top 10 aller tijden OUTDOOR HEREN SENIOREN

Uitslagen doorgeven: KLIK HIER

 

100 METER
1. 11.17   Marc Lommert Nieuwegein 17-06-2006
2. 11.44 * Jeroen Gutte Heiloo 04-07-1993
3. 11.58   Simon Jonis Beverwijk 29-06-2014
4. 11.72   Wieny van Hemert Utrecht 07-06-1991
5. 11.74 * Ben Tijmstra Nieuwegein 22-09-1990
  11.74 * Mark Tijmstra Utrecht 24-05-1991
  11.74 * Hans Bassa Utrecht 11-06-1993
8. 11.78   Lukas van der Storm Turnhout (B) 30-06-2012
9. 11.84 * Vincent Roke Culemborg 13-10-2007
10. 11.89   Marijn Wouters Lisse 20-08-2011
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
200 METER
1. 22.58   Marc Lommert Amsterdam 22-04-2012
2. 23.44 * Jeroen Gutte Nieuwegein 23-05-1997
3. 23.57   Lukas van der Storm Gouda 17-05-2012
4. 23.70   Simon Jonis Huizen 25-05-2014
5. 24.04   Marijn Wouters Lisse 21-08-2011
6. 24.24 * Rutger Huisman Utrecht 27-08-1999
7. 24.33   Vincent Roke Papendrecht 30-08-2008
8. 24.38   Bram Koldenhof Almere 24-06-2012
9. 24.61   Nick Gieltjes Huizen 07-06-2015
10. 24.75   Hend de Jager Culemborg 04-10-2014
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
400 METER
1. 50.21   Marc Lommert Tilburg 28-05-2012
2. 51.21   Marijn Wouters Woerden 06-06-2010
3. 52.32   Bram Koldenhof Spijkenisse 05-06-2011
4. 52.39   Rutger Huisman Utrecht 19-06-1998
5. 52.51   Lukas van der Storm Amstelveen 27-05-2012
6. 52.74 * Jeroen Gutte Hilversum 15-05-1994
7. 52.93   Hend de Jager Tilburg 25-05-2015
8. 53.14 * Hans Bassa Zaandam 11-09-1993
9. 53.68   Vincent Roke Woerden 06-06-2010
10. 53.93   Simon Jonis Beverwijk 29-06-2014
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.14)
           
800 METER
1. 1.52.75   Jelmer van der Linden Leiden 17-06-2017
2. 1.57.83   Marijn Wouters Nieuwegein 27-06-2010
3. 1.59.86   Rutger Huisman Utrecht 04-09-1999
4. 2.01.27   Marc Lommert Culemborg 29-09-2012
5. 2.02.16   Marc van der Kort Utrecht 28-05-1999
6. 2.02.89   Eric van Haren Utrecht 17-07-1992
7. 2.04.90   Lukas van der Storm Turnhout (B) 30-06-2012
8. 2.06.2   Hugo Huisman Veenendaal 27-09-2003
9. 2.07.2   Ron van der Linden Nieuwegein 18-09-1993
10. 2.08.4   Onno Righolt Utrecht 19-09-1987
           
1000 METER
1. 2.36.61   Eric van Haren Utrecht 24-07-1992
2. 2.41.04   Marijn Wouters Utrecht 30-07-2010
3. 2.50.69   Hend de Jager Utrecht 02-09-2016
4. 2.52.4   Ron van der Linden Culemborg 04-06-1996
5. 2.58.1   Siebe Schootstra Culemborg 04-06-1996
6. 2.58.6   Rutger Huisman Culemborg 15-06-1999
7. 2.58.2   Marc van der Kort Culemborg 18-06-1998
8. 2.59.20   Jan Pannekoek Utrecht 18-07-2008
9. 2.59.37   Erik de Bruin Utrecht 22-07-2005
10. 3.02.7   Fons Zuidema Culemborg 31-05-2008
           
1500 METER
1. 3.48.31   Jelmer van der Linden Utrecht 15-07-2017
2. 4.08.3   Eric van Haren Utrecht 07-08-1992
3. 4.19.20   Marijn Wouters Spijkenisse 05-06-2011
4. 4.20.38   Ron van der Linden Utrecht 13-08-1993
5. 4.23.83   Lukas van der Storm Amstelveen 28-05-2012
6. 4.33.78   Antal Amptmeijer Utrecht 03-06-1994
7. 4.34.44   Michael van Baal Culemborg 04-10-2014
8. 4.35.41   Erik de Bruin Utrecht 22-05-2009
9. 4.38.8   Eric van Oijen Zaandam 21-05-1995
10. 4.45.4   Sam Bruinse Papendrecht 27-03-2004
           
1 ENGELSE MIJL (1609 METER)
1. 5.06.58   Erik de Bruin Culemborg 23-05-2009
2. 5.14.21   Jan Pannekoek Culemborg 23-05-2009
3. 5.28.68   Gerk van der Have Culemborg 23-05-2009
4. 7.06.53   Jeroen ten Kate Culemborg 23-05-2009
           
2000 METER
1. 6.36.0   Antal Amptmeijer Ede 09-04-1994
           
3000 METER
1. 8.30.49   Jelmer van der Linden Vught 05-05-2016
2. 9.12.8   Onno Righolt Utrecht 12-06-1987
3. 9.26.93   Ruben Stittelaar Utrecht 30-05-2014
4. 9.30.44   Eric van Oijen Utrecht 28-05-1999
5. 9.40.0   Ruben Verlangen Culemborg 13-10-2007
6. 9.56.1   Ron van der Linden Nieuwegein 18-09-1993
7. 9.56.57   Marijn Wouters Tilburg 13-06-2011
8. 10.07.64   Michael van Baal Culemborg 26-09-2015
9. 10.09.20   Erik de Bruin Gouda 01-09-2006
10. 10.13.3   Rutger Huisman Culemborg 19-06-2001
           
5000 METER
1. 15.02.94   Jelmer van der Linden Nijmegen 02-06-2017
2. 16.22.16   Eric van Oijen Utrecht 31-05-1994
3. 16.38.4   Ron van der Linden Lelystad 07-05-1995
4. 16.54.6   Eric van Haren Nijmegen 27-03-1991
5. 17.25.13   Marijn Wouters Spijkenisse 25-04-2010
6. 17.39.7   Rob Tetich Lelystad 19-06-1994
7. 17.48.28   Ruben Stittelaar Culemborg 30-05-2015
8. 17.52.2   Louis Beckers Nieuwegein 27-09-1997
9. 17.59.90   Michael van Baal Papendrecht 28-03-2015
10. 18.14.7   Bert van Lith Nijmegen 27-03-1991
           
10000 METER
1. 36.24.59   Eric van Oijen Utrecht 11-05-1993
2. 39.28.0   Marijn Wouters Lisse 21-08-2011
3. 40.52.25   Lukas van der Storm Turnhout (B) 01-07-2012
4. 44.04.14   Marc Lommert Delft 17-09-2006
5. 45.42.00   Hend de Jager Delft 18-09-2011
6. 46.01.3   Vincent Turk Culemborg 23-06-2009
7. 46.53.60   Kevin Klomp Hengelo 28-05-2017
           
3000 METER STEEPLE CHASE (91.4 CM)
1. 11.06.00   Lukas van der Storm Turnhout (B) 30-06-2012
2. 11.39.91   Marijn Wouters Lisse 20-08-2011
3. 12.20.87   Jan Pannekoek Utrecht 20-07-2007
4. 12.24.02   Marc Lommert Utrecht 28-07-2006
5. 13.45.89   Hend de Jager Delft 17-09-2011
6. 14.24.31   Kevin Klomp Delft 19-09-2015
           
110 METER HORDEN (106.7 CM)
1. 16.64 * Hans Bassa Lelystad 19-06-1994
  16.64 * Bram Bruinse Amersfoort 09-06-1996
3. 18.02   Fons Zuidema Spijkenisse 25-04-2010
4. 18.59   Lukas van der Storm Rotterdam 17-08-2012
5. 18.93   Marc Lommert Delft 18-09-2011
6. 20.25   Kevin Klomp Huizen 07-06-2015
7. 20.34 * Jeroen Gutte Zaandam 12-09-1993
8. 21.58   Simon Jonis JJB Reeuwijk 08-05-2011
9. 22.34   Marijn Wouters Lisse 21-08-2011
10. 24.34 * Henro de Witt Zaandam 12-09-1993
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
400 METER HORDEN (91.4 CM)
1. 59.44   Marc Lommert Huizen 25-05-2014
2. 1.00.26   Lukas van der Storm Delft 18-09-2012
3. 1.04.82   Marijn Wouters Lisse 21-08-2011
4. 1.06.23   Kevin Klomp Utrecht 29-05-2016
5. 1.09.05   Fons Zuidema Zeist 09-05-2010
6. 1.22.16   Hend de Jager Delft 18-09-2011
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.14)
           
VERSPRINGEN
1. 7.10   Marc Lommert Veenendaal 30-09-2006
2. 6.35   Hans Bassa Utrecht 11-09-1988
3. 6.28   Lukas van der Storm Best 05-06-2012
4. 5.99   Jeroen Gutte Nieuwegein 21-06-1996
5. 5.94   Marijn Wouters Lisse 20-08-2011
6. 5.81   Hend de Jager Culemborg 30-05-2015
7. 5.75   Bram Bruinse Utrecht 09-08-1996
8. 5.70   Bram Koldenhof Papendrecht 26-03-2011
9. 5.66   Siebe Steehouder Beverwijk 29-06-2014
10. 5.59   Simon Jonis Culemborg 26-09-2015
           
HOOGSPRINGEN
1. 1.90   Bram Bruinse Huizen 05-05-1996
2. 1.88   Hans Bassa Den Bosch 15-09-1991
3. 1.78   Marc Lommert Culemborg 29-09-2012
4. 1.77   Lukas van der Storm Amstelveen 27-05-2012
5. 1.73   Jeroen Gutte Nieuwegein 06-07-1996
6. 1.70   Bob Rink Nieuwegein 03-10-1998
  1.70   Hugo Huisman Veenendaal 30-09-2000
8. 1.65   Marijn Wouters Culemborg 29-05-2010
  1.65   Bram Koldenhof Amsterdam 22-04-2012
10. 1.59   Yoram Meijaard Culemborg 08-10-2016
           
HINKSTAPVERSPRINGEN
1. 13.57   Lukas van der Storm Almere 24-06-2012
2. 12.82   Marc Lommert Utrecht 12-08-2011
3. 12.00   Marijn Wouters Gouda 13-05-2010
4. 11.93   Bram Bruinse Utrecht 30-08-1996
5. 11.47   Hend de Jager Huizen 07-06-2015
6. 11.25   Kevin Klomp Huizen 07-06-2015
7. 11.23   Siebe Steehouder Santpoort 04-05-2014
8. 9.00   Gerk van der Have Culemborg 25-05-2013
           
POLSSTOKHOOGSPRINGEN
1. 2.82   Fons Zuidema Utrecht 27-06-2008
2. 2.81   Lukas van der Storm Delft 18-09-2012
3. 2.80   Hans Bassa Utrecht 12-06-1993
  2.80   Marc Lommert Delft 17-09-2006
5. 2.70   Bram Bruinse Spijkenisse 05-06-2011
6. 2.60   Marijn Wouters Lisse 21-08-2011
7. 2.40   Henro de Witt Zaandam 12-09-1993
8. 1.40   Kevin Klomp Delft 20-09-2015
           
KOGELSTOTEN (7.26 KG)
1. 11.58   Hans Bassa Ede 09-04-1994
2. 10.54   Nick Gieltjes Beverwijk 19-04-2015
3. 10.32   Marc Lommert Lisse 20-08-2011
4. 10.24   Sam Bruinse Veenendaal 27-09-2003
5. 10.02   Mike Zwambag JJA Almere 26-06-2011
6. 9.91   Hugo Holtslag Culemborg 16-05-2002
7. 9.83   Jeffrey Bekker JJB Huizen 07-06-2015
8. 9.63   Yoram Meijaard Zoetermeer 28-05-2017
9. 9.26   Theo Ooms Utrecht 19-09-1987
10. 9.14   Bram Bruinse Veenendaal 27-09-2003
           
DISCUSWERPEN (2 KG)
1. 35.07   Hans Bassa Culemborg 22-06-1995
2. 34.75   Marc Lommert Veenendaal 02-10-2004
3. 31.66   Mustafa Hujdur Culemborg 15-06-1999
4. 31.33   Sam Bruinse Papendrecht 27-03-2004
5. 30.21   Bram Bruinse Veenendaal 02-10-2004
6. 30.00   Jeffrey Bekker JJA Gouda 25-04-2016
7. 29.28   Nick Gieltjes Papendrecht 28-03-2015
8. 27.34   Jeroen Gutte Culemborg 05-06-2001
9. 26.98   Fons Zuidema Culemborg 31-05-2008
10. 26.41   Kevin Klomp Culemborg 04-10-2014
           
SPEERWERPEN (800 GRAM)
1. 45.73   Marc Lommert Culemborg 12-05-2012
2. 43.32   Jorrit Steehouder Reeuwijk 08-05-2011
3. 42.76   Hans Bassa Utrecht 12-06-1993
4. 41.84   Jeroen Gutte Nieuwegein 29-08-1997
5. 41.24   Nick Gieltjes Beverwijk 19-04-2015
6. 41.10   Fons Zuidema Spijkenisse 25-04-2010
7. 37.81   Gerk van der Have Culemborg 08-10-2011
8. 37.55   Bram Bruinse Veenendaal 28-09-2002
9. 36.83   Kevin Klomp Culemborg 26-09-2015
10. 36.70   Gerben Mertens Culemborg 26-09-2015
           
KOGELSLINGEREN (7.26 KG)
1. 25.74   Marc Lommert Delft 17-09-2011
2. 21.18   Marijn Wouters Lisse 20-08-2011
3. 21.08   Hans Bassa Eindhoven 01-05-1994
4. 19.51   Lukas van der Storm Rotterdam 17-08-2012
5. 18.46   Yoram Meijaard Den Haag 18-06-2017
6. 16.75   Jeffrey Bekker JJA Alphen a/d Rijn 26-06-2016
7. 16.02   Kevin Klomp Delft 19-09-2015
8. 6.56   Hend de Jager Delft 17-09-2011
           
5KAMP
1. 2047   Kevin Klomp Culemborg 04-10-2014
2. 1961   Siebe Steehouder Culemborg 04-10-2014
3. 1856   Hend de Jager Culemborg 04-10-2014
4. 1650   Simon Jonis Culemborg 04-10-2014
5. 1225   Michael van Baal Culemborg 04-10-2014
           
10KAMP
1. 5318   Hans Bassa Utrecht 12-06-1993
2. 4817   Lukas van der Storm Amstelveen 28-05-2012
3. 4445   Marc Lommert Amersfoort 30-08-2009
4. 4137   Jeroen Gutte Zaandam 12-09-1993
5. 3541   Kevin Klomp Delft 20-09-2015
6. 2431   Henro de Witt Zaandam 12-09-1993
           
4 X 100 METER
1. 45.89   Henny van Verseveld HM50-54 Zaandam 08-09-1996
      Bram Bruinse    
      Bob Rink JJA    
      Jeroen Gutte    
2. 46.34 * Antal Amptmeijer JJA Krommenie 16-05-1993
      Hans Bassa    
      Rutger Huisman JJA    
      Jeroen Gutte    
  46.34 * Hans Bassa Heiloo 04-07-1993
      Henny van Verseveld HM45-49    
      Antal Amptmeijer JJA    
      Jeroen Gutte    
4. 46.48   Thijmen van Arnhem JJA Huizen 25-05-2014
      Hend de Jager    
      Simon Jonis    
      Marc Lommert    
5. 46.49   Simon Jonis JJB Spijkenisse 05-06-2011
      Marijn Wouters    
      Kevin Klomp JJB    
      Marc Lommert    
6. 46.59   Bram Koldenhof JJA Wageningen 18-09-2009
      Marijn Wouters JJA    
      Marc Lommert    
      Vincent Roke    
7. 46.74 * Henny van Verseveld HM45-49 Lelystad 19-06-1994
      Antal Amptmeijer    
      Bram Bruinse JJA    
      Jeroen Gutte    
8. 46.94 * Antal Amptmeijer Hilversum 15-05-1994
      Henny van Verseveld HM45-49    
      Bram Bruinse JJA    
      Jeroen Gutte    
9. 47.19   Simon Jonis JJA Spijkenisse 02-06-2013
      Jelmer van der Linden JJB    
      Vincent Roke    
      Hend de Jager    
10. 47.34 * Henny van Verseveld HM50-54 Amersfoort 09-06-1996
      Bram Bruinse    
      Bob Rink JJA    
      Hugo Holtslag JJA    
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.14)
           
4 X 400 METER
1. 3.37.55   Marc Lommert Culemborg 29-09-2012
      Lukas van der Storm    
      Hend de Jager    
      Bram Koldenhof    
2. 3.41.86   Jelmer van der Linden JJA Culemborg 04-10-2014
      Stijn van Weegberg JJB    
      Simon Jonis    
      Hend de Jager    
3. 3.44.43   Henny van Verseveld HM45-49 Utrecht 19-08-1994
      Bram Bruinse JJA    
      Antal Amptmeijer    
      Jeroen Gutte    
4. 3.48.14   Jan Pannekoek Culemborg 09-10-2010
      Marijn Wouters    
      Siebe Steehouder JJA    
      Vincent Roke    
5. 3.52.25   Hend de Jager Culemborg 08-10-2011
      Siebe Steehouder JJA    
      Jan Pannekoek HM35-39    
      Marijn Wouters    
6. 3.56.09   Hend de Jager Den Haag 18-06-2017
      Koen van Dijk JJB    
      Thomas Wagenaar JJA    
      Kevin Klomp    
7. 3.56.76   Daniël Hordijk JJA Alphen a/d Rijn 26-06-2016
      Wessel Flinterman    
      Vincent Roke HM35-39    
      Jan Pannekoek HM40-44    
8. 3.57.1   Reinier Bank Culemborg 04-10-2008
      Andries Nap    
      Vincent Roke    
      Marijn Wouters JJA    
9. 3.57.6   Gerk van der Have Culemborg 13-10-2007
      Erik de Bruin    
      Jan Pannekoek    
      Dick Tiemessen HM35-39    
10. 4.00.3   Bram Koldenhof JJA Culemborg 03-10-2009
      Vincent Roke    
      Fons Zuidema    
      Thom Snijders JJA    
           
ZWEEDSE ESTAFETTE (400-300-200-100 METER)
1. 2.04.80   Lukas van der Storm Amsterdam 22-04-2012
      Bram Koldenhof    
      Marc Lommert    
      Simon Jonis JJA    
2. 2.05.76   Marijn Wouters Woerden 06-06-2010
      Vincent Roke    
      Marc Lommert    
      Fred Voordouw HM45-49    
3. 2.06.55   Bram Koldenhof JJA Spijkenisse 25-04-2010
      Marijn Wouters    
      Marc Lommert    
      Vincent Roke    
4. 2.06.78   Bram Koldenhof Reeuwijk 08-05-2011
      Marijn Wouters    
      Simon Jonis JJB    
      Marc Lommert    
5. 2.10.60   Hend de Jager Huizen 07-06-2015
      Marc Lommert    
      Jefferson Beuken JJA    
      Michael van Baal    
6. 2.11.72   Jelmer van der Linden JJB Almere 24-06-2012
      Lukas van der Storm    
      Hend de Jager    
      Bram Koldenhof    
7. 2.12.86   Bram Koldenhof Almere 26-06-2011
      Nick Gieltjes JJB    
      Kevin Klomp JJB    
      Jan Pannekoek HM35-39    
8. 2.13.75   Daniël Hordijk JJB Huizen 07-06-2015
      Vincent Roke    
      Simon Jonis    
      Rutger van Saltbommel JJA    
9. 2.16.11   Michael van Baal Beverwijk 29-06-2014
      Lex Favrin JJA    
      Siebe Steehouder    
      Stijn van Weegberg JJB    
10. 2.16.14   Daniël Hordijk JJA Gouda 25-04-2016
      Hend de Jager    
      Vincent Roke HM35-39    
      Rutger van Saltbommel JJA    
           
OLYMPISCHE ESTAFETTE (800-400-200-200 METER)
1. 4.04.22   Kevin Klomp Culemborg 17-05-2014
      Simon Jonis    
      Hend de Jager    
      Siebe Steehouder    
2. 4.12.40   Michael van Baal Culemborg 17-05-2014
      Gerk van der Have HM35-39    
      Jan Pannekoek HM35-39    
      Fred Voordouw HM50-54    
           
20000 METER
25000 METER
30000 METER
1 UUR
3000 METER SNELWANDELEN
5000 METER SNELWANDELEN
10000 METER SNELWANDELEN
20000 METER SNELWANDELEN
30000 METER SNELWANDELEN
50000 METER SNELWANDELEN
1 UUR SNELWANDELEN
2 UUR METER SNELWANDELEN
4 X 200 METER
4 X 800 METER
4 X 1500 METER
           
           
MEERKAMPEN (ONDERDELEN EN VOLGORDE):
           
5KAMP
VERSPRINGEN, SPEERWERPEN, 200 M, DISCUSWERPEN EN 1500 M
10KAMP
DAG 1: 100 M, VERSPRINGEN, KOGELSTOTEN, HOOGSPRINGEN EN 400 M
DAG 2: 110 M HORDEN, DISCUSWERPEN, POLSSTOKHOOGSPRINGEN, SPEERWERPEN
  EN 1500 M