Meentcross - 04-01-2015

Naam onjuist gespeld of een andere onvolkomenheid? Laat het ons HIER weten!

 

1350 meter (1 rondje) meisjes/vrouwen

plaats

naam

woonplaats

organisatie

tijd

1

Lieke Vreugdenhil

Culemborg

Statina

6.41

2

Sarah Flipsen

Zoelen

Astylos

7.04

3

Femke van Schalkwijk

Tiel

Astylos

7.22

4

Joella Rapati

Culemborg

geen

7.48

5

Mette Severens

Meteren

geen

8.07

6

Jenthe Verschuur

Culemborg

Statina

8.16

7

Guusje Antoni

Culemborg

geen

8.35

8

Judith Winklo

Tiel

geen

8.43

9

Jasmijn Tonies

Culemborg

geen

11.01

10

Renske van de Woude

Culemborg

geen

13.51

11

Mette van de Woude

Culemborg

Statina

13.51

1350 meter (1 rondje) jongens/mannen

plaats

naam

woonplaats

organisatie

tijd

1

Ard Laffeber

Tiel

Astylos

6.07

2

Jasper Bloks

Culemborg

Statina

6.24

3

Jacob Winklo

Tiel

geen

6.49

4

Bram van Woerkom

Tiel

Astylos

6.53

5

Mees Smittenberg

Culemborg

geen

7.29

6

Thijn Matthee

Culemborg

Statina

7.38

7

Finley Rapati

Culemborg

geen

7.52

8

Quentin Melis

Culemborg

geen

8.14

9

Lucas Tonies

Culemborg

geen

8.39

10

Niek van Renswoude

Culemborg

Statina

8.40

11

Gijs Smittenberg

Culemborg

Statina

8.44

12

Bram Stevens

Culemborg

geen

8.47

13

Stijn Stijnen

Culemborg

geen

8.56

14

Samuel Tonies

Culemborg

geen

11.04

2700 meter (2 rondjes) meisjes/vrouwen

plaats

naam

woonplaats

organisatie

tijd

1

Yosta de Stigter

Heerjansdam

geen

12.09

2

Rachelle Huizinga

Culemborg

geen

15.32

3

Gradie Groenendaal

Geldermalsen

Vahalis

17.02

4

Natasja Uijt De Haag

Beusichem

geen

17.56

5

Mirande Dawson

Culemborg

Statina

17.58

6

Janine Meegdes

Culemborg

geen

18.41

7

Nikki Antoni

Culemborg

geen

18.44

8

An Pikker

Culemborg

geen

18.55

9

Astrid Hoevenaars

Culembog

geen

19.20

10

Petra Kok

Culemborg

Statina

19.20

11

Ilse Witkamp

Culemborg

geen

19.21

12

Hannie van Donselaar

Culemborg

Statina

19.21

13

Suzanne Severens

Meteren

geen

19.26

14

Ijda Burgers

Ravenswaay

Your Workout

19.28

15

Erika van Wieren

Culemborg

geen

21.46

16

Jolanda van Ingen

Beusichem

geen

23.01

17

Astrid van Ingen

Beusichem

Astylos

23.05

2700 meter (2 rondjes) jongens/mannen

plaats

naam

woonplaats

organisatie

tijd

1

Ruben Stittelaar

Tricht

Statina

10.09

2

Michael van Baal

Tiel

Statina

10.56

3

Ole Laeven

Culemborg

geen

11.07

4

Tijmen Laeven

Culemborg

geen

11.13

5

Maurice de Stigter

Heerjansdam

geen

11.19

6

Jan Pannekoek

Geldermalsen

Statina

11.27

7

Daniël Hordijk

Culemborg

Statina

11.35

8

Hend de Jager

Enspijk

Statina

12.32

9

Jasper Beenen

Beusichem

geen

12.40

10

Wessel Flinterman

Tricht

Statina

12.43

11

Lucien Vermeulen

Tiel

geen

12.57

12

Jesse Reijngoud

Culemborg

Statina

13.03

13

Cas Uijt De Haag

Beusichem

geen

13.10

14

Guus Immink

Zoelmond

geen

13.42

15

Jelle van de Marck

Culemborg

Statina

13.46

16

Rutger van Saltbommel

Culemborg

Statina

13.58

17

Thijs Vreugdenhil

Culemborg

Statina

14.11

18

Lex Lokkart

Venlo

geen

14.37

19

Jonas Blaauw

Beusichem

geen

15.30

20

Mark van de Peijl

Culemborg

geen

15.34

21

Mike Uijt De Haag

Beusichem

geen

15.44

22

Jan van Zeggelaar

Culemborg

Statina

16.40

23

Floyd Gielen

Venlo

geen

17.10

24

Frans van Ommeren

Zoelen

geen

17.40

25

Tom Woerdenbach

Culemborg

geen

18.42

26

Barend Verheul

Rumpt

Statina

19.12

-

Teun van der Meer

Culemborg

Statina

dnf

5400 meter (4 rondjes) meisjes/vrouwen

plaats

naam

woonplaats

organisatie

tijd

1

Peggie Wierda

Geldermalsen

Vahalis

29.08

2

Sandra Wormgoor

Culemborg

Statina

30.40

3

Litha Doeland

Culemborg

Statina

31.04

4

Corrine Borsboom

Culemborg

geen

31.25

5

Astrid Verbruggen

Culemborg

Vahalis

31.27

6

Carin van de Bosch

Geldermalsen

Vahalis

31.49

7

Corina van der Linden

Culemborg

Statina

32.02

8

Miriam van Knippenberg

Culemborg

Statina

32.10

9

Meike Jodies

Beusichem

Statina

32.29

10

Julie van Riel

Culemborg

Statina

33.21

11

Jolanda van de Meerendonk

Wijk bij Duurstede

Statina

33.33

12

Wil van Honk

Heukelum

geen

34.36

13

Leonie van Es

Utrecht

geen

34.44

14

Jobbine Staal

Culemborg

geen

34.45

15

Brenda Hermsen

Culemborg

geen

35.57

16

Monica Korteweg

Culemborg

geen

37.01

17

Maike Dokman

Culemborg

geen

37.08

18

Sabine van Meeteren

Beesd

geen

37.15

19

Ting Hol

Beesd

Vahalis

37.15

20

Ilse Vink

Culemborg

geen

39.08

21

Karen Verheul

Rumpt

Vahalis

39.22

22

Marjolein Salari

Culemborg

geen

39.49

23

Wendy Melis

Culemborg

geen

40.13

24

Anja Elands

Culemborg

Your Workout

44.38

25

Ria Heij

Culemborg

Your Workout

44.39

5400 meter (4 rondjes) jongens/mannen

plaats

naam

woonplaats

organisatie

tijd

1

Jeroen Vreugdenhil

Culemborg

Statina

27.29

2

Jeroen Rijneveen

Culemborg

Your Workout

27.45

3

Tim Antoni

Culemborg

geen

27.55

4

Huib van Veldhoven

Ravenswaay

Statina

28.23

5

Maarten Davelaar

Culemborg

Statina

28.25

6

Bart Hoogkamer

Culemborg

Your Workout

28.28

7

Boris Tonies

Culemborg

geen

28.33

8

Tim Bambacht

Beesd

geen

28.44

9

Emanuel Sluis

Beusichem

geen

29.02

10

Edward Spithoven

Culemborg

geen

29.06

11

Ronald van Esschoten

Culemborg

geen

29.06

12

Kevin Klomp

Culemborg

Statina

29.20

13

Roland van Gogh

Culemborg

Your Workout

29.34

14

Eric Frowijn

Culemborg

geen

29.38

15

Frank Brandsma

Culemborg

Statina

29.40

16

John Lokkart

Venlo

geen

29.43

17

Joan Naus

Culemborg

Statina

30.17

18

Jochem Bodewes

Culemborg

geen

30.23

19

Tom Kelder

Culemborg

Your Workout

30.36

20

Gert van der Bijl

Culemborg

geen

30.58

21

Sander Beenen

Beusichem

geen

31.30

22

Willem van der Meulen

Beesd

Vahalis

31.37

23

Rene Pichot Du Plessis

Beesd

Vahalis

31.42

24

Robert van de Sanden

Culemborg

geen

31.45

25

Jan Tromp

Culemborg

Statina

31.55

26

Jeroen Wolff

Culemborg

Statina

32.46

27

Ed Lommert

Culemborg

Statina

33.03

28

Marijn Koldenhof

Culemborg

geen

33.10

29

Martijn Bieddels

Culemborg

geen

33.14

30

Marco Stevens

Culemborg

geen

33.15

31

Harmen van der Meulen

Beesd

KWC

33.17

32

Lars van de Bent

Tiel

Astylos

33.24

33

Paul Westerman

Culemborg

Statina

33.34

34

Wim van Engeldorp Gastelaars

Culemborg

Statina

34.23

35

Andres van Antwerpen

Culemborg

geen

35.25

36

Marc Bruggink

Zoelen

geen

35.32

37

Doe Flinterman

Tricht

geen

36.39

38

Richard Brouwer

Beusichem

geen

37.04

39

Bas van Meeteren

Beesd

geen

37.16

40

Ernst Koldenhof

Culemborg

Statina

40.22

41

Eddy Salakory

Culemborg

geen

41.32

42

Gerard van Eldik

Culemborg

geen

41.34

-

Anton Klaassen

Kerk-Avezaath

geen

dnf

8100 meter (6 rondjes) meisjes/vrouwen

plaats

naam

woonplaats

organisatie

tijd

1

Danielle Schouw

Culemborg

Statina

42.59

2

Ineke Burger

Tiel

Astylos

43.59

3

Christa Verploeg

Culemborg

geen

45.53

4

Mirit Hoek

Wageningen

Tartletos

48.09

5

Yvonne Noteltiers

Culemborg

Your Workout

49.27

6

Antje Velthuis

Culemborg

Statina

50.41

7

Else van der Berg

Meteren

geen

53.51

8

Natasja Lockhorst

Culemborg

geen

53.55

9

Jose Witjes

Meteren

SFG

54.06

10

Sonja van Lonkhuijzen

Meteren

geen

55.34

8100 meter (6 rondjes) jongens/mannen

plaats

naam

woonplaats

organisatie

tijd

1 Cornelis de Stigter Heerjansdam geen 33.12

2

Ruben Verlangen

Culemborg

Statina

34.03

3

Ron van Dijk

Tiel

Astylos

36.45

4

Piet Wessels

Maasbommel

Vahalis

37.07

5

Henk van de Giessen

Tuil

geen

38.39

6

Louis Rutten

Nieuwegein

Atverni

39.15

7

Laurens Gijsbers

Houten

geen

39.24

8

Martin Poot

Culemborg

Statina

39.43

9

Sebastian Winklo

Tiel

geen

39.58

10

Rob Jodies

Beusichem

Statina

41.05

11

Sander van t Hoog

Beusichem

Statina

41.07

12

Johan Jonkers

Buren

geen

41.34

13

Ed Stijnen

Culemborg

Statina

41.36

14

Cas de Roos

Culemborg

geen

41.53

15

Peter van Veldhuizen

Tiel

geen

42,00

16

Harm Bodewes

Culemborg

Statina

42.37

17

Patrick van Buuren

Den Bosch

geen

42.49

18

Erik Steenbeek

Tiel

Astylos

43.29

19

Jeroen in den Eng

Culemborg

geen

43.50

20

Mike Antoni

Culemborg

geen

44.05

21

John Spithoven

Culemborg

Defensie

44.15

22

Ton Meuwissen

Culemborg

Statina

44.25

23

Pierre Gerstel

Culemborg

geen

45.11

24

Swen Adriaensen

Utrecht

Hellas

45.25

25

Raymond Lockhorst

Culemborg

geen

45.44

26

Joan de Vor

Culemborg

geen

46.09

27

Bas Poldervaart

Buurmalsen

Vahalis

46.39

28

M Verheul

Rumpt

geen

48.11

29

Henk Libbers

Leersum

geen

48.30

30

Gertjan van de Drift

Culemborg

Statina

48.57

31

Gerrit Koerting

Heukelum

Statina

49.15

32

Denny Heijkoop

Culemborg

geen

49.41

33

Wilco 't Lam

Schoonrewoerd

Statina

50.01

34

Jeroen Overbosch

Utrecht

USC

51.17

35

Jan Verwolf

Culemborg

geen

53.26

36

Sebastiaan van Doorn

Beesd

Vahalis

53.46

37

Raymond Vaessen

Culemborg

geen

55.54

38

Edvard van de Bilt

Culemborg

geen

58.13

 

opgegeven afstand en gelopen tijd komen niet overeen

naam

woonplaats

organisatie

tijd

ingeschreven

Susan van Zijl

Culemborg

geen

10.56

2 rondjes

Dick Sangers

Geldermalsen

Statina

29.36

6 rondjes

Peter van Angeren

Utrecht

Hellas

32.31

6 rondjes

Dirk van Kessel

Geldermalsen

Vahalis

33.04

6 rondjes