Trainingsrooster

Wanneer, waar en onder leiding van welke (assistent)train(st)er(s) welke groep traint kun je in het onderstaande schema bekijken.

Technische atletiekgroepen

1 pupillen mini/D (2014 en jonger vanaf 6 jaar)
dag tijd locatie train(st)ers(s)
dinsdag 16.45-17.45 atletiekbaan Rachel
donderdag 17.00-18.00 atletiekbaan Rachel
2 pupillen C (2013)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 16.45-17.45 atletiekbaan Merel en Natasja
donderdag 17.00-18.00 atletiekbaan Merel en Natasja
3 pupillen B (2012)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 16.45-17.45 atletiekbaan Danjela
donderdag 17.00-18.00 atletiekbaan Danjela en Noah (assistent)
4 pupillen A 1e-jaars (2011)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 17.45-18.45 atletiekbaan Raymond en Thom (assistent)
donderdag 18.00-19.00 atletiekbaan Nelleke en Thom (assistent)
5 pupillen A 2e-jaars (2010)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 17.45-18.45 atletiekbaan Danjela
donderdag 18.00-19.00 atletiekbaan Raymond
6 junioren D 1e-jaars (2009)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 17.45-18.45 atletiekbaan Pelle
donderdag 18.00-19.00 atletiekbaan Raymond
7 junioren D 2e-jaars (2008)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 18.45-19.45 atletiekbaan Hend, Kaj en Pelle
donderdag 19.00-20.00 atletiekbaan Jeroen en 1 van de 3: Anke/Nelleke/Veri
8 junioren C 1e-jaars (2007)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 18.45-19.45 atletiekbaan Hend, Kaj en Pelle
donderdag 19.00-20.00 atletiekbaan Jeroen en 1 van de 3: Anke/Nelleke/Veri
9 junioren C 2e-jaars (2006)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 18.45-19.45 atletiekbaan Hend, Kaj en Pelle
donderdag 19.00-20.00 atletiekbaan Jeroen en 1 van de 3: Anke/Nelleke/Veri
10 junioren B, junioren A, senioren en masters (2005 en ouder)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 20.00-21.15 atletiekbaan

Anke/Floris/Jamie/Jeroen/Marijn
Nelleke/Paul/Ruby/Vincent

donderdag 20.00-21.15 atletiekbaan

Loopgroepen

loopniveau A
dag tijd locatie train(st)er(s)
maandag 20.15-21.15 (vanaf) atletiekbaan Albert en Steven
dinsdag 20.15-21.15 (vanaf) atletiekbaan Albert
woensdag 09.00-10.15 (vanaf) atletiekbaan Christa
woensdag 19.30-21.00 (vanaf) atletiekbaan Litha, Cornelis en Jeroen W
donderdag 20.15-21.15 (vanaf) atletiekbaan Sandra en Tina
zaterdag 10.30-11.30 atletiekbaan geen / vrije training
 
loopniveau B
dag tijd locatie train(st)er(s)
maandag 20.15-21.15 (vanaf) atletiekbaan Albert en Steven
dinsdag 20.15-21.15 (vanaf) atletiekbaan Henny 
woensdag 19.30-21.00 (vanaf) atletiekbaan Litha , Cornelis en Jeroen W
donderdag 20.15-21.15 (vanaf) atletiekbaan

Sandra en Tina

zaterdag 10.30-11.30 atletiekbaan

geen / vrije training

 
loopniveau C
dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 19.30-20.30 (vanaf) atletiekbaan Marianne en Jeroen V
donderdag 19.30-20.30 atletiekbaan Gerard
donderdag 20.15-21.15 (vanaf) atletiekbaan Sandra en Tina
zaterdag 10.30-11.30 atletiekbaan geen / vrije training

Specialisatiegroepen (op uitnodiging)

middenlange afstand (oudere jeugd/volwassenen)
dag tijd locatie train(st)er(s)
dinsdag 19.30-20.30 atletiekbaan Gerard 
donderdag 19.30-20.30 atletiekbaan Gerard 
middenlange afstand (jeugd en volwassenen)
dag tijd locatie train(st)er(s)
zaterdag 09.30-10.30 atletiekbaan Bas of Litha 
sprint/verspringen/hoogspringen
dag tijd locatie train(st)er(s)
maandag (alleen sprint)  19.00-21.00 atletiekbaan Vincent 
donderdag 19.00-20.15 atletiekbaan Michiel 
zaterdag 09.30-11.30 atletiekbaan Arna of Kaj 
kogelstoten/discuswerpen/speerwerpen/kogelslingeren
dag tijd locatie train(st)er(s)
zaterdag 09.30-11.30 atletiekbaan Jeroen, Pasquenel, Raymond of Veri
G-Topteam
dag tijd locatie train(st)er(s)
maandag 19.00-20.00 atletiekbaan Bas, Marianne en Nelleke
RaceRunning
maandag* 18.00-19.00 atletiekbaan Bas, Marianne, Nelleke, Veri en/of Violette
* overige dagen op aanvraag

Alle groepen trainen in principe op en rond de atletiekbaan. De 3 loopniveau's A, B en C trainen daarnaast ook zo nu en dan op de openbare weg en op verkeersarme/-vrije locaties, bijvoorbeeld op en rond recreatieterrein De Meent in Beusichem. Het vertrek is in principe altijd vanaf de atletiekbaan, tenzij anders door de train(st)er(s) aangegeven. Op donderdagen trainen de drie loopniveau's A, B en C gezamenlijk.

Op zondagochtend doet een groep lopers/loopsters vanaf de parkeerplaats bij de atletiekbaan een lange, langzame duurloop (minimaal 1 uur), een zogenaamde 'vetverbrandingsloop'. Zij starten om 09.00 uur.

Met vragen die met trainingen te maken hebben (trainingstijden, trainingen tijdens schoolvakanties, groepsindeling, eventuele wachtlijsten voor nieuwe leden) kun je bij Jeroen Gutte terecht. Voor trainingstechnische zaken (trainingsschema's en dergelijke) verwijzen wij je naar de train(st)ers.