culemborg   1:20:34.2
50 Hans van Baal Culemborg   1:22:03.9
51 Andre van den Hoven Nieuwegein   1:22:30.6
52 Arjan  Groeneveld Culemborg   1:24:10.5
53 Sander van der Meer Culemborg   1:25:08.5
54 Arie Droog Vleuten Runningap 1:25:14.9
55 Ruud van Rein Utrecht . 1:26:38.1
56 Pieter Stets Utrecht . 1:26:54.3
57 Robert Flierman Voorburg   1:26:54.7
  Rob  Olde Weghuis Linschoten . onbekend
         
         
  Prestatieloop 15 km - Vrouwen      
1 Grietje van Rein Utrecht . 0:32:44.7
2 Jannie Broeke Linschoten . 0:53:55.0
3 Leontien   Ridder De Bilt . 0:56:42.6
4 Anouk  Lautenbach Utrecht . 0:58:24.6
5 Merel  Wormgoor Utrecht . 0:58:25.0
6 Bep  Vergeer Woerden . 1:01:58.0
7 Toos Vergeer Woerden . 1:01:59.5
8 Betty  Honkoop Vinkeveen De Veenlopers 1:11:51.5
9 Marry van den Heuvel Woerden . 1:17:45.2
10 Sonja  Haesenbos Nieuwegein atverni 1:20:33.7
11 Maaike Schuurman Ijsselstein atverni 1:20:34.0
12 mieke  Scholten Ijsselstein atverni 1:20:34.2
13 Sjouk  Lammers Amstelveen   1:22:10.6
14 Silvana  Boos Nieuwegein Atverni 1:25:36.5
  Ans  Mulder Linschoten . onbekend