top 10 aller tijden OUTDOOR DAMES SENIOREN

Uitslagen doorgeven: KLIK HIER
 

100 METER
1. 13.42   Ruby den Besten Zoetermeer 28-05-2017
2. 13.59   Lucy van Berkel Alphen a/d Rijn 30-04-2017
3. 13.95   Ingrid Bleyenberg Utrecht 09-07-1993
4. 14.05   Kitty van Berkel Santpoort 04-05-2014
5. 14.41   Saskia Sanderse Nieuwegein 26-06-1998
6. 14.64 * Annemieke Los Veenendaal 01-10-2005
7. 14.73   Trisha Borst Culemborg 25-05-2013
8. 15.04 * Thamar van der Marel Nieuwegein 09-09-1995
9. 15.08   Tessa Molenaar Culemborg 17-05-2014
10. 15.12   Mariska Rijntjes Culemborg 23-05-2009
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
200 METER
1. 28.08   Vera Gommans Zoetermeer 28-05-2017
2. 28.14   Ruby den Besten Alphen a/d Rijn 26-06-2016
3. 28.97   Trisha Borst Reeuwijk 16-06-2013
4. 29.10   Kitty van Berkel Almere 24-06-2012
5. 29.34   Lucy van Berkel Gouda 25-04-2016
6. 30.39   Annemieke Los Almere 26-06-2011
7. 31.16   Saskia Sanderse Nieuwegein 26-06-1998
8. 32.17   Tessa Molenaar Utrecht 29-05-2016
9. 32.27   Mariska Rijntjes Culemborg 23-05-2009
10. 35.61   Rianne Schampers Amsterdam 22-04-2012
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
400 METER
1. 1.03.39   Vera Gommans Den Haag 18-06-2017
2. 1.07.34 * Monique van der Heide Lelystad 19-06-1994
3. 1.07.37   Ruby den Besten Utrecht 29-05-2016
4. 1.10.25   Annemieke Los Almere 26-06-2011
5. 1.11.40   Mariska Vergeer Grootebroek 20-05-2012
6. 1.14.04 * Inge van Wegberg Zaandam 21-05-1995
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.14)
           
800 METER
1. 2.36.9   Monique van der Heide Nieuwegein 18-09-1993
2. 2.38.49   Mariska Vergeer Utrecht 10-07-2015
3. 2.42.4   Inge van Wegberg Lelystad 19-06-1994
4. 2.45.45   Trisha Borst Alphen a/d Rijn 21-04-2013
5. 2.52.2   Ruchama Brunsveld Veenendaal 27-09-2003
6. 2.53.6   Saskia Sanderse Veenendaal 27-09-2003
7. 2.55.90   Danielle Schouw Reeuwijk 08-05-2011
8. 2.56.7   Elselies Brouwer Nieuwegein 22-09-1990
9. 2.57.05   Renate Kuppens Spijkenisse 02-06-2013
10. 2.57.7   Annemieke Los Veenendaal 30-09-2006
           
1000 METER
1. 3.35.60   Mariska Vergeer Utrecht 20-06-2014
2. 4.07.8   Saskia Sanderse Nieuwegein 27-09-1997
3. 4.36.7   Thamar Gutte Nieuwegein 27-09-1997
4. 4.38.7   Mariska van Overbeek Culemborg 04-06-1996
           
1500 METER
1. 5.29.35   Mariska Vergeer Huizen 07-06-2015
2. 5.57.39   Danielle Schouw Almere 26-06-2011
3. 6.04.71   Renate Kuppens Reeuwijk 16-06-2013
4. 7.08.5   Mariska van Overbeek Culemborg 14-05-1996
5. 8.03.0   Anneke Wuite Culemborg 04-06-1998
           
1 ENGELSE MIJL (1609 METER)
1. 6.29.28   Danielle Schouw Culemborg 23-05-2009
           
3000 METER
1. 10.52.14   Inge van Oijen Utrecht 28-05-1999
2. 11.52.7   Monique van der Heide Hilversum 15-05-1994
3. 12.02.74   Mariska Vergeer Beverwijk 19-04-2015
4. 13.12.2   Sylvia van der Linden Nieuwegein 22-09-1990
5. 13.22.8   Corina van der Linden Nieuwegein 05-09-1992
6. 13.39.0   Marja Schuurman Nieuwegein 06-07-1996
7. 13.42.27   Danielle Schouw Reeuwijk 08-05-2011
8. 13.43.78   Renate Kuppens Spijkenisse 02-06-2013
9. 13.46.5   Elselies Brouwer Nieuwegein 22-09-1990
10. 13.53.7   Calinda Wammes Nieuwegein 22-09-1990
           
5000 METER
1. 18.54.34   Inge van Wegberg Utrecht 13-08-1993
2. 20.43   Sylvia van der Linden Nijmegen 25-11-1992
3. 21.02.77   Mariska Vergeer Wageningen 12-06-2015
4. 22.17   Corina van der Linden Den Bosch 06-02-1992
           
10000 METER
1. 41.14.13   Inge van Wegberg Utrecht 11-05-1993
2. 48.52.5   Danielle Schouw Culemborg 23-06-2009
           
100 METER HORDEN (84 CM)
1. 17.68   Vera Gommans Alphen a/d Rijn 30-04-2017
2. 18.41   Kitty van Berkel Papendrecht 31-03-2012
3. 22.44 * Saskia Sanderse Schoonhoven 05-07-1997
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
VERSPRINGEN
1. 4.80   Ingrid Bleyenberg Hilversum 15-05-1994
2. 4.78   Lucy van Berkel Alphen a/d Rijn 26-06-2016
3. 4.57   Trisha Borst Reeuwijk 16-06-2013
4. 4.53   Ruby den Besten Alphen a/d Rijn 30-04-2017
5. 4.31   Kitty van Berkel Culemborg 17-05-2014
6. 4.27   Saskia Sanderse Schoonhoven 06-07-1997
7. 4.26   Thamar van der Marel Nieuwegein 09-09-1995
8. 3.86   Annemieke Los Veenendaal 30-09-2006
9. 3.78   Ruchama Brunsveld Veenendaal 27-09-2003
10. 3.33   Mariska Rijntjes Culemborg 03-10-2009
           
HOOGSPRINGEN
1. 1.60   Ingrid Bleyenberg Nieuwegein 18-09-1993
  1.60   Lucy van Berkel Utrecht 29-05-2016
3. 1.45   Saskia Sanderse Schoonhoven 05-07-1997
  1.45   Kitty van Berkel Papendrecht 31-03-2012
5. 1.35   Thamar van der Marel Nieuwegein 09-09-1995
6. 1.25   Inge van Wegberg Lelystad 19-06-1994
7. 1.20   Ruby den Besten Culemborg 08-10-2016
8. 1.15   Jennifer Los Veenendaal 30-09-2000
9. 1.13   Trisha Borst Culemborg 29-09-2012
           
HINKSTAPVERSPRINGEN
1. 10.73   Lucy van Berkel Zoetermeer 28-05-2017
2. 9.16   Kitty van Berkel Utrecht 04-05-2012
3. 8.50   Trisha Borst Spijkenisse 02-06-2013
           
KOGELSTOTEN (4 KG)
1. 10.57   Tessa Molenaar Huizen 25-05-2014
2. 9.17   Kitty van Berkel Beverwijk 29-06-2014
3. 8.73   Trisha Borst Culemborg 29-09-2012
4. 8.47   Anke Veluwenkamp Alphen a/d Rijn 30-04-2017
5. 7.93   Thamar Gutte Nieuwegein 04-07-1997
6. 7.37   Ruchama Brunsveld Culemborg 16-05-2002
7. 7.25   Rianne Schampers Culemborg 12-05-2012
8. 7.17   Annemieke Los Culemborg 31-05-2008
9. 7.12   Saskia Sanderse Veenendaal 12-04-1997
10. 7.08   Inge van Wegberg Eindhoven 01-05-1994
           
DISCUSWERPEN (1 KG)
1. 31.91   Tessa Molenaar Culemborg 04-10-2014
2. 29.04   Kitty van Berkel Hengelo 17-05-2012
3. 24.72   Rianne Schampers Utrecht 15-06-2012
4. 23.84   Thamar Gutte Nieuwegein 21-06-1996
5. 20.50   Saskia Sanderse Nieuwegein 27-09-1997
6. 19.98   Ruchama Brunsveld Utrecht 18-07-2003
7. 19.56   Annemieke Los Veenendaal 30-09-2006
8. 18.76   Anke Veluwenkamp Alphen a/d Rijn 30-04-2017
9. 18.06   Ingrid Bleyenberg Utrecht 19-08-1994
10. 17.78   Monique van der Heide Culemborg 04-06-1996
           
SPEERWERPEN (600 GRAM)
1. 26.40   Monique van der Heide Lelystad 19-06-1994
2. 25.31   Kitty van Berkel Grootebroek 20-05-2012
3. 23.66   Tessa Molenaar Oud-Beijerland 06-09-2014
4. 21.78   Rianne Schampers Culemborg 12-05-2012
5. 19.44   Saskia Sanderse Veenendaal 28-09-2002
6. 19.20   Thamar van der Marel Nieuwegein 06-07-1996
7. 18.48   Inge van Wegberg Lelystad 07-05-1995
8. 16.66   Ruby den Besten Culemborg 08-10-2016
9. 15.01   Annemieke Los Culemborg 04-10-2008
10. 14.90   Ingrid Bleyenberg Nieuwegein 05-09-1992
           
KOGELSLINGEREN (4 KG)
1. 25.51   Kitty van Berkel Hengelo 17-05-2012
2. 24.69   Anke Veluwenkamp Den Haag 18-06-2017
3. 22.40   Tessa Molenaar Alphen a/d Rijn 26-06-2016
4. 17.52   Ingrid Bleyenberg Utrecht 19-08-1994
5. 14.75   Saskia Sanderse Utrecht 14-05-1999
           
7KAMP
1. 2446   Saskia Sanderse Schoonhoven 06-07-1997
           
4 x 100 METER
1. 51.29   Lucy van Berkel Utrecht 29-05-2016
      Ruby den Besten    
      Vera Gommans MJA    
      Jamie Verweij MJA    
2. 53.04   Veri Gutte MJA Zoetermeer 28-05-2017
      Rivka van der Water MJA    
      Ruby den Besten    
      Vera Gommans    
3. 53.96   Lucy van Berkel MJB Spijkenisse 02-06-2013
      Ruby den Besten MJB    
      Vera Gommans MJB    
      Trisha Borst    
4. 54.83   Ruby den Besten MJB Grootebroek 20-05-2012
      Nene Marringa MJB    
      Kitty van Berkel    
      Lucy van Berkel MJB    
5. 56.25   Thamar van der Marel Amsterdam 03-09-1995
      Chantal Sladek MJA    
      Saskia Sanderse MJA    
      Yvonne Verkouter MJA    
6. 57.34 * Ingrid Bleyenberg Hilversum 15-05-1994
      Chantal Sladek MJA    
      Inge van Wegberg    
      Monique van der Heide    
7. 57.84 * Inge van Wegberg Lelystad 19-06-1994
      Chantal Sladek MJA    
      Monique van der Heide    
      Thamar van der Marel MJA    
8. 58.44 * Inge van Wegberg Lelystad 07-05-1995
      Chantal Sladek MJA    
      Saskia Sanderse MJA    
      Yvonne Verkouter MJA    
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.14)
           
4 x 400 METER
1. 4.24.57   Lucy van Berkel Alphen a/d Rijn 26-06-2016
      Ruby den Besten    
      Vera Gommans MJA    
      Jamie Verweij MJA    
2. 5.02.20   Ruby den Besten Den Haag 18-06-2017
      Rivka van der Water MJA    
      Natasja Lockhorst DM40-44    
      Vera Gommans    
3. 5.13.84   Edith Aalbersberg DM35-39 Culemborg 04-10-2014
      Lisa de Klyn MJB    
      Natalie Puper MJB    
      Nelleke Koppelaar DM45-49    
           
ZWEEDSE ESTAFETTE (400-300-200-100 METER)
1. 2.27.90   Vera Gommans MJA Culemborg 28-05-2016
      Lucy van Berkel    
      Jamie Verweij MJA    
      Ruby den Besten    
2. 2.35.56   Vera Gommans Culemborg 13-05-2017
      Jamie Verweij MJA    
      Ruby den Besten    
      Anke Veluwenkamp    
3. 2.48.27   Ruby den Besten MJB Amsterdam 22-04-2012
      Nene Marringa MJB    
      Kitty van Berkel    
      Tessa Molenaar MJA    
4. 2.52.20   Renate Kuppens Beverwijk 29-06-2014
      Ruby den Besten MJA    
      Kiki Marringa MJB    
      Tessa Molenaar    
5. 2.52.64   Merel van den Berge MJB Almere 26-06-2011
      Nene Marringa MJB    
      Annemieke Los    
      Kitty van Berkel MJA    
6. 2.55.92   Kitty van Berkel Beverwijk 29-06-2014
      Noortje Elie MJA    
      Lisa de Klyn MJB    
      Lucy van Berkel MJA    
7. 2.59.02   Kitty van Berkel Santpoort 04-05-2014
      Mirit Hoek MJA    
      Lisa de Klyn MJB    
      Lucy van Berkel MJA    
           
2000 METER
20000 METER
25000 METER
30000 METER
1 UUR
3000 METER SNELWANDELEN
5000 METER SNELWANDELEN
10000 METER SNELWANDELEN
20000 METER SNELWANDELEN
3000 METER STEEPLE CHASE (76.2 CM)
400 METER HORDEN (76.2 CM)
POLSSTOKHOOGSPRINGEN
10KAMP
4 x 200 METER
4 x 800 METER
OLYMPISCHE ESTAFETTE (800-400-200-200 METER)
           
           
MEERKAMPEN (ONDERDELEN EN VOLGORDE):
           
7KAMP
DAG 1: 100 M HORDEN, HOOGSPRINGEN, KOGELSTOTEN EN 200 M
DAG 2: VERSPRINGEN, SPEERWERPEN EN 800 M
10KAMP
DAG 1: 100 M, DISCUSWERPEN, POLSSTOKHOOGSPRINGEN, SPEERWERPEN
  EN 400 M
DAG 2: 100 M HORDEN, VERSPRINGEN, KOGELSTOTEN, HOOGSPRINGEN
  EN 1500 M